Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24340
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 09 Οκτ 2018, 18:02

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 17:53
Rakomelofronas έγραψε:
09 Οκτ 2018, 17:45
omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 17:38




οχι μονο περιορισμο σε νηματα αλλα και σε ποστ ημερησιως πχ ο καθενας να μπορει να αναρτα 3 νηματα μεσα σε μια βδομαδα ή καθε 10 μερες και 5-6 ποστ ημερησιως

μονο ετσι ο καθενας θα ζυγιζει και θα μετραει πολυ περισσοτερο τί πώς και πού θα το γραψει και σε ποιον θα απαντησει, ενω θα γινει και πιο ευκολα αναγνωσιμο το φορουμ απο το να βλεπεις νηματα που αναπτυσσουν 35 σελιδες μεσα σε 2 ωρες επι το πλειστον με ακατασχετες φλυαριες
Αυτό νομίζω ότι το πάει υπερβολικά μακριά: το θέμα είναι να δυσκολευτούν όσοι σπαμάρουν ομοειδή νήματα, όχι όλοι μας :) . Στο παλιό φόρουμ υπήρχε ένας περιορισμός να μην μπορείς να κάνεις νέα ανάρτηση σε λιγότερο από ένα λεπτό μετά την αμέσως προηγούμενή σου.

ο περιορισμος του ενος λεπτου εινα για τα μποτακια και τα σπαμ,

ας εχει το φορουμ τον περιορισμο στις αναρτησεις με προυποθεσεις αναλογες με αυτες που προανεφερα και να δουμε αν θα μπαινει στον κοπο να επαναλαμβανει καποιος το ιδιο πραγμα ή τί αντικτυπο θα εχει αν το κανει οποιος το επιχειρει,
και αν θα σπαταλα τα 4-6 ημερησια ποστ του σε χλευασμους και ειρωνιες

ας μεινει ελευθερο μονο το ΠΑΚΥ και ολα τα αλλα με περιορισμο αναρτησεων, μονο ετσι θα μπορει να γινει και ανθρωπινως αναγνωσιμο αλλα και ευκολοτερο στο moderation
Το φόρουμ δεν είναι δουλειά. Είναι κάτι που θα κάνουμε στον ελεύθερο χρόνο ή σφήνα σε κάτι άλλο. Πως θα έχω τον ίδιο χρόνο κάθε μέρα; Την μέρα που μου περισσεύει ή που με ενδιαφέρει το θέμα θα γράψω 30 αναρτήσεις. Μετά για 10 μέρες ίσως και τίποτα. Δεν βλέπω να δουλεύει αυτή η πρόταση.

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 09 Οκτ 2018, 18:03

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
09 Οκτ 2018, 17:55
Αυτην την στιγμη ειμαστε 25 εγγεγραμενα μελη σε συνδεση με τους 7 μονο να πιανουν το οριο ημερησιων δημοσιεευσεων που ορισε ο omg kai 3 lol των 5-6 post ημερησιως
Οι υπολοιποι εχουν πολλαπλασιες δημοσιευσεις ανα ημερα
Προταση που εγινε σε ενα νημα που ασχολειται με οτι το παρων φορουμ δεν τραβαει
Ποναει αρκιντι κοψει αρκιντι


και στον @ ST48410

προτιμω να μπω 5 λεπτα και να διαβασω κατι ουσιωδες με συνεχεια και ειρμο παρα να ειμαι μια ωρα διαβαζοντας σαβουρες και να αισθανομαι τυχερος οταν βρω αυτο το ενα ομορφο πραμα αναμεσα στα σκουπιδια που μοιραια θα χαθει μεσα σαυτα

εσυ τι προτιμας;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος omg kai 3 lol την 09 Οκτ 2018, 18:06, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18482
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 09 Οκτ 2018, 18:06

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:03
εσυ τι προτιμας;
να μην ξαναμπεις.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24340
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 09 Οκτ 2018, 18:08

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:03
προτιμω να μπω 5 λεπτα και να διαβασω κατι ουσιωδες με συνεχεια και ειρμο παρα να ειμαι μια ωρα διαβαζοντας σαβουρες και να αισθανομαι τυχερος οταν βρω αυτο το ενα ομορφο πραμα αναμεσα στα σκουπιδια που μοιραια θα χαθει μεσα σαυτα

εσυ τι προτιμας;



Το ίδιο με σένα αλλά κατανοώ ότι ο κόσμος εδώ μπαίνει και για να ξεδώσει και δωρεάν ψυχοθεραπεία και για να βγάλει τα απωθημένα του και δεν ξέρω αν εγώ με τα λίγα ποστς είμαι χρησιμότερος για την μακροημέρευση του φόρουμ από κάποιον με αρκετά περισσότερα. Νομίζω ότι μια συστηματική αδιαφορία προς τα τρολς θα είχε καλύτερο αποτέλεσμα για αρχή.

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30298
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 09 Οκτ 2018, 18:10

Yochanan έγραψε:
09 Οκτ 2018, 08:49
πολύς κοσμος που εγραφε με μερακι και κεφι πλεον φοβήθηκε και κουραστηκε με την προοπτικη οτι θα ξαναχαθουν τα κειμενα του μολις/εαν/οταν κλεισει και αυτο το μερος οπως εγινε με το παλιο. Οποιος καει με το χυλο φυσαει και τη γιούρτη. Ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
Maspoli έγραψε:
09 Οκτ 2018, 11:24
Το μόνο που έχει ουσία είναι το γεγονός ότι η απώλεια τόσων κειμένων προφανώς και είναι δύσκολο να κάνει κάποιον να ξαναμπεί στη λογική να γράψει κάτι που θα απαιτεί έναν παραπάνω κόπο. Εγώ τουλάχιστον δε θα το ξανάκανα.
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 09 Οκτ 2018, 18:12

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:03
εσυ τι προτιμας;
Εικόνα
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 09 Οκτ 2018, 18:14

ST48410 έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:08
omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:03
προτιμω να μπω 5 λεπτα και να διαβασω κατι ουσιωδες με συνεχεια και ειρμο παρα να ειμαι μια ωρα διαβαζοντας σαβουρες και να αισθανομαι τυχερος οταν βρω αυτο το ενα ομορφο πραμα αναμεσα στα σκουπιδια που μοιραια θα χαθει μεσα σαυτα

εσυ τι προτιμας;



Το ίδιο με σένα αλλά κατανοώ ότι ο κόσμος εδώ μπαίνει και για να ξεδώσει και δωρεάν ψυχοθεραπεία και για να βγάλει τα απωθημένα του και δεν ξέρω αν εγώ με τα λίγα ποστς είμαι χρησιμότερος για την μακροημέρευση του φόρουμ από κάποιον με αρκετά περισσότερα. Νομίζω ότι μια συστηματική αδιαφορία προς τα τρολς θα είχε καλύτερο αποτέλεσμα για αρχή.


δε συζηταμε ποιος ειναι ο χρησιμοτερος και ποιος ο καλυτερος, αυτη η κουβεντα ειναι διαχρονικη και παντοτε υπηρχε

κανεις δεν μπορει να επιβαλλει στον αλλο τί θα γραψει, μπορει ομως ο καθενας μας να αυτολογοκριθει να συναισθανθει πριν γραψει τις πιθανες απαντησεις που θα λαβει, να σκεφτει ενα βημα παραπερα πριν αναρτησει αυτο που εχει να γραψει, να γινει πιο μεστος πιο λογικος, να γραφει επιτελους με τη λογικη και οχι το συναισθημα,
θεωρω οτι πανω σε αυτο το σκεπτικο ειναι ο περιορισμος αναρτησεων απο τη στιγμη μαλιστα που η βιωσιμοτητα του φορουμ δεν βασιζεται στην ποσοτητα και αρα σε διαφημισεις, αλλα ακομα κι αν στοχευει σε αυτο μελλοντικα πιστευω πως η αυτολογοκρισια ειναι η μονη λυση για υγιη πορεια, τί γινοταν μεχρι τωρα το ειδαμε διαχρονικα και δεν θα αλλαξει ακομα κι αν μπουν 100 συντονιστες να σκαναρουν ολα τα ποστς που αναρτωνται ανα λεπτο

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24340
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 09 Οκτ 2018, 18:19

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:14
δε συζηταμε ποιος ειναι ο χρησιμοτερος και ποιος ο καλυτερος, αυτη η κουβεντα ειναι διαχρονικη και παντοτε υπηρχε

κανεις δεν μπορει να επιβαλλει στον αλλο τί θα πει, μπορει ομως ο καθενας μας να αυτολογοκριθει να συναισθανθει πριν γραψει τις πιθανες απαντησεις που θα λαβει, να σκεφτει ενα βημα παραπερα πριν αναρτησει αυτο που εχει να γραψει,
θεωρω οτι πανω σε αυτο το σκεπτικο ειναι ο περιορισμος αναρτησεων απο τη στιγμη μαλιστα που η βιωσιμοτητα του φορουμ δεν βασιζεται στη ποσοτητα και αρα σε διαφημισεις, αλλα ακομα κι αν στοχευει σε αυτο μελλοντικα πιστευω πως η αυτολογοκρισια ειναι η μονη λυση, τί γινοταν μεχρι τωρα το ειδαμε διαχρονικα και δεν θα αλλαξει ακομα κι αν μπουν 100 συντονιστες να σκαναρουν ολα τα ποστς που αναρτωνται ανα λεπτο
Δεν ξέρω. Δυσκολεύομαι να δω την αυτολογοκρισία σαν λύση. Αν μπορούσε να λειτουργήσει δεν θα είχες τόσα επιθετικά και υβριστικά ποστς. Εν τω μεταξύ τις φορές που έχω ποστάρει πολλά μαζεμένα είναι επειδή θέλω να εξηγήσω και να επιχειρηματολογήσω σε κάτι. Τι θα κάνω; Θα περιμένω τις επόμενες μέρες πότε θα βρω καιρό και να απαντάω αναδρομικά σε κάθε ένα με άλλη άποψη; Άσε τα θέματα της επικαιρότητας που κάθε λίγο προστίθενται στοιχεία.

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 09 Οκτ 2018, 18:25

ST48410 έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:19
omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:14
δε συζηταμε ποιος ειναι ο χρησιμοτερος και ποιος ο καλυτερος, αυτη η κουβεντα ειναι διαχρονικη και παντοτε υπηρχε

κανεις δεν μπορει να επιβαλλει στον αλλο τί θα πει, μπορει ομως ο καθενας μας να αυτολογοκριθει να συναισθανθει πριν γραψει τις πιθανες απαντησεις που θα λαβει, να σκεφτει ενα βημα παραπερα πριν αναρτησει αυτο που εχει να γραψει,
θεωρω οτι πανω σε αυτο το σκεπτικο ειναι ο περιορισμος αναρτησεων απο τη στιγμη μαλιστα που η βιωσιμοτητα του φορουμ δεν βασιζεται στη ποσοτητα και αρα σε διαφημισεις, αλλα ακομα κι αν στοχευει σε αυτο μελλοντικα πιστευω πως η αυτολογοκρισια ειναι η μονη λυση, τί γινοταν μεχρι τωρα το ειδαμε διαχρονικα και δεν θα αλλαξει ακομα κι αν μπουν 100 συντονιστες να σκαναρουν ολα τα ποστς που αναρτωνται ανα λεπτο
Δεν ξέρω. Δυσκολεύομαι να δω την αυτολογοκρισία σαν λύση. Αν μπορούσε να λειτουργήσει δεν θα είχες τόσα επιθετικά και υβριστικά ποστς. Εν τω μεταξύ τις φορές που έχω ποστάρει πολλά μαζεμένα είναι επειδή θέλω να εξηγήσω και να επιχειρηματολογήσω σε κάτι. Τι θα κάνω; Θα περιμένω τις επόμενες μέρες πότε θα βρω καιρό και να απαντάω αναδρομικά σε κάθε ένα με άλλη άποψη; Άσε τα θέματα της επικαιρότητας που κάθε λίγο προστίθενται στοιχεία.


αυτο συμβαινει γιατι υπαρχει συνδυασμος σαβουρας και θυμου, και το ενα φερνει το αλλο σε ενα φαυλο κυκλο, τις περισσοτερες φορες δε θα χρειαζοταν καν να απαντησεις γιατι θα σε καλυπτε καποιος αλλος

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24340
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 09 Οκτ 2018, 18:43

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:25
αυτο συμβαινει γιατι υπαρχει συνδυασμος σαβουρας και θυμου, και το ενα φερνει το αλλο σε ενα φαυλο κυκλο, τις περισσοτερες φορες δε θα χρειαζοταν καν να απαντησεις γιατι θα σε καλυπτε καποιος αλλος
Δεν είναι όλα τα θέματα ίδια. Επίσης υπάρχουν χρήστες με εξειδίκευση σε κάποια αντικείμενα όπως και χρήστες που έχουν διαφορετική γνώμη από την πλειοψηφία και αυτοί θα τραβήξουν το κουπί σε κάποια νήματα. Καταλαβαίνεις ότι κάποιες στιγμές υπάρχει ένα στοιχείο ενθουσιασμού που θα σε κρατήσει 3 την νύχτα να μιλάς για τα φτερά του phylax. Άμα χαθεί και αυτό ποιος ασχολείται;

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 09 Οκτ 2018, 18:48

ST48410 έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:02

Το φόρουμ δεν είναι δουλειά. Είναι κάτι που θα κάνουμε στον ελεύθερο χρόνο ή σφήνα σε κάτι άλλο. Πως θα έχω τον ίδιο χρόνο κάθε μέρα; Την μέρα που μου περισσεύει ή που με ενδιαφέρει το θέμα θα γράψω 30 αναρτήσεις. Μετά για 10 μέρες ίσως και τίποτα. Δεν βλέπω να δουλεύει αυτή η πρόταση.
Για άλλη μια φορά θα συμφωνήσω σχεδόν 100% με τον ST.

Από νοσοκομείο είχα κάνει ίσως τα περισσότερα ποστ / ημέρα στο παλιό, νύχτα, ως συνοδός ασθενούς.
Δεν είναι καθόλου καλή ιδέα να μην μπορείς να γράψεις ελεύθερα όταν έχεις άπλετο ελεύθερο χρόνο.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 09 Οκτ 2018, 18:50

Nero έγραψε:
09 Οκτ 2018, 08:24
Να'στε καλά που που αφιερώσατε κόπο και χρόνο για να ξαναστήσετε αλλά δυστυχώς ο κόπος θεωρώ ότι είναι άδικος απο τη στιγμή που το καφενείο αποδεικνύεται υποδεέστερη βερσιόν του Πχορουμ,φυσικά όχι ως προς το τεχνικό κομμάτι ή οτιδήποτε άλλο αλλά ως προς την ποιότητα των συζητήσεων και των χρηστών που έχουν πέσει θεωρώ κατακόρυφα. Δεν έχω αυταπάτες ότι το παλιό μύριζε γιασεμί και κοιμούμασταν με ανοιχτές τις πόρτες,ωστόσο υπήρχαν χωρίς αμφιβολία άτομα να συζητήσεις,έστω και να έπρεπε να τα κυνηγήσεις λίγο με το τουφέκι,εδώ είναι ακόμα πιο σπάνιες περιπτώσεις και όσοι έμειναν δε φαίνεται να έχουν και πολύ όρεξη.
Ίσως θα πείτε είναι δικό μου πρόβλημα που αναγκάζομαι να βάζω όλο και περισσότερους σε ignore γιατί επιμένουν να φέρονται σαν 12χρονα που προφανώς είναι εδώ γιατί τη βρίσκουν με το να μπαίνουν άσκοπες κόντρες και σ'αυτό εξαντλείται όλη η πχορουμική τους παρουσία αλλά από την πλευρά μου θεωρώ ότι τα άχρηστα τρολ ήταν καλύτερα δικτυωμένα και του έχουν κατακλύσει εντελώς. Θα γίνω και λίγο Κασσάνδρα και θα προβλέψω ότι ότι σύντομα όσοι έχουν κάτι να πουν θα απαυδήσουν απο την κατάσταση και θα αρχίσουν να λιγοστεύουν όλο και περισσότερο.

That's my two cents
Καλά λες, ασχολήσου καλύτερα με το φατσομπούκι και εγώ θα ποστάρω στο νήμα περσόνες που μας λείπουν για σένα.
the end

mec

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mec » 09 Οκτ 2018, 18:50

Sid Vicious έγραψε:
09 Οκτ 2018, 16:37
Μια χαρά είναι. Η ρομαντική σύγκριση είναι άσκοπη και το παρόν αποτελεί μια αξιοπρεπής και φυσική του συνέχεια και μάλιστα καλύτερο από το phorum.gr στα τελευταία του, σα να μην πέρασε μια μέρα.
Γενικά συμφωνώ αλλά πιο ειδικά θέλει ακόμα δουλειά. Δείχνει ότι πάει καλά από απόψεως σταθερότητας. Εννοώ ότι πέρασαν οι κρίσιμοι μήνες κι ο διαχειριστής φαίνεται ανθεκτικός. Η ποιότητα όμως κάνει κοιλιά. Χρειαζεται βελτίωση σε ό,τι αφορά τα κομματικά μποτάκια και τις προσωπικές προσβολές.

Υπάρχει κι ένα άλλο που δεν νομίζω ότι διορθώνεται: δεν γίνεται πραγματική ανταλλαγή απόψεων, αλλά λήψη θέσεων με βάση ιδεολογικά στρατόπεδα. Κι ένας μανιχαιστικός τρόπος σκέψης. Αν δεν είσαι αυτό είσαι σίγουρα το αντίθετο. Έχει δηλητηριαστεί ο τρόπος σκέψης από την πολιτική.

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 09 Οκτ 2018, 18:51

ST48410 έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:43
omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:25
αυτο συμβαινει γιατι υπαρχει συνδυασμος σαβουρας και θυμου, και το ενα φερνει το αλλο σε ενα φαυλο κυκλο, τις περισσοτερες φορες δε θα χρειαζοταν καν να απαντησεις γιατι θα σε καλυπτε καποιος αλλος
Δεν είναι όλα τα θέματα ίδια. Επίσης υπάρχουν χρήστες με εξειδίκευση σε κάποια αντικείμενα όπως και χρήστες που έχουν διαφορετική γνώμη από την πλειοψηφία και αυτοί θα τραβήξουν το κουπί σε κάποια νήματα. Καταλαβαίνεις ότι κάποιες στιγμές υπάρχει ένα στοιχείο ενθουσιασμού που θα σε κρατήσει 3 την νύχτα να μιλάς για τα φτερά του phylax. Άμα χαθεί και αυτό ποιος ασχολείται;


μα με 10 για παραδειγμα ποσταρισματα ημερησιως αυτοι ακριβως οι χρηστες αναδεικνυονται και επιβραβευονται, απο κει και περα αν καποιος ειναι ξενυχτης μπορει να γραφει ελευθερα στο πακυ,

ενα φορουμ πρεπει να εξυπηρετει στο διηνεκες συνολικα οσο μπορει ολους τους χρηστες αρα και αυτους που θα μπουν την αλλη μερα το πρωι την αλλη βδομαδα τον αλλο χρονο, οχι μονο καποιους ξενυχτηδες..

ουτε να εκπαιδευει και να ελκυει χρηστες συμφωνα με τις συνηθειες των ξενυχτηδων ή ατομων που συχναζουν 20 ωρες το 24ωρο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος omg kai 3 lol την 09 Οκτ 2018, 18:54, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Καλή προσπάθεια,ωστόσο δεν τραβάει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Οκτ 2018, 18:51

under έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:06
omg kai 3 lol έγραψε:
09 Οκτ 2018, 18:03
εσυ τι προτιμας;
να μην ξαναμπεις.
Τι γλυκός...
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών