Όταν ανάβουν τα αίματα...

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Όταν ανάβουν τα αίματα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 20 Φεβ 2024, 01:15

Νήμα υπενθύμισης βαρβάτων διαλόγων που υπερβαίνουν κατά πολύ όσα συνήθως εκστομίζονται στο section των αθλητικών («θα σας κάνουμε, θα σας δείξουμε*» κ.λπ.) που στο φινάλε μπορεί να θεωρηθούν -αν το ξεχειλώσουμε εντελώς- και καζούρα.

Ξεκινάμε με ανταλλαγές ευχών για... μακροημέρευση στο Πισπιρίγκειο thread.
[Παραδόξως τα μηνύματα δεν διαγράφηκαν]

Εικόνα

ΡΙΞΕ ΛΑΔΙ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ!
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15523
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Όταν ανάβουν τα αίματα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 20 Φεβ 2024, 08:22

Προς τι η υπενθύμιση; (και μάλιστα την ώρα που παλεύουμε να ξεχάσουμε πρόσφατους εμετικούς διαλόγους συγκεκριμένου νήματος) :102:
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11548
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Όταν ανάβουν τα αίματα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 20 Φεβ 2024, 08:31

aLiCat έγραψε:
20 Φεβ 2024, 08:22
Προς τι η υπενθύμιση; (και μάλιστα την ώρα που παλεύουμε να ξεχάσουμε πρόσφατους εμετικούς διαλόγους συγκεκριμένου νήματος) :102:
Ποιους ;;; :smt017
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Όταν ανάβουν τα αίματα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 20 Φεβ 2024, 08:53

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Φεβ 2024, 08:31
aLiCat έγραψε:
20 Φεβ 2024, 08:22
Προς τι η υπενθύμιση; (και μάλιστα την ώρα που παλεύουμε να ξεχάσουμε πρόσφατους εμετικούς διαλόγους συγκεκριμένου νήματος) :102:
Ποιους ;;; :smt017
Fata_Morgana έγραψε:
18 Φεβ 2024, 09:34
Μόνος του πρηζεται. Ναι ρε την ξεπερνάω την γαμωσοκολατα. Εννοείται. Και μάλιστα όχι μόνο ξεπέρασα τη σοκολάτα, αντιλήφθηκα και όλες τις άλλες σαχλαμαρες που συμπεριλαμβάνει ο έρωτας. Πχ ερχόταν απέξω στο σπίτι; με το που άκουγα τα κλειδιά πήγαινα στη πόρτα να ανοίξει τον αγκαλιάζα, τον φιλούσα, του έβγαζα το μπουφάν, τον μύριζα(αυτό ήταν και λίγο διερευνητικό :lol: ). Κομμένο τώρα, σαχλαμάρες. Δεν γυρίζω καν να τον κοιτάξω, ηρθε, δεν ήρθε στα @@ μου και μένα.
Θέλει να κοιμόμαστε αγκαλιά το βράδυ; Τι αγκαλιές και μαλακίες, κομμένα. Εξάλλου εγώ δεν βολευόμουν οπως κοιμάται αυτός. Να καταπιεζομαι; απαππαα.
Θέλει να με φιλάει όλη την ώρα; κομμενα τα φιλιά. Εμένα μου δημιουργεί ερεθισμό στο πρόσωπο και στα χείλη. Εξάλλου τι σαχλαμάρες είναι αυτές, φιλιά και μαλακίες. Να καταπιεζω το δέρμα μου; με τίποτα.
Θέλει να πάμε σήμερα στη φιλική τους μάζωξη σε ταβερνοποτειο; τι συντροφικοτητα και μαλακίες. Να πάει μόνος του.
Θα κάτσω σπίτι με την κολλητή μου να δω σειρές.
Ολα καλά!
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών