Ναβάχο

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 29 Αύγ 2023, 19:05

Φίλε λείπεις.
Έχεις μπει ως επισκέπτης μερικές φορές και μου έχεις στείλει χαιρετίσματα. Το νιώθω ως μεγάλη τιμή που ξεχώρισες και με θυμάσαι.
καταλαβαίνω ότι βρήκες την υγειά σου και δεν έχεις ανάγκη αυτό που προσφέρουν τα φόρα, αλλά τι να σου πω;
Λείπεις.
Η ευγένεια, η αισθητική σου, ο ήπιος και μετρημένος χαρακτήρας σου.
όσοι σε θυμούνται θα τοποθετηθούν και θα συμφωνήσουν.

Κάνε ένα λογαριασμό ρε συ να λες που και που καμιά κουβέντα. Δεν είναι ανάγκη να είναι σπουδαία η κουβέντα, αρκεί που θα είσαι εσύ και αυτό είναι ευχάριστο από μόνο του.

Πρέπει να στο είχα πει ότι ήσουν το κίνητρο για να μείνω στο φόρουμ το 2008. ήταν και περίεργη εποχή. Οι μισοί είχαν για άβαταρ κάποιον ναζί στρατιωτικό. Υπήρχε και η μεριά μας βέβαια, αλλά... :-? δεν ήσουν το ίδιο

Πραγματικά θα ήθελα να δω σε τι επίπεδο έχεις φτάσει 15 χρόνια μετά και πιο ώριμος βέβαια
Θα προσπαθήσω να έχω πάνω πάνω το νήμα.

Καλά να είσαι ό,τι κι αν κάνεις :smt008

:wave:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 29 Αύγ 2023, 19:07

Ποιος είναι αυτός ο Ναβάχο;
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 29 Αύγ 2023, 19:07

Καλός ήταν. Είχαμε επικές μουσικές στιγμές, ήταν ραδιοφωνατζής, έπαιζε ωραία πράγματα, στα μουσικά ήταν θεός. Καλό παιδί, ρε.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 29 Αύγ 2023, 19:08

Μια νύχτα έπαιζε τέτοια τρελά πράματα, που τον απείλησα πως αν σταματήσει την εκπομπή θα τον τσιμεντώσω.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4461
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 29 Αύγ 2023, 19:20

τι γλυκούλης που γύρισε ο Χαοτικούλης μετά τα μπάνια. αχχχ.... :hebit:

και ο Ναβάχο καλός ήτανε. αλλά απ' ότι φαίνεται δεν τον σήκωνε το κλίμα. :102:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 29 Αύγ 2023, 19:39

Exodus έγραψε:
29 Αύγ 2023, 19:07
Καλός ήταν. Είχαμε επικές μουσικές στιγμές, ήταν ραδιοφωνατζής, έπαιζε ωραία πράγματα, στα μουσικά ήταν θεός. Καλό παιδί, ρε.
Το θυμάμαι ότι τον συμπαθούσες πολύ.

Μια φορά του είχες κάνει μια πλάκα με κάποιο νικ από τα πολλά που άλλαζες (εντάξει σχετικό είναι αυτό).
Σου είπε "Ποιος είσαι εσύ;"

Δαγκώθηκα :oops: Ξέρεις τη φάση. Που κάποιος δικός σου λέει κάτι άγαρμπο σε κάποιον άλλον που μπορεί να προσβάλει ή να πληγώσει και ντρέπεσαι εσύ!

(Πλακά πλακα, έχεις αποκαλυφθεί εδώ; :003: Ξέρουν με ποιον μιλάνε; Βλέπω ότι σχετικά νέος λογαριασμός είναι)
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 29 Αύγ 2023, 19:41

Χαοτικός έγραψε:
29 Αύγ 2023, 19:39
Exodus έγραψε:
29 Αύγ 2023, 19:07
Καλός ήταν. Είχαμε επικές μουσικές στιγμές, ήταν ραδιοφωνατζής, έπαιζε ωραία πράγματα, στα μουσικά ήταν θεός. Καλό παιδί, ρε.
Το θυμάμαι ότι τον συμπαθούσες πολύ.

Μια φορά του είχες κάνει μια πλάκα με κάποιο νικ από τα πολλά που άλλαζες (εντάξει σχετικό είναι αυτό).
Σου είπε "Ποιος είσαι εσύ;"

Δαγκώθηκα :oops: Ξέρεις τη φάση. Που κάποιος δικός σου λέει κάτι άγαρμπο σε κάποιον άλλον που μπορεί να προσβάλει ή να πληγώσει και ντρέπεσαι εσύ!

(Πλακά πλακα, έχεις αποκαλυφθεί εδώ; :003: Ξέρουν με ποιον μιλάνε; Βλέπω ότι σχετικά νέος λογαριασμός είναι)
Ναι, ρε, έκανα αίτημα να μου αλλάξουνε, το έκανα κανονικά. Εγώ όταν αλλάζω nickname δεν κρύβομαι, το κάνω επειδή βαριέμαι τα ίδια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Exodus την 29 Αύγ 2023, 19:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 29 Αύγ 2023, 19:41

kongrosian έγραψε:
29 Αύγ 2023, 19:20
τι γλυκούλης που γύρισε ο Χαοτικούλης μετά τα μπάνια. αχχχ.... :hebit:

και ο Ναβάχο καλός ήτανε. αλλά απ' ότι φαίνεται δεν τον σήκωνε το κλίμα. :102:
Αφού ούτε εσένα σε σηκώνει ρε. Ουκ ολίγες φορές έχεις δηλητηριαστεί από δω :102:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 29 Αύγ 2023, 19:50

Ξεκίνησαν να αλλάζουν σιγά σιγά τα πράγματα με την εμφάνιση του κασσελακη, ακόμα και το σκληρόπυρηνικό φόρουμ επηρεάζεται.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 29 Αύγ 2023, 20:55

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Αύγ 2023, 19:50
Ξεκίνησαν να αλλάζουν σιγά σιγά τα πράγματα με την εμφάνιση του κασσελακη, ακόμα και το σκληρόπυρηνικό φόρουμ επηρεάζεται.
Φίλε τέρμα ο ΣΥΡΙΖΑ αν γίνει αυτό τελικά. (για μένα μιλάω)
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 29 Αύγ 2023, 20:57

Χαοτικός έγραψε:
29 Αύγ 2023, 20:55
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Αύγ 2023, 19:50
Ξεκίνησαν να αλλάζουν σιγά σιγά τα πράγματα με την εμφάνιση του κασσελακη, ακόμα και το σκληρόπυρηνικό φόρουμ επηρεάζεται.
Φίλε τέρμα ο ΣΥΡΙΖΑ αν γίνει αυτό τελικά. (για μένα μιλάω)
Έλα στο ΚΚΕ να γίνεις άντρας. :lol:
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 29 Αύγ 2023, 21:00

Exodus έγραψε:
29 Αύγ 2023, 20:57
Χαοτικός έγραψε:
29 Αύγ 2023, 20:55
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Αύγ 2023, 19:50
Ξεκίνησαν να αλλάζουν σιγά σιγά τα πράγματα με την εμφάνιση του κασσελακη, ακόμα και το σκληρόπυρηνικό φόρουμ επηρεάζεται.
Φίλε τέρμα ο ΣΥΡΙΖΑ αν γίνει αυτό τελικά. (για μένα μιλάω)
Έλα στο ΚΚΕ να γίνεις άντρας. :lol:
:D

Ήμουν ρε συ! Τόπο στα νειάτα τώρα.

Χτες προχτές σκέφτηκα να βάλω ένα πολ ποιοι χρήστες φίλοι του ΚΚΕ είναι ωραία άτομα. Σκέφτηκα ότι θα έβγαινες πρώτος (από τους δεξιούς βεβαίως εδώ μέσα :102: ) και θα χαιρόσουν λίγο. Αλλά βαριέμαι. Πες ότι έγινε και πάρε τη χαρά που έτσι κι αλλιώς θα ερχόταν.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 29 Αύγ 2023, 21:14

Χαοτικός έγραψε:
29 Αύγ 2023, 21:00
Exodus έγραψε:
29 Αύγ 2023, 20:57
Χαοτικός έγραψε:
29 Αύγ 2023, 20:55


Φίλε τέρμα ο ΣΥΡΙΖΑ αν γίνει αυτό τελικά. (για μένα μιλάω)
Έλα στο ΚΚΕ να γίνεις άντρας. :lol:
:D

Ήμουν ρε συ! Τόπο στα νειάτα τώρα.

Χτες προχτές σκέφτηκα να βάλω ένα πολ ποιοι χρήστες φίλοι του ΚΚΕ είναι ωραία άτομα. Σκέφτηκα ότι θα έβγαινες πρώτος (από τους δεξιούς βεβαίως εδώ μέσα :102: ) και θα χαιρόσουν λίγο. Αλλά βαριέμαι. Πες ότι έγινε και πάρε τη χαρά που έτσι κι αλλιώς θα ερχόταν.
Μαλακία poll έπρεπε να βάλεις, "ποιός φίλος του ΚΚΕ έχει καλαπόδι σε υποδυματοποιό" για να βγω μόνος.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 29 Αύγ 2023, 21:19

:D
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Ναβάχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 29 Αύγ 2023, 21:28

Χαοτικός έγραψε:
29 Αύγ 2023, 21:00


Ήμουν ρε συ! Τόπο στα νειάτα τώρα.

Για να φήσουμε τα γλειψίματα και να μιλήσουμε πολιτικά, εδώ και χρόνια δεν παίρνω στα σοβαρά κανένα κόμμα πλην του ΚΚΕ. Και δεν είμαι καν κομουνιστής ιδεολογικά, αλλά δεν γίνεται να ασχολούμαι με κοροϊδίες. Ούτε νειάτα, ούτε τίποτα, ή είσαι με τους εργαζόμενους, ή κάνεις παρηγοριά στις τύψεις σου επειδή δεν βγαίνεις στον δρόμο. Βγαίνεις στον δρόμο, φίλε.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Απάντηση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών