Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23218
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 12 Απρ 2021, 23:34

Καλό θα είναι να διαβάζουμε σωστά αυτό που αναφέρει ο άλλος και όχι αυτό που θα θέλαμε να αναφέρει.
Και στην τελική μια κουβέντα με έναν νόμιμο μετανάστη θα σας λύσει πολλές απορίες αλλά μπορεί να ξενερώσει και λίγο τις ονειρώξεις κάποιων.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 12 Απρ 2021, 23:37

Gewponos90 έγραψε:
12 Απρ 2021, 20:27
Ζενίθεδρος έγραψε:
12 Απρ 2021, 19:05
vagabondo έγραψε:
12 Απρ 2021, 16:16
Γιατί; :smt017
Επειδή είχε γράψει ότι είχε ρίξει φολα σε σκυλιά. :lol:

Ακόμα και αυστηρά νομικά να το πάρεις, δεν υπάρχει εκ των υστέρων ποινικοποιηση για κάτι που μπορεί να είχε κάνει προτού κάτι τέτοιο συγκαταλεχθει στα ποινικά αδικήματα. Και είχε γράψει, γνωρίζοντας φυσικά πως προτροπή προς ποινικό αδικημα συνεπάγεται μπαν, ότι δεν προτρέπει κανέναν να τον μιμηθεί. Αλλα η συγκεκριμένη, εκει. Θα έριξε και καμια απειλή για μηνύσεις, και βουαλα...

Για να είμαι δίκαιος, απειλή για μήνυση εγώ έριξα. Όχι η Πασιφαη

.


Εχω σκοτώσει εκατοντάδες μυρμήγκια καί κατσαρίδες.....τά εκαιγα μέ φλόγιστρο..... :roll: .....τη γλυτώνουμε τη μύνηση ;;; ... :p2:


.





.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9968
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 12 Απρ 2021, 23:44

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:37


Εχω σκοτώσει εκατοντάδες μυρμήγκια καί κατσαρίδες.....τά εκαιγα μέ φλόγιστρο..... :roll: .....τη γλυτώνουμε τη μύνηση ;;; ... :p2:
Γατάκι είσαι.
Εγώ έκαιγα τις μύγες στο αέρα με αποσμητικό και αναπτήρα.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16953
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 12 Απρ 2021, 23:46

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ, vagabondo ετοιμαστειτε για περμαμπαν. :003:

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13312
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 12 Απρ 2021, 23:50

Εμένα μ' έπεισε μια φορά ένας φίλος μου να πάμε για ψαροντούφεκο και μάς την έπεσε ένα τέρας (ο φίλος μου υποστήριξε ότι ήταν ένα μαγιάτικο κι εγώ ένας χέστης) και γύρισα πίσω στην ακτή με την όπισθεν (σοβαρομιλώ) και με ταχύτητα κρις-κραφτ.
Αυτή ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που αποπειράθηκα να σκοτώσω πλάσμα της φύσης.

Άβαταρ μέλους
Μπαντάς
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: 11 Δεκ 2020, 10:34

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπαντάς » 12 Απρ 2021, 23:54

Σε πήρε στο κατόπι το μαγιάτικο; :lol:
μακρυά απο κουκυά

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13312
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 12 Απρ 2021, 23:57

Μπαντάς έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:54
Σε πήρε στο κατόπι το μαγιάτικο; :lol:
Έτσι είπε εκείνος. Εγώ νομίζω ότι ήταν λευκός καρχαρίας (τουλάχιστον), για να μην σού πω η Νέσι.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 12 Απρ 2021, 23:58

καντε μαλακιες να μεινετε κει πανω .

Άβαταρ μέλους
Μπαντάς
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: 11 Δεκ 2020, 10:34

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπαντάς » 13 Απρ 2021, 00:04

Ναύτης έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:57
Μπαντάς έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:54
Σε πήρε στο κατόπι το μαγιάτικο; :lol:
Έτσι είπε εκείνος. Εγώ νομίζω ότι ήταν λευκός καρχαρίας (τουλάχιστον), για να μην σού πω η Νέσι.
Έπαθες σοκ, για αυτό. Να μένεις στα ρηχά αν φοβάσαι. Μη ξανοιγεσαι άλλη φορά κι ας σε παρασέρνουν άλλοι. Το νερό θέλει στομάχι και εξοικείωση, εμπειρία. Και να το χεις.
μακρυά απο κουκυά

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13312
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 13 Απρ 2021, 00:11

Μπαντάς έγραψε:
13 Απρ 2021, 00:04
Ναύτης έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:57
Μπαντάς έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:54
Σε πήρε στο κατόπι το μαγιάτικο; :lol:
Έτσι είπε εκείνος. Εγώ νομίζω ότι ήταν λευκός καρχαρίας (τουλάχιστον), για να μην σού πω η Νέσι.
Έπαθες σοκ, για αυτό. Να μένεις στα ρηχά αν φοβάσαι. Μη ξανοιγεσαι άλλη φορά κι ας σε παρασέρνουν άλλοι. Το νερό θέλει στομάχι και εξοικείωση, εμπειρία. Και να το χεις.
Δεν τό 'χω (με το κυνήγι γενικώς) γι' αυτό και δεν ξαναπήγα. Με το νερό τό 'χω, έχω πάρει και το πρώτο αστέρι στην αυτόνομη.
Αλλά εκείνη την μέρα είδα μια γκρίζα σκιά να έρχεται κατά πάνω μας (εμένα μού φάνηκε ότι ήταν 3 μέτρα κήτος τουλάχιστον) και σκέφτηκα karma is a bitch μαλάκα, που θες να κάνεις και τον κυνηγό.
Οπότε γύρισα προς τα πίσω, τοποθέτησα το ψαροντούφεκο ανάμεσα στα πόδια μου για να έχω βολή και βγήκα με την όπισθεν μέχρι την ακτή σε χρόνο dt (είχαμε ξανοιχτεί σ' ένα νησάκι, καμιά 200 μέτρα από την ακτή). Μόλις βγήκα φίλησα τα χαλικάκια και έθαψα το ψαροντούφεκο.
Ο φίλος μου, όταν βγήκε, μού είπε: "καλά, τι έπαθες, ρε μλκ;", του εξήγησα, κι έκτοτε ισχυρίζεται ότι είμαι ένας χέστης που φοβήθηκα ένα μαγιάτικο.
Στα παπάρια μου. Τού χέστη η μάνα δεν έκλαψε ποτέ! :lol:

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 13 Απρ 2021, 00:21

stergiosbik έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:46
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ, vagabondo ετοιμαστειτε για περμαμπαν. :003:

.

Αμα είναι νά φύγω θα τα μαρτυρήσω όλα..... :roll:

Στό χωριό μου όποτε έβρισκα σκορπιούς σκαθάρια σκώρους τά εβαζα σε ένα γυάλινο κουτάκι

καί κοίταγα τίς πολεμικές τους κινήσεις άχρι θανάτου.....

Επίσης εχω ξελαρυγγιάσει καί έβγαλα τα άντερα από ψάρια καί χταπόδια.....

καί τα ποντίκια τά έλιωνα με τά παπούτσια.....

Επίσης μιά μέρα στην Ερέτρια έκανα μιά γενοκτονία 500 κουνουπιών..... :vp20:

Ελπίζω στην επιείκια τών Δικαστών..... :blm:


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 13 Απρ 2021, 00:35

Ζενίθεδρος έγραψε:
12 Απρ 2021, 22:53
Λοξίας έγραψε:
12 Απρ 2021, 21:46
Για να είμαστε και σωστοί και δίκαιοι...

Ο ειδικός ποινικός νόμος 4039/2012, απαγορεύει τον βασανισμό, την κακοποίηση, τη βάναυση μεταχείριση κάθε ζώου και οποιαδήποτε πράξη βίας, όπως ιδίως δηλητηρίαση, κρέμασμα, πνιγμό, κάψιμο, σύνθλιψη, ακρωτηριασμό κ.λπ.
Συνεπώς, αναρτήσεις όπως η πιο κάτω...
Ακόμα και αυστηρά νομικά να το πάρεις, δεν υπάρχει εκ των υστέρων ποινικοποιηση για κάτι που μπορεί να είχε κάνει προτού κάτι τέτοιο συγκαταλεχθει στα ποινικά αδικήματα.
....είναι απλά άκυρες, διότι το νομοθετικό πλαίσιο υπάρχει εδώ και μια δεκαετία.
Επί πλέον, ο σχετικός νόμος έχει αναθεωρηθεί και το 2019 και το 2020 και το αδίκημα έχει μετατραπεί σε κακούργημα με όποιες συνέπειες έχει αυτό. Και ακόμα, έχει ποινικοποιηθεί και η ανάρτηση βασανισμού/κακοποίησης/δολοφονίας ζώων.
Οπότε, δημόσιες "ομολογίες" για δολοφονίες ζώων, είναι ποινικά κολάσιμες.
Δεν έχει σημασία αν τρολλάρεις, αν κάνεις πλάκα σε ένα φόρουμ, ή αν το δήλωσες μεθυσμένος.
Ο ισχύων κακουργηματικός νόμος είναι ξεκάθαρος και δεν χωράει ερμηνείες κατά το δοκούν, ούτε φορουμικές παρερμηνείες.
Θέλετε να το καταλάβετε, θέλετε όχι.
Ναι, εντάξει. :lol: Κατα το άρθρο 2 του αστικού κώδικα, ο νόμος μπορει να έχει αναδρομική ισχύ μονο όταν προσβάλονται συνταγματικως κατοχυρωμένα δικαιώματα. Συνεπώς, μεχρι να αποκτήσουν συνταγματικως κατοχυρωμένα δικαιώματα τα κοπρόσκυλα σας, δεν υπάρχει ποινικά κολασιμη πράξη εαν δηλώσω πως σκότωσα κάποιο ζώο σε χρονικό διάστημα που δεν ηταν ποινικά κολασιμο κάτι τέτοιο.
Κατ' αρχάς, δεν έχω "κοπρόσκυλα", ούτε "αριστοκρατικά" σκυλιά. Και δεν είμαι υπέρ των ζώων και εναντίον των ανθρώπων.
Είναι αξιοσημείωτη η ικανότητα τσουβαλιάσματος που επιδεικνύετε, ώστε να μην συζητήσετε βάσει δεδομένων.
Και ένα δεδομένο που κάνεις πως δεν το βλέπεις, είναι ο νόμος 4039 του 2012 (στο μεγέθυνα για να μην λες ότι δεν το είδες για δεύτερη φορά), έχει κατατάξει ως ποινικό αδίκημα την δολοφονία ζώων από το 2012.
Οι καμαρωτές δολοφονίες ζώων για τις οποίες επαίρετο (κατ' άλλους τρολλάριζε) ο Πορφύριος, είχαν διαπραχθεί μετά το 2012, όπως φάνηκε από τα λεγόμενά του. Εκτός αν ο Πορφύριος είχε παιδιά σχολικής ηλικίας πριν το 2012...
Θα συνεχίσεις και άλλο το "άλλ' αντ' άλλα της Παρασκευής το γάλα";

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5099
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 13 Απρ 2021, 00:45

hellegennes έγραψε:
12 Απρ 2021, 22:26
stergiosbik έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:53
O Εξαρχιδης μπαναριστηκε εντελώς άδικα.
Αντιθέτως η Πασιφαη μονίμως βρίζει και προσβάλλει όσους δεν ασπαζονται τις ιδέες της για τα σκυλιά.
Στο νήμα της θρησκειολογίας έβριζε και απειλούσε τον OANNHSEA και μένα και είχε το θράσος να ζητήσει από τον συντονισμό να λάβει μέτρα γιατί,άκουσον άκουσον,την ειρωνευτηκαμε μετά την συμπεριφορά της.
Αν είναι έτσι, να επανεξεταστεί άμεσα το θέμα του περμαμπάν του Πορφύριου. Και να προσθέσω ότι θεωρώ ποταπό να ανοίγεις νήμα που να ζητάς την διαγραφή άλλου χρήστη.
Ούτε ο Μενιος να ήταν αυτή η πασιφαη. Από που κρατά το φόρουμ που ρίχνει μπαν σε μέλη και δεν τολμά κανείς να πει κάτι;

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 13 Απρ 2021, 01:09

Λοξίας έγραψε:
13 Απρ 2021, 00:35
Ζενίθεδρος έγραψε:
12 Απρ 2021, 22:53
Λοξίας έγραψε:
12 Απρ 2021, 21:46
Για να είμαστε και σωστοί και δίκαιοι...

Ο ειδικός ποινικός νόμος 4039/2012, απαγορεύει τον βασανισμό, την κακοποίηση, τη βάναυση μεταχείριση κάθε ζώου και οποιαδήποτε πράξη βίας, όπως ιδίως δηλητηρίαση, κρέμασμα, πνιγμό, κάψιμο, σύνθλιψη, ακρωτηριασμό κ.λπ.
Συνεπώς, αναρτήσεις όπως η πιο κάτω...
....είναι απλά άκυρες, διότι το νομοθετικό πλαίσιο υπάρχει εδώ και μια δεκαετία.
Επί πλέον, ο σχετικός νόμος έχει αναθεωρηθεί και το 2019 και το 2020 και το αδίκημα έχει μετατραπεί σε κακούργημα με όποιες συνέπειες έχει αυτό. Και ακόμα, έχει ποινικοποιηθεί και η ανάρτηση βασανισμού/κακοποίησης/δολοφονίας ζώων.
Οπότε, δημόσιες "ομολογίες" για δολοφονίες ζώων, είναι ποινικά κολάσιμες.
Δεν έχει σημασία αν τρολλάρεις, αν κάνεις πλάκα σε ένα φόρουμ, ή αν το δήλωσες μεθυσμένος.
Ο ισχύων κακουργηματικός νόμος είναι ξεκάθαρος και δεν χωράει ερμηνείες κατά το δοκούν, ούτε φορουμικές παρερμηνείες.
Θέλετε να το καταλάβετε, θέλετε όχι.
Ναι, εντάξει. :lol: Κατα το άρθρο 2 του αστικού κώδικα, ο νόμος μπορει να έχει αναδρομική ισχύ μονο όταν προσβάλονται συνταγματικως κατοχυρωμένα δικαιώματα. Συνεπώς, μεχρι να αποκτήσουν συνταγματικως κατοχυρωμένα δικαιώματα τα κοπρόσκυλα σας, δεν υπάρχει ποινικά κολασιμη πράξη εαν δηλώσω πως σκότωσα κάποιο ζώο σε χρονικό διάστημα που δεν ηταν ποινικά κολασιμο κάτι τέτοιο.
Κατ' αρχάς, δεν έχω "κοπρόσκυλα", ούτε "αριστοκρατικά" σκυλιά. Και δεν είμαι υπέρ των ζώων και εναντίον των ανθρώπων.
Είναι αξιοσημείωτη η ικανότητα τσουβαλιάσματος που επιδεικνύετε, ώστε να μην συζητήσετε βάσει δεδομένων.
Και ένα δεδομένο που κάνεις πως δεν το βλέπεις, είναι ο νόμος 4039 του 2012 (στο μεγέθυνα για να μην λες ότι δεν το είδες για δεύτερη φορά), έχει κατατάξει ως ποινικό αδίκημα την δολοφονία ζώων από το 2012.
Οι καμαρωτές δολοφονίες ζώων για τις οποίες επαίρετο (κατ' άλλους τρολλάριζε) ο Πορφύριος, είχαν διαπραχθεί μετά το 2012, όπως φάνηκε από τα λεγόμενά του. Εκτός αν ο Πορφύριος είχε παιδιά σχολικής ηλικίας πριν το 2012...
Θα συνεχίσεις και άλλο το "άλλ' αντ' άλλα της Παρασκευής το γάλα";
Εφόσον έχεις πάρει τοσο πολύ στα σοβαρά τα λεγομενα του :lol: αυτός ελεγε οτι ειναι ενας μεσήλικας, οποτε θεωρητικα θα μπορούσε να έχει και παιδια που πηγαιναν σχολειο πριν το 2012. Εξάλλου, απ' ό,τι θυμάμαι, δεν εγραψε πως έριξε φολα γιατί ετσι, επειδη γουσταρε να σκοτώνει βασανιστικά τα ζωα, αλλα γιατί απειλήθηκε η σωματική του ακεραιότητα. Θεωρείται προτροπή σε εγκληματικές πράξεις το να γράφεις ότι αυτοαμύνθηκες; Αμα γράψω δλδ οτι εσπασα στο ξύλο κάποιον που ήρθε να με δείρει, θα ανοιχθεί νημα με αίτημα να φάω περμαμπαν; :003:
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Μπαντάς
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: 11 Δεκ 2020, 10:34

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπαντάς » 13 Απρ 2021, 01:34

Ναύτης έγραψε:
13 Απρ 2021, 00:11
Μπαντάς έγραψε:
13 Απρ 2021, 00:04
Ναύτης έγραψε:
12 Απρ 2021, 23:57


Έτσι είπε εκείνος. Εγώ νομίζω ότι ήταν λευκός καρχαρίας (τουλάχιστον), για να μην σού πω η Νέσι.
Έπαθες σοκ, για αυτό. Να μένεις στα ρηχά αν φοβάσαι. Μη ξανοιγεσαι άλλη φορά κι ας σε παρασέρνουν άλλοι. Το νερό θέλει στομάχι και εξοικείωση, εμπειρία. Και να το χεις.
Δεν τό 'χω (με το κυνήγι γενικώς) γι' αυτό και δεν ξαναπήγα. Με το νερό τό 'χω, έχω πάρει και το πρώτο αστέρι στην αυτόνομη.
Αλλά εκείνη την μέρα είδα μια γκρίζα σκιά να έρχεται κατά πάνω μας (εμένα μού φάνηκε ότι ήταν 3 μέτρα κήτος τουλάχιστον) και σκέφτηκα karma is a bitch μαλάκα, που θες να κάνεις και τον κυνηγό.
Οπότε γύρισα προς τα πίσω, τοποθέτησα το ψαροντούφεκο ανάμεσα στα πόδια μου για να έχω βολή και βγήκα με την όπισθεν μέχρι την ακτή σε χρόνο dt (είχαμε ξανοιχτεί σ' ένα νησάκι, καμιά 200 μέτρα από την ακτή). Μόλις βγήκα φίλησα τα χαλικάκια και έθαψα το ψαροντούφεκο.
Ο φίλος μου, όταν βγήκε, μού είπε: "καλά, τι έπαθες, ρε μλκ;", του εξήγησα, κι έκτοτε ισχυρίζεται ότι είμαι ένας χέστης που φοβήθηκα ένα μαγιάτικο.
Στα παπάρια μου. Τού χέστη η μάνα δεν έκλαψε ποτέ! :lol:
Εμένα αμαθητοι σε νερά που δεν ξέρατε, μου δείχνεις από όσα περιγράφεις. Στο κάτω κάτω δεν πιάνουμε ψαροντούφεκο να βγούμε για σαρδέλα.... Πάλι καλά που δεν τραυματίστηκες ή δεν τραυμάτισες τον φίλο σου. Αυτά τα χομπις θέλουν εκπαίδευση και πειθαρχία στο νερό. Δεν κάνουμε σα κοριτσάκια...
Πάντως φίλε οι καρχαρίες στα νερά μας σπανίως επιτίθενται.... Φάλαινες δεν έχουμε.... Δελφίνι ή τόνος, μήπως ήταν και τα χασες...
μακρυά απο κουκυά

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών