Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

the comet the course the tail

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 03 Μάιος 2021, 14:27

ST48410 έγραψε:
03 Μάιος 2021, 13:12
the comet the course the tail έγραψε:
03 Μάιος 2021, 12:49
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
03 Μάιος 2021, 12:47
.


Ο Χάος είναι μπανιαρισμένος ;;; ... :p2:



.
ξενερωμένος :e040:
Αν έχετε κάποιοι επικοινωνία μαζί του, δώστε του ευχές και πείτε του να ξαναμπεί.
οκ, θα του πω.

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 03 Μάιος 2021, 14:34

the comet the course the tail έγραψε:
03 Μάιος 2021, 14:27
ST48410 έγραψε:
03 Μάιος 2021, 13:12
the comet the course the tail έγραψε:
03 Μάιος 2021, 12:49


ξενερωμένος :e040:
Αν έχετε κάποιοι επικοινωνία μαζί του, δώστε του ευχές και πείτε του να ξαναμπεί.
οκ, θα του πω.
Σαν Ανάσταση πες του :lol:

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24332
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 03 Μάιος 2021, 14:38

the comet the course the tail έγραψε:
03 Μάιος 2021, 14:27
οκ, θα του πω.
Ευχαριστώ πολύ

the comet the course the tail

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 03 Μάιος 2021, 14:42

don't speak έγραψε:
03 Μάιος 2021, 14:34
the comet the course the tail έγραψε:
03 Μάιος 2021, 14:27
ST48410 έγραψε:
03 Μάιος 2021, 13:12


Αν έχετε κάποιοι επικοινωνία μαζί του, δώστε του ευχές και πείτε του να ξαναμπεί.
οκ, θα του πω.
Σαν Ανάσταση πες του :lol:
δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. :e040::bored:

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 03 Μάιος 2021, 14:44

Cecily Anne έγραψε:
03 Μάιος 2021, 13:18
Ρε συ tipitiklop , ξέρεις πόσοι γκρινιάζουν καθημερινά για άλλο χρήστη ? Θεωρείς ότι όποιος γκρινιαζει μπορεί να οδηγήσει συντονιστή σε Μπαν? Αντί να κράζεις την Πασιφάη , λες και του έριξε αυτή το Μπαν, ρωτα το συντονισμό. Μετά από ένα σημείο δηλαδή είναι παράλογη η αντίδραση σου.
Θέλουμε ποδονημα
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 03 Μάιος 2021, 14:57

Gewponos90 έγραψε:
03 Μάιος 2021, 14:44
Cecily Anne έγραψε:
03 Μάιος 2021, 13:18
Ρε συ tipitiklop , ξέρεις πόσοι γκρινιάζουν καθημερινά για άλλο χρήστη ? Θεωρείς ότι όποιος γκρινιαζει μπορεί να οδηγήσει συντονιστή σε Μπαν? Αντί να κράζεις την Πασιφάη , λες και του έριξε αυτή το Μπαν, ρωτα το συντονισμό. Μετά από ένα σημείο δηλαδή είναι παράλογη η αντίδραση σου.
Θέλουμε ποδονημα
Είμαι πνιγμένη ως το λαιμό ως αρχές Ιουλίου. Πρέπει να βρεις κάποια άλλη να ευαισθητοποιηθεί φέτος.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 8986
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 03 Μάιος 2021, 15:15

Cecily Anne έγραψε:
03 Μάιος 2021, 13:18
Ρε συ tipitiklop , ξέρεις πόσοι γκρινιάζουν καθημερινά για άλλο χρήστη ? Θεωρείς ότι όποιος γκρινιαζει μπορεί να οδηγήσει συντονιστή σε Μπαν? Αντί να κράζεις την Πασιφάη , λες και του έριξε αυτή το Μπαν, ρωτα το συντονισμό. Μετά από ένα σημείο δηλαδή είναι παράλογη η αντίδραση σου.
Τι γινεται αν απο την γκρινια περασουν στις απειλες μηνυσεων; Εσυ σαν συντονιστρια τι θα εκανες για να προστατεψεις τον διαχειριστη;
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 03 Μάιος 2021, 15:20

Bazoomba έγραψε:
03 Μάιος 2021, 15:15
Cecily Anne έγραψε:
03 Μάιος 2021, 13:18
Ρε συ tipitiklop , ξέρεις πόσοι γκρινιάζουν καθημερινά για άλλο χρήστη ? Θεωρείς ότι όποιος γκρινιαζει μπορεί να οδηγήσει συντονιστή σε Μπαν? Αντί να κράζεις την Πασιφάη , λες και του έριξε αυτή το Μπαν, ρωτα το συντονισμό. Μετά από ένα σημείο δηλαδή είναι παράλογη η αντίδραση σου.
Τι γινεται αν απο την γκρινια περασουν στις απειλες μηνυσεων; Εσυ σαν συντονιστρια τι θα εκανες για να προστατεψεις τον διαχειριστη;
Εγώ απολύτως τίποτα, διότι σαν συντονίστρια δεν συμφωνούσα με το διαχειριστή, οπότε δεν με απασχολεί καθόλου να τον προστατεύσω, εφόσον δεν υπάρχει χρυσή τομή επικοινωνίας. Δικό του είναι το φόρουμ, δικές του οι αποφάσεις, δική του και η ευθύνη. :102: Αν αποφασίσει ότι κάποιος είναι για μπαν, καλώς και το δίνει, αν πάλι όχι, πάλι καλώς κάνει, δικό του είναι το μαγαζί. Έχει τους κανόνες του και βάσει αυτών πορεύεται. Το να γκρινιάζετε στη κάθε Πασιφάη δεν έχει νόημα, διότι δεν περνάει κάτι από το χέρι της.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 03 Μάιος 2021, 15:34

Cecily Anne έγραψε:
03 Μάιος 2021, 14:57
Gewponos90 έγραψε:
03 Μάιος 2021, 14:44
Cecily Anne έγραψε:
03 Μάιος 2021, 13:18
Ρε συ tipitiklop , ξέρεις πόσοι γκρινιάζουν καθημερινά για άλλο χρήστη ? Θεωρείς ότι όποιος γκρινιαζει μπορεί να οδηγήσει συντονιστή σε Μπαν? Αντί να κράζεις την Πασιφάη , λες και του έριξε αυτή το Μπαν, ρωτα το συντονισμό. Μετά από ένα σημείο δηλαδή είναι παράλογη η αντίδραση σου.
Θέλουμε ποδονημα
Είμαι πνιγμένη ως το λαιμό ως αρχές Ιουλίου. Πρέπει να βρεις κάποια άλλη να ευαισθητοποιηθεί φέτος.
- Casper -
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10047
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 03 Μάιος 2021, 15:38

Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2021, 13:15
tipiti klop έγραψε:
03 Μάιος 2021, 09:17
Πασιφάη έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:24


Ανίκανη να καταλάβω πως το ''διφορούμενο'' στην συγκεκριμένη περίπτωση ήταν οι ειδεχθείς περιγραφές του για την θανάτωση ζώων;
Γιατί θα πρέπει να μυρίσω τα νύχια μου για το ποιόν του καθενός; Είμαι υποχρεωμένη να ανέχομαι την αήθη συμπεριφορά, για να ευχαριστήσω το πλήθος που ''διασκεδάζει'' με τετοια πράγματα; Όχι κύριε. Κάτι δεν καταλάβατε καλά.
Ας τραβήξουμε λίγο πιο πέρα τη λογική σου... Εγώ γιατί πρέπει να ανεχτώ το διφορούμενο του άβαταρ σου; Γιατί σε ένα χώρο σαν το φόρουμ, που μόνο οι ¨ολύμπιοι" πρέπει να συνομιλούν, μου φέρνεις σαν άβαταρ το αντικοινωνικό σάπιο ροκ καθικάκι; Ο Morisson "μοίραζε φόλες" σε κοριτσάκια, μέχρι που κατάπιε και ο ίδιος μια για τον εαυτό του. Γιατί δεν αναστατώνεσαι κυρίως με αυτό και με το γεγονός ότι τον διάλεξες σαν "εικόνα σου";

Εννοείται ότι ο Εξαρχίδης πρέπει να φάει τη σφαλιάρα του. Εσύ όμως συμπεριφέρθηκες σα να θέλεις την κεφαλή του επί πίνακι. Πολλοί από εδώ μέσα, ένιωσαν τον φαρισαισμό σου. Εγώ μπορώ να πω ότι τον βλέπω ολοκάθαρα. Ο Εξαρχίδης κανει μπαμ όταν είναι "αρρωστημένος" ή "σκοτεινός".
Εσύ όμως παριστάνεις τη "ντόμπρα" και φέρνεις τους εφιάλτες σου από την πίσω πόρτα.
Αν θέλεις λοιπόν με τόσο πάθος να "καθαρίσουμε τους κακομούτσουνους" να ξέρεις ότι θα είσαι μάλλον και συ μέσα.
Καλή σου μέρα. Στο μπολνταρισμένο. Έχω δηλώσει πως δεν ήξερα το ποιόν του συγκεκριμένου χρήστη. Είδα αυτό που έγραψε. Και πάνω σ'αυτό δήλωσα ξεκάθαρα τη θέση μου.
Δεν νομίζω πως πρέπει να απολογηθώ στους κακόβουλους που θα βρουν να ασχοληθούν με κάτι. Καλή ώρα.

Το άβατάρ μου, αφορά εμένα, για τους δικούς μου λόγους. Το τι πιστεύεις εσύ, ποσώς με νοιάζει. Αν πάλι δεν γουστάρεις την περσόνα μου, κλάιν, αγαπητή.
Καλή συνέχεια. :lol:
:smt023
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10047
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 03 Μάιος 2021, 15:41

Μπίστης έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:07
Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Δεν έχω καταλάβει γιατί τέτοια επίθεση στην Πασιφάη;
Όχι και επίθεση. Δίκαια παράπονα
Γιατί έκανε μιά μαλακία πέρμα.

Μερικοί διασκεδάζαμε με τον Πόρφυ (γιά τέτοια ερχόμαστε στο καφενείο) και αυτή η μουντρούχω θίχτηκε γιατί ήταν ανίκανη να καταλάβει το διφορούμενο αυτών που διάβαζε .

Κι εσύ αρχίζεις να γίνεσαι μο.νοδιάστατη
Δεν υπήρχε τπτ διασκεδαστικό σε εκείνα που έγραψε στο επίμαχο νήμα και αν ετσι, εσείς κατανοείτε την αντιληπτική ικανότητα διαβάσματος ενός ποστ, τοτε ειμαι κι εγώ χίλιες φορες ανίκανη... :wave:
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 03 Μάιος 2021, 15:43

ksk έγραψε:
03 Μάιος 2021, 15:41
Μπίστης έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:07
Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Δεν έχω καταλάβει γιατί τέτοια επίθεση στην Πασιφάη;
Όχι και επίθεση. Δίκαια παράπονα
Γιατί έκανε μιά μαλακία πέρμα.

Μερικοί διασκεδάζαμε με τον Πόρφυ (γιά τέτοια ερχόμαστε στο καφενείο) και αυτή η μουντρούχω θίχτηκε γιατί ήταν ανίκανη να καταλάβει το διφορούμενο αυτών που διάβαζε .

Κι εσύ αρχίζεις να γίνεσαι μο.νοδιάστατη
Δεν υπήρχε τπτ διασκεδαστικό σε εκείνα που έγραψε στο επίμαχο νήμα και αν ετσι, εσείς κατανοείτε την αντιληπτική ικανότητα διαβάσματος ενός ποστ, τοτε ειμαι κι εγώ χίλιες φορες ανίκανη... :wave:
Eν τω μεταξύ είναι αστείο που συζητάμε για πέρμα. Ποιός έχει κρατήσει πέρμα; Αλλάζεις νικ και μπαίνεις αύριο το πρωί, δηλαδή κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

the comet the course the tail

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 03 Μάιος 2021, 15:47

tipiti klop έγραψε:
03 Μάιος 2021, 09:17
Εσύ όμως συμπεριφέρθηκες σα να θέλεις την κεφαλή του επί πίνακι. Πολλοί από εδώ μέσα, ένιωσαν τον φαρισαισμό σου.


η Πασιφάη με κάρφωσε κι εμένα;;; :p2:


Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10047
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 03 Μάιος 2021, 15:50

Cecily Anne έγραψε:
03 Μάιος 2021, 15:43
ksk έγραψε:
03 Μάιος 2021, 15:41
Μπίστης έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:07

Όχι και επίθεση. Δίκαια παράπονα
Γιατί έκανε μιά μαλακία πέρμα.

Μερικοί διασκεδάζαμε με τον Πόρφυ (γιά τέτοια ερχόμαστε στο καφενείο) και αυτή η μουντρούχω θίχτηκε γιατί ήταν ανίκανη να καταλάβει το διφορούμενο αυτών που διάβαζε .

Κι εσύ αρχίζεις να γίνεσαι μο.νοδιάστατη
Δεν υπήρχε τπτ διασκεδαστικό σε εκείνα που έγραψε στο επίμαχο νήμα και αν ετσι, εσείς κατανοείτε την αντιληπτική ικανότητα διαβάσματος ενός ποστ, τοτε ειμαι κι εγώ χίλιες φορες ανίκανη... :wave:
Eν τω μεταξύ είναι αστείο που συζητάμε για πέρμα. Ποιός έχει κρατήσει πέρμα; Αλλάζεις νικ και μπαίνεις αύριο το πρωί, δηλαδή κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας.
Εκτός κι αν είσαι νάρκισσος, τοτε δύσκολα αποχωρίζεσαι την περσονα που εχεις κτίσει...Εν πάσει περιπτώσει το θεμα δεν ειναι αν μπει με άλλο νικ αλλα για το ποσο επιπόλαια αντιμετωπίζουμε τα παντα, καλός ο χαβαλές αλλα υπαρχουν όρια...
Προσωπικά δεν αντιλήφθηκα ουτε τρολλαριςμα ουτε χαβαλέ... :102:
Παρατηρητής...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών