Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Να της απονεμηθεί το στέμμα του Κουλουριού;

Ναι, άμεσα
6
30%
Μισό μισό να το μοιραστούνε, μπορεί να γυρίσει κάποτε το Κουλούρι
4
20%
Το αξίζει, αλλά ήδη το φοράει (κουλουροκλώνος-το πιάσαμε?)
1
5%
Όχι καμία σχέση, τι έχεις πιει πάλι;
6
30%
Έτσι είναι όλοι οι βόρειοι μωρέ,ην το κάνουμε θέμα
1
5%
Είμαι η Ναιδα και αν δεν με αποκαταστήσει ο Έτσι, θα γράφω ναϊδιές ως τα βαθειά γεράματα
2
10%
 
Σύνολο ψήφων: 20

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32934
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 31 Μαρ 2023, 10:49

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 10:40
Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 09:08
Καρολίνα έγραψε:
30 Μαρ 2023, 17:01


Τι κέρδος μπορεί να έχει κάποιος σε ένα φόρουμ, πραγματικά πολύ θα ήθελα να μάθω. Ακόμα και αν ξέρω ότι χέζεσαι να απαντήσεις.
να γαμησει.
Ότι θα μπει γυναίκα εδώ μέσα και απ'όλους τους άντρες, θα γοητευτεί από τους τελειωμένους φιδέμπορες Ερμή και Άγι. Όρεξη έχεις πρωί πρωί μου φαίνεται.
Το ότι μπορεί οι ίδιιοι να μπήκαν γι'αυτόν τον λόγο, δεν τους δίνει το δικαίωμα να αντιμετωπίζουν προσβλητικά τους άλλους.
ειμαι σιγουρος οτι ολοι, τελειωμενοι και ατελειωτοι, φιδεμπορες η οχι, στον πραγματικο κοσμο, γαμουν. αρα υπαρχουν γυναικες που γοητευονται απο αυτους.

παντως δε μιλω για συγκεκριμμενες περσονες, η απαντηση ηταν γενικη. αυτο ειναι το κερδος που προσδοκα οποιος γυροφερνει γυναικειες περσονες. ασχετα αν απο πισω κρυβονται γυναικες η οχι.

συγκεκριμμενα για τον αγι και τον ερμη, δεν βλεπω να κανουν κατι τετοιο. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 10:51

Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 10:49
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 10:40
Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 09:08

να γαμησει.
Ότι θα μπει γυναίκα εδώ μέσα και απ'όλους τους άντρες, θα γοητευτεί από τους τελειωμένους φιδέμπορες Ερμή και Άγι. Όρεξη έχεις πρωί πρωί μου φαίνεται.
Το ότι μπορεί οι ίδιιοι να μπήκαν γι'αυτόν τον λόγο, δεν τους δίνει το δικαίωμα να αντιμετωπίζουν προσβλητικά τους άλλους.
ειμαι σιγουρος οτι ολοι, τελειωμενοι και ατελειωτοι, φιδεμπορες η οχι, στον πραγματικο κοσμο, γαμουν. αρα υπαρχουν γυναικες που γοητευονται απο αυτους.

παντως δε μιλω για συγκεκριμμενες περσονες, η απαντηση ηταν γενικη. αυτο ειναι το κερδος που προσδοκα οποιος γυροφερνει γυναικειες περσονες. ασχετα αν απο πισω κρυβονται γυναικες η οχι.

συγκεκριμμενα για τον αγι και τον ερμη, δεν βλεπω να κανουν κατι τετοιο. :102:
Γιατί, μπροστά σου θα κάνει ο καθένας ό,τι κάνει;

Αναφέρω αυτούς τους δύο, γιατί είναι αυτοί που μιλάνε για κέρδος. Δεν βλέπω άλλα άτομα να ενοχλούνται και να ζορίζονται τόσο πολύ. Και ξέρεις, ο καθένας κρίνει με βάση αυτά που έχει κάνει ο ίδιος, οπότε καταλαβαίνεις.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32934
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 31 Μαρ 2023, 11:03

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 10:51


Γιατί, μπροστά σου θα κάνει ο καθένας ό,τι κάνει;

Αναφέρω αυτούς τους δύο, γιατί είναι αυτοί που μιλάνε για κέρδος. Δεν βλέπω άλλα άτομα να ενοχλούνται και να ζορίζονται τόσο πολύ. Και ξέρεις, ο καθένας κρίνει με βάση αυτά που έχει κάνει ο ίδιος, οπότε καταλαβαίνεις.
μπα, δεν πολυκαταλαβαινω, ειναι η αληθιεα. δε νοιαζομαι κιολας να καταλαβω.

καταρχην μπορει να εννοουν αλλο "κερδος" :102:

γω λεω, αυτο που καταλαβαινω. μπορει να ειναι και λαθος. :p2: οτι ειπαν: "σας γυροφερνουν τα λιγουρια μπας και γαμησουν χωρις να αντιλαμβανονται οτι και οι 2 ειστε ο αλκης"

μπορει να εννοουσαν ακριβως αυτο, μπορει και οχι. μπορει να ειστε ο αλκης, μπορει και οχι. δε με νοιαζει. γω αντιμετωπιζω την κατασταση επιφανειακα, με αυτο που καταλαβαινω ως πρωτη οψη. βαριεμαι να εμβαθυνω, πχορουμ ειν εδω, σιγα. οποτε αντιμετωπιζω τα λεγομενα καθενος χωρις πολλη αναλυση και σκεψη για το τι κρυβεται απο πισω.

αρα εσεις ειστε γυναικες, ο αγις κι ο ερμης αντρες που στα παπαργιατς, τα λιγουρια ειναι λιγουρια, οι ψεκ ειναι ψεκ, τα μποτ μποτ, και η πχορουμοζωη συνεχιζεται. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70682
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 31 Μαρ 2023, 11:16

Καρολίνα έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:42

Όσο για το ότι τσίμπησα, επειδή είσαι και χαζούλα, τσιμπάω σημαίνει ότι πιάνομαι από ένα υπονοούμενο που πετάει κάποιος δήθεν τυχαία. Εσύ ανέφερες το όνομά μου ξεκάθαρα. Αν πιστεύεις ότι μπορείς να λες το οτιδήποτε χωρίς ο άλλος να αντιδράει, σε γελάσανε.
Kαρολίνα, Καρολίνα, Καρολίνα.
Gavalas for President! :grfl:

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 11:19

Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:03
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 10:51


Γιατί, μπροστά σου θα κάνει ο καθένας ό,τι κάνει;

Αναφέρω αυτούς τους δύο, γιατί είναι αυτοί που μιλάνε για κέρδος. Δεν βλέπω άλλα άτομα να ενοχλούνται και να ζορίζονται τόσο πολύ. Και ξέρεις, ο καθένας κρίνει με βάση αυτά που έχει κάνει ο ίδιος, οπότε καταλαβαίνεις.
μπα, δεν πολυκαταλαβαινω, ειναι η αληθιεα. δε νοιαζομαι κιολας να καταλαβω.

καταρχην μπορει να εννοουν αλλο "κερδος" :102:

γω λεω, αυτο που καταλαβαινω. μπορει να ειναι και λαθος. :p2: οτι ειπαν: "σας γυροφερνουν τα λιγουρια μπας και γαμησουν χωρις να αντιλαμβανονται οτι και οι 2 ειστε ο αλκης"

μπορει να εννοουσαν ακριβως αυτο, μπορει και οχι. μπορει να ειστε ο αλκης, μπορει και οχι. δε με νοιαζει. γω αντιμετωπιζω την κατασταση επιφανειακα, με αυτο που καταλαβαινω ως πρωτη οψη. βαριεμαι να εμβαθυνω, πχορουμ ειν εδω, σιγα. οποτε αντιμετωπιζω τα λεγομενα καθενος χωρις πολλη αναλυση και σκεψη για το τι κρυβεται απο πισω.

αρα εσεις ειστε γυναικες, ο αγις κι ο ερμης αντρες που στα παπαργιατς, τα λιγουρια ειναι λιγουρια, οι ψεκ ειναι ψεκ, τα μποτ μποτ, και η πχορουμοζωη συνεχιζεται. :102:
Μόνο που κανείς δεν με γυροφέρνει, κανέναν δεν γυροφέρνω εγώ (εκτός και αν κάποιος πιστέψει ότι όντως ερωτεύτηκα παθιασμένα τον Χέλη και του έκανα νήμα-ωδή, οπότε πάσο, δεν θα εκπλαγώ, η ανθρώπινη ηλιθιότητα δεν έχει όρια).
Επίσης δεν πλησίασα κανέναν με πονηρό σκοπό (σεξ, δάνειο, χρήματα, μυστικές συνταγές για πετυχημένα σουτζουκάκια), οπότε σε τι καταλήγουμε; Ότι οι συγκεκριμένοι άνθρωποι κρίνουν από τα δικά τους καμώματα και κάνουν προβολή στους άλλους.

Δεν ήταν και δύσκολο να το καταλάβει κανείς.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 11:21

ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:16
Καρολίνα έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:42

Όσο για το ότι τσίμπησα, επειδή είσαι και χαζούλα, τσιμπάω σημαίνει ότι πιάνομαι από ένα υπονοούμενο που πετάει κάποιος δήθεν τυχαία. Εσύ ανέφερες το όνομά μου ξεκάθαρα. Αν πιστεύεις ότι μπορείς να λες το οτιδήποτε χωρίς ο άλλος να αντιδράει, σε γελάσανε.
Kαρολίνα, Καρολίνα, Καρολίνα.
Ξύπνησε το κοριτσάκι και έχει όρεξη; Μόνο που σήμερα θα πρέπει να βρεις άλλο παιδάκι να ξεσπάσεις τα νεύρα σου, γιατί εγώ έχω δουλειές και δεν θα μπορέσω να σε βοηθήσω. Και αύριο μέρα είναι.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23489
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 31 Μαρ 2023, 11:26

user έγραψε:
30 Μαρ 2023, 17:38
Καλά είστε σοβαροί τώρα; Έχω πάθει σοκ μ' αυτά που διαβάζω. Τι είναι εδώ μέσα???
αχου τo μωρε :e045:
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16046
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 31 Μαρ 2023, 11:51

Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 09:09
user έγραψε:
30 Μαρ 2023, 17:38
Καλά είστε σοβαροί τώρα; Έχω πάθει σοκ μ' αυτά που διαβάζω. Τι είναι εδώ μέσα???
δω ειναι πχορουμ. δεν ειναι παιξε-γελασε.
:lol:

Εικόνα
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70682
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 31 Μαρ 2023, 11:55

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:21
ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:16
Καρολίνα έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:42

Όσο για το ότι τσίμπησα, επειδή είσαι και χαζούλα, τσιμπάω σημαίνει ότι πιάνομαι από ένα υπονοούμενο που πετάει κάποιος δήθεν τυχαία. Εσύ ανέφερες το όνομά μου ξεκάθαρα. Αν πιστεύεις ότι μπορείς να λες το οτιδήποτε χωρίς ο άλλος να αντιδράει, σε γελάσανε.
Kαρολίνα, Καρολίνα, Καρολίνα.
Ξύπνησε το κοριτσάκι και έχει όρεξη; Μόνο που σήμερα θα πρέπει να βρεις άλλο παιδάκι να ξεσπάσεις τα νεύρα σου, γιατί εγώ έχω δουλειές και δεν θα μπορέσω να σε βοηθήσω. Και αύριο μέρα είναι.
Ε, τί να γίνει; Σαν παιδί κι εγώ λέω να αρχίσω τα παιχνιδάκια και τις χαριτωμένες αναφορές σε όποιον γουστάρω, σε όποιο θέμα γουστάρω, ανεξαρτήτως αν έχω διάλογο μαζί του. Οπότε, βαριέσαι δε βαριέσαι, εσύ ή ο οποιοσδήποτε, το ίδιο μου κάνει. Όταν βαρεθώ, θα το κόψω.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16046
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 31 Μαρ 2023, 12:00

ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:16
Καρολίνα έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:42

Όσο για το ότι τσίμπησα, επειδή είσαι και χαζούλα, τσιμπάω σημαίνει ότι πιάνομαι από ένα υπονοούμενο που πετάει κάποιος δήθεν τυχαία. Εσύ ανέφερες το όνομά μου ξεκάθαρα. Αν πιστεύεις ότι μπορείς να λες το οτιδήποτε χωρίς ο άλλος να αντιδράει, σε γελάσανε.
Kαρολίνα, Καρολίνα, Καρολίνα.
Εικόνα

Βρε κορίτσια, δεν βαρεθήκατε; :bored: (εδώ ο Αγις κοντεύει να καταναλώσει όλα τα ποπκορν του πλανήτη :003: ).

Στην τελική υπάρχει και η επιλογή του "ignore". :102:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aLiCat την 31 Μαρ 2023, 12:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 12:01

ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:55
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:21
ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:16


Kαρολίνα, Καρολίνα, Καρολίνα.
Ξύπνησε το κοριτσάκι και έχει όρεξη; Μόνο που σήμερα θα πρέπει να βρεις άλλο παιδάκι να ξεσπάσεις τα νεύρα σου, γιατί εγώ έχω δουλειές και δεν θα μπορέσω να σε βοηθήσω. Και αύριο μέρα είναι.
Ε, τί να γίνει; Σαν παιδί κι εγώ λέω να αρχίσω τα παιχνιδάκια και τις χαριτωμένες αναφορές σε όποιον γουστάρω, σε όποιο θέμα γουστάρω, ανεξαρτήτως αν έχω διάλογο μαζί του. Οπότε, βαριέσαι δε βαριέσαι, εσύ ή ο οποιοσδήποτε, το ίδιο μου κάνει. Όταν βαρεθώ, θα το κόψω.
Όχι μωρέ μην το κόψεις, μετά τι νόημα θα έχει η άδεια ζωή σου; Κάτσε εδώ και πες τα μόνη σου και όταν γυρίσω θα τα δω να γελάσω, ναι; Άντε σε φιλώ γλυκιά μου γαρΓΑΛΗτσα. Να προσέχεις να μην μαλώσεις πολύ σήμερα και ανεβάσεις πίεση, πως θα ζήσουμε μετά χωρίς εσένα; :hebit:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25977
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 31 Μαρ 2023, 12:07

aLiCat έγραψε:
31 Μαρ 2023, 12:00
ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:16
Καρολίνα έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:42

Όσο για το ότι τσίμπησα, επειδή είσαι και χαζούλα, τσιμπάω σημαίνει ότι πιάνομαι από ένα υπονοούμενο που πετάει κάποιος δήθεν τυχαία. Εσύ ανέφερες το όνομά μου ξεκάθαρα. Αν πιστεύεις ότι μπορείς να λες το οτιδήποτε χωρίς ο άλλος να αντιδράει, σε γελάσανε.
Kαρολίνα, Καρολίνα, Καρολίνα.
Εικόνα

Βρε κορίτσια, δεν βαρεθήκατε; :bored: (εδώ ο Αγις κοντεύει να καταναλώσει όλα τα ποπκορν του πλανήτη :003: ).

Στην τελική υπάρχει και η επιλογή του "ignore". :102:
απολαμβανω το Καρολινειο σοου

Εικόνα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32934
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 31 Μαρ 2023, 12:09

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:19
Μόνο που κανείς δεν με γυροφέρνει, κανέναν δεν γυροφέρνω εγώ
που να ξερω γω αν ισχυουν αυτα;

μπορει να λες αληθεια, μπορει να εχεις ηδη πηδηχτει με 5-6 και να κυνηγας κι αλλους, μπορει να εισαι αντρας και να εχεις ηδη πηδηξει 5-6 και να κυνηγας κι αλλες, μπορει οτιδηποτε.

σιγα μην κατσω να κανω τον ντεντεκτιβ για να μαθω. δεχομαι αυτο που λες σαν να ισχυει, μεχρι να εμφανιστει καποιο στοιχειο οτι δεν, και παμ παρακατ.

γω απλως εξηγησα ποιο μπορει να ειναι το πιθανο κερδος. ε, η γαμησι θα ειναι, η να σε χωσουν σε καμμια πυραμιδα. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 12:11

Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 12:09
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:19
Μόνο που κανείς δεν με γυροφέρνει, κανέναν δεν γυροφέρνω εγώ
που να ξερω γω αν ισχυουν αυτα;

μπορει να λες αληθεια, μπορει να εχεις ηδη πηδηχτει με 5-6 και να κυνηγας κι αλλους, μπορει να εισαι αντρας και να εχεις ηδη πηδηξει 5-6 και να κυνηγας κι αλλες, μπορει οτιδηποτε.

σιγα μην κατσω να κανω τον ντεντεκτιβ για να μαθω. δεχομαι αυτο που λες σαν να ισχυει, μεχρι να εμφανιστει καποιο στοιχειο οτι δεν, και παμ παρακατ.

γω απλως εξηγησα ποιο μπορει να ειναι το πιθανο κερδος. ε, η γαμησι θα ειναι, η να σε χωσουν σε καμμια πυραμιδα. :102:
Μόνο με 5-6; Έχω ήδη πηδηχτεί με όλους και όλες εδώ μέσα και τώρα περιμένω να κάνουν εγγραφή νέοι χρήστες για να την πέσω και σε αυτούς.

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 31 Μαρ 2023, 12:12

Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 12:09
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:19
Μόνο που κανείς δεν με γυροφέρνει, κανέναν δεν γυροφέρνω εγώ
που να ξερω γω αν ισχυουν αυτα;

μπορει να λες αληθεια, μπορει να εχεις ηδη πηδηχτει με 5-6 και να κυνηγας κι αλλους, μπορει να εισαι αντρας και να εχεις ηδη πηδηξει 5-6 και να κυνηγας κι αλλες, μπορει οτιδηποτε.

σιγα μην κατσω να κανω τον ντεντεκτιβ για να μαθω. δεχομαι αυτο που λες σαν να ισχυει, μεχρι να εμφανιστει καποιο στοιχειο οτι δεν, και παμ παρακατ.

γω απλως εξηγησα ποιο μπορει να ειναι το πιθανο κερδος. ε, η γαμησι θα ειναι, η να σε χωσουν σε καμμια πυραμιδα. :102:



Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών