Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

nemo
Δημοσιεύσεις: 7230
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 02 Απρ 2024, 19:17

taliban έγραψε:
02 Απρ 2024, 19:13
nemo έγραψε:
01 Απρ 2024, 18:49
ΓΑΛΗ έγραψε:
01 Απρ 2024, 18:17


Το ζωϊκό βασίλειο είναι κλάσεις ανώτερο από το ανθρώπινο.
αν ειχαμε και μεις το πολιτευμα των ζωων (κερδιζει παντα ο δυνατοτερος)
η θεση της γυναικας θα ηταν λιγο πιο κατω απο τα οικοσιτα ζωα
Αν είχαμε το πολίτευμα των μελισσών θα ήταν καλύτερα σχετικά....
οχι ρεεε τρικαλινε ! δεν θα υπηρχε η επιλογη διαβαστε και λιγη γραφη δεν ειναι κακο

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13388
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Απρ 2024, 15:58

BOOMER έγραψε:
02 Απρ 2024, 19:03
Πασιφάη έγραψε:
31 Μαρ 2024, 14:43
BOOMER έγραψε:
29 Μαρ 2024, 16:05
Τώρα διάβασα όλο το νήμα. Εσφαλα , δεν έχει πλάκα τελικά. Προφανώς υπάρχει πρόβλημα. Κάνω έκκληση σε όλους να μην εκθέτουν σε ένταση αυτό το καημένο πλάσμα.
Καλε ναι. Αντί να φάει ένα μπαν ξεγυρισμένο για την γενικότερη συμπεριφορά της, στους ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ, καθόμαστε και συζητάμε για ένα ''καημένο πλάσμα''.

Της έχω πει ξεκάθαρα ΚΑΙ δημόσια πως απευθύνθηκα στους συντονιστες, διότι είπε σε χρήστρια, τα ανείπωτα. Έγινε σκύλα.
Κοινοποιήθηκε το μήνυμά μου, στην συντονιστική ομάδα και εφαγε μπαν, πέρυσι τον Ιούλη. Για ένα μήνα. Και ακόμη το φέρνει βαρεως.Σιγά τα ωά στην τελική.

ΓΑΛΗ, εγώ μπήκα στη διαδικασία, ΟΧΙ άλλος. Στο έχω ξαναπεί και πολύ καλά ξηγήθηκα. Όπως κι εγώ όταν έφαγα το μπαν, ήταν δίκαιο. Μάθε μπαλίτσα.

Θα ήταν αστεία όλα αυτά ,άλλωστε εγώ γι αυτό μπαίνω στη χάση και στη φέξη εδώ, αν δεν ήταν ολοφάνερα θλιβερά.
Θλιβερή είναι ανέκαθεν, η μανούρα που επιδιώκεται. Αυτή δα, που δίνει το έναυσμα να γίνουν τα πάντα όλα πτάνα.
Κάποιε Νίκο, χαίρομαι που γράφεις εδώ. Σε έχω δει σε μερικές δημοσιεύσεις σου αραιά και που. Καλά να είσαι.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Saturn
Δημοσιεύσεις: 7176
Εγγραφή: 21 Ιουν 2023, 08:35
Phorum.gr user: Saturn

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saturn » 03 Απρ 2024, 16:35

ο Boomer είναι ο Κάποιος Νίκος;;;;;;;!!!!
Frappezitis έγραψε:
09 Δεκ 2023, 08:03
Το ότι δεν φορέσαμε μαντήλα στην Σακελλαροπούλου, το λες και διπλωματική επιτυχία.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13388
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Απρ 2024, 16:36

Saturn έγραψε:
03 Απρ 2024, 16:35
ο Boomer είναι ο Κάποιος Νίκος;;;;;;;!!!!
Ναι. :g030:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Saturn
Δημοσιεύσεις: 7176
Εγγραφή: 21 Ιουν 2023, 08:35
Phorum.gr user: Saturn

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saturn » 03 Απρ 2024, 16:37

Πού στα διάλα τους μυρίζεστε;
Frappezitis έγραψε:
09 Δεκ 2023, 08:03
Το ότι δεν φορέσαμε μαντήλα στην Σακελλαροπούλου, το λες και διπλωματική επιτυχία.


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Απρ 2024, 20:32

Καμμία σχέση.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23328
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 03 Απρ 2024, 20:33

Μα καμία σχέση όμως.
Τυγχάνει με τον Κάποιο Νίκο να γνωριζομαι irl.
Ούτε το παραμικρό δε τον θυμίζει.
Αν πόνταρα πως είναι κάποιος παλιος τότε μόνο Μητσοκολλιας
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Απρ 2024, 20:39

Ερμής έγραψε:
03 Απρ 2024, 20:33
Μα καμία σχέση όμως.
Ο κάποιος Νίκος, απ' ό,τι θυμάμαι τουλάχιστον δεν είχε την παραμικρή σχέση με τον μπούμερ, ως περσόνα.

Οπότε, προς το παρόν κρατάω τον δικό μου συσχετισμό. Ο μπούμερ έχει τον τρόπο γραφής του μητσοκόλλια.

Οι υπόλοιποι ας λένε ό,τι θένε για την κρίση μου, είμαι απολύτως εξοικειωμένη με το σκεπτικό του είδους τους.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23328
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 03 Απρ 2024, 20:42

Μα αυτό είπα, αν είναι κάποιος παλιος, τοτε είναι σχεδόν σίγουρα ο Μητσοκολλιας.
Μη σου πω ότι μπορεί να συγκριθεί ο μπούμερ με τον Κάποιο Νίκο ως το άκρα αντίθετο
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13388
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Απρ 2024, 20:49

BOOMER, υπάρχει μια διαφωνία. Είσαι ο κάποιος Νίκος ή ο Μητσοκόλλιας; Εγώ λέω το πρώτο.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Απρ 2024, 20:50

Ερμής έγραψε:
03 Απρ 2024, 20:42
Μα αυτό είπα, αν είναι κάποιος παλιος, τοτε είναι σχεδόν σίγουρα ο Μητσοκολλιας.
Μη σου πω ότι μπορεί να συγκριθεί ο μπούμερ με τον Κάποιο Νίκο ως το άκρα αντίθετο
Δεν διάβασα το μήνυμα σου όταν έγραφα το δικό μου. :lol:

Σε κάθε περίπτωση, οφείλω ένα ευχαριστώ στην Πασιφάη που διευκρίνησε σαφέστατα το δικό μου θέμα και διευκρίνησε τη συντονίστρια που με μπάναρε.

Η μόνη απορία που έχω είναι για το σατανικό ποστ που έγραψα σε κάποια χρήστρια, ώστε να μην επαναλάβω κάτι που αντιτίθεται στους κανόνες του πχόρουμ. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13388
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Απρ 2024, 21:00

ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Απρ 2024, 20:50

Σε κάθε περίπτωση, οφείλω ένα ευχαριστώ στην Πασιφάη που διευκρίνησε σαφέστατα το δικό μου θέμα και διευκρίνησε τη συντονίστρια που με μπάναρε.

Η μόνη απορία που έχω είναι για το σατανικό ποστ που έγραψα σε κάποια χρήστρια, ώστε να μην επαναλάβω κάτι που αντιτίθεται στους κανόνες του πχόρουμ. :)
Η Πασιφάη σου διευκρινησε πως κοινοποίησε το αίτημά της. Δεν ανέφερε ΚΑΝ τον συντονιστή στον οποίο απευθύνθηκε.
Υποσχέθηκα στην χρήστρια πως ΔΕΝ θα ασχοληθώ πάλι και επιπροσθέτως της ζήτησα συγγνώμη που την έφερα σε δύσκολη θέση.
Αν είναι να μας βγάλεις το περσινό μηνιαίο μπανάρισμά σου απ'τη μύτη, πες το μας να ξέρουμε πως στην ευχή να σου φερόμαστε. Ξες τα ξυνά σταφύλια;
Πωω ρε κάψες η τύπισσα. :smt005:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Απρ 2024, 21:13

Πασιφάη έγραψε:
03 Απρ 2024, 21:00
ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Απρ 2024, 20:50

Σε κάθε περίπτωση, οφείλω ένα ευχαριστώ στην Πασιφάη που διευκρίνησε σαφέστατα το δικό μου θέμα και διευκρίνησε τη συντονίστρια που με μπάναρε.

Η μόνη απορία που έχω είναι για το σατανικό ποστ που έγραψα σε κάποια χρήστρια, ώστε να μην επαναλάβω κάτι που αντιτίθεται στους κανόνες του πχόρουμ. :)
Η Πασιφάη σου διευκρινησε πως κοινοποίησε το αίτημά της. Δεν ανέφερε ΚΑΝ τον συντονιστή στον οποίο απευθύνθηκε.
Υποσχέθηκα στην χρήστρια πως ΔΕΝ θα ασχοληθώ πάλι και επιπροσθέτως της ζήτησα συγγνώμη που την έφερα σε δύσκολη θέση.
Αν είναι να μας βγάλεις το περσινό μηνιαίο μπανάρισμά σου απ'τη μύτη, πες το μας να ξέρουμε πως στην ευχή να σου φερόμαστε. Ξες τα ξυνά σταφύλια;
Πωω ρε κάψες η τύπισσα. :smt005:
Πασίφω μου, το τελευταίο πράγμα που με ενδιέφερε ποτέ ήταν πως θέλω να μου φέρονται στο πχόρουμ, τυπάκια του είδους σου. Αφορμή για τα δικά μου ξεσκαρταρίσματα είστε. Και το ότι είστε πλειοψηφία, είναι δεδομένο.

Από τοξοβουλικά και πασιφουλικά αυθεντικά κατιναριά, που τραβάγανε πάντα κάψες για την πάρτη μου, άλλο τίποτα.

Δημοκρατία έχουμε στην τελική και ο καθένας μπορεί να θεωρεί εμμονικούς, θλιβερούς, μίζερους ή απλώς φλούφληδες χρήστες, όποιους γουστάρει.

Χαιρετίσματα στα αγαπησιάρικα αλάνια. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13388
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Gherschaagk, Neon Imposter, Isildur & enaon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Απρ 2024, 21:16

ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Απρ 2024, 21:13
Πασιφάη έγραψε:
03 Απρ 2024, 21:00
ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Απρ 2024, 20:50

Σε κάθε περίπτωση, οφείλω ένα ευχαριστώ στην Πασιφάη που διευκρίνησε σαφέστατα το δικό μου θέμα και διευκρίνησε τη συντονίστρια που με μπάναρε.

Η μόνη απορία που έχω είναι για το σατανικό ποστ που έγραψα σε κάποια χρήστρια, ώστε να μην επαναλάβω κάτι που αντιτίθεται στους κανόνες του πχόρουμ. :)
Η Πασιφάη σου διευκρινησε πως κοινοποίησε το αίτημά της. Δεν ανέφερε ΚΑΝ τον συντονιστή στον οποίο απευθύνθηκε.
Υποσχέθηκα στην χρήστρια πως ΔΕΝ θα ασχοληθώ πάλι και επιπροσθέτως της ζήτησα συγγνώμη που την έφερα σε δύσκολη θέση.
Αν είναι να μας βγάλεις το περσινό μηνιαίο μπανάρισμά σου απ'τη μύτη, πες το μας να ξέρουμε πως στην ευχή να σου φερόμαστε. Ξες τα ξυνά σταφύλια;
Πωω ρε κάψες η τύπισσα. :smt005:
Πασίφω μου, το τελευταίο πράγμα που με ενδιέφερε ποτέ ήταν πως θέλω να μου φέρονται στο πχόρουμ, τυπάκια του είδους σου. Αφορμή για τα δικά μου ξεσκαρταρίσματα είστε. Και το ότι είστε πλειοψηφία, είναι δεδομένο.

Από τοξοβουλικά και πασιφουλικά αυθεντικά κατιναριά, που τραβάγανε πάντα κάψες για την πάρτη μου, άλλο τίποτα.

Δημοκρατία έχουμε στην τελική και ο καθένας μπορεί να θεωρεί εμμονικούς, θλιβερούς, μίζερους ή απλώς φλούφληδες χρήστες, όποιους γουστάρει.

Χαιρετίσματα στα αγαπησιάρικα αλάνια. :lol:
Α, καλά. Θέλω κι εγώ απ'αυτό που πίνεις. Όχι να το πληρώσω όμως. :smt005:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών