Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70692
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2023, 18:43

southern έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:37
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:34
southern έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:21
Δεν υπάρχει πιο ανθρωπιστική πράξη απο το να γίνει σαφές στο πληθυσμιακο περίσσευμα του τρίτου κόσμου ότι τα σύνορα έκλεισαν και δεν αντέχουμε νέες αφίξεις. Να ξέρουν ότι δεν πρόκειται να νομιμοποιηθουν ποτέ.
Έτσι θα γλιτώσουν το θάνατο από ριψοκινδυνο ταξίδι προς την γη της επαγγελίας
Ρε συ, δεν υπάρχει "πληθυσμιακό περίσσευμα". Υπάρχουν άνθρωποι του τρίτου κόσμου, που αξίζουν πολύ περισσότερο από την προστατευμένη φύρα του "πολιτισμένου" κόσμου, ακόμη και αν έχουν βιώσει πιο ζόρικες καταστάσεις.

Τα υπόλοιπα, είναι να' χουμε να λέμε.
Κάνουν πάρα πολλά παιδιά. Πρέπει να προχωρήσουν σε οικογενειακο προγραμματισμό. Το οξύμωρο είναι το ποσό πλούσια είναι η Αφρική σε πλουτοπαραγωγικες και όμως ο πολύς κόσμος δεν έχει καλό βιοτικό επίπεδο.
Ανοίγεις θέματα, που δεν είναι του παρόντος. Το σίγουρο είναι ότι κάποιοι θέλουν πραγματικά να ενσωματωθούν και κάποιοι που θέλουν απλώς να μεταφέρουν τη δική τους κουλτούρα σε επιδοτούμενο πλαίσιο.

Σαφώς και προτιμώ τους πρώτους από τους δεύτερους και σαφέστερα είμαι εναντίον σε όσους υποστηρίζουν τους δεύτερους. Αυτούς θεωρώ την πραγματική φύρα της Ευρώπης.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27209
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 18 Ιουν 2023, 18:44

enaon έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:40
αλληλέγγυους ή χριστιανούς εννοείς; Καθαρά λογια παιδια να μην παρεξηγηθούν κατά λάθος.
Υπάρχουν μαλάκες σε οποιοδήποτε γκρουπ. Τους αποφεύγω σαν τον διάολο το λιβάνι.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70692
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2023, 18:44

enaon έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:40
αλληλέγγυους ή χριστιανούς εννοείς; Καθαρά λογια παιδια να μην παρεξηγηθούν κατά λάθος.
Αν βρεις αλληλέγγυο που να υποστηρίζει χριστιανούς, σφύρα. Θα τον βάλουμε σε γυάλα ως συλλεκτικό είδος. :)
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9753
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 18 Ιουν 2023, 18:45

εντάξει κι εγώ υπέρ του σεβασμού είμαι. Θέλω να πω όλοι ας πούμε οι εκπρόσωποι αντιπρόσωποι θρησκείας κάποια μαλακία έκαναν. Κι ο Χριστός καλός ήτανε αλλά σίγουρα κάτι θα έκανε. Εκεί με τα κρασιά π.χ. Ο Μωάμεθ είπε πολλά σοφά πράματα και παράλληλα γαμούσε κι ένα εννιάχρονο. Οκ. Θέλω να πω ο καθένας έχει τα δίκια του.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23679
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 18 Ιουν 2023, 18:45

Nandros έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:42
Σιγά να δεχτεί ο Αράπης να φορέσει καπότα!
σε αυτό καλά κάνουν αφού έρχονται και εδώ. Φαντάσου να πηγαίνουμε στο περίπτερο να πάρουμε και να μας ρωτάει, "μεγάλη ή για λευκούς";

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70692
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2023, 18:46

enaon έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:45
Nandros έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:42
Σιγά να δεχτεί ο Αράπης να φορέσει καπότα!
σε αυτό καλά κάνουν αφού εύχονται εδώ. Φαντάσου να πηγαίνουμε στο περίπτερο να πάρουμε και να μας ρωτάει, "μεγάλη ή για λευκούς";
Τιτανομαχία.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 18 Ιουν 2023, 18:48

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:43
southern έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:37
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:34


Ρε συ, δεν υπάρχει "πληθυσμιακό περίσσευμα". Υπάρχουν άνθρωποι του τρίτου κόσμου, που αξίζουν πολύ περισσότερο από την προστατευμένη φύρα του "πολιτισμένου" κόσμου, ακόμη και αν έχουν βιώσει πιο ζόρικες καταστάσεις.

Τα υπόλοιπα, είναι να' χουμε να λέμε.
Κάνουν πάρα πολλά παιδιά. Πρέπει να προχωρήσουν σε οικογενειακο προγραμματισμό. Το οξύμωρο είναι το ποσό πλούσια είναι η Αφρική σε πλουτοπαραγωγικες και όμως ο πολύς κόσμος δεν έχει καλό βιοτικό επίπεδο.
Ανοίγεις θέματα, που δεν είναι του παρόντος. Το σίγουρο είναι ότι κάποιοι θέλουν πραγματικά να ενσωματωθούν και κάποιοι που θέλουν απλώς να μεταφέρουν τη δική τους κουλτούρα σε επιδοτούμενο πλαίσιο.

Σαφώς και προτιμώ τους πρώτους από τους δεύτερους και σαφέστερα είμαι εναντίον σε όσους υποστηρίζουν τους δεύτερους. Αυτούς θεωρώ την πραγματική φύρα της Ευρώπης.
Σε μικρές και ελεγχόμενες ποσότητες επιτυγχάνεται ενσωμάτωση όλων όσων το επιθυμούν. Έχω ένα γνωστό Αιγύπτιο που έχει κατάστημα shisha, αυτός και αλκοόλ πίνει και σουβλάκια τρώει και και και. Αυτός και τα παιδιά του μια χαρά θα εγκλιματιστουν κι ας είναι άραβας με μουσουλμανικο όνομα. Κάποιοι άλλοι με τατουάζ δικεφαλους αετούς με φοβιζουν περισσότερο από τον Αιγύπτιο
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9753
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 18 Ιουν 2023, 18:48

Να πούμε επίσης ότι το κοριτσάκι το πήρε όταν ήταν 6 ετών αλλά περίμενε 3 ολόκληρα χρόνια για να το κάνει γυναίκα. Ο προφήτης είχε και υπομονή εκτός των άλλων.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70692
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2023, 18:49

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:45
εντάξει κι εγώ υπέρ του σεβασμού είμαι. Θέλω να πω όλοι ας πούμε οι εκπρόσωποι αντιπρόσωποι θρησκείας κάποια μαλακία έκαναν. Κι ο Χριστός καλός ήτανε αλλά σίγουρα κάτι θα έκανε. Εκεί με τα κρασιά π.χ. Ο Μωάμεθ είπε πολλά σοφά πράματα και παράλληλα γαμούσε κι ένα εννιάχρονο. Οκ. Θέλω να πω ο καθένας έχει τα δίκια του.
Ναι βρε συ, από όποια πλευρά και να το πάρεις, ειδικώς σήμερα που έχουμε προχωρήσει στις αναλύσεις, πάντα για το οτιδήποτε φταίει η κακούργα κενωνία. :)
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70692
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2023, 18:55

southern έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:48
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:43
southern έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:37

Κάνουν πάρα πολλά παιδιά. Πρέπει να προχωρήσουν σε οικογενειακο προγραμματισμό. Το οξύμωρο είναι το ποσό πλούσια είναι η Αφρική σε πλουτοπαραγωγικες και όμως ο πολύς κόσμος δεν έχει καλό βιοτικό επίπεδο.
Ανοίγεις θέματα, που δεν είναι του παρόντος. Το σίγουρο είναι ότι κάποιοι θέλουν πραγματικά να ενσωματωθούν και κάποιοι που θέλουν απλώς να μεταφέρουν τη δική τους κουλτούρα σε επιδοτούμενο πλαίσιο.

Σαφώς και προτιμώ τους πρώτους από τους δεύτερους και σαφέστερα είμαι εναντίον σε όσους υποστηρίζουν τους δεύτερους. Αυτούς θεωρώ την πραγματική φύρα της Ευρώπης.
Σε μικρές και ελεγχόμενες ποσότητες επιτυγχάνεται ενσωμάτωση όλων όσων το επιθυμούν. Έχω ένα γνωστό Αιγύπτιο που έχει κατάστημα shisha, αυτός και αλκοόλ πίνει και σουβλάκια τρώει και και και. Αυτός και τα παιδιά του μια χαρά θα εγκλιματιστουν κι ας είναι άραβας με μουσουλμανικο όνομα. Κάποιοι άλλοι με τατουάζ δικεφαλους αετούς με φοβιζουν περισσότερο από τον Αιγύπτιο
Εμένα, δεν με "φοβίζει" όπως το εννοείς κανένας. Είτε Αιγύπτιος, είτε Αφρικανός, είτε Πακιστανός, είτε Έλλην, αν προσπαθήσει να κάνει το οτιδήποτε εναντίον μου, θα τον δω όπως ακριβώς με βλέπει. Δηλαδή με απόλυτη αδιαφορία για τα οποιαδήποτε "ανθρώπινα" στοιχεία, του προσδίδουν οι περιφερειακοί παπάρες.

Δεν προτίθεμαι να φορτωθώ στην πλάτη μου τον κάθε άσωτο ιό, για να το παίξω καλή κόρη.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 18 Ιουν 2023, 18:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 18 Ιουν 2023, 18:57

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:55
southern έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:48
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:43


Ανοίγεις θέματα, που δεν είναι του παρόντος. Το σίγουρο είναι ότι κάποιοι θέλουν πραγματικά να ενσωματωθούν και κάποιοι που θέλουν απλώς να μεταφέρουν τη δική τους κουλτούρα σε επιδοτούμενο πλαίσιο.

Σαφώς και προτιμώ τους πρώτους από τους δεύτερους και σαφέστερα είμαι εναντίον σε όσους υποστηρίζουν τους δεύτερους. Αυτούς θεωρώ την πραγματική φύρα της Ευρώπης.
Σε μικρές και ελεγχόμενες ποσότητες επιτυγχάνεται ενσωμάτωση όλων όσων το επιθυμούν. Έχω ένα γνωστό Αιγύπτιο που έχει κατάστημα shisha, αυτός και αλκοόλ πίνει και σουβλάκια τρώει και και και. Αυτός και τα παιδιά του μια χαρά θα εγκλιματιστουν κι ας είναι άραβας με μουσουλμανικο όνομα. Κάποιοι άλλοι με τατουάζ δικεφαλους αετούς με φοβιζουν περισσότερο από τον Αιγύπτιο
Εμένα, δεν με "φοβίζει" όπως το εννοείς κανένας. Είτε Αιγύπτιος, είτε Αφρικανός, είτε Πακιστανός, είτε Έλλην, αν προσπαθήσει να κάνει το οτιδήποτε εναντίον μου, θα τον δω όπως ακριβώς με βλέπει. Δηλαδή με απόλυτη αδιαφορία για τα οποιαδήποτε "ανθρώπινα" στοιχεία, του προσδίδουν οι περιφερειακοί παπάρες.
Εννοούσα κάτι νεαρούς που τη βλέπουν Αλβανοί εθνικιστές. Έχουμε κοινά σύνορα.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70692
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2023, 19:00

southern έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:57
Εννοούσα κάτι νεαρούς που τη βλέπουν Αλβανοί εθνικιστές. Έχουμε κοινά σύνορα.
Κάπου το γύρισες στα γενικά ή κάνω λάθος; :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15441
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 18 Ιουν 2023, 19:02

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2023, 17:45
Lord Brum έγραψε:
18 Ιουν 2023, 17:33
Τζάμπα προσπαθείς, ή αριστεριτιδα είναι ανίατη
Η αριστερίτιδα είναι ανίατη αλλά επίσης ανίατη είναι και η δεξιϊτιδα όσων επιχειρούν να την πολεμήσουν με ό,τι να' ναι υστερικές κραυγές.

Η λογική και στοιχειωδώς ψύχραιμη προσέγγιση είναι η μόνη λογική διέξοδος, γιατί διαφορετικά αρπάζονται από τις κραυγές απλώς γιατί είναι τα μόνα σωσίβια που μπορούν να χρησιμοποιήσουν.

Και ακριβώς γι' αυτό, πρέπει να υπάρχει μια στοιχειώδης ενσυναίσθηση στο τι ακριβώς εξυπηρετεί ο "δεξιός" 'ή "εθνικιστικός" επιθετικός λόγος.


Πράγμα, που δυστυχέστατα θα χρειαστεί πολλά χρόνια για να γίνει αντιληπτό.
Έχω άλλη άποψη. Στην επιθετικότητα απαντάς ανάλογα όχι με το γάντι. Δεν γίνεται να εφαρμόζεις μονομερώς κανόνες στη δική σου πλευρά ενώ οι απέναντι κ οι εν Ελλάδι πρακτορισκοι τους είναι ασύδοτοι
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15441
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 18 Ιουν 2023, 19:04

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:48
Να πούμε επίσης ότι το κοριτσάκι το πήρε όταν ήταν 6 ετών αλλά περίμενε 3 ολόκληρα χρόνια για να το κάνει γυναίκα. Ο προφήτης είχε και υπομονή εκτός των άλλων.
3 χρόνια ξεδινε στην καμήλα ο "προφητης"
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70692
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Γιατί κλειδώθηκε απο τον Συντονισμό το νήμα της Πασιφάης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2023, 19:08

Lord Brum έγραψε:
18 Ιουν 2023, 19:02
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2023, 17:45
Lord Brum έγραψε:
18 Ιουν 2023, 17:33
Τζάμπα προσπαθείς, ή αριστεριτιδα είναι ανίατη
Η αριστερίτιδα είναι ανίατη αλλά επίσης ανίατη είναι και η δεξιϊτιδα όσων επιχειρούν να την πολεμήσουν με ό,τι να' ναι υστερικές κραυγές.

Η λογική και στοιχειωδώς ψύχραιμη προσέγγιση είναι η μόνη λογική διέξοδος, γιατί διαφορετικά αρπάζονται από τις κραυγές απλώς γιατί είναι τα μόνα σωσίβια που μπορούν να χρησιμοποιήσουν.

Και ακριβώς γι' αυτό, πρέπει να υπάρχει μια στοιχειώδης ενσυναίσθηση στο τι ακριβώς εξυπηρετεί ο "δεξιός" 'ή "εθνικιστικός" επιθετικός λόγος.


Πράγμα, που δυστυχέστατα θα χρειαστεί πολλά χρόνια για να γίνει αντιληπτό.
Έχω άλλη άποψη. Στην επιθετικότητα απαντάς ανάλογα όχι με το γάντι. Δεν γίνεται να εφαρμόζεις μονομερώς κανόνες στη δική σου πλευρά ενώ οι απέναντι κ οι εν Ελλάδι πρακτορισκοι τους είναι ασύδοτοι
Αρκεί να έχεις μια στοιχειώδη αντίληψη και να μην θεωρείς τις διαδικτυακές κουμπουριές ως κάτι που μπορείς να κάνεις και στο αμιγώς προσωπικό πλαίσιο.

Γιατί μέχρι στιγμής, προσωπικώς αυτό έχω διαπιστώσει. Ότι οι αου αου απ' όλες τις πλευρές είναι ψιλοπαπάρες που απλώς ξεσπάνε ή απλώς προστατευμένη πανίδα όπως τα γιασονίδια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 18 Ιουν 2023, 19:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Gavalas for President! :grfl:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών