Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 29 Μαρ 2024, 10:47

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 07:55
hellegennes έγραψε:
29 Μαρ 2024, 02:22
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Μαρ 2024, 16:02
Ενιγουέι, κάποια στιγή θα εμφανιστεί η Γκερ και θα λύσει το θέμα.
Να σου πει τι, γατούλα; Χρειάζεσαι ανάλυση για το ότι βρίζεις τους πάντες; Τρομερή ανοχή σού δείχνει το φόρουμ, γατάκι. Όχι να έχεις το θράσος να ζητάς και τα ρέστα.

Έχεις απύθμενο θράσος να ρωτάς γιατί έφαγες μπαν σε ένα νήμα που σε 10+ ποστ σου λες τον άλλον πουστράκι και εκτοξεύεις λοιπές μικρόψυχες, πικρόχολες προσβολές.
Έχω δεχθεί εκατοντάδες βρισιές, καλό μου από αφανή τυπάκια που αποδίδουν τον όρο "απύθμενο θράσος" σε μένα.

Οπότε, συνεχίστε να βαράτε μαγκιόρικα τα πληκτρολόγια σας, το τελευταίο που μ' ενδιαφέρει είναι η κριτική από το είδος σας. :e045:
Αισχρό ψέμα, δεν έχεις δεχθεί ποτέ βρισιές.

Δεν είναι κριτική, γατούλα, περιγραφή της πραγματικότητας είναι.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Μαρ 2024, 10:51

enaon έγραψε:
17 Μαρ 2024, 15:57
νιαουρισμα μωρε οκ, οχι με δάκρυα. Απορίες που το λες και εσύ. Ε, ήταν εδώ, τις έκανες γαργαρα τις απορίες σου, καλη χωνεψη τωρα.
Σχόλια βλέπω, κόουτς δεν βλέπω, μπαζοπαπαροκουδουνίστρες.

Εγώ, μέχρι στιγμής έχω δύο.

Από πιαρίστικα πχορουμικά "όλα" και αίγαγρους του τέρμα συντηρητικού κάμπου, άλλο τίποτις. :e045:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Μαρ 2024, 11:00

hellegennes έγραψε:
29 Μαρ 2024, 10:47
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 07:55
hellegennes έγραψε:
29 Μαρ 2024, 02:22


Να σου πει τι, γατούλα; Χρειάζεσαι ανάλυση για το ότι βρίζεις τους πάντες; Τρομερή ανοχή σού δείχνει το φόρουμ, γατάκι. Όχι να έχεις το θράσος να ζητάς και τα ρέστα.

Έχεις απύθμενο θράσος να ρωτάς γιατί έφαγες μπαν σε ένα νήμα που σε 10+ ποστ σου λες τον άλλον πουστράκι και εκτοξεύεις λοιπές μικρόψυχες, πικρόχολες προσβολές.
Έχω δεχθεί εκατοντάδες βρισιές, καλό μου από αφανή τυπάκια που αποδίδουν τον όρο "απύθμενο θράσος" σε μένα.

Οπότε, συνεχίστε να βαράτε μαγκιόρικα τα πληκτρολόγια σας, το τελευταίο που μ' ενδιαφέρει είναι η κριτική από το είδος σας. :e045:
Αισχρό ψέμα, δεν έχεις δεχθεί ποτέ βρισιές.

Δεν είναι κριτική, γατούλα, περιγραφή της πραγματικότητας είναι.
Γουστάρω τρελλά τον προσδιορισμό "γατούλα" από ενήλικα μοντέλα παιδικής μόδας, που δημοσιεύουν διαλόγους με γκομενίτσες πολικών αϊκιού, καλό μου.

Και ήδη ανέφερα στο Μένιο, ότι οι ξύπνιοι είναι πολύ πιο δυστυχείς τύποι, όταν εκφράζουν εμμέσως ή αμέσως, το πραγματικό πρόβλημα τους. :e045:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Μαρ 2024, 11:36

Κι επειδή κάπου όλοι οι ζαίικες δυνάμεις, έχασαν τη σκηνή και ψάχνονται στ' άστρα, προτείνω απλώς να δείτε το ποιος σημαίνων συμπχορουμίτης άνοιξε το σεπτόν τούτο νήμα και ποιοι επίσης αξιοσέβαστοι συμπχορουμίστας υποστήριξαν την ιδψ* ιδιαιτερότητα του.
Ναύτης έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:45

Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή (ΙΨΔ)

Η ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή (ΙΨΔ) είναι μια συχνή μακροχρόνια ψυχική κατάσταση που προκαλεί ιδεοληψίες (εμμονικές σκέψεις) και ψυχαναγκαστικές συμπεριφορές.
Προσωπικώς το βλέπω ως μία ακτιβιστική καλλιτεχνικού τύπου έκφραση, στο πχορουμικό πεδίο, που είναι πλήρης ταύτιση με τις εφαρμογές κουλικού ή αντικουλικού τύπου, ανάλογα με το πως βολεύεται ο καθένας στην σκιά της τέρμα συντηρητικής/θεσμικής ομπρελίτσας.

Τα σέβη μου στους πχορουμικούς κηδεμόνες, δικηγόρους, λοιπούς υπερασπιστές, των κατά τα θεσμικά φαινόμενα ευάλωτων στρατηλατών :D του είδους, που ούτε σε συγγενείς ή πεθερικά, δεν μπορούν να εκφράσουν τόσο εναργείς αντιδράσεις. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 29 Μαρ 2024, 11:37

σε αυτους τους διαλογους εγω θα προτιμουσα μια λιμανισια θυμωμενη πασιφαη

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13510
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 29 Μαρ 2024, 11:42

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 11:36
Κι επειδή κάπου όλοι οι ζαίικες δυνάμεις, έχασαν τη σκηνή και ψάχνονται στ' άστρα, προτείνω απλώς να δείτε το ποιος σημαίνων συμπχορουμίτης άνοιξε το σεπτόν τούτο νήμα και ποιοι επίσης αξιοσέβαστοι συμπχορουμίστας υποστήριξαν την ιδψ* ιδιαιτερότητα του.
Ναύτης έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:45

Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή (ΙΨΔ)

Η ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή (ΙΨΔ) είναι μια συχνή μακροχρόνια ψυχική κατάσταση που προκαλεί ιδεοληψίες (εμμονικές σκέψεις) και ψυχαναγκαστικές συμπεριφορές.
Προσωπικώς το βλέπω ως μία ακτιβιστική καλλιτεχνικού τύπου έκφραση, στο πχορουμικό πεδίο, που είναι πλήρης ταύτιση με τις εφαρμογές κουλικού ή αντικουλικού τύπου, ανάλογα με το πως βολεύεται ο καθένας στην σκιά της τέρμα συντηρητικής/θεσμικής ομπρελίτσας.

Τα σέβη μου στους πχορουμικούς κηδεμόνες, δικηγόρους, λοιπούς υπερασπιστές, των κατά τα θεσμικά φαινόμενα ευάλωτων στρατηλατών :D του είδους, που ούτε σε συγγενείς ή πεθερικά, δεν μπορούν να εκφράσουν τόσο εναργείς αντιδράσεις. :lol:
Δεν θέλω κυρά μου άλλα τάπερ, μη λέμε τα ίδια όλη την ώρα.
Και τισταδιάλα παραμιλάς κάθε φορά, καταλαβαίνεις κι εσύ η ίδια τι γράφεις;
Τέσπα, ξεπαρεού.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 29 Μαρ 2024, 11:43

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 09:10


Στο πρώτο ραντεβού, είχα ζητήσει την παρουσία πχορουμίτη κόουτς για κάθε παίκτρια. Για μένα προσφέρθηκε ο Όττο, ενώ για την αντίπαλο κανένας. Και ακριβώς γι' αυτό ακυρώθηκε ο αγώνας.

τι αγωνας; αμα ειναι να κοουτσαρω γω την πασι. μονο που θα μας δειτε με τα δερματα και τσι ματοτσικλετες, θα κατουρηθειτε πανω σας. και η πασι θα σας κανει ολους μπερμ, για να μιλησω μια φορα κι εγω σε αγνωστη γλωσσα για τους πολλους. :003:

απο την αλλη, αμα μιλατε σοβαρα, ειστε για τα λουρια. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 29 Μαρ 2024, 11:43

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 11:00

Γουστάρω τρελλά τον προσδιορισμό "γατούλα"
Με αφήνει παγερά αδιάφορο τι γουστάρεις και η μίζερη κατινιά σου. Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να μην κυκλοφορούν στο φόρουμ άτομα που πουλάνε φθηνό τσαμπουκά και προσβάλλουν δεξιά-αριστερά όποιον δεν υποτάσσεται στις φαντασμένες απόψεις τους.

Κάποτε μπορεί να είχε πλάκα ο τρόπος γραφής σου αλλά από πνευματώδης, ειρωνικός και χιουμοριστικός κατέληξε δηλητηριώδης και πικρόχολος, με μπεμπεκισμούς, καρακατινίστικες κορόνες και χυδαϊσμούς που δεν ταιριάζουν σε ένα ενήλικο άτομο, πόσο μάλλον της ηλικίας σου.

Δεν είσαι έφηβη, καλή μου μπεμπέκα, για να είναι χαριτωμένες οι αντεγκλίσεις σου απέναντι σε αυτό που θεωρείς ψευδοϊντελεκτσουαλισμό. Μία πικραμένη μεγαλοκοπέλα είσαι, που νιώθεις προδομένη από το φόρουμ, παρότι η διαχείριση για χρόνια έχει ανεχτεί την απαράδεκτη συμπεριφορά σου.

Δεν είναι αστείο πως θεωρείς ότι τα βάζουν όλοι μαζί σου κι εσύ με το μικρό σου δαχτυλάκι τους εξουδετερώνεις στον φανταστικό σου κόσμο· θλιβερό είναι.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Μαρ 2024, 11:47

Ασέβαστος έγραψε:
29 Μαρ 2024, 11:43
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 09:10


Στο πρώτο ραντεβού, είχα ζητήσει την παρουσία πχορουμίτη κόουτς για κάθε παίκτρια. Για μένα προσφέρθηκε ο Όττο, ενώ για την αντίπαλο κανένας. Και ακριβώς γι' αυτό ακυρώθηκε ο αγώνας.

τι αγωνας; αμα ειναι να κοουτσαρω γω την πασι. μονο που θα μας δειτε με τα δερματα και τσι ματοτσικλετες, θα κατουρηθειτε πανω σας. και η πασι θα σας κανει ολους μπερμ, για να μιλησω μια φορα κι εγω σε αγνωστη γλωσσα για τους πολλους. :003:

απο την αλλη, αμα μιλατε σοβαρα, ειστε για τα λουρια. :102:
Γουάου. Θα κοουτσάρεις ως νουδουλικό την πάσι;

:smt005:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Μαρ 2024, 11:50

Θενκς για το ίνφο Ασέβαστε.

Μπορεί να είχες και ως βοηθό το Νάνδρο, αν δεν είχε φάει μπαν, επίσης νδκράτη. :smt005::smt005::smt005:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 29 Μαρ 2024, 11:51

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 09:51
Bazoomba έγραψε:
29 Μαρ 2024, 09:44
Θεια, εγω ειμαι ο καλυτερος σου φιλος εδω μεσα, δεν τα εχουμε πει; Απλα επειδη εχεις καταστησει σαφες οτι θες να το δεις το Θησειο, σου υπενθυμησα ΩΣ φιλος οτι εχουμε βρει ξεναγο.
Σιγά μην περίμενα τα ραντεβού με χέστηδες για να πάω στο Θησείο, μπαζόμπασμα. Πληροφοριακώς, το Θησείο ήταν μέρος συνάντησης για πχορουμοσύναξη. Μπορώ να αναφέρω και άλλες περιοχές, που συνέβησαν αυτές.

Οπότε, ούτε ως φίλος ούτε ως εχθρός είσαι υπολογίσιμος, καρακαημένο. :e045:
Θα βγούμε για ποτό τελικά;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Μαρ 2024, 11:54

Οπότε, καταλήγουμε στο ότι η ΝΔ ό,τι και να λέτε στηρίζει πάντα θεσμικώς και πχορουμικώς, τις ευάλωτες πολιτικές και κοινωνικές ομάδες, όταν τα ζαιοειδή σερνικά, τηρούν αποστάσεις. :g030:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 29 Μαρ 2024, 11:55

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 11:47
Ασέβαστος έγραψε:
29 Μαρ 2024, 11:43
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 09:10


Στο πρώτο ραντεβού, είχα ζητήσει την παρουσία πχορουμίτη κόουτς για κάθε παίκτρια. Για μένα προσφέρθηκε ο Όττο, ενώ για την αντίπαλο κανένας. Και ακριβώς γι' αυτό ακυρώθηκε ο αγώνας.

τι αγωνας; αμα ειναι να κοουτσαρω γω την πασι. μονο που θα μας δειτε με τα δερματα και τσι ματοτσικλετες, θα κατουρηθειτε πανω σας. και η πασι θα σας κανει ολους μπερμ, για να μιλησω μια φορα κι εγω σε αγνωστη γλωσσα για τους πολλους. :003:

απο την αλλη, αμα μιλατε σοβαρα, ειστε για τα λουρια. :102:
Γουάου. Θα κοουτσάρεις ως νουδουλικό την πάσι;

:smt005:
νουδουλικο; πολιτικη κοντρα ειναι; χριστο δεν εχω καταλαβει, ισως φταιει που δε μιλαω τη γλωσσα.

αλλα θα σας κανει ολους μπερμ, δεδομενο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Μαρ 2024, 12:05

Ασέβαστος έγραψε:
29 Μαρ 2024, 11:55
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 11:47
Ασέβαστος έγραψε:
29 Μαρ 2024, 11:43

τι αγωνας; αμα ειναι να κοουτσαρω γω την πασι. μονο που θα μας δειτε με τα δερματα και τσι ματοτσικλετες, θα κατουρηθειτε πανω σας. και η πασι θα σας κανει ολους μπερμ, για να μιλησω μια φορα κι εγω σε αγνωστη γλωσσα για τους πολλους. :003:

απο την αλλη, αμα μιλατε σοβαρα, ειστε για τα λουρια. :102:
Γουάου. Θα κοουτσάρεις ως νουδουλικό την πάσι;

:smt005:
νουδουλικο; πολιτικη κοντρα ειναι; χριστο δεν εχω καταλαβει, ισως φταιει που δε μιλαω τη γλωσσα.

αλλα θα σας κανει ολους μπερμ, δεδομενο.
Άσ' το καπετάνιο. Έχεις μπλέξει το ψάρεμα σε ιχθυοτροφείο με το ψαροντούφεκο.

Αυτό που έγραψα είναι ότι ο πρώτος που προσφέρθηκε είναι νδκράτης. :lol:


:lol::lol::smt023
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Γκιώνης
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: 23 Απρ 2018, 11:41
Phorum.gr user: Γκιώνης

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γκιώνης » 29 Μαρ 2024, 12:08

Τσιγκλάτε τη γάτα και μετά κλαίγεστε που σας γρατζούνισε :roll:
Γραμματέας του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών