Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 08 Ιαν 2021, 23:16

Μπορει να ειναι και long term project του Γιαννοπουλα αφου τον εχουν τεντωσει στα μπαν
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7503
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 09 Ιαν 2021, 13:52

Υπερκουλτουριάρης

που χαθηκε αυτος τωρα πουδα προφιλ εχει 1 χρονο να γραψει

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 09 Ιαν 2021, 14:32

Rocco Siffredi έγραψε:
09 Ιαν 2021, 13:52
Υπερκουλτουριάρης

που χαθηκε αυτος τωρα πουδα προφιλ εχει 1 χρονο να γραψει
Δε θα μπορουσε να είναι καλυτερα
Και κάποια ακόμη λείπει
Γίνανε νορμαλ κι εμείς εδώ σκοτώνουμε την ώρα μας

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν... Νο2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 09 Ιαν 2021, 14:39

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:23
Ασέβαστος έγραψε:
30 Δεκ 2020, 10:15
Χαοτικός έγραψε:
29 Δεκ 2020, 19:27
Επειδή βλεπω ότι είναι κλειδωμένο πάνω ένα μήνα το αρχικό νήμα ανοίγω αυτό εδώ. Αλλιώς ξεκλειδώστε το και σβήστε αυτό.
όπως είδα γράφτηκαν μαλακίες για πρόσωπα σε ύφος συνωμοσιολογικό και κινδυνολάγνο. ξεκολήστε με τις άρρωστες διαθέσεις σας ρε και μην κάνετε αρνητικά πράγματα.

Ήθελα να πω για τη Σουβλίτσα. Τώρα είδα ότι αποχώρησε. Τι έγινε.
αν καλοθυμαμαι, στραβωσε γιατι βριζουμε τον φανταστικο της φιλο στα επουρανια.
Ε αυτό είναι πρόβλημα. Κρίμα.

Εδώ θέλει και πάλι εξέταση το πράγμα, τι να κάνουμε; :102: Θα μπορούσε η Σουβλίτσα να είναι ο τύπος που θεωρεί ύβρη και άξιον τιμωρίας να λες απλά ότι δεν υπάρχει Θεός. Να εναντιώνεται σε κάθε άτομο που εκφέρει ειλικρινά μία γνώμη. εκεί είναι πρόβλημα του κάθε τέτοιου τύπου χριστιανού όπου αξιώνει ότι τα συναισθήματα του πρέπει να θεωρούνται τα μόνα έγκυρα και οι άλλοι πρέπει να νιώθουν το ίδιο (Παλιά το έλεγα "Ψυχικός ιμπεριαλισμός").
Υπάρχει όμως η περίπτωση που προκαλείς και μί κουβέντα εξαρχής με κακόβουλη διάθεση να πλήξεις. εκεί έχει χίλια δίκια η Σουβλίτσα.

Και πάλι θα πρέπει να λαμβάνονται υπόψιν αστάθμητοι παράγοντες. Μπορεί εγώ να τα έχω πάρει με χίλιες δυο μαλακίες που ακούς από την πλευρά των χριστιανών και χίλιες δυο συμπεριφορές. Το τονίζω και συμπεριφορές. και να μου βγει μία ανάγκη να φέρω ένα θέμα γενικά για το σύνολο και όχι προσωπικά για κάποιο άτομο.
Του τύπου 'Για πείτε μου ρε εξυπνάκηδες! Τι αυτό; Και τι το άλλο;" Εκεί είναι η πρώτη περίπτωση που έλεγα.
Αν όμως το νήμα ή το ποστ είναι "Σουβλίτσα ήταν πολύ παρθένα η Παναγία; έλα ρε πες! Ούτε προκαταρκτικά ούτε τίποτα; :giggle: "
ε τότε είναι ξεκάθαρη η κακοήθεια της στιγμής ή της φάσης ή γενικά του ατόμου αυτού.

Σουβλίτσα έλα πίσω ρε βλαμμένο.
αν θυμαμαι καλα, την ειχε πιασει μια φουρια και εκανε αναφορα σε οποιον εβριζε. πρεπει να εκανε και σε μενα, επειδη εγραφα μια ιστορια απο το παρελθον μου στην οποια ανεφερα οτι κατεβαζα χριστοπαναγιες. ε, δυσκολο να κατσει εδω με μας τους βρωμοστομους.

ξαναλεω, αν θυμαμαι καλα και δεν την μπερδευω με αλλη...
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν... Νο2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 09 Ιαν 2021, 17:45

Ασέβαστος έγραψε:
09 Ιαν 2021, 14:39
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:23
Ασέβαστος έγραψε:
30 Δεκ 2020, 10:15


αν καλοθυμαμαι, στραβωσε γιατι βριζουμε τον φανταστικο της φιλο στα επουρανια.
Ε αυτό είναι πρόβλημα. Κρίμα.

Εδώ θέλει και πάλι εξέταση το πράγμα, τι να κάνουμε; :102: Θα μπορούσε η Σουβλίτσα να είναι ο τύπος που θεωρεί ύβρη και άξιον τιμωρίας να λες απλά ότι δεν υπάρχει Θεός. Να εναντιώνεται σε κάθε άτομο που εκφέρει ειλικρινά μία γνώμη. εκεί είναι πρόβλημα του κάθε τέτοιου τύπου χριστιανού όπου αξιώνει ότι τα συναισθήματα του πρέπει να θεωρούνται τα μόνα έγκυρα και οι άλλοι πρέπει να νιώθουν το ίδιο (Παλιά το έλεγα "Ψυχικός ιμπεριαλισμός").
Υπάρχει όμως η περίπτωση που προκαλείς και μί κουβέντα εξαρχής με κακόβουλη διάθεση να πλήξεις. εκεί έχει χίλια δίκια η Σουβλίτσα.

Και πάλι θα πρέπει να λαμβάνονται υπόψιν αστάθμητοι παράγοντες. Μπορεί εγώ να τα έχω πάρει με χίλιες δυο μαλακίες που ακούς από την πλευρά των χριστιανών και χίλιες δυο συμπεριφορές. Το τονίζω και συμπεριφορές. και να μου βγει μία ανάγκη να φέρω ένα θέμα γενικά για το σύνολο και όχι προσωπικά για κάποιο άτομο.
Του τύπου 'Για πείτε μου ρε εξυπνάκηδες! Τι αυτό; Και τι το άλλο;" Εκεί είναι η πρώτη περίπτωση που έλεγα.
Αν όμως το νήμα ή το ποστ είναι "Σουβλίτσα ήταν πολύ παρθένα η Παναγία; έλα ρε πες! Ούτε προκαταρκτικά ούτε τίποτα; :giggle: "
ε τότε είναι ξεκάθαρη η κακοήθεια της στιγμής ή της φάσης ή γενικά του ατόμου αυτού.

Σουβλίτσα έλα πίσω ρε βλαμμένο.
αν θυμαμαι καλα, την ειχε πιασει μια φουρια και εκανε αναφορα σε οποιον εβριζε. πρεπει να εκανε και σε μενα, επειδη εγραφα μια ιστορια απο το παρελθον μου στην οποια ανεφερα οτι κατεβαζα χριστοπαναγιες. ε, δυσκολο να κατσει εδω με μας τους βρωμοστομους.

ξαναλεω, αν θυμαμαι καλα και δεν την μπερδευω με αλλη...
Κι η ΓΑΛΗ τα ίδια. Είναι στιγμή που σου τη δίνει και με ασήμαντη αφορμή αντιδράς ξασπασματικά. Έχουν μείνει δηλαδή ενώ έχουν συμβεί πολύ χειρότερα. Και τώρα για κάτι ήπιο την έκαναν.

Όταν τους περάσει θα ξανάρθουν. Κι δω να πω γι αυτήν τη μαλακισμένη ηθική πίεση, ότι "λέω και ξελέω". Την ίδια μαλακία είπε και τις προάλλες ο Γραφικός. ότι θα αναξιοπρεπές αφού είπα ότι φεύγω, να μην το τηρήσω.
Ρε δε γαμιόμαστε! Ναι ρε. Είπα ότι φεύγω και ξανάρχομαι, γιατί έτσι γουστάρω! Ποιος θα μου πει ότι σφάλλω. Ας μου το πει.

Γι αυτό λέω ότι θα ξανάρθουν κάποια στιγμή.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν... Νο2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Ιαν 2021, 20:14

Χαοτικός έγραψε:
09 Ιαν 2021, 17:45
Ασέβαστος έγραψε:
09 Ιαν 2021, 14:39
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:23


Ε αυτό είναι πρόβλημα. Κρίμα.

Εδώ θέλει και πάλι εξέταση το πράγμα, τι να κάνουμε; :102: Θα μπορούσε η Σουβλίτσα να είναι ο τύπος που θεωρεί ύβρη και άξιον τιμωρίας να λες απλά ότι δεν υπάρχει Θεός. Να εναντιώνεται σε κάθε άτομο που εκφέρει ειλικρινά μία γνώμη. εκεί είναι πρόβλημα του κάθε τέτοιου τύπου χριστιανού όπου αξιώνει ότι τα συναισθήματα του πρέπει να θεωρούνται τα μόνα έγκυρα και οι άλλοι πρέπει να νιώθουν το ίδιο (Παλιά το έλεγα "Ψυχικός ιμπεριαλισμός").
Υπάρχει όμως η περίπτωση που προκαλείς και μί κουβέντα εξαρχής με κακόβουλη διάθεση να πλήξεις. εκεί έχει χίλια δίκια η Σουβλίτσα.

Και πάλι θα πρέπει να λαμβάνονται υπόψιν αστάθμητοι παράγοντες. Μπορεί εγώ να τα έχω πάρει με χίλιες δυο μαλακίες που ακούς από την πλευρά των χριστιανών και χίλιες δυο συμπεριφορές. Το τονίζω και συμπεριφορές. και να μου βγει μία ανάγκη να φέρω ένα θέμα γενικά για το σύνολο και όχι προσωπικά για κάποιο άτομο.
Του τύπου 'Για πείτε μου ρε εξυπνάκηδες! Τι αυτό; Και τι το άλλο;" Εκεί είναι η πρώτη περίπτωση που έλεγα.
Αν όμως το νήμα ή το ποστ είναι "Σουβλίτσα ήταν πολύ παρθένα η Παναγία; έλα ρε πες! Ούτε προκαταρκτικά ούτε τίποτα; :giggle: "
ε τότε είναι ξεκάθαρη η κακοήθεια της στιγμής ή της φάσης ή γενικά του ατόμου αυτού.

Σουβλίτσα έλα πίσω ρε βλαμμένο.
αν θυμαμαι καλα, την ειχε πιασει μια φουρια και εκανε αναφορα σε οποιον εβριζε. πρεπει να εκανε και σε μενα, επειδη εγραφα μια ιστορια απο το παρελθον μου στην οποια ανεφερα οτι κατεβαζα χριστοπαναγιες. ε, δυσκολο να κατσει εδω με μας τους βρωμοστομους.

ξαναλεω, αν θυμαμαι καλα και δεν την μπερδευω με αλλη...
Κι η ΓΑΛΗ τα ίδια.
Πού πήγε η δημοκράτισσα, η οποία άνοιξε ένα και μοναδικό νήμα της μορφής "η επόμενη μέρα" την 20η Απριλίου;

Άβαταρ μέλους
Alexandros-E-
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 02 Μάιος 2018, 13:08
Phorum.gr user: Alexandros-E-

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexandros-E- » 21 Ιαν 2021, 15:27

Spiros252 έγραψε:
25 Σεπ 2018, 20:03
Alexandros-E-
:g094:


Γενιά της Αγαμίας
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 26 Δεκ 2020, 21:39

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αγαμίας » 24 Ιαν 2021, 19:20

θυμάται κανείς πώς λεγόταν ένα μέλος γυναίκα που ανέβαζε κυρίως φωτο από φαγητά/τούρτες και ωραία αστεία σχηματάκια και εξαφανίστηκε απότομα;

μου την σπάει όταν ξεχνάω ονόματα, νομίζω ήταν ουδέτερου γένους

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 24 Ιαν 2021, 20:15

Ο kameron που χάθηκε;

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3584
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 25 Ιαν 2021, 23:59

Golden Age έγραψε:
23 Ιαν 2021, 08:54
Λευκός Λύκος
:wave:
Γεια σου αδερφέ.

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 26 Ιαν 2021, 00:00

Waldorf

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29196
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 26 Ιαν 2021, 07:25

Λευκός Λύκος έγραψε:
25 Ιαν 2021, 23:59
Golden Age έγραψε:
23 Ιαν 2021, 08:54
Λευκός Λύκος
:wave:
Γεια σου αδερφέ.
Καλώς τον! :wave:

Γενιά της Αγαμίας
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 26 Δεκ 2020, 21:39

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αγαμίας » 28 Ιαν 2021, 01:33

Golden Age έγραψε:
26 Ιαν 2021, 07:25
Λευκός Λύκος έγραψε:
25 Ιαν 2021, 23:59
Golden Age έγραψε:
23 Ιαν 2021, 08:54
Λευκός Λύκος
:wave:
Γεια σου αδερφέ.
Καλώς τον! :wave:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 28 Ιαν 2021, 22:17

foscilis και Χαοτικός λείπουν ή είναι ιδέα μου;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών