Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 22 Απρ 2018, 14:53

Εγώ θα έλεγα να το κάνουμε πιο οργανωμένα.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27034
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 22 Απρ 2018, 15:09

shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:39
Μνήμο, ενημερωτικά, τις πρώτες μέρες που έκλεισε το phorum.gr επικοινώνησα με τον Oden και τον ρώτησα για το κλείσιμο. Πήρα μια γενική απάντηση, δεν μπήκε σε λεπτομέρειες, οπότε στη συνέχεια του έστειλα μήνυμα λέγοντάς του ότι κατά τη γνώμη μου -κι αφού δεν έκαναν το λογικό (και έντιμο) να βγει μια ανακοίνωση του τύπου "μάγκες, σε μια βδομάδα κλείνουμε, κάντε ό,τι καταλαβαίνετε"- θα έπρεπε να ξανανοίξει το phorum για λίγες μέρες έστω και σε read-only mode, ώστε να μπορεί ο καθένας να κατεβάσει ό,τι θέλει από δημοσιεύσεις, ΠΜ, εικόνες κλπ και μετά ας ξανακλείσει.

Ακόμα δεν έχει απαντήσει σ' αυτό το δεύτερο μήνυμά μου, αλλά αν μας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο μπορώ τον ενοχλήσω ξανά και παίζει να πάρω τελικά μια απάντηση. Τι λέτε;
1/ Τί ψευδώνυμο είχες στο παλιό;
2/ Πίεσε όσο μπορείς για το υπογραμμισμένο. Νομίζω πολλοί θα ενδιαφέρονται.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
argouen
Δημοσιεύσεις: 4518
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 19:53

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από argouen » 22 Απρ 2018, 15:13

shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:39
Μνήμο, ενημερωτικά, τις πρώτες μέρες που έκλεισε το phorum.gr επικοινώνησα με τον Oden και τον ρώτησα για το κλείσιμο. Πήρα μια γενική απάντηση, δεν μπήκε σε λεπτομέρειες,
Πες μας και αυτή την γενική απάντηση, έτσι από περιέργεια :rolleyes:
Νήφε και μέμνησο απιστείν

Άβαταρ μέλους
ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ
Δημοσιεύσεις: 1375
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:44
Phorum.gr user: ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ » 22 Απρ 2018, 15:18

Ο πρώτος που ακούω ότι του απάντησαν :+1:

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 22 Απρ 2018, 15:25

Εικόνα
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
shrike
Δημοσιεύσεις: 4282
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 08:39
Phorum.gr user: Isildur
Τοποθεσία: Παρά θῖν' ἁλὸς

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shrike » 22 Απρ 2018, 19:32

Custom_F έγραψε:
22 Απρ 2018, 14:47
shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:39
...αν μας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο μπορώ τον ενοχλήσω ξανά και παίζει να πάρω τελικά μια απάντηση. Τι λέτε;
Μπορει εγω να μην εχω αμεσο ενδιαφερον, ξερω ομως οτι πολλοι θα το ηθελαν!!! Μιλαμε για χρονο και κοπο και και και... Θα ελεγα αααααν μπορεις και εχεις την καλη διαθεση, να "ενοχλησεις" παλι... και οποια ειναι η απαντηση. Ακομη καποιοι, φανταζομαι, εχουν την ελπιδα. Αν ειναι, ας τη χασουν εντελως για να πανε παρακανω, οσο τραγικο και αν ειναι αυτο.
Θα του ξαναμιλήσω, οκ.
argouen έγραψε:
22 Απρ 2018, 15:13
shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:39
Μνήμο, ενημερωτικά, τις πρώτες μέρες που έκλεισε το phorum.gr επικοινώνησα με τον Oden και τον ρώτησα για το κλείσιμο. Πήρα μια γενική απάντηση, δεν μπήκε σε λεπτομέρειες,
Πες μας και αυτή την γενική απάντηση, έτσι από περιέργεια :rolleyes:
Λίγο-πολύ, αυτό που γράφει και το αποχαιρετιστήριο μήνυμα συν κάτι του τύπου "φτάνει τόσο, δεν μπορούμε να ασχοληθούμε πλέον" (κάτι τέτοιο τέλος πάντων, όχι αυτολεξί).
Nandros έγραψε:
22 Απρ 2018, 15:09
shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:39
Μνήμο, ενημερωτικά, τις πρώτες μέρες που έκλεισε το phorum.gr επικοινώνησα με τον Oden και τον ρώτησα για το κλείσιμο. Πήρα μια γενική απάντηση, δεν μπήκε σε λεπτομέρειες, οπότε στη συνέχεια του έστειλα μήνυμα λέγοντάς του ότι κατά τη γνώμη μου -κι αφού δεν έκαναν το λογικό (και έντιμο) να βγει μια ανακοίνωση του τύπου "μάγκες, σε μια βδομάδα κλείνουμε, κάντε ό,τι καταλαβαίνετε"- θα έπρεπε να ξανανοίξει το phorum για λίγες μέρες έστω και σε read-only mode, ώστε να μπορεί ο καθένας να κατεβάσει ό,τι θέλει από δημοσιεύσεις, ΠΜ, εικόνες κλπ και μετά ας ξανακλείσει.

Ακόμα δεν έχει απαντήσει σ' αυτό το δεύτερο μήνυμά μου, αλλά αν μας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο μπορώ τον ενοχλήσω ξανά και παίζει να πάρω τελικά μια απάντηση. Τι λέτε;
1/ Τί ψευδώνυμο είχες στο παλιό;
2/ Πίεσε όσο μπορείς για το υπογραμμισμένο. Νομίζω πολλοί θα ενδιαφέρονται.
.
Τα ξανάπαμε αυτά βρε Νάνδρε, Isildur με λέγανε στο παλιό.

Θα προσπαθήσω ξανά, ΟΚ.


Άβαταρ μέλους
argouen
Δημοσιεύσεις: 4518
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 19:53

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από argouen » 22 Απρ 2018, 19:36

:goodpost:
shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 19:32
:wave:
Νήφε και μέμνησο απιστείν

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 22 Απρ 2018, 19:37

Λαλίστατος και εσύ :a040:
Εκείνο το χιουμοράκι που πήγε;

Άβαταρ μέλους
shrike
Δημοσιεύσεις: 4282
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 08:39
Phorum.gr user: Isildur
Τοποθεσία: Παρά θῖν' ἁλὸς

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shrike » 22 Απρ 2018, 19:40

argouen έγραψε:
22 Απρ 2018, 19:36
:goodpost:
shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 19:32
:wave:
Άσχετο, αλλά πάντα ήθελα να σε ρωτήσω. Το νικ σου, γιατί το γράφεις με "g";
Δεν έχει σχέση τη γνωστή Άργουεν ή έχει αλλά το έκανες για κάποιον άλλον, δικό σου, λόγο;

(Απλή περιέργεια) :lol:

don't speak έγραψε:
22 Απρ 2018, 19:37
Λαλίστατος και εσύ :a040:
Εκείνο το χιουμοράκι που πήγε;
Σε ποιον το λες αυτό βρε; Δεν το 'πιασα... :oops:


Άβαταρ μέλους
argouen
Δημοσιεύσεις: 4518
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 19:53

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από argouen » 22 Απρ 2018, 19:51

shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 19:40
Άσχετο, αλλά πάντα ήθελα να σε ρωτήσω. Το νικ σου, γιατί το γράφεις με "g";
Δεν έχει σχέση τη γνωστή Άργουεν ή έχει αλλά το έκανες για κάποιον άλλον, δικό σου, λόγο;
(Απλή περιέργεια) :lol:
Ναι από Arwen ξεκίνησε, κάπου κάπως γράφτηκε από λάθος Argouen και τελικά υιοθέτησα το Argouen, είναι πιο πρωτότυπο και έχει και λίγο θυμό μέσα του arggg!! :003:
Νήφε και μέμνησο απιστείν

Άβαταρ μέλους
shrike
Δημοσιεύσεις: 4282
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 08:39
Phorum.gr user: Isildur
Τοποθεσία: Παρά θῖν' ἁλὸς

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shrike » 22 Απρ 2018, 19:54

ΟΚ,θενκς. Τουλάχιστον να ξέρω, ότι πιθανές μελλοντικές αναφορές μου σε τίποτα σχιστά λαγκάδια, λιθούχους και τα ρέστα, δεν θα πάνε στο βρόντο. :)


Άβαταρ μέλους
Παλαιομνήμων
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 19:56
Τοποθεσία: Κάπου εδώ...

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιομνήμων » 22 Απρ 2018, 22:01

shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:39
Παλαιομνήμων έγραψε:
22 Απρ 2018, 03:40
Σίγουρα ο δικηγόρος ξέρει κάτι παραπάνω, και οπωσδήποτε εκείνοι (οι δικηγόροι) είναι που θα πρέπει σε κάθε περίπτωση να εξετάσουν όλες τις παραμέτρους, για να έχουμε όλοι το κεφάλι μας ήσυχο. Απλώς εγώ να επισημάνω στα παραπάνω ότι:
α) Κάποιος που έχει δώσει την συγκατάθεσή του για δημοσίευση στο παλαιό φόρουμ, το έχει κάνει ανεξαρτήτως ιδιοκτησίας του. Με το να πάρουμε λοιπόν εμείς την διαχείρισή του, δεν υφίσταται λόγος επανασυγκατάθεσης των μελών ενός εκάστου ότι συμφωνούν να... κτλ. Την έχουν δώσει ήδη.
β) Το παρόν πχόρουμ, αποτελεί τρόπον τινά την φυσική συνέχεια του παλαιού. Εντάξει, θα μου πεις ότι τυπικά/νομικά, μπορεί να μην είναι. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί κάποιος, ο οποίος έχει συμφωνήσει να δημοσιεύσει κάτι στο παλιό φόρουμ, όταν αυτό το υλικό μεταφερθεί αυτούσιο και συλλήβδην αλλού, να έχει αντίρρηση.
γ) Σε κάθε περίπτωση, η προβολή του υλικού θα είναι συνδυασμένη με το παλιό πχόρουμ. Είτε πρόκειται για επαναενεργοποίησή του, είτε πρόκειται για μεταφορά του υλικού του σε ένα "μουσείο" του παρόντος, θα είναι πάντοτε υπό την σημαία του αρχικού πχόρουμ. Συνεπώς δεν θεωρώ (με την λογική και όχι με κάποια νομική γνώση) ότι υφίσταται δυνατότητα ενστάσεως κάποιου μέλους.
δ) Πέραν των ανωτέρω, δεν μπορώ να φανταστώ και πρακτικά γιατί κάποιος να είχε την παραμικρή ένσταση σε όλη αυτή την προσπάθεια. Αντιθέτως ευγνώμονες (και εί δυνατόν συμπαραστάτες) θα πρέπει να είναι όλοι, που αγωνιζόμαστε και -ευελπιστούμε ότι- θα πετύχουμε να διασώσουμε τις δημοσιεύσεις τους.
ε) Ακριβώς επειδή οι αναρτήσεις είναι πνευματική ιδιοκτησία των χρηστών, αναρωτιέμαι μήπως θα μπορούσαμε να κινηθούμε και νομικώς ορισμένα μέλη, διεκδικώντας την ανάκτηση των δημοσιεύσεών μας... Μια σκέψη (για συζήτηση με τους δικηγόρους). :)

Αυτά, ελπίζοντας ότι συμβάλλω λίγο στην εξέταση της προβληματικής του πράγματος.
Μνήμο, ενημερωτικά, τις πρώτες μέρες που έκλεισε το phorum.gr επικοινώνησα με τον Oden και τον ρώτησα για το κλείσιμο. Πήρα μια γενική απάντηση, δεν μπήκε σε λεπτομέρειες, οπότε στη συνέχεια του έστειλα μήνυμα λέγοντάς του ότι κατά τη γνώμη μου -κι αφού δεν έκαναν το λογικό (και έντιμο) να βγει μια ανακοίνωση του τύπου "μάγκες, σε μια βδομάδα κλείνουμε, κάντε ό,τι καταλαβαίνετε"- θα έπρεπε να ξανανοίξει το phorum για λίγες μέρες έστω και σε read-only mode, ώστε να μπορεί ο καθένας να κατεβάσει ό,τι θέλει από δημοσιεύσεις, ΠΜ, εικόνες κλπ και μετά ας ξανακλείσει.

Ακόμα δεν έχει απαντήσει σ' αυτό το δεύτερο μήνυμά μου, αλλά αν μας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο μπορώ τον ενοχλήσω ξανά και παίζει να πάρω τελικά μια απάντηση. Τι λέτε;
Προφανώς μας ενδιαφέρει, και λέμε "ναι"! Και επιτέλους βρίσκεται κάποιος, που θετικά είναι εις θέσιν να πει ότι έκανε προσπάθεια και είχε μια επικοινωνία με τον Oden! Βεβαίως, τολμώ να προβώ στην απαισιόδοξη πρόβλεψη ότι, για να επέλεξε να μην απαντήσει την δεύτερη φορά, ένα ακόμα μήνυμα δεν θα αλλάξει κάτι και άρα απλώς δεν θα απαντήσει ούτε σε αυτό που θα του σταλεί τώρα. Σίγουρα όμως -δεν το συζητούμε- πρέπει να το προσπαθήσεις. Κάλλιστα μπορεί τελικά κάτι καλό να προκύψει. Και αν μη τι άλλο, εμείς πρέπει να προσπαθήσουμε όσο είναι δυνατόν, μη αφήνοντας καμμία πιθανότητα ανεκμετάλλευτη.
Ανησύχησα! Μα κάποιοι έσπευσαν αμέσως να με "καθησυχάσουν"...
----------
9 Αυγ. 2016: https://web.archive.org/web/20160809180 ... d6eccbaaf4

Άβαταρ μέλους
Παλαιομνήμων
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 19:56
Τοποθεσία: Κάπου εδώ...

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιομνήμων » 22 Απρ 2018, 22:14

Spiros252 έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:58
Παλαιομνήμων έγραψε:
22 Απρ 2018, 03:40
ε) Ακριβώς επειδή οι αναρτήσεις είναι πνευματική ιδιοκτησία των χρηστών, αναρωτιέμαι μήπως θα μπορούσαμε να κινηθούμε και νομικώς ορισμένα μέλη, διεκδικώντας την ανάκτηση των δημοσιεύσεών μας... Μια σκέψη (για συζήτηση με τους δικηγόρους). :)
Το ότι τα γραπτά των χρηστών είναι πνευματική ιδιοκτησία τους δεν σημαίνει ότι οι διαχειριστές οφείλουν να τα διατηρούν online επ άπειρον. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.
Εμείς οφείλαμε να έχουμε κάνει backup.
Μα δεν είπα κάτι τέτοιο. Δεν μίλησα για κάπου υποχρέωση διατηρήσεως «online επ' άπειρον». Αλλά τουλάχιστον μια υποχρέωση παροχής ικανού χρόνου ώστε να κάνουμε τα κουμάντα μας, καθώς επίσης και παροχή δυνατότητος, αν υπήρχε ενδιαφέρον, να αναλάβει άλλος το βάρος τής διατηρήσεως των δεδομένων, εφ' όσον οι ίδιοι δεν το επιθυμούσαν ή δεν εδύναντο πλέον. Και σε τελική ανάλυση, μια τίμια εξήγηση, βρε αδελφέ!

Spiros252 έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:58
Ο τρόπος όμως που έκλεισε δεν ήταν ηθικά σωστός. Έπρεπε να ενημερωθούμε. Εκτός όμως αν π.χ. ήταν κάποια εισαγγελική εντολή, ανυπέρβλητο τεχνικό πρόβλημα ή κάτι τέτοιο.
Ακριβώς. Και εισαγγελική εντολή να ήταν, δεν νομίζω αυτή να προέβλεπε κλείσιμο εντός μιας ημέρας ή μη έκδοση κάποιας ανακοινώσεως. Άσε που δεν μπορώ να φανταστώ ποια εισαγγελική απόφαση θα μπορούσε να φιμώσει μια -γενικής φύσεως- διαδικτυακή κοινότητα. Ούτε λογικό ούτε δημοκρατικό μου ακούγεται...
Αν, δε, ήταν "ανυπέρβλητο τεχνικό πρόβλημα" (τι άραγε; ) δεν θα είχαν εξαφανιστεί, αλλά θα βρίσκονταν (και θα επεδίωκαν να βρεθούν) σε επικοινωνία μαζί μας, προς εξεύρεσιν πιθανής λύσεως ή -έστω, στην πιο ακραία περίπτωση τού απολύτως "ανυπερβλήτου"- μιας ενημερώσεως («παιδιά, δυστυχώς υπάρχει αυτό το ανυπέρβλητο εμπόδιο») και μιας έκφρασης κοινής "θλίψεως". Εδώ, συγγνώμη που θα το πω έτσι (διότι τα εκτιμούσα τα παιδιά - και αναμένω/ελπίζω ακόμα την/στην εξήγησή τους), αλλά εξαφανίστηκαν σαν να ήταν απατεώνες, που προσπαθούν να αποφύγουν τις συνέπειες και την εν γένει κατακραυγή τής απάτης τους...
Ανησύχησα! Μα κάποιοι έσπευσαν αμέσως να με "καθησυχάσουν"...
----------
9 Αυγ. 2016: https://web.archive.org/web/20160809180 ... d6eccbaaf4

Άβαταρ μέλους
Παλαιομνήμων
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 19:56
Τοποθεσία: Κάπου εδώ...

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιομνήμων » 22 Απρ 2018, 22:24

shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 19:32
argouen έγραψε:
22 Απρ 2018, 15:13
shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:39
Μνήμο, ενημερωτικά, τις πρώτες μέρες που έκλεισε το phorum.gr επικοινώνησα με τον Oden και τον ρώτησα για το κλείσιμο. Πήρα μια γενική απάντηση, δεν μπήκε σε λεπτομέρειες,
Πες μας και αυτή την γενική απάντηση, έτσι από περιέργεια :rolleyes:
Λίγο-πολύ, αυτό που γράφει και το αποχαιρετιστήριο μήνυμα συν κάτι του τύπου "φτάνει τόσο, δεν μπορούμε να ασχοληθούμε πλέον" (κάτι τέτοιο τέλος πάντων, όχι αυτολεξί).
Άρα (όπως τουλάχιστον εγώ μπορώ να συμπεράνω από αυτήν του την απάντηση) ούτε «εισαγγελική εντολή» ούτε «ανυπέρβλητο τεχνικό πρόβλημα»... :rolleyes:

shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 19:32
Nandros έγραψε:
22 Απρ 2018, 15:09
shrike έγραψε:
22 Απρ 2018, 13:39
Μνήμο, ενημερωτικά, τις πρώτες μέρες που έκλεισε το phorum.gr επικοινώνησα με τον Oden και τον ρώτησα για το κλείσιμο. Πήρα μια γενική απάντηση, δεν μπήκε σε λεπτομέρειες, οπότε στη συνέχεια του έστειλα μήνυμα λέγοντάς του ότι κατά τη γνώμη μου -κι αφού δεν έκαναν το λογικό (και έντιμο) να βγει μια ανακοίνωση του τύπου "μάγκες, σε μια βδομάδα κλείνουμε, κάντε ό,τι καταλαβαίνετε"- θα έπρεπε να ξανανοίξει το phorum για λίγες μέρες έστω και σε read-only mode, ώστε να μπορεί ο καθένας να κατεβάσει ό,τι θέλει από δημοσιεύσεις, ΠΜ, εικόνες κλπ και μετά ας ξανακλείσει.

Ακόμα δεν έχει απαντήσει σ' αυτό το δεύτερο μήνυμά μου, αλλά αν μας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο μπορώ τον ενοχλήσω ξανά και παίζει να πάρω τελικά μια απάντηση. Τι λέτε;
1/ Τί ψευδώνυμο είχες στο παλιό;
2/ Πίεσε όσο μπορείς για το υπογραμμισμένο. Νομίζω πολλοί θα ενδιαφέρονται.
.
Τα ξανάπαμε αυτά βρε Νάνδρε, Isildur με λέγανε στο παλιό.
Ισίλδωρα, εσύ;;;;; Εικόνα

Δεν το ήξερε ούτε εγώ, βρε!!!! :D Και αναρωτιόμουν τι είχες απογίνει!!!! Μη ξεχνάς ότι, και στο παλιό, τα τελευταία χρόνια είχα απομονωθεί στην ενότητα τής Μουσικής κυρίως, οπότε είχα χάσει πολλά επεισόδια και νέα πολλών αγαπημένων μου μελών!!!

Υ.Γ. Αν και θα έπρεπε να με βάλει σε σκέψη η προσφώνηση "Μνήμο", καθώς ήσασταν πολύ συγκεκριμένα άτομα που είχαμε αυτήν την οικειότητα και με προσφωνούσαν έτσι. :P:
Ανησύχησα! Μα κάποιοι έσπευσαν αμέσως να με "καθησυχάσουν"...
----------
9 Αυγ. 2016: https://web.archive.org/web/20160809180 ... d6eccbaaf4

Άβαταρ μέλους
Παλαιομνήμων
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 19:56
Τοποθεσία: Κάπου εδώ...

Re: Διαχειριστές Φαντομάδες και πώς να τους αποφύγουμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιομνήμων » 22 Απρ 2018, 22:26

Spiros252 έγραψε:
22 Απρ 2018, 14:53
Εγώ θα έλεγα να το κάνουμε πιο οργανωμένα.
Τι έχεις στο μυαλό σου;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Παλαιομνήμων την 22 Απρ 2018, 23:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ανησύχησα! Μα κάποιοι έσπευσαν αμέσως να με "καθησυχάσουν"...
----------
9 Αυγ. 2016: https://web.archive.org/web/20160809180 ... d6eccbaaf4

Απάντηση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών