Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άλεξλαμπ
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 14 Οκτ 2019, 11:10

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Άλεξλαμπ » 13 Απρ 2021, 10:35

Πασιφάη έγραψε:
13 Απρ 2021, 09:46
Άλεξλαμπ έγραψε:
13 Απρ 2021, 09:17
Πασιφάη έγραψε:
13 Απρ 2021, 08:20
Είναι αξιοπρόσεκτο το γεγονός πως για αρκετές σελίδες κάποιοι ασχολείστε με απίστευτο μένος προς το πρόσωπό μου. Εσείς που επικαλείσθε ''σταχυολογώντας'' συμπεριφορές ''παράταιρες'',που δεν συνάδουν,(προς θεού..), με το άψογο προφίλ σας.
Όταν βγει ετυμηγορία του όχλου,απλά ενημερώστε με για την ποινή.
Έχω φτάσει στο συμπέρασμα ότι πολλοί άντρες φοβούνται μια δυναμική γυναίκα που λέει τα πράγματα έξω από τα δόντια. Ο Εξαρχίδης άξιζε το μπαν του κι έπρεπε να γίνει εδώ και πολύ καιρό. Θεωρούσε ότι μπορεί να λέει ότι του κατέβαινε και να τον ανέχονται οι υπόλοιποι χρήστες και ο συντονισμός. Ένας από τους λόγους που δεν γράφω είναι η τοξικότητα των ντεμέκ αντρών που γράφουν στο φόρουμ και πιστεύουν ότι όλα τους συγχωρούνται. Πρέπει να καταλάβουν κάποια στιγμή ότι δεν έχουν να κάνουν με τη μαμά τους. Ο Εξαρίδης πήρε ένα καλό μάθημα και καλώς μπαναρίστηκε. Είναι κάτι που ζήτησα κι εγώ από τη διαχείριση παλιά αλλά δεν έγινε.
Με τον συγκεκριμένο είπα πως δεν είχαμε ''συναντηθεί'' σε συζήτηση, ούτε ήξερα από πριν το ποιόν του. Είχα πάρα πολύ καιρό να μπω. Διαβασα κάτι που με δυσαρέστησε και με εξόργισε, είπα δυο πολύ συγκεκριμένα πράγματα και ο συντονισμός θεώρησε πρέπον να σβηστεί το νήμα και να μπαναριστεί ο χρήστης. Αν κάποιοι έχουν πρόβλημα, ειλικρινά δεν με απασχολεί. Δεν θα αλλάξω, για να γίνω αρεστή.
Δε χρειαζόταν κάτι παραπάνω νομίζω. Κι επειδή πολλοί τον υπερασπίζονται θα βάλω εδώ κάποια από τα γραπτά του για τα οποία έπρεπε να φάει μπαν εδώ και καιρό.
Αυτό το έγραψε για έναν άνθρωπο που αργοπεθαίνει στη φυλακή.
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
14 Μαρ 2021, 15:30
Μια ζωή ήμουνα ένας παλιομαλάκας
τώρα στο θάνατο δεν έχω φίλους
Μόνο τα πρόσωπα των νεκρών μου
Μια μικρή μετάνοια στη σαπίλα μου

Συγγνώμη για τις ζωές που κατέστρεψα
Είμαι μαλάκας
Μα να, τώρα πεθαίνω
Δεν σταματά εκεί όμως ο αξιαγάπητος φίλος μας.
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
07 Φεβ 2021, 11:28
Ο Κιμούλης μια φορά γάμησε μια κότα.
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
30 Ιαν 2021, 11:47
Ο Κιμούλης μια φορά γάμησε τον Κιούμπρικ.
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
30 Ιαν 2021, 10:45
Ο Κιμούλης μια φορά γάμησε τον Μπιλ Γκαίητς
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
30 Ιαν 2021, 10:34
Μια φορά στο λεωφορείο 27 που πήγαινε Σταυρούπολη ο Κιμούλης μου έπιασε το πέος. Ήμουν μικρός τότε και δεν κατάλαβα τι γίνεται. Τον κοίταξα με απορία. Αυτός εξοργίστηκε.
"Είναι αυτή αντίδραση παιδιού που το παρενοχλούν σεξουαλικά;" Φώναξε εξοργισμένος. "Δεν ξέρεις τίποτα από υποκριτική μικρό μπασταρδάκι" μου είπε. Εγώ εκείνο τον καιρό ονειρευόμουν να γίνω σκηνοθέτης και αυτό του το ξέσπασμα μου κατέστρεψε το όνειρο.

Αμέτρητες προτροπές για βία. Φέρνω μόνο ένα παράδειγμα.
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
05 Φεβ 2021, 12:37
Hoppin’ and boppin’ down ninth street
Fat, sleek, sweaty
The cops look the other way
Powerless
The whores cringe
Afraid of my rawness, my power
Don’t give me no jive mister
Don’t give me no shit
I killed a man
His eyes staring
His life draining

Basil Crowe

Σχεδόν σε κάθε δημοσίευση ήταν αισχρός.
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
05 Φεβ 2021, 09:54
Παίδες, για να σοβαρευτούμε. Όλα αυτά είναι γνωστά. Αυτό που μετά από χρόνια θυμήθηκαν να ονομάσουν σεξουαλική παρενόχληση ήταν τότε ο τρόπος για να ανελιχθούν επαγγελματικά. Λοιπόν, το έκαναν. Άλλοι έδωσαν πούτσο, άλλοι έφαγαν. Όλα αυτά ήταν γνωστά από το πρώτο έτος οποιασδήποτε δραματικής σχολής. Αυτοί που δεν ήθελαν απλούστατα τα παρατούσαν. Έβλεπαν την βρώμα και τη δυσωδία. Αυτοί που συνέχισαν ήξεραν πολύ καλά που έμπαιναν. Τώρα, στη μόδα της εποχής καθιστούν εαυτούς θύματα και ελπίζουν να εξαργυρώσουν ότι τους προκύψει από την δημοσιότητα των δήθεν βιασμών τους. Υποκριτές και Φαρισαίοι.
Λοιπόν ας μην απορούν οι φίλοι του που μπαναρίστηκε.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 12833
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 13 Απρ 2021, 10:37

Αυτά που γράφεις πιο πάνω είναι λόγος για να μπαναριστεί ο πορφύριος;
Τι λέτε ρε παιδιά;

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10275
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 13 Απρ 2021, 10:39

Ναύτης έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:37
Αυτά που γράφεις πιο πάνω είναι λόγος για να μπαναριστεί ο πορφύριος;
Τι λέτε ρε παιδιά;
Έλα ντε!
Είναι που είναι μια μαλακίς και μισή το περμαμπαν, γίνεται και για ηλίθιους λόγους.
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Απρ 2021, 10:47

Διάβασα μέχρι την 328 και συνεχίζω.
Λοιπόν, βλέπω γενικότερα μία υγιέστατη αντίδραση από τους περισσότερους συμπχωρουμίτες και κάνω μία ιδιαίτερη μνεία στο χιόνι που οι δημοσιεύσεις του μου φαίνονται οι πλέον συγκροτημένες και ουσιαστικές μέχρι στιγμής χωρίς να θέλω να "αδικήσω" τους υπόλοιπους.
Δεν σας κρύβω ότι ενδόμυχα επιδίωξα κιόλα να γίνει στα σοβαρά μία τέτοια συζήτηση καθώς θεωρώ ότι αυτό το θέμα δεν αφορά απλά έναν χρήστη, στην περίπτωση μας τον πόρφυ, αλλά μία γενικότερη νοοτροπία στην ελεύθερη αγορά ιδεών που συμμετέχουμε, το πχωρουμάκι μας δηλαδή, και η οποία είναι υπό διαμόρφωσιν και για αυτόν ακριβώς τον λόγο θεωρώ πολύ σημαντικό αυτόν τον διάλογο.
Προς στιγμήν σκέφτηκα να βοηθήσω την Πασιφάη με την πρόσβαση στα καντήλια της καθώς όπως βλέπω τα ανέβασε πολύ ψηλά και δεν τα φτάνει (να μιλάει δηλαδή για ανθρώπους τους οποίους δεν γνωρίζει και να μας λέει και τι είμαστε και τι δεν είμαστε εμείς που τους κάνουμε και παρέα, εντελώς δε γαμιόμαστε φάση δηλαδή :lol:) αλλά συγκρατήθηκα καθώς ούτε θα είχε αξία κάτι τέτοιο ούτε θα βοηθούσε στην εξέλιξη ενός διαλόγου στο πνεύμα και τον πήχη που έβαλε το χιόνι πράγμα το οποίο όπως σας είπα είναι κάτι το οποίο επιδίωξα από την αρχή.
Η διαχείριση και η συντονιστική ομάδα που έχουμε θεωρώ ότι διατηρεί υψηλά επίπεδα δημοκρατικού φρονήματος ιδιαίτερα σε σύγκριση με τι άλλο υπάρχει εκεί έξω τόσο στην ελληνική σφαίρα όσο και στην παγκόσμια, έχω αρκετά καλή εμπειρία θεωρώ σε αυτό το πλαίσιο. Το θεωρώ κόσμημα το πχωρουμάκι μας παρόλες τις χυδαιολογίες και τις δυσλειτουργικότητες που δημιουργούμε όλοι μας κατά καιρούς, κάποιοι περισσότερο (εγώ πχ), κάποιοι λιγότερο ή και καθόλου (ο Στάθης πχ).
Σε κάθε περίπτωση θεωρώ μεγάλη απώλεια για την μικρή μας κοινότητα την απουσία του λόγου χρηστών όπως ο πόρφυ κι αυτό σε πολλά, υπερβολικά πολλά για τον συγκεκριμένο χρήστη, επίπεδα και μάλιστα όχι επειδή επέλεξε ο ίδιος να σταματήσει να γράφει - τρολλάρει αλλά επειδή τον παύσαμε εμείς οι ίδιοι πρακτικά. Προσοχή δεν είμαι καθόλου ενάντια στο μπαν, αλλά πέρμα ρε μαλάκες; πέρμα ;;
Λέω πέρμα γιατί όλα τα στοιχεία που έχω στην διάθεση μου δείχνουν ότι ήταν μόνιμος ο αποκλεισμός, παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας με διορθώσει.

Συνεχίζω.
Αυτό που ανέφερα στο προηγούμενο μου ποστ για φάση Κολοσσαίον με μονομάχους και πάρντονς το εννοούσα :D καθώς βρίσκω ότι θα έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον και πολύ πλάκα ταυτόχρονα :D:D.
Ούτε πρότεινα στην τύχη τους δύο πρώτους μονομάχους :D, από την μία έχουμε τον πόρφυ ο οποίος πραγματικά πιστεύω ότι δεν πρόκειται να ξαναμπεί εδώ μέσα αν δεν αρθεί το πέρμα (με κάποιο δεύτερο ακκάου πχ) λόγω ιδιοσυγκρασίας (αν και πάλι πιστεύω ότι θα φάει μπαν στα καπάκια 🤣 αν αρθεί το πέρμα του, από τα καντήλια που πιθανότατα θα κατεβάσει εκεί που πραγματικά αξίζει κατά την γνώμη μου να κατεβάσει γιατί είπαμε, έχουν ανέβει υπερβολικά ψηλά :wink). Σε αυτήν την υποθετική περίπτωση ελπίζω να μην είναι και αυτό πέρμα 🤣.
Απο την άλλη έχουμε τον Γιαννννάκη, συμπαθέστατο αρρωστάκι, ο οποίος έχει φάει κι αυτός πέρμα μεν αλλά είναι σα να μη πέρασε μια μέρα :lol:.

Αυτά προς το παρόν από εμένα και θα χαιρόμουν πάρα πολύ αν συνέχιζε στο ίδιο δημιουργικό κλίμα ο διάλογος για το συγκεκριμένο θέμα το οποίο θεωρώ σπουδαίο για την υπό διαμόρφωσιν νοοτροπία σε τέτοιου είδους θέματα που αφορούν την μικρή διαδικτυακή μας κοινότητα.
Χιόνι ετ αλ :wave:
SpoilerShow
μπι μα νίγκα :romance-hearteyes:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άλεξλαμπ
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 14 Οκτ 2019, 11:10

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Άλεξλαμπ » 13 Απρ 2021, 10:52

Ναύτης έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:37
Αυτά που γράφεις πιο πάνω είναι λόγος για να μπαναριστεί ο πορφύριος;
Τι λέτε ρε παιδιά;
Δεν είναι λόγος για μπαν η συκοφαντική δυσφήμιση ή η χαρά για το θάνατο ενός ανθρώπου; Τελοσπαντων, αρκετά ασχολήθηκα. Διάβασε κι αυτό για να καταλάβεις πόσο άρρωστος ήταν.
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
21 Αύγ 2020, 10:52
Για άλλη μια φορά γαμώ το μουνί που τον πέταξε τον μαλακόγερο έχεσε επάνω του και πασαλείφτηκε και τώρα πρέπει να καθαρίσω εγώ κι όλο γελάει με το ηλίθιο εκείνο γέλιο του τι σκατά εξυπηρετούν όλοι αυτοί οι θεότρελοι και τους αφήνουν να ζούνε ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω. Δηλαδή φτάνει να είσαι άνθρωπος για να έχεις ειδική μεταχείριση. Μόνο ο άνθρωπος κρίνεται υπεράνω. Όχι κανένα άλλο ζώο στον κόσμο όσο σπάνιο και όμορφο κι αν είναι. Ο άνθρωπος το ξεπερνάει πάντα σε μέριμνα και φροντίδα κι ας υπάρχουν κάτι δισεκατομμύρια από αυτόν που μολύνουν τον πλανήτη. Κάτι δισεκατομμύρια σαν αυτόν τον κωλόγερο που πρέπει να τον ξεσκατώνω και να μυρίζω και την απαίσια αναπνοή του. Να κολλάει επάνω μου το απαίσιο χνώτο του και να το παίρνω μαζί μου στο σπίτι.
Διαμαντάκι από τα λίγα ο Εξαρχίδης σας.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Απρ 2021, 10:57

Τώρα αρχίζει να αποκτάει Τεράστιο neumann η όλη συζήτηση παιδιά.
:smt005:

Πάω να συνεχίσω από την 328 τώρα.
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Απρ 2021, 10:58

Δεν έχω καταλάβει γιατί τέτοια επίθεση στην Πασιφάη;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29404
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 13 Απρ 2021, 11:00

xioni έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:09
Ερμής έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:05
the comet the course the tail έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:02


ό,τι είπα γράφει και το λινκ: να πυροβολήσουμε μετανάστες.
από κει και πέρα ο καθένας δίνει την δική του εξήγηση.
Δε λέει να πυροβολήσουμε μετανάστες. Η δική σου λογική(?) μπορεί να το λέει, η δημοσίευση που ποστάρεις λέει κάτι άλλο.

Χιόνι δε ξέρω γιατί αναφέρει το σιγαστηρα ο Οττο, ας μας πει ο ίδιος. Το νόημα πάντως είναι πως αναφέρει άμυνα απέναντι σε εχθρικές διαθέσεις, δε λέει πουθενά ανοίξτε πυρ αδιακρίτως προς τον κόσμο.
Αυτό έγραψε
Έχουμε τα θέματα μας, έχουμε και τους λαθρομετανάστες να πετάνε μολοτοφ όλο το βράδυ.

Κάνας Σκοπευτής με σιγαστηρα να πάει να ρίχνει κάθε βράδυ ανάσκελα καμία δεκαριά από αυτούς.
Είναι άμυνα να πυροβολείς λαθρομετανάστες; Τι πας να δικαιολογήσεις τώρα;
:smt005:

Μιλούσα για αυτούς





Αυτοί ειναι λαθραίοι εισβολείς που προσπαθούσαν να σπάσουν τον φράχτη και πετούσαν μολότοφ για να καψουν συνοριοφυλακες και στρατιώτες.

Δεν είναι απλοί μετανάστες που περπατάνε στο δρόμο.

Αν θες να σου πω και για τον σιγαστηρα, ρώτα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 12833
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 13 Απρ 2021, 11:00

Άλεξλαμπ έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:52
Ναύτης έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:37
Αυτά που γράφεις πιο πάνω είναι λόγος για να μπαναριστεί ο πορφύριος;
Τι λέτε ρε παιδιά;
Δεν είναι λόγος για μπαν η συκοφαντική δυσφήμιση ή η χαρά για το θάνατο ενός ανθρώπου; Τελοσπαντων, αρκετά ασχολήθηκα. Διάβασε κι αυτό για να καταλάβεις πόσο άρρωστος ήταν.

Για άλλη μια φορά γαμώ το μουνί που τον πέταξε τον μαλακόγερο έχεσε επάνω του και πασαλείφτηκε και τώρα πρέπει να καθαρίσω εγώ κι όλο γελάει με το ηλίθιο εκείνο γέλιο του τι σκατά εξυπηρετούν όλοι αυτοί οι θεότρελοι και τους αφήνουν να ζούνε ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω. Δηλαδή φτάνει να είσαι άνθρωπος για να έχεις ειδική μεταχείριση. Μόνο ο άνθρωπος κρίνεται υπεράνω. Όχι κανένα άλλο ζώο στον κόσμο όσο σπάνιο και όμορφο κι αν είναι. Ο άνθρωπος το ξεπερνάει πάντα σε μέριμνα και φροντίδα κι ας υπάρχουν κάτι δισεκατομμύρια από αυτόν που μολύνουν τον πλανήτη. Κάτι δισεκατομμύρια σαν αυτόν τον κωλόγερο που πρέπει να τον ξεσκατώνω και να μυρίζω και την απαίσια αναπνοή του. Να κολλάει επάνω μου το απαίσιο χνώτο του και να το παίρνω μαζί μου στο σπίτι.
O Ευάλωτος Τρίκις

:smt005:

Σ' ευχαριστώ, φίλε, που με βοήθησες να ανακαλύψω αυτό το κρυμμένο φορουμικό διαμαντόνημα.
Ρε συντονιστές, έχετε τρελαθεί;
ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΠΟΡΦΥΡΙΟ ASAP

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 13 Απρ 2021, 11:07

Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Δεν έχω καταλάβει γιατί τέτοια επίθεση στην Πασιφάη;
Όχι και επίθεση. Δίκαια παράπονα
Γιατί έκανε μιά μαλακία πέρμα.

Μερικοί διασκεδάζαμε με τον Πόρφυ (γιά τέτοια ερχόμαστε στο καφενείο) και αυτή η μουντρούχω θίχτηκε γιατί ήταν ανίκανη να καταλάβει το διφορούμενο αυτών που διάβαζε .

Κι εσύ αρχίζεις να γίνεσαι μο.νοδιάστατη
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29404
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 13 Απρ 2021, 11:09

Φέρτε πίσω το Πορφυριο. Κάθε του ποστ και ένα απολαυστικό επαγγελματικό τρακάρισμα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Απρ 2021, 11:18

Μπίστης έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:07
Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Δεν έχω καταλάβει γιατί τέτοια επίθεση στην Πασιφάη;
Όχι και επίθεση. Δίκαια παράπονα
Γιατί έκανε μιά μαλακία πέρμα.

Μερικοί διασκεδάζαμε με τον Πόρφυ (γιά τέτοια ερχόμαστε στο καφενείο) και αυτή η μουντρούχω θίχτηκε γιατί ήταν ανίκανη να καταλάβει το διφορούμενο αυτών που διάβαζε .

Κι εσύ αρχίζεις να γίνεσαι μο.νοδιάστατη
Δεν ξέρω τι συνέβη. Αλλά μπαν δεν ρίχνει η Πασιφάη αλλά οι συντονιστές. Για να γίνει αυτό σημαίνει ότι για κάποιο λόγο τον μπαναραν.
Μερικοί διασκεδαζουμε τον πορφυ , άλλοι δεν διασκέδαζαν από ότι φαίνεται. Αυτό είναι άσχετο από το μπαν.
Επίσης αν γίνομαι μονοδιάστατατη και προβληματίζει υπάρχει το κουμπάκι να μην με διαβάζεις. Φιλάκια!
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12777
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 13 Απρ 2021, 11:24

Μπίστης έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:07
Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Δεν έχω καταλάβει γιατί τέτοια επίθεση στην Πασιφάη;
Όχι και επίθεση. Δίκαια παράπονα
Γιατί έκανε μιά μαλακία πέρμα.

Μερικοί διασκεδάζαμε με τον Πόρφυ (γιά τέτοια ερχόμαστε στο καφενείο) και αυτή η μουντρούχω θίχτηκε γιατί ήταν ανίκανη να καταλάβει το διφορούμενο αυτών που διάβαζε .

Κι εσύ αρχίζεις να γίνεσαι μο.νοδιάστατη
Ανίκανη να καταλάβω πως το ''διφορούμενο'' στην συγκεκριμένη περίπτωση ήταν οι ειδεχθείς περιγραφές του για την θανάτωση ζώων;
Γιατί θα πρέπει να μυρίσω τα νύχια μου για το ποιόν του καθενός; Είμαι υποχρεωμένη να ανέχομαι την αήθη συμπεριφορά, για να ευχαριστήσω το πλήθος που ''διασκεδάζει'' με τετοια πράγματα; Όχι κύριε. Κάτι δεν καταλάβατε καλά.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2652
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 03 Μάιος 2021, 06:46

Hector Buas έγραψε:
12 Νοέμ 2020, 21:30
Νon4me έγραψε:
12 Νοέμ 2020, 18:52
Hector Buas έγραψε:
12 Νοέμ 2020, 13:20
Να πούμε εδώ πως έχουν περάσει πάνω από 4 μήνες που έχει να εμφανιστεί στο Phorum ένας γνήσιος αριστερός χρήστης ο καραstraight Zhukov. Στην διάρκεια της παρουσίας του στον χώρο είχε αναπτύξει νήματα με καθαρό και γνήσια αριστερό περιεχόμενο όπως:

ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ
Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να πάρετε μάτι την γυναίκα σας με άλλον άνδρα;
Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να κάνετε στοματικό έρωτα σε άνδρα;
Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;
Έχετε προσπαθήσει πότε να κάνετε αυτοτσιμπούκι;

Zhukov γύρνα πίσω. Λείπει η γνήσια αριστερή άποψη σου από το Phorum.
Λογικά μπαίνει με νέο λογαριασμό
Μπα, δεν νομίζω! Λογαριαμοί όπως του Zhukov, Τοξοβόλος_UK, Souvlatzis κ.α. είναι μοναδικοί στον τρόπο γραφής. Κάποιος θα τον καταλάβαινε...

Όπως και να έχουν τα πράγματα, με την αποχώρηση του χάθηκε μια γνήσια αριστερή φωνή καρακαλτάκα (με την καλή έννοια πάντα) από το phorum...
Ποιός χάθηκε μωρή φλόμπα? Εδώ είμαι εξεπανέκαθεν που λέμε στο χωριό μου

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών