Phorum παλιά μεγαλεία

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 24 Νοέμ 2023, 18:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:26
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 17:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 14:44


Η φάση του να γινόσουν αόρατη εσύ ως χρήστρια και όχι συντονίστρια, δεν παίζει ούτε ως υπόθεση, έτσι; :lol:
Έτσι κι αλλιώς περισσότερο αόρατη είμαι πάρα ορατή.

Εσύ γιατί δεν γίνεσαι αόρατη δλδ;

Επίσης επειδή δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι κάνουμε, την κολοκυθιά παίζουμε;
Αποποιήσου τη συντονιστική ιδιότητα και θα διαπιστώσεις με τί ακριβώς παίζεις και παίζω.

Μέχρι τότε άραξε στα θεσμικά -και όχι μόνον- κυβικά σου.
Ξύσε άλλου τα νύχια σου. Κάνε μια βόλτα να σε χτυπήσει ο αέρας, διάβασε ένα βιβλίο, ασχολήσου με κάτι ουσιαστικό τέλος πάντων γιατί ειδικά όταν νομίζετε πως θα μπανάρω κάποιον για τα ορθογραφικά του καταντάει γελοίο. Σε καμία περίπτωση και επουδενί. Απλά του έδειξα πως υπάρχουν και χειρότερα από το να του την πέφτει ο Beria για την ανορθογραφία του.
O I έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 14:46
όπα......
Εσύ ελπίζω να κατάλαβες αυτό που δεν έπιασε το γατόνι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Νοέμ 2023, 18:39

Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:26
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 17:34


Έτσι κι αλλιώς περισσότερο αόρατη είμαι πάρα ορατή.

Εσύ γιατί δεν γίνεσαι αόρατη δλδ;

Επίσης επειδή δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι κάνουμε, την κολοκυθιά παίζουμε;
Αποποιήσου τη συντονιστική ιδιότητα και θα διαπιστώσεις με τί ακριβώς παίζεις και παίζω.

Μέχρι τότε άραξε στα θεσμικά -και όχι μόνον- κυβικά σου.
Ξύσε άλλου τα νύχια σου. Κάνε μια βόλτα να σε χτυπήσει ο αέρας, διάβασε ένα βιβλίο, ασχολήσου με κάτι ουσιαστικό τέλος πάντων γιατί ειδικά όταν νομίζετε πως θα μπανάρω κάποιον για τα ορθογραφικά του καταντάει γελοίο. Σε καμία περίπτωση και επουδενί. Απλά του έδειξα πως υπάρχουν και χειρότερα από το να του την πέφτει ο Beria για την ανορθογραφία του.
O I έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 14:46
όπα......
Εσύ ελπίζω να κατάλαβες αυτό που δεν έπιασε το γατόνι.
Σιγά μην ξύνω τα νύχια μου σε σαμιαμίδια σαν την πάρτη σου ρε Γκερ. :lol::e045:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 24 Νοέμ 2023, 18:44

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:39
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:26


Αποποιήσου τη συντονιστική ιδιότητα και θα διαπιστώσεις με τί ακριβώς παίζεις και παίζω.

Μέχρι τότε άραξε στα θεσμικά -και όχι μόνον- κυβικά σου.
Ξύσε άλλου τα νύχια σου. Κάνε μια βόλτα να σε χτυπήσει ο αέρας, διάβασε ένα βιβλίο, ασχολήσου με κάτι ουσιαστικό τέλος πάντων γιατί ειδικά όταν νομίζετε πως θα μπανάρω κάποιον για τα ορθογραφικά του καταντάει γελοίο. Σε καμία περίπτωση και επουδενί. Απλά του έδειξα πως υπάρχουν και χειρότερα από το να του την πέφτει ο Beria για την ανορθογραφία του.
O I έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 14:46
όπα......
Εσύ ελπίζω να κατάλαβες αυτό που δεν έπιασε το γατόνι.
Σιγά μην ξύνω τα νύχια μου σε σαμιαμίδια σαν την πάρτη σου ρε Γκερ. :lol::e045:
:smt005:

Ναι γατάκι, μας έπεισες.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Νοέμ 2023, 18:58

Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:39
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:36


Ξύσε άλλου τα νύχια σου. Κάνε μια βόλτα να σε χτυπήσει ο αέρας, διάβασε ένα βιβλίο, ασχολήσου με κάτι ουσιαστικό τέλος πάντων γιατί ειδικά όταν νομίζετε πως θα μπανάρω κάποιον για τα ορθογραφικά του καταντάει γελοίο. Σε καμία περίπτωση και επουδενί. Απλά του έδειξα πως υπάρχουν και χειρότερα από το να του την πέφτει ο Beria για την ανορθογραφία του.


Εσύ ελπίζω να κατάλαβες αυτό που δεν έπιασε το γατόνι.
Σιγά μην ξύνω τα νύχια μου σε σαμιαμίδια σαν την πάρτη σου ρε Γκερ. :lol::e045:
:smt005:

Ναι γατάκι, μας έπεισες.
Το ποιοι και ποιες πείθουν ποιους είναι ήδη καταγεγραμμένο. Τα υπόλοιπα είναι πχορουμικά στόρις, επίσης σαφή αναφορικά με το ρίαλ σταφ επιλογών του καθένα.

Προσοχή στην επιλογή των αρωματικών και φιρμάτων επιλογών των σαμιαμιδιών, έτσι; Και χαλαρώστε λιγο, είτε ως ρίαλ είτε ως φέικ μπραντς, το σίγουρο είναι ότι θερίζουν στο τάργκετ γκρουπ σας. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Νοέμ 2023, 19:10

Περιμένω συνδρομή και από τζουνούδες, πασιφούδες και λοιπές κατηγορίες του γκερ φεμ πρότζεκτ των μπαρμπι μι άιντολς. :lol::lol::lol:

Για τους φαν, νο κόμεντς.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Νοέμ 2023, 19:36

Κατά τα άλλα, σιγά τα παλιά μεγαλεία του πχόρουμ. Από ποιους ρε σεις; Από αυτούς που την έκαναν με ελαφρά για να μη ρεζιλευτούν ή από αυτούς που βαρέθηκαν την τρέντυ αναπόδραστη συνέχεια; :lol:

Αυτό είναι το γκρις μεταπολιτευτικό γουέι και δεν παίζει ούτε μία περίπτωση να αλλάξει. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 24 Νοέμ 2023, 21:00

Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:36
Απλά του έδειξα πως υπάρχουν και χειρότερα από το να του την πέφτει ο Beria για την ανορθογραφία του.
O I έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 14:46
όπα......
Εσύ ελπίζω να κατάλαβες αυτό που δεν έπιασε το γατόνι.
Όταν μιλάω με σένα ως Gherschaagk ξέρω ότι μιλάω με σένα και ποτέ δεν το αμφισβήτησα αυτό. Τώρα, αν κατά τα επιχειρήματα της ΓΑΛΗ, ότι υπάρχουν χρήστες στον πχόρο (ή αν είσαι κι εσύ μια απ' αυτούς) που είναι διπρόσωπα μέλη δεν με ανησυχεί καθόλου και το έχω υπ' όψιν μου όπως και το μπούλιγκ που επιχειρούν σε στοχοποιημένα μέλη. Εξάλλου τον χώρο τον χρησιμοποιώ για να εκφράσω την άποψή μου απέναντι σε άλλες απόψεις και φυσικά γνωρίζω περιπτώσεις που από πίσω βρίσκονται στρατευμένα μέλη που επικοινωνούν μεταξύ τους με πμ, μέιλ, τηλεφωνικά και δια ζώσης. Δεν ανησυχώ, αν εννοείς κάτι τέτοιο.
Εδώ ο/η άλλος/η με καμιά 10ριά ποστ στο ενεργητικό του/της δω μέσα :lol: πρωινιάτικα μου έστειλε πμ και μου έβριζε τη μάννα επειδή διαφωνήσαμε σε νήμα και υποθέτω ποια ομάδα πχορουμιτών βρισκόταν από πίσω :wink αλλά τεσπα. δεν έχει και μεγάλη σημασία όταν ξεκαθαρίζει το τοπίο μετά τόσα χρόνια συμμετοχής.
SpoilerShow
Εγώ σε ψηφίζω για συνδιαχειριστή ότι κι αν ακούω. Τον Beria που μου κάνει ωρθωγραφεικώ μπούλιγκ, μμμ...θα δω :003:
.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 24 Νοέμ 2023, 21:33

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:58
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:39


Σιγά μην ξύνω τα νύχια μου σε σαμιαμίδια σαν την πάρτη σου ρε Γκερ. :lol::e045:
:smt005:

Ναι γατάκι, μας έπεισες.
Το ποιοι και ποιες πείθουν ποιους είναι ήδη καταγεγραμμένο. Τα υπόλοιπα είναι πχορουμικά στόρις, επίσης σαφή αναφορικά με το ρίαλ σταφ επιλογών του καθένα.

Προσοχή στην επιλογή των αρωματικών και φιρμάτων επιλογών των σαμιαμιδιών, έτσι; Και χαλαρώστε λιγο, είτε ως ρίαλ είτε ως φέικ μπραντς, το σίγουρο είναι ότι θερίζουν στο τάργκετ γκρουπ σας. :)
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για τις συμβουλές. Να είσαι καλά.
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 19:10
Περιμένω συνδρομή και από τζουνούδες, πασιφούδες και λοιπές κατηγορίες του γκερ φεμ πρότζεκτ των μπαρμπι μι άιντολς. :lol::lol::lol:

Για τους φαν, νο κόμεντς.
Καλά λόγια είπαμε.

Άστα τα υπόλοιπα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 24 Νοέμ 2023, 21:36

O I έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 21:00
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:36
Απλά του έδειξα πως υπάρχουν και χειρότερα από το να του την πέφτει ο Beria για την ανορθογραφία του.
O I έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 14:46
όπα......
Εσύ ελπίζω να κατάλαβες αυτό που δεν έπιασε το γατόνι.
Όταν μιλάω με σένα ως Gherschaagk ξέρω ότι μιλάω με σένα και ποτέ δεν το αμφισβήτησα αυτό. Τώρα, αν κατά τα επιχειρήματα της ΓΑΛΗ, ότι υπάρχουν χρήστες στον πχόρο (ή αν είσαι κι εσύ μια απ' αυτούς) που είναι διπρόσωπα μέλη δεν με ανησυχεί καθόλου και το έχω υπ' όψιν μου όπως και το μπούλιγκ που επιχειρούν σε στοχοποιημένα μέλη. Εξάλλου τον χώρο τον χρησιμοποιώ για να εκφράσω την άποψή μου απέναντι σε άλλες απόψεις και φυσικά γνωρίζω περιπτώσεις που από πίσω βρίσκονται στρατευμένα μέλη που επικοινωνούν μεταξύ τους με πμ, μέιλ, τηλεφωνικά και δια ζώσης. Δεν ανησυχώ, αν εννοείς κάτι τέτοιο.
Εδώ ο/η άλλος/η με καμιά 10ριά ποστ στο ενεργητικό του/της δω μέσα :lol: πρωινιάτικα μου έστειλε πμ και μου έβριζε τη μάννα επειδή διαφωνήσαμε σε νήμα και υποθέτω ποια ομάδα πχορουμιτών βρισκόταν από πίσω :wink αλλά τεσπα. δεν έχει και μεγάλη σημασία όταν ξεκαθαρίζει το τοπίο μετά τόσα χρόνια συμμετοχής.
SpoilerShow
Εγώ σε ψηφίζω για συνδιαχειριστή ότι κι αν ακούω. Τον Beria που μου κάνει ωρθωγραφεικώ μπούλιγκ, μμμ...θα δω :003:
.,
:o:o Έκανες αναφορά το πμ;

Ευτυχώς κάτι τέτοιο δεν θα παίξει ποτέ. :lol:
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 24 Νοέμ 2023, 21:40

Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 21:36
O I έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 21:00
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 18:36
Απλά του έδειξα πως υπάρχουν και χειρότερα από το να του την πέφτει ο Beria για την ανορθογραφία του.


Εσύ ελπίζω να κατάλαβες αυτό που δεν έπιασε το γατόνι.
Όταν μιλάω με σένα ως Gherschaagk ξέρω ότι μιλάω με σένα και ποτέ δεν το αμφισβήτησα αυτό. Τώρα, αν κατά τα επιχειρήματα της ΓΑΛΗ, ότι υπάρχουν χρήστες στον πχόρο (ή αν είσαι κι εσύ μια απ' αυτούς) που είναι διπρόσωπα μέλη δεν με ανησυχεί καθόλου και το έχω υπ' όψιν μου όπως και το μπούλιγκ που επιχειρούν σε στοχοποιημένα μέλη. Εξάλλου τον χώρο τον χρησιμοποιώ για να εκφράσω την άποψή μου απέναντι σε άλλες απόψεις και φυσικά γνωρίζω περιπτώσεις που από πίσω βρίσκονται στρατευμένα μέλη που επικοινωνούν μεταξύ τους με πμ, μέιλ, τηλεφωνικά και δια ζώσης. Δεν ανησυχώ, αν εννοείς κάτι τέτοιο.
Εδώ ο/η άλλος/η με καμιά 10ριά ποστ στο ενεργητικό του/της δω μέσα :lol: πρωινιάτικα μου έστειλε πμ και μου έβριζε τη μάννα επειδή διαφωνήσαμε σε νήμα και υποθέτω ποια ομάδα πχορουμιτών βρισκόταν από πίσω :wink αλλά τεσπα. δεν έχει και μεγάλη σημασία όταν ξεκαθαρίζει το τοπίο μετά τόσα χρόνια συμμετοχής.
SpoilerShow
Εγώ σε ψηφίζω για συνδιαχειριστή ότι κι αν ακούω. Τον Beria που μου κάνει ωρθωγραφεικώ μπούλιγκ, μμμ...θα δω :003:
.,
:o:oΈκανες αναφορά το πμ;

Ευτυχώς κάτι τέτοιο δεν θα παίξει ποτέ. :lol:
Έκανα και σβήσατε τα ποστ στο νήμα και το φέικ μέλος δεν ξαναέγραψε :lol:

:wave:

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 27 Νοέμ 2023, 09:29

Isildur έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 09:35
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 00:19
Isildur έγραψε:
23 Νοέμ 2023, 23:34

Οι δύο ήταν Λαρισαίοι. Και οι δύο ήταν φοιτητές. Όχι οι ίδιοι δύο.
Δλδ 4 το ίδρυσαν. Κι εμείς έχουμε μόνο έναν.
Τρεις. Τέμνονται τα δύο σύνολα. :P
:p2: εννοείς ότι ο σπύρος είναι παλαίουρας συντονιστής; απολογήσου εξηγήσου

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 14:44
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 14:29
Τυχερός είσαι, αν αναλάβω εγώ, θα σε κάνω αόρατο.
Η φάση του να γινόσουν αόρατη εσύ ως χρήστρια και όχι συντονίστρια, δεν παίζει ούτε ως υπόθεση, έτσι; :lol:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 27 Νοέμ 2023, 16:01

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
27 Νοέμ 2023, 09:29
Isildur έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 09:35
Gherschaagk έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 00:19


Δλδ 4 το ίδρυσαν. Κι εμείς έχουμε μόνο έναν.
Τρεις. Τέμνονται τα δύο σύνολα. :P
:p2: εννοείς ότι ο σπύρος είναι παλαίουρας συντονιστής; απολογήσου εξηγήσου
Όχι ρε, από πού προκύπτει αυτό τώρα; :smt017
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 28 Νοέμ 2023, 11:09

Isildur έγραψε:
27 Νοέμ 2023, 16:01
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
27 Νοέμ 2023, 09:29
Isildur έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 09:35

Τρεις. Τέμνονται τα δύο σύνολα. :P
:p2: εννοείς ότι ο σπύρος είναι παλαίουρας συντονιστής; απολογήσου εξηγήσου
Όχι ρε, από πού προκύπτει αυτό τώρα; :smt017


Θα σου πω τι κατάλαβα όπως το γραψες. Η Γκερ είπε ότι ίδρυσαν 4 το παλιό και εμείς έχουμε μόνο έναν. Επειδή (νομίζω τουλάχιστον δεν ξέρω) δεν έχουμε συντονιστή εδώ ιδρυτή του παλιού, κατάλαβα ότι εννοεί ότι έχουμε μόνο έναν ιδρυτή ενώ παλιά πολλούς. Ε και αφού είπες τέμνονται τα δύο σύνολα κατάλαβα ότι ο ιδρυτής του νέου ήταν συντονιστής του παλιού. Εσύ τι εννοούσες;

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 28 Νοέμ 2023, 11:11

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 11:09
Isildur έγραψε:
27 Νοέμ 2023, 16:01
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
27 Νοέμ 2023, 09:29


:p2: εννοείς ότι ο σπύρος είναι παλαίουρας συντονιστής; απολογήσου εξηγήσου
Όχι ρε, από πού προκύπτει αυτό τώρα; :smt017


Θα σου πω τι κατάλαβα όπως το γραψες. Η Γκερ είπε ότι ίδρυσαν 4 το παλιό και εμείς έχουμε μόνο έναν. Επειδή (νομίζω τουλάχιστον δεν ξέρω) δεν έχουμε συντονιστή εδώ ιδρυτή του παλιού, κατάλαβα ότι εννοεί ότι έχουμε μόνο έναν ιδρυτή ενώ παλιά πολλούς. Ε και αφού είπες τέμνονται τα δύο σύνολα κατάλαβα ότι ο ιδρυτής του νέου ήταν συντονιστής του παλιού. Εσύ τι εννοούσες;
ΟΚ, να σου εξηγήσω τώρα τι έγινε, ή θα το πάρεις πάλι σαν απολογία (ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο);
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Phorum παλιά μεγαλεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 28 Νοέμ 2023, 11:12

Ε για να ρωτάω τι εννοούσες προφανώς περιμένω απάντηση. Μην δημιουργούμε τριβές εκεί που δεν υπάρχουν (εκτός από την μεγάλη και βαριά σόμπα της Μοργκανας)

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών