Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
argouen
Δημοσιεύσεις: 4518
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 19:53

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από argouen » 17 Σεπ 2018, 16:36

vantono έγραψε:
17 Σεπ 2018, 16:15
argouen έγραψε:
17 Σεπ 2018, 14:26
Να στείλουμε μια χ μπύρες αμα είναι να πάρουμε πίσω τον σκάουζερ :xena:
δύσκολο, παει ο καημενος ο σκουζεράκος,τον εχουν οι ελεφθεροκατσαπλιάδες κλειδαμπαρωμένο σε μια υπόγα και του κανουν ολημερις-ολονυχτίς το μαρτύριο της σταγονας με λίτρα μπύρας για να αποκηρύξει το πχορουμ. Και μαλλον τα καταφέρανε. :c040:
Μπορεί να του ρίχνουν τίποτα στη μπυροσταγόνα ή να τον υπνωτίζουν και να τον έπεισαν πως το google search δε λειτουργεί :102:
:a035:
Νήφε και μέμνησο απιστείν

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 18 Σεπ 2018, 09:29

vantono έγραψε:
17 Σεπ 2018, 12:54
Ερμής έγραψε:
13 Σεπ 2018, 15:23
Συνεχίζει να είναι κάνεις εγκλωβισμένος ακόμη εκεί;
είπε κανεις ότι μας κρατάνε με αλυσίδες και μας ταίζουν ενα ξεροκόματο μουσκεμενο με φακές μεσα σε τσίγκινο μπολάκι, απο τη χαραμάδα? Οκ, μη φτάνεις κι εσυ στο σημείο να αναπαράγεις τις καθυστεριές καποιων που έλεγαν οτι κρατανε στο φρη τον σκούζερ και ζητανε λίτρα για να τον δώσουν πισω.
κανε μια δημοσια ενημερωση στα εκει μελη οτι εχει ανοιξει αυτο εδω, να δω κατι..
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 18 Σεπ 2018, 09:43

Ασέβαστος έγραψε:
18 Σεπ 2018, 09:29
vantono έγραψε:
17 Σεπ 2018, 12:54
Ερμής έγραψε:
13 Σεπ 2018, 15:23
Συνεχίζει να είναι κάνεις εγκλωβισμένος ακόμη εκεί;
είπε κανεις ότι μας κρατάνε με αλυσίδες και μας ταίζουν ενα ξεροκόματο μουσκεμενο με φακές μεσα σε τσίγκινο μπολάκι, απο τη χαραμάδα? Οκ, μη φτάνεις κι εσυ στο σημείο να αναπαράγεις τις καθυστεριές καποιων που έλεγαν οτι κρατανε στο φρη τον σκούζερ και ζητανε λίτρα για να τον δώσουν πισω.
κανε μια δημοσια ενημερωση στα εκει μελη οτι εχει ανοιξει αυτο εδω, να δω κατι..
Ναι ναι κάνε μια ρε μλκ και γω θέλω να δω κάτι και κάποιος άλλος που έχει λογαριασμό ας τραβήξει μερικά σκρήνσοτ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 18 Σεπ 2018, 09:46

Ασέβαστος έγραψε:
18 Σεπ 2018, 09:29
vantono έγραψε:
17 Σεπ 2018, 12:54
Ερμής έγραψε:
13 Σεπ 2018, 15:23
Συνεχίζει να είναι κάνεις εγκλωβισμένος ακόμη εκεί;
είπε κανεις ότι μας κρατάνε με αλυσίδες και μας ταίζουν ενα ξεροκόματο μουσκεμενο με φακές μεσα σε τσίγκινο μπολάκι, απο τη χαραμάδα? Οκ, μη φτάνεις κι εσυ στο σημείο να αναπαράγεις τις καθυστεριές καποιων που έλεγαν οτι κρατανε στο φρη τον σκούζερ και ζητανε λίτρα για να τον δώσουν πισω.
κανε μια δημοσια ενημερωση στα εκει μελη οτι εχει ανοιξει αυτο εδω, να δω κατι..
ναι οκ. Το να πάω γκουγκλ σέρτς και να ψάξω αυτό εδώ όμως(το οποιο εχει ανοίξει εδω και μισό χρόνο και εδώ και πολλους μηνες βγαίνει και πρώτο στην αναζήτηση) να το βρω και να κανω εγγραφή,δε νομίζω να μπορεί να με εμποδίσει κανείς τους. Το τι κάνουν στο μαγαζί τους ειναι δικό τους θέμα.
Αν έρθω εγώ απ έξω ή μεσα στο μαγαζί σου και μοιράζω φυλλάδια του Μιναρόπουλου που μόλις άνοιξε παραδίπλα σου, και διαδίδω στον κόσμο ότι έχει καλύτερα ντιζοστρίφωνα απο του Ασεβαστόπουλου, δεν θα κλαίγομαι μετά αμα μου κανεις παρατήρηση ή ακομα και με αρπάξεις στις ψιλές.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 18 Σεπ 2018, 09:55

vantono έγραψε:
18 Σεπ 2018, 09:46
Ασέβαστος έγραψε:
18 Σεπ 2018, 09:29
vantono έγραψε:
17 Σεπ 2018, 12:54

είπε κανεις ότι μας κρατάνε με αλυσίδες και μας ταίζουν ενα ξεροκόματο μουσκεμενο με φακές μεσα σε τσίγκινο μπολάκι, απο τη χαραμάδα? Οκ, μη φτάνεις κι εσυ στο σημείο να αναπαράγεις τις καθυστεριές καποιων που έλεγαν οτι κρατανε στο φρη τον σκούζερ και ζητανε λίτρα για να τον δώσουν πισω.
κανε μια δημοσια ενημερωση στα εκει μελη οτι εχει ανοιξει αυτο εδω, να δω κατι..
ναι οκ. Το να πάω γκουγκλ σέρτς και να ψάξω αυτό εδώ όμως(το οποιο εχει ανοίξει εδω και μισό χρόνο και εδώ και πολλους μηνες βγαίνει και πρώτο στην αναζήτηση) να το βρω και να κανω εγγραφή,δε νομίζω να μπορεί να με εμποδίσει κανείς τους. Το τι κάνουν στο μαγαζί τους ειναι δικό τους θέμα.
Αν έρθω εγώ απ έξω ή μεσα στο μαγαζί σου και μοιράζω φυλλάδια του Μιναρόπουλου που μόλις άνοιξε παραδίπλα σου, και διαδίδω στον κόσμο ότι έχει καλύτερα ντιζοστρίφωνα απο του Ασεβαστόπουλου, δεν θα κλαίγομαι μετά αμα μου κανεις παρατήρηση ή ακομα και με αρπάξεις στις ψιλές.
Έχεις δίκιο πάντως και συγκεκριμένα και να σκεφτόσουν να διαδώσεις κάτι τέτοιο ή αν το ψέλλιζες στο σπίτι σου πράγματι θα ήσουν για ψιλοχοντρές.
(:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 18 Σεπ 2018, 10:15

vantono έγραψε:
18 Σεπ 2018, 09:46
ναι οκ. Το να πάω γκουγκλ σέρτς και να ψάξω αυτό εδώ όμως(το οποιο εχει ανοίξει εδω και μισό χρόνο και εδώ και πολλους μηνες βγαίνει και πρώτο στην αναζήτηση) να το βρω και να κανω εγγραφή,δε νομίζω να μπορεί να με εμποδίσει κανείς τους. Το τι κάνουν στο μαγαζί τους ειναι δικό τους θέμα.
Αν έρθω εγώ απ έξω ή μεσα στο μαγαζί σου και μοιράζω φυλλάδια του Μιναρόπουλου που μόλις άνοιξε παραδίπλα σου, και διαδίδω στον κόσμο ότι έχει καλύτερα ντιζοστρίφωνα απο του Ασεβαστόπουλου, δεν θα κλαίγομαι μετά αμα μου κανεις παρατήρηση ή ακομα και με αρπάξεις στις ψιλές.
φυσικα και μοιραζουν διαφοροι οτι φυλλαδια θελουν εξω απο το μαγαζι μου, και σε μενα δινουν. και μεσα στο μαγαζι μου μπορει να τυχει να πει ενας πελατης σε αλλον οτι στο ταδε μαγαζι εχουν ντιζοστριφωνα που δεν εχω εγω, η οτι αλλο. κι εγω ο ιδιος μπορει να τους το πω.

συγκεκριμμενα, κατι πελατες που μου σπανε τα νευρα, τους λεω "δεν εχω" αυτο που θελουν, και τους στελνω να πρηξουν καποιον αλλο.

δεν εχω δειρει κανεναν :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

dotcom
Δημοσιεύσεις: 2354
Εγγραφή: 26 Ιουν 2019, 15:45
Phorum.gr user: dotcom

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dotcom » 26 Ιουν 2019, 15:49

hellegennes έγραψε:
17 Απρ 2018, 18:14
The Great Leader έγραψε:
17 Απρ 2018, 18:03
Beria έγραψε:
17 Απρ 2018, 18:02
o DotCom;
Α,γεια σου!
Μισό. Ο Dotcom κι εσύ είσαστε διαφορετικά πρόσωπα; Νόμιζα ότι ήταν το προηγούμενό σου nick. :oops:
Ναι είμαστε διαφορετικά πρόσωπα :D

Άβαταρ μέλους
argouen
Δημοσιεύσεις: 4518
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 19:53

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από argouen » 26 Ιουν 2019, 15:59

Καλώς τον :wave:
Νήφε και μέμνησο απιστείν

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 28 Ιουν 2019, 02:18

Εγώ είχε μερικά χρόνια που είχα αφήσει το φόρουμ και ζούσα μια κανονική ζωή σαν άνθρωπος. Αριά και που, έμπαινα, έτσι για να δω για τι μιλάτε, όπως κάνει κανείς κρυφά κάνα τσιγάρο, συνήθως χωρίς καν να συνδεθώ. Πριν από λίγες μέρες έβγαλε το γκουγκλε σε μια αναζήτηση ένα ποστ του παλιού πχόρουμ. Πάω να μπω και βλέπω πως δε λειτουργεί η σελίδα, πάπαλα. Έψαξα και είδα ότι το πχορουμ έκλεισε. ΣΟΚ! Θυμήθηκα που κάτι λέγανε παλιά που όσοι τσατίζονταν κι έφευγαν πηγαίναν σ' ένα freeforum ή κάτι τέτοιο και υπήρχε και μια κάποια διαμάχη. Είδα το φόρουμ αυτό, αλλά δεν είδα γνωστά νικς. Έψαξα κι άλλο, κι είδα ότι μαζευτήκατε πολλοί εδώ πέρα. Τσέκαρα τον σέρβερ, φυσικά δε βγάζει το όνομα του ιδιοκτήτη του domain, καθότι πάνε οι παλιές καλές και αγνές εποχές, αλλά είδα ότι ο καταχωρητής είναι μια εταιρία από τη Θεσσαλονίκη, είδα και γνωστές φυσιογνωμίες στους διαχειριστές, είδα το φιλικό ιντερφέης και είπα "ώπα, εδώ είμαστε" και ξαναγράφτηκα.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11282
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 28 Ιουν 2019, 02:59

Εγώ pal σε θυμάμαι να γράφεις με bursts. Δηλαδή για μερικές εβδομάδες ή ένα μήνα καιγόσουν κανονικά και μετά έφευγες για πολύ καιρό. Και πάλι τα ίδια.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 28 Ιουν 2019, 03:12

Λεγεών έγραψε:
28 Ιουν 2019, 02:59
Εγώ pal σε θυμάμαι να γράφεις με bursts. Δηλαδή για μερικές εβδομάδες ή ένα μήνα καιγόσουν κανονικά και μετά έφευγες για πολύ καιρό. Και πάλι τα ίδια.
Ναι, ισχύει, έτσι κάνω κι έτσι θα συνεχίσω να κάνω και τώρα. Χαίρομαι για λίγο καιρό ελευθερία και πόρωση, αλλά μετά κεφάλια μέσα και δουλειά.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Ορέστης 35

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 28 Ιουν 2019, 04:05

και εγω σε θυμαμαι

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 28 Ιουν 2019, 04:14

Ορέστης 35 έγραψε:
28 Ιουν 2019, 04:05
και εγω σε θυμαμαι
<3
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 28 Ιουν 2019, 06:25

pal έγραψε:
28 Ιουν 2019, 02:18
Εγώ είχε μερικά χρόνια που είχα αφήσει το φόρουμ και ζούσα μια κανονική ζωή σαν άνθρωπος. Αριά και που, έμπαινα, έτσι για να δω για τι μιλάτε, όπως κάνει κανείς κρυφά κάνα τσιγάρο, συνήθως χωρίς καν να συνδεθώ.
:giggle:

Καλώς μας βρήκες!
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών