Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Να της απονεμηθεί το στέμμα του Κουλουριού;

Ναι, άμεσα
6
30%
Μισό μισό να το μοιραστούνε, μπορεί να γυρίσει κάποτε το Κουλούρι
4
20%
Το αξίζει, αλλά ήδη το φοράει (κουλουροκλώνος-το πιάσαμε?)
1
5%
Όχι καμία σχέση, τι έχεις πιει πάλι;
6
30%
Έτσι είναι όλοι οι βόρειοι μωρέ,ην το κάνουμε θέμα
1
5%
Είμαι η Ναιδα και αν δεν με αποκαταστήσει ο Έτσι, θα γράφω ναϊδιές ως τα βαθειά γεράματα
2
10%
 
Σύνολο ψήφων: 20


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70682
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 31 Μαρ 2023, 19:54

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:48
ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:45
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:31


Δε νομίζω ότι περίμενες, το ήξερες καλά ότι όλοι σε θάβουν σε πμ. Έκανες και παρατήρηση σε δυο μέλη πριν λίγο καιρό για το τι θα λένε μεταξύ τους στα πμ για σένα, το θυμάμαι γιατί γέλασα πολύ (και ταυτόχρονα εξεπλάγην με το μέγεθος της πετριάς).
Τα φιλάκια σου δώσ'τα αλλού (θα μου πεις προσπαθείς να τα δώσεις, αλλά δεν, ε προσπάθησε λίγο περισσότερο).

Καλή συνέχεια και βρες τίποτα πιο εποικοδομητικό να κάνεις από το να τρώγεσαι μονίμως με όλους.
Ναι, σαφώς και το ήξερα. Εσύ απλώς το επιβεβαίωσες.

Αλλά είμαι επίσης σίγουρη ότι δεν με θάβουν όλοι σε πιμί και μάλλον εκθέτεις ως κουτσομπόληδες και χρήστες που δεν το έκαναν.

Οπότε, να χαίρεσαι τα φιλαράκια σου και πάντα τέτοια, τί άλλο; :lol:
Δεν έχω φιλαράκια κουκλίτσα εδώ μέσα, πόσες φορές θα το πούμε; Άντε πήγαινε ασχολήσου τώρα με κανέναν άλλον, δεν σου αρέσει η ποικιλία; Δεν πιστεύω να είσαι τίπουτις εμμονική; :xena:
Αν δεν είναι φιλαράκια σου, τόσο το χειρότερο βρε Καρολίνα.

Κατά τα άλλα, εγώ εμμονικούς θεωρώ όσους σπεύδουν να εκφράσουν τον γκαϊμό τους για τα παλιά μέλη, με πιμί σε κάθε "νέο" μέλος. :lol:


Οι κύκλοι των χαμένων ποιητών.


Να δώσεις τα θερμά μου χαιρετίσματα στον δικό σου. :wave:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 31 Μαρ 2023, 19:56

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 18:40
Bic έγραψε:
31 Μαρ 2023, 13:59
Με την Καρολίνα πχ σφάζεστε με το που αντιλαμβάνεται η μία την άλλη στην ίδια ενότητα (ούτε καν στο ίδιο νήμα :lol: )
Με έχεις δει ποτέ να κάνω επίθεση στο κοριτσόπουλο και να δημιουργώ πρώτη ευκαιρία για σφάξιμο; Αν ναι, θέλω να μου δώσεις λινκ.
Πιθανότατα όντως να είναι όπως τα λες τα πράματα, φαντάζομαι για να με προκαλείς να ψάξω για link θα είσαι σίγουρη γι' αυτό. Και δεν σκοπεύω να ψάξω, πίστεψέ με.

Εγώ, όπως και αρκετοί άλλοι φαντάζομαι, μπαίνω σ' ένα νήμα για το οποίο είτε μου έρχονται ενημερώσεις, ή κλικάρω στο τελευταίο αδιάβαστό (μου) και ξαφνικά πέφτω σε καυγά. Ε, δεν κάθομαι να δω και όλο το ιστορικό μέχρι n σελίδες πίσω, ποια είπε πρώτη την άλλη τι κλπ. Απλά επειδή υπάρχει μια μόνιμη και διαρκή κόντρα και ένα ασταμάτητο μαλλιοτράβηγμα, είναι αποδεδειγμένο ότι το άθροισμα των δυο σας δημιουργεί κρίσιμη μάζα... :lol:

Επίσης, ακόμα κι αν όντως είχα κάποιον λόγο να αρχίσω το ψάξιμο (που δεν έχω), πάλι δεν θα έβγαζα άκρη. Μπορεί πχ σε ένα νήμα να ξεκινάει ο καυγάς απ' την ΓΑΛΗ (όπως υποστηρίζεις, και το δέχομαι είπα), αλλά να υπάρχουν προηγούμενα από άλλο νήμα που να πυροδοτούν την κατάσταση. Λέω μια θεωρία τώρα, μην το παίρνεις και τοις μετρητοίς. Άλλωστε, ξες και πού μένω όπως λες. Μπορεί να έχεις μάθει και τον ΑΜΚΑ μου, τον ΑΦΜ μου, τι ψήφισα στις εκλογές... πού ξέρω εγώ πού θα μπλέξω αν τα βάλω μαζί σου;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Isildur την 31 Μαρ 2023, 19:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9550
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 31 Μαρ 2023, 19:56

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:48
ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:45
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:31


Δε νομίζω ότι περίμενες, το ήξερες καλά ότι όλοι σε θάβουν σε πμ. Έκανες και παρατήρηση σε δυο μέλη πριν λίγο καιρό για το τι θα λένε μεταξύ τους στα πμ για σένα, το θυμάμαι γιατί γέλασα πολύ (και ταυτόχρονα εξεπλάγην με το μέγεθος της πετριάς).
Τα φιλάκια σου δώσ'τα αλλού (θα μου πεις προσπαθείς να τα δώσεις, αλλά δεν, ε προσπάθησε λίγο περισσότερο).

Καλή συνέχεια και βρες τίποτα πιο εποικοδομητικό να κάνεις από το να τρώγεσαι μονίμως με όλους.
Ναι, σαφώς και το ήξερα. Εσύ απλώς το επιβεβαίωσες.

Αλλά είμαι επίσης σίγουρη ότι δεν με θάβουν όλοι σε πιμί και μάλλον εκθέτεις ως κουτσομπόληδες και χρήστες που δεν το έκαναν.

Οπότε, να χαίρεσαι τα φιλαράκια σου και πάντα τέτοια, τί άλλο; :lol:
Δεν έχω φιλαράκια κουκλίτσα εδώ μέσα, πόσες φορές θα το πούμε; Άντε πήγαινε ασχολήσου τώρα με κανέναν άλλον, δεν σου αρέσει η ποικιλία; Δεν πιστεύω να είσαι τίπουτις εμμονική; :xena:

Εικόνα
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 31 Μαρ 2023, 20:03

Bazoomba έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:56
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:48
ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:45


Ναι, σαφώς και το ήξερα. Εσύ απλώς το επιβεβαίωσες.

Αλλά είμαι επίσης σίγουρη ότι δεν με θάβουν όλοι σε πιμί και μάλλον εκθέτεις ως κουτσομπόληδες και χρήστες που δεν το έκαναν.

Οπότε, να χαίρεσαι τα φιλαράκια σου και πάντα τέτοια, τί άλλο; :lol:
Δεν έχω φιλαράκια κουκλίτσα εδώ μέσα, πόσες φορές θα το πούμε; Άντε πήγαινε ασχολήσου τώρα με κανέναν άλλον, δεν σου αρέσει η ποικιλία; Δεν πιστεύω να είσαι τίπουτις εμμονική; :xena:

Εικόνα
Ο μέγας Αυγολέμονος μίλησε για τα τρία σίγουρα πράματα στη ζωή.
1. Δεν υπάρχει χοντρή χωρίς γκόμενο.
2. Δεν υπάρχει αριστερός χωρίς λεφτά.
3. Δεν υπάρχει γύφτος με γυαλιά (μυωπίας).

Θα συμπληρώσω άλλα τρία.
4.Το δεκάρι της Κύπρου στη Γιουροβίζιον.
5.Ότι η aLiCat θα βάλει meme με γάτες.
6.Ότι εσύ θα βάλεις meme από το Κωνσταντίνου και Ελένης.


:lol:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 20:07

ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:54
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:48
ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:45


Ναι, σαφώς και το ήξερα. Εσύ απλώς το επιβεβαίωσες.

Αλλά είμαι επίσης σίγουρη ότι δεν με θάβουν όλοι σε πιμί και μάλλον εκθέτεις ως κουτσομπόληδες και χρήστες που δεν το έκαναν.

Οπότε, να χαίρεσαι τα φιλαράκια σου και πάντα τέτοια, τί άλλο; :lol:
Δεν έχω φιλαράκια κουκλίτσα εδώ μέσα, πόσες φορές θα το πούμε; Άντε πήγαινε ασχολήσου τώρα με κανέναν άλλον, δεν σου αρέσει η ποικιλία; Δεν πιστεύω να είσαι τίπουτις εμμονική; :xena:
Αν δεν είναι φιλαράκια σου, τόσο το χειρότερο βρε Καρολίνα.

Κατά τα άλλα, εγώ εμμονικούς θεωρώ όσους σπεύδουν να εκφράσουν τον γκαϊμό τους για τα παλιά μέλη, με πιμί σε κάθε "νέο" μέλος. :lol:


Οι κύκλοι των χαμένων ποιητών.


Να δώσεις τα θερμά μου χαιρετίσματα στον δικό σου. :wave:
Ποιον δικό μου μπέιμπι; Τον πρώην μου εννοείς; Θα στον γνώριζα, αλλά κρίμα είναι, δεν τον μισώ τόσο (αν και θα του άξιζε να σε γνωρίσει).

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 20:08

Bazoomba έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:56
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:48
ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:45


Ναι, σαφώς και το ήξερα. Εσύ απλώς το επιβεβαίωσες.

Αλλά είμαι επίσης σίγουρη ότι δεν με θάβουν όλοι σε πιμί και μάλλον εκθέτεις ως κουτσομπόληδες και χρήστες που δεν το έκαναν.

Οπότε, να χαίρεσαι τα φιλαράκια σου και πάντα τέτοια, τί άλλο; :lol:
Δεν έχω φιλαράκια κουκλίτσα εδώ μέσα, πόσες φορές θα το πούμε; Άντε πήγαινε ασχολήσου τώρα με κανέναν άλλον, δεν σου αρέσει η ποικιλία; Δεν πιστεύω να είσαι τίπουτις εμμονική; :xena:

Εικόνα
Πλάκα πλάκα, είσαι από τους λίγους εδώ μέσα που θα έκανα παρέα και στην πραγματική ζωή (και ας έτρωγα στην μάπα τα Κατσαμπάκια).

Χωρίς να εννοώ ότι είσαι φίλος μου ήδη, το ξεκαθαρίζω γιατί εδώ μέσα τα αυτονόητα δεν αρκούν, όπως φαίνεται.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 20:13

Bic έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:56
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 18:40
Bic έγραψε:
31 Μαρ 2023, 13:59
Με την Καρολίνα πχ σφάζεστε με το που αντιλαμβάνεται η μία την άλλη στην ίδια ενότητα (ούτε καν στο ίδιο νήμα :lol: )
Με έχεις δει ποτέ να κάνω επίθεση στο κοριτσόπουλο και να δημιουργώ πρώτη ευκαιρία για σφάξιμο; Αν ναι, θέλω να μου δώσεις λινκ.
Πιθανότατα όντως να είναι όπως τα λες τα πράματα, φαντάζομαι για να με προκαλείς να ψάξω για link θα είσαι σίγουρη γι' αυτό. Και δεν σκοπεύω να ψάξω, πίστεψέ με.

Εγώ, όπως και αρκετοί άλλοι φαντάζομαι, μπαίνω σ' ένα νήμα για το οποίο είτε μου έρχονται ενημερώσεις, ή κλικάρω στο τελευταίο αδιάβαστό (μου) και ξαφνικά πέφτω σε καυγά. Ε, δεν κάθομαι να δω και όλο το ιστορικό μέχρι n σελίδες πίσω, ποια είπε πρώτη την άλλη τι κλπ. Απλά επειδή υπάρχει μια μόνιμη και διαρκή κόντρα και ένα ασταμάτητο μαλλιοτράβηγμα, είναι αποδεδειγμένο ότι το άθροισμα των δυο σας δημιουργεί κρίσιμη μάζα... :lol:

Επίσης, ακόμα κι αν όντως είχα κάποιον λόγο να αρχίσω το ψάξιμο (που δεν έχω), πάλι δεν θα έβγαζα άκρη. Μπορεί πχ σε ένα νήμα να ξεκινάει ο καυγάς απ' την ΓΑΛΗ (όπως υποστηρίζεις, και το δέχομαι είπα), αλλά να υπάρχουν προηγούμενα από άλλο νήμα που να πυροδοτούν την κατάσταση. Λέω μια θεωρία τώρα, μην το παίρνεις και τοις μετρητοίς. Άλλωστε, ξες και πού μένω όπως λες. Μπορεί να έχεις μάθει και τον ΑΜΚΑ μου, τον ΑΦΜ μου, τι ψήφισα στις εκλογές... πού ξέρω εγώ πού θα μπλέξω αν τα βάλω μαζί σου;
Μην κάνεις όπως ο Άγις που με παρέθεσε, είπε ότι σχολίασα πως κάνουν σεξ οι ψηλές, οι χοντρές, οι κοντές και οι αδύνατες και μετά έκανε την πάπια, γιατί εγώ ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο, αφού δεν κάνω σεξ με γυναίκες.
Θέλω λινκ για να μου αποδείξεις αυτό που λες. Μην είσαι σαν τον Άγι, να είσαι σαν τον ....ποιον νορμάλ να πω τώρα εδώ μέσα, δεν έχει και κανέναν.
Κατάλαβες πάντως τι θέλω να πω.

Και όπως καταλαβαίνω, περιμένετε όλοι από μένα να με παραθέτουν, να με συκοφαντούν, να μου την λένε συνέχεια και εγώ να το βουλώνω.
Σας γελάσανε.

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9299
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 31 Μαρ 2023, 20:16

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 20:13

... να είσαι σαν τον ....ποιον νορμάλ να πω τώρα εδώ μέσα, δεν έχει και κανέναν...
:a040:
Yippie Kay Yay

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 20:17

Airman68 έγραψε:
31 Μαρ 2023, 20:16
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 20:13

... να είσαι σαν τον ....ποιον νορμάλ να πω τώρα εδώ μέσα, δεν έχει και κανέναν...
:a040:
Εσύ μη μιλάς, δεν κατάλαβες καν ότι κάναμε σεξ. :102:

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 31 Μαρ 2023, 20:24

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 20:13
Bic έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:56
Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 18:40


Με έχεις δει ποτέ να κάνω επίθεση στο κοριτσόπουλο και να δημιουργώ πρώτη ευκαιρία για σφάξιμο; Αν ναι, θέλω να μου δώσεις λινκ.
Πιθανότατα όντως να είναι όπως τα λες τα πράματα, φαντάζομαι για να με προκαλείς να ψάξω για link θα είσαι σίγουρη γι' αυτό. Και δεν σκοπεύω να ψάξω, πίστεψέ με.

Εγώ, όπως και αρκετοί άλλοι φαντάζομαι, μπαίνω σ' ένα νήμα για το οποίο είτε μου έρχονται ενημερώσεις, ή κλικάρω στο τελευταίο αδιάβαστό (μου) και ξαφνικά πέφτω σε καυγά. Ε, δεν κάθομαι να δω και όλο το ιστορικό μέχρι n σελίδες πίσω, ποια είπε πρώτη την άλλη τι κλπ. Απλά επειδή υπάρχει μια μόνιμη και διαρκή κόντρα και ένα ασταμάτητο μαλλιοτράβηγμα, είναι αποδεδειγμένο ότι το άθροισμα των δυο σας δημιουργεί κρίσιμη μάζα... :lol:

Επίσης, ακόμα κι αν όντως είχα κάποιον λόγο να αρχίσω το ψάξιμο (που δεν έχω), πάλι δεν θα έβγαζα άκρη. Μπορεί πχ σε ένα νήμα να ξεκινάει ο καυγάς απ' την ΓΑΛΗ (όπως υποστηρίζεις, και το δέχομαι είπα), αλλά να υπάρχουν προηγούμενα από άλλο νήμα που να πυροδοτούν την κατάσταση. Λέω μια θεωρία τώρα, μην το παίρνεις και τοις μετρητοίς. Άλλωστε, ξες και πού μένω όπως λες. Μπορεί να έχεις μάθει και τον ΑΜΚΑ μου, τον ΑΦΜ μου, τι ψήφισα στις εκλογές... πού ξέρω εγώ πού θα μπλέξω αν τα βάλω μαζί σου;
Μην κάνεις όπως ο Άγις που με παρέθεσε, είπε ότι σχολίασα πως κάνουν σεξ οι ψηλές, οι χοντρές, οι κοντές και οι αδύνατες και μετά έκανε την πάπια, γιατί εγώ ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο, αφού δεν κάνω σεξ με γυναίκες.
Θέλω λινκ για να μου αποδείξεις αυτό που λες. Μην είσαι σαν τον Άγι, να είσαι σαν τον ....ποιον νορμάλ να πω τώρα εδώ μέσα, δεν έχει και κανέναν.
Κατάλαβες πάντως τι θέλω να πω.

Και όπως καταλαβαίνω, περιμένετε όλοι από μένα να με παραθέτουν, να με συκοφαντούν, να μου την λένε συνέχεια και εγώ να το βουλώνω.
Σας γελάσανε.
Για να πω την αλήθεια, όχι. Δεν κατάλαβα. Βασικά, νομίζω ότι διάβασες στα γρήγορα αυτό που σου έγραψα και μάλλον κι εσύ δεν κατάλαβες τι είπα. Ξαναδιάβασέ το με ηρεμία, πληζ, και θα δεις τι σου λέω.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...


user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 31 Μαρ 2023, 20:45

ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:40
:smt023
Έτσι, θέλω μουσικές ωραίες να παίζουν :g030:

Βρες και το δικό μου..😉

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 31 Μαρ 2023, 20:48

user έγραψε:
31 Μαρ 2023, 20:45
ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:40
:smt023
Έτσι, θέλω μουσικές ωραίες να παίζουν :g030:

Βρες και το δικό μου..😉
Δικό σου είναι και αυτό βρε, αφού εσύ και εγώ είμαστε το ίδιο άτομο :hebit:

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Είναι η user η επάξια αυνεχίστρια του Κουλουριού στο ΠΑΚΥ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 31 Μαρ 2023, 20:50

Καρολίνα έγραψε:
31 Μαρ 2023, 20:48
user έγραψε:
31 Μαρ 2023, 20:45
ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 19:40
:smt023
Έτσι, θέλω μουσικές ωραίες να παίζουν :g030:

Βρες και το δικό μου..😉
Δικό σου είναι και αυτό βρε, αφού εσύ και εγώ είμαστε το ίδιο άτομο :hebit:
Α αυτό μας λεν; :102:
Πάντως έχω ατράνταχτη απόδειξη ότι είμαι εγώ αλλά δεν αφήνω να συμβεί έτσι. Θέλω να δω πόσο μακρυά φτάνει η σιγουριά τους :smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών