Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70487
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 06 Απρ 2024, 15:19

Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:15
Στύξ έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:13
Beria έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:07

'γκει ολοκληρωτισμός' για τον φίλο μας είναι να μην μπορείς πια να κράζεις στον δρόμο τις αδερφές χωρίς να σε λένε καραγκιόζη
Εγώ τάσσομαι υπέρ του όρου : πούστερμαν . Έχει και μια εσάνς ανδρική στο τέλος :wink
Πέουρμαν, μας εκφράζει περισσότερο
Στηρίζω Ζαχαρία. Άλλο οι πούστικες και άλλο οι φαλλικές επεμβάσεις. Ισχύει για φάσεις που δεν έχουν μπλέξει κάποιοι τους φαλλούς με τα φορτιζόμενα ή φουσκωτά ντίλντος.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Απρ 2024, 15:19

Κι εγώ συμπαθώ ως άνθρωπο τον georgebi
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15377
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 06 Απρ 2024, 15:20

Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:05
southern έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:01
Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 14:57
Σαν ακροδεξιούς που δεν τους κόβει και πάρα πολύ. Δηλαδή άτομα που νομίζουν ότι για τα προβλήματα της ανθρωπότητας ευθύνονται οι λοατκι, οι μετανάστες και οι εθνοπροδότες πολιτικοί που δεν αγαπούν το έθνος μας και πως μόνο ένας Παπαδόπουλος θα μας σώσει.

Τι να κάνουμε, δεν είχατε όλοι τα προνόμια για σοβαρή μόρφωση και παιδεία όπως άλλοι.
Έχω μεταπτυχιακό και δεν είμαι φίλο απριλιανός. Τον να καταγειλλεις τον λοατκι ολοκληρωτισμο δεν σε κάνει ομοφοβικό. Τα κράτη έχουν σύνορα και αντοχές στην αποδοχή ξένου εργατικού δυναμικού.
Ποιον λοατκι ολοκληρωτισμό μωρε φιλε ακροδεξιε? Θες να μου πεις ότι εγώ, ένα τίμιο γκει παιδί, κυβερνώ κρυφά και προσπαθώ να εισάγω την ατζέντα των λοατκι για να σας κάνουμε όλους αδελφές?

Συνέλθετε.

(Μόρφωση δεν είναι τα πτυχία
Εξαρτάται βέβαια και το πτυχίο).
Αυτές τις πίπες τις λένε όσοι δεν έχουν πτυχία για να μην αισθάνονται μειονεκτικα απεναντι σε αυτους που εχουν.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Στύξ
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: 27 Μαρ 2024, 16:59
Phorum.gr user: Πάλαι ποτέ Στύγιος
Τοποθεσία: Ζαχαρίας

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύξ » 06 Απρ 2024, 15:21

Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:15
Στύξ έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:13
Beria έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:07


'γκει ολοκληρωτισμός' για τον φίλο μας είναι να μην μπορείς πια να κράζεις στον δρόμο τις αδερφές χωρίς να σε λένε καραγκιόζη

Εγώ τάσσομαι υπέρ του όρου : πούστερμαν . Έχει και μια εσάνς ανδρική στο τέλος :wink

Πέουρμαν, μας εκφράζει περισσότερο
Δε θα το καταλάβουν , το προηγούμενο είναι πιο εύληπτο και κατανοητό .

Φτου , φτου με τα γκεϊλίκια , μήπως να δω λίγο ...hub να ισιάρω; :p2:
Ποινικό αδίκημα οι προπηλακισμοί σε βάρος εκπαιδευτικών.

Άβαταρ μέλους
Polaris3
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 15 Αύγ 2023, 18:47
Phorum.gr user: Polaris3

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Polaris3 » 06 Απρ 2024, 15:24

southern έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:18
Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:05
southern έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:01

Έχω μεταπτυχιακό και δεν είμαι φίλο απριλιανός. Τον να καταγειλλεις τον λοατκι ολοκληρωτισμο δεν σε κάνει ομοφοβικό. Τα κράτη έχουν σύνορα και αντοχές στην αποδοχή ξένου εργατικού δυναμικού.
Ποιον λοατκι ολοκληρωτισμό μωρε φιλε ακροδεξιε? Θες να μου πεις ότι εγώ, ένα τίμιο γκει παιδί, κυβερνώ κρυφά και προσπαθώ να εισάγω την ατζέντα των λοατκι για να σας κάνουμε όλους αδελφές?

Συνέλθετε.

(Μόρφωση δεν είναι τα πτυχία. Εξαρτάται βέβαια και το πτυχίο).
Ναι βέβαια, άλλο πράγμα πχ οι θετικές επιστήμες ή τα οικονομικα κι άλλο μαρξιστικες αερολογίες όπως πχ η κοινωνιολογια
Δεν διαφωνούμε. Εγώ ας πούμε σαν άτομο των θετικών επιστημών συμφωνώ ότι οι ακροδεξιοί δεν έχουν ανοίξει βιβλίο γενετικής, αν είχαν ανοίξει, θα είχαν κατανοήσει ότι ο αράπης (όπως οι ίδιοι τον λένε) είναι το ίδιο με εκείνους.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21140
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 06 Απρ 2024, 15:25

southern έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:19
Κι εγώ συμπαθώ ως άνθρωπο τον georgebi
Είναι γιατι από μια οπτική και γω ''ακραίος'' είμαι :oops:

ακροκεντρώος για την ακρίβεια :-?
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Polaris3
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 15 Αύγ 2023, 18:47
Phorum.gr user: Polaris3

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Polaris3 » 06 Απρ 2024, 15:26

Lord Brum έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:20
Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:05
southern έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:01

Έχω μεταπτυχιακό και δεν είμαι φίλο απριλιανός. Τον να καταγειλλεις τον λοατκι ολοκληρωτισμο δεν σε κάνει ομοφοβικό. Τα κράτη έχουν σύνορα και αντοχές στην αποδοχή ξένου εργατικού δυναμικού.
Ποιον λοατκι ολοκληρωτισμό μωρε φιλε ακροδεξιε? Θες να μου πεις ότι εγώ, ένα τίμιο γκει παιδί, κυβερνώ κρυφά και προσπαθώ να εισάγω την ατζέντα των λοατκι για να σας κάνουμε όλους αδελφές?

Συνέλθετε.

(Μόρφωση δεν είναι τα πτυχία
Εξαρτάται βέβαια και το πτυχίο).
Αυτές τις πίπες τις λένε όσοι δεν έχουν πτυχία για να μην αισθάνονται μειονεκτικα απεναντι σε αυτους που εχουν.
Συμφωνώ. Αλλά δυστυχώς όταν βλέπεις άτομα με πτυχία που πιστεύουν στον ολοκληρωτισμό των λοατκι, απορείς τι σκατά μαθαίνουν στο πανεπιστήμιο.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17214
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 06 Απρ 2024, 15:26

Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 14:57
Σαν ακροδεξιούς που δεν τους κόβει και πάρα πολύ. Δηλαδή άτομα που νομίζουν ότι για τα προβλήματα της ανθρωπότητας ευθύνονται οι λοατκι, οι μετανάστες και οι εθνοπροδότες πολιτικοί που δεν αγαπούν το έθνος μας και πως μόνο ένας Παπαδόπουλος θα μας σώσει.

Τι να κάνουμε, δεν είχατε όλοι τα προνόμια για σοβαρή μόρφωση και παιδεία όπως άλλοι.
Πάντως τότε, ο Παπαδόπουλος έσωσε τους προηγούμενους!
Δεκαετίες μετά, για να ζήσει ο κόσμος ξεπουλάει αυτά που έφτιαξαν οι γονείς του μέσα σε μία επταετία!

Οι μετανάστες δεν θα έφταιγαν, αλλά αυτοί εδώ είναι λαθρομετανάστες και φταίνε.
Οι εθνοπροδότες πολιτικοί φταίνε για όλα και όταν λέμε ΛΟΑΤΚΙ, επουδενί δεν υπολογίζουμε ανθρώπους σαν τον Τσαρούχη (που πολέμησε το '40), τον Χατζηδάκη, τον Καβάφη κτλ, αλλά τον γκόμενο του Ευταξία (που προκάλεσε την κώφωσή του για να μην πολεμήσει το '40), τον Κύπριο τραγόπαπα .... πλάκα-πλάκα σχετίζονται με τις πιο πρόσφατες εθνικές συμφορές.
Επίσης, τα νούμερα που κακαρίζουν όλη την ώρα, κατά προτίμηση δημοσίως και βγαίνουν με το ασημί στρινγκάκι στα Pride που κανονικά πρέπει να τα λέτε Shame.
Ειλικρινά εάν ήμουν ομοφυλόφιλη θα κατέβαινα για να προκαλέσω επεισόδια. Εσύ δεν ντρέπεσαι να βλέπεις αυτό το τσίρκο και οι συνάδελφοι, οι γείτονες σου κτλ, να σκέφτονται πως έτσι είναι οι ομοφυλόφιλοι, όπως ο Polaris3; Εγώ στη θέση σου, μέχρι να ξεχαστεί το σουργελοπράιντ κάθε φορά, θα έβγαινα μόνον για να πετάξω τα σκουπίδια και μεταμεσονύκτια, μην με δει κανείς.


Beria έγραψε:
06 Απρ 2024, 14:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Απρ 2024, 14:55
Eνιγουέι, πραγματικά στηρίζω μια σαφέστερη θέση των συντονιστών, απέναντι στο καυτό χλιαρό αυτό θέμα.

Αν μη τι άλλο, αποτελεί μια γενναία παραδοχή. :smt023
Δηλαδή;

Επειδή νιώθω λίγο σαν τον Αλέξη Τσίπρα στη συνάντηση με τον Κλίντον
άι ντιντντ αντερστεντ κραιστ

Τι πρέπει να κάνουν οι συντονιστές;
Να ρίχνετε κάνα μπαν σε όσους βρίζουν!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 06 Απρ 2024, 15:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Απρ 2024, 15:27

Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:24
southern έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:18
Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:05


Ποιον λοατκι ολοκληρωτισμό μωρε φιλε ακροδεξιε? Θες να μου πεις ότι εγώ, ένα τίμιο γκει παιδί, κυβερνώ κρυφά και προσπαθώ να εισάγω την ατζέντα των λοατκι για να σας κάνουμε όλους αδελφές?

Συνέλθετε.

(Μόρφωση δεν είναι τα πτυχία. Εξαρτάται βέβαια και το πτυχίο).
Ναι βέβαια, άλλο πράγμα πχ οι θετικές επιστήμες ή τα οικονομικα κι άλλο μαρξιστικες αερολογίες όπως πχ η κοινωνιολογια
Δεν διαφωνούμε. Εγώ ας πούμε σαν άτομο των θετικών επιστημών συμφωνώ ότι οι ακροδεξιοί δεν έχουν ανοίξει βιβλίο γενετικής, αν είχαν ανοίξει, θα είχαν κατανοήσει ότι ο αράπης (όπως οι ίδιοι τον λένε) είναι το ίδιο με εκείνους.
Εγώ δεν είμαι ρατσιστής. Άλλο πράγμα η μεταναστευτική πολιτική. Αν εσύ όμως είσαι υπέροχη των ανοιχτών συνόρων για όλους τότε φοβάμαι πως είσαι μια μικρή μειοψηφία
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5396
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 06 Απρ 2024, 15:27

Δεν ξέρω ποιοι είναι οι άλλοι στους οποίους αναφέρεσαι, θα πω πως σε φαντάζονται.

Είσαι 25-35 από σχετικά εύπορη οικογένεια, δεν έχεις στερηθεί πολλά. Old school νεοδημοκράτες. Πτυχίο και ίσως μεταπτυχιακό σε κάνα κόλετζ μόλετζ. Περιορίζεσαι για να αναλάβεις μια από τις οικογενειακές επιχειρήσεις. Στο σχολείο ήσουν φλούφλης και τώρα σου βγαίνουν απωθημένα, αλλά δεν το παραδέχεσαι.

Εγώ προσωπικά σε συμπαθώ! :lol:
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17214
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 06 Απρ 2024, 15:29

Frappezitis έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:01
Εικόνα
Εικόνα
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Απρ 2024, 15:31

GoBzi έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:27
Δεν ξέρω ποιοι είναι οι άλλοι στους οποίους αναφέρεσαι, θα πω πως σε φαντάζονται.

από σχετικά εύπορη οικογένεια, δεν έχεις στερηθεί πολλά. Old school νεοδημοκράτες. Πτυχίο και ίσως μεταπτυχιακό

Εγώ προσωπικά σε συμπαθώ! :lol:
Σε αυτά έπεσες μέσα.
Κι εγώ σε συμπαθώ αρκετά
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος southern την 06 Απρ 2024, 15:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Polaris3
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 15 Αύγ 2023, 18:47
Phorum.gr user: Polaris3

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Polaris3 » 06 Απρ 2024, 15:31

southern έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:27
Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:24
southern έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:18

Ναι βέβαια, άλλο πράγμα πχ οι θετικές επιστήμες ή τα οικονομικα κι άλλο μαρξιστικες αερολογίες όπως πχ η κοινωνιολογια
Δεν διαφωνούμε. Εγώ ας πούμε σαν άτομο των θετικών επιστημών συμφωνώ ότι οι ακροδεξιοί δεν έχουν ανοίξει βιβλίο γενετικής, αν είχαν ανοίξει, θα είχαν κατανοήσει ότι ο αράπης (όπως οι ίδιοι τον λένε) είναι το ίδιο με εκείνους.
Εγώ δεν είμαι ρατσιστής. Άλλο πράγμα η μεταναστευτική πολιτική. Αν εσύ όμως είσαι υπέροχη των ανοιχτών συνόρων για όλους τότε φοβάμαι πως είσαι μια μικρή μειοψηφία
Μεταναστευτική πολιτική = τους βυθίζω τα φουσκωτά ?

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15377
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 06 Απρ 2024, 15:32

Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:26
Lord Brum έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:20
Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:05


Ποιον λοατκι ολοκληρωτισμό μωρε φιλε ακροδεξιε? Θες να μου πεις ότι εγώ, ένα τίμιο γκει παιδί, κυβερνώ κρυφά και προσπαθώ να εισάγω την ατζέντα των λοατκι για να σας κάνουμε όλους αδελφές?

Συνέλθετε.

(Μόρφωση δεν είναι τα πτυχία
Εξαρτάται βέβαια και το πτυχίο).
Αυτές τις πίπες τις λένε όσοι δεν έχουν πτυχία για να μην αισθάνονται μειονεκτικα απεναντι σε αυτους που εχουν.
Συμφωνώ. Αλλά δυστυχώς όταν βλέπεις άτομα με πτυχία που πιστεύουν στον ολοκληρωτισμό των λοατκι, απορείς τι σκατά μαθαίνουν στο πανεπιστήμιο.
Αν στο πανεπιστημιο συζητανε για λοατκι μαλλον το συγκεκριμένο πανεπιστημιο ειναι για τον πέοντα. Ολοκληρωτισμός Είναι η επιβολή της μειοψηφίας στην πλειοψηφία. Άρα προφανώς όταν μια.ομαδα συμφεροντων επιβαλλει παρασκηνιακα πολιτικες εναντια στη θεληση των πολλων, μιλαμε για ολοκληρωτικές πρακτικές. Είτε το κάνουν ολιγαρχία εφοπλιστές είτε ανώμαλοι πρωθυπουργικοι συμβουλοι
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lord Brum την 06 Απρ 2024, 15:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποιους "ακραίους χρήστες " συμπαθείτε εσείς οι υπόλοιποι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Απρ 2024, 15:32

Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:31
southern έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:27
Polaris3 έγραψε:
06 Απρ 2024, 15:24


Δεν διαφωνούμε. Εγώ ας πούμε σαν άτομο των θετικών επιστημών συμφωνώ ότι οι ακροδεξιοί δεν έχουν ανοίξει βιβλίο γενετικής, αν είχαν ανοίξει, θα είχαν κατανοήσει ότι ο αράπης (όπως οι ίδιοι τον λένε) είναι το ίδιο με εκείνους.
Εγώ δεν είμαι ρατσιστής. Άλλο πράγμα η μεταναστευτική πολιτική. Αν εσύ όμως είσαι υπέροχη των ανοιχτών συνόρων για όλους τότε φοβάμαι πως είσαι μια μικρή μειοψηφία
Μεταναστευτική πολιτική = τους βυθίζω τα φουσκωτά ?
Τύπου Τραμπ
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών