Νοσταλγιες απο τα παλιά

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
arvanitis
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 14:46
Phorum.gr user: arvanitis

Νοσταλγιες απο τα παλιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από arvanitis » 12 Οκτ 2018, 17:18

Ατάκα στο Phorum


al....so έγραψε:
Εδώ είναι το νήμα με τις μικρές αγγελίες;
Ωραία.
Ψάχνω λυκόσκυλο χωρίς σεξουαλικές αναστολές για ελεύθερη σχέση.
Λυκόσκυλα με ψείρες και τσιμπούρια γίνονται δεκτά αρκεί να πιστεύουν στον ομαδικό έρωτα.
Μόνον σοβαρές προτάσεις.

ARVANITIS έγραψε:
χαχαχχαχαχχαχαχχαχχαχαχχα
αντε γαμήσου ρε με βλέπουν να γελάω μόνος μου και με περνάνε για μαλάκα

al....so έγραψε:
Πάλι καλά.
Εμένα με περνάνε για μαλάκα γελάω δε γελάω!

ΥΓ Λυκόσκυλο έχεις;

Η πατσαβούρα και η άρνηση συνεύρεσης

Ρωτησα τις προάλλες ένα συμφορουμίστα γιατί τον διαγράψανε και η απάντηση που πήρα ήταν ότι στα πλαίσια μιας κάποιας επιχειρηματολογίας-αντιπαράθεσης, η συνομιλήτρια (δεν έχει σημασία) κατάλαβε οτι μέσα απο την συνομιλία τους φαίνεται να την γουστάρει . Ετσι, με το παράστημα, την ηθικη, το σεβασμό στα μουστάκια και τον ελληνόφρωνα ψυχισμό του απάντησε το...δοξασμένο "Δεν γαμάω πατσαβούρες" και....τιμωρήθει με διαγραφή.
Μα τα ερωτηματα κυρίες, κύριοι και αναποφάσιστοι παραμένουν .

- Που είναι τον μεμπτόν ?

- Ο κος καζαμίας διατί εφρικίασε ?

- Ποιανού η εξουσία κινδυνεύει (εκτός της πατσαβούρας βεβαίως) απο αυτήν την άρνηση ?

- Αν θεωρηθεί προσβολή ποιός πυλώνας ηθικής διακορεύεται ?

Βοηθείστε με σας παρακαλώ στο μέγα αυτό φιλοσοφικό ερώτημα που απο χθές με ταλανίζει.

Προσοχή προσοχή.

Για την εύρυθμη λειτουργία αυτής της αγοράς αλλά και για καλό και για κακό όποιος συμμετάσχει στην κουβέντα καλό είναι να δηλώσει "οτι την γαμάει την πατσαβούρα"

Παραίτηση από συντονιστής


Μην αντέχοντας άλλο τις στημένες διαιτησίες παραιτούμαι απο συντονιστής στην ιστορία σε ένδειξη διαμαρτυρίας για την Σαββατιάτικη διαιτησία του Ζωγράφου στο παιγνίδι του Χαριλάου.

Κάθισα και σκέφτηκα εγω , ο εαυτός μου και ο σκύλος μου ο Εκτωρας και καταλήξαμε στην απόφαση με αφορμή και τα συμβάντα του Σαββάτου να σταματήσω την ενασχόληση με τον συντονισμό της Ιστορίας και να παραμείνω απλος χρήστης αυτής της αγοράς .

Ηταν μια δύσκολη απόφαση να κατέβω απο το καλάμι και και με πόνο καρδιάς σας την ανακοινώνω.

Η μαύρη αλήθεια είναι ότι βαρέθηκα να κάνω την νταντά σας για την κάθε βλακεία που γράφατε και πλέον δεν το διασκέδαζα όσο θα ήθελα.

Θέλω να ευχαριστήσω τον Κασκαντέρ για την εμπιστοσύνη του την ομάδα των συντονιστών για την συνεργασία τους όσους με στήριξαν στο δύσκολο αυτό έργο την σύζυγό μου τους γονείς μου την πεθερά μου , την ένωση ανωνύμων αλκοολικών, τον Περσέα, την μεγάλη Παναθηναϊκή οικογένεια, τους θαμώνες στο καζίνο Λουτρακίου, τον ΜΕΓΑΛΟ ΑΠΟΝΤΑ τον άνθρωπο που έκανε την χυλόπιτα επιστήμη τους ευγενείς χορηγούς μου , το τυροπιτάδικο του Πεπονούλα , την ψησταριά "Η στάμνα" , τον παιδότοπο "Η Φαντασία" και όλον τον επιχειρηματικό κόσμο


Αντίο

Κύριες και κύριοι χαιρετώ, ευχαριστώ για την συνεργασία και σας εύχομαι καλη συνέχεια στο έργο σας.
δεν πιστεύω σε τιποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, ...... είμαι παντρεμένος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών