Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 05 Απρ 2018, 19:18

@Cecily, OK, δεν υπάρχει πρόβλημα με την άλλη άποψη.

Να πώ εδώ οτι και στον Εθνικοφιλελεύθερο δεν φέρθηκα καλά, εντάξει, είπε πολλές παπαριές, αλλά δεν ήμουν σωστός.
Βόθρος λοιπόν, επειδή εσύ ισχυρίζεσαι ότι σε αδίκησαν (όπως και το 90% των μπαναρισμένων που ποτέ μα ποτέ δεν είχαν δώσει το παραμικρό δικαίωμα).
Λογικό ακούγεται.
Το μεγάλο θέμα μου, δεν είναι που μπαναρίστηκα εγώ, το μεγάλο θέμα μου είναι που δεν μπαναρίστηκαν κάποιοι που έπρεπε να είχαν φάει πέρμα για τις απειλές που έριξαν.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40688
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Απρ 2018, 19:32

Saliveros έγραψε:
05 Απρ 2018, 19:16
Βόθρος λοιπόν, επειδή εσύ ισχυρίζεσαι ότι σε αδίκησαν (όπως και το 90% των μπαναρισμένων που ποτέ μα ποτέ δεν είχαν δώσει το παραμικρό δικαίωμα).
Λογικό ακούγεται.
Κοίτα, από όταν οι διαχειριστές άφησαν το μαγαζί σε αυτόματο πιλότο και έδωσαν super mod δικαιώματα στους συντονιστές, κατά καιρούς είχαμε παραφωνίες. Προσωπικά θεωρώ -και όχι μόνο εγώ- ότι Ιανός και Ταλαίπωρος δεν έπρεπε να είναι συντονιστές, δεν ήταν αντικειμενικοί και έκαναν ό,τι ήθελαν. Τονίζω ότι δεν είναι μόνο δική μου άποψη.

Η δε συμπεριφορά τους ήταν πολλές φορές για μπαν.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 05 Απρ 2018, 19:36

hellegennes έγραψε:
05 Απρ 2018, 19:32
Saliveros έγραψε:
05 Απρ 2018, 19:16
Βόθρος λοιπόν, επειδή εσύ ισχυρίζεσαι ότι σε αδίκησαν (όπως και το 90% των μπαναρισμένων που ποτέ μα ποτέ δεν είχαν δώσει το παραμικρό δικαίωμα).
Λογικό ακούγεται.
Κοίτα, από όταν οι διαχειριστές άφησαν το μαγαζί σε αυτόματο πιλότο και έδωσαν super mod δικαιώματα στους συντονιστές, κατά καιρούς είχαμε παραφωνίες. Προσωπικά θεωρώ -και όχι μόνο εγώ- ότι Ιανός και Ταλαίπωρος δεν έπρεπε να είναι συντονιστές, δεν ήταν αντικειμενικοί και έκαναν ό,τι ήθελαν. Τονίζω ότι δεν είναι μόνο δική μου άποψη.

Η δε συμπεριφορά τους ήταν πολλές φορές για μπαν.
Ότι είπε ο μαν από πάνω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 05 Απρ 2018, 19:38

Cecily Anne έγραψε:
05 Απρ 2018, 19:13
Περιττό να σου πω ότι δεν είμαι σίγουρη ότι ξέρω τι στηρίζεις πολιτικά.
Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι και ο ίδιος είναι σίγουρος ότι ξέρει τι στηρίζει πολιτικά;
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
Saliveros
Δημοσιεύσεις: 4884
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08
Phorum.gr user: Saliveros
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saliveros » 05 Απρ 2018, 19:39

hellegennes έγραψε:
05 Απρ 2018, 19:32
Saliveros έγραψε:
05 Απρ 2018, 19:16
Βόθρος λοιπόν, επειδή εσύ ισχυρίζεσαι ότι σε αδίκησαν (όπως και το 90% των μπαναρισμένων που ποτέ μα ποτέ δεν είχαν δώσει το παραμικρό δικαίωμα).
Λογικό ακούγεται.
Κοίτα, από όταν οι διαχειριστές άφησαν το μαγαζί σε αυτόματο πιλότο και έδωσαν super mod δικαιώματα στους συντονιστές, κατά καιρούς είχαμε παραφωνίες. Προσωπικά θεωρώ -και όχι μόνο εγώ- ότι Ιανός και Ταλαίπωρος δεν έπρεπε να είναι συντονιστές, δεν ήταν αντικειμενικοί και έκαναν ό,τι ήθελαν. Τονίζω ότι δεν είναι μόνο δική μου άποψη.
Η δε συμπεριφορά τους ήταν πολλές φορές για μπαν.
Η δική σου, όταν ήσουν συντονιστής; Άψογη είμαι βέβαιος.
    Σας κάναμε ανθρώπους.
    Πάνος Σκουρλέτης

    Άβαταρ μέλους
    Beria
    Συντονιστής
    Δημοσιεύσεις: 25139
    Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

    Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 05 Απρ 2018, 19:40

    Να ρωτήσω εγώ κάτι;
    Σας φαίνεται λογικό αμέσως μόλις άνοιξε το νέο φόρουμ που θα μας υποδεχτεί, μετά τον ξαφνικό θάνατο του προηγούμενου, να συζητάμε περισσότερο για διαχειριστικά θέματα, από το να γράφουμε τίποτα ενδιαφέρον;
    gassim έγραψε:
    07 Σεπ 2021, 14:12
    Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

    Άβαταρ μέλους
    sys3x
    Δημοσιεύσεις: 37781
    Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
    Τοποθεσία: m lagou

    Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 05 Απρ 2018, 19:42

    Beria έγραψε:
    05 Απρ 2018, 19:40
    Να ρωτήσω εγώ κάτι;
    Σας φαίνεται λογικό αμέσως μόλις άνοιξε το νέο φόρουμ που θα μας υποδεχτεί, μετά τον ξαφνικό θάνατο του προηγούμενου, να συζητάμε περισσότερο για διαχειριστικά θέματα, από το να γράφουμε τίποτα ενδιαφέρον;
    Είσαι υπερβολικός νομίζω, να δες εδώ πχ
    Πα ΣΟΚ και δέος
    ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

    .

    Άβαταρ μέλους
    hellegennes
    Δημοσιεύσεις: 40688
    Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

    Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Απρ 2018, 20:00

    Saliveros έγραψε:
    05 Απρ 2018, 19:39
    hellegennes έγραψε:
    05 Απρ 2018, 19:32
    Κοίτα, από όταν οι διαχειριστές άφησαν το μαγαζί σε αυτόματο πιλότο και έδωσαν super mod δικαιώματα στους συντονιστές, κατά καιρούς είχαμε παραφωνίες. Προσωπικά θεωρώ -και όχι μόνο εγώ- ότι Ιανός και Ταλαίπωρος δεν έπρεπε να είναι συντονιστές, δεν ήταν αντικειμενικοί και έκαναν ό,τι ήθελαν. Τονίζω ότι δεν είναι μόνο δική μου άποψη.
    Η δε συμπεριφορά τους ήταν πολλές φορές για μπαν.
    Η δική σου, όταν ήσουν συντονιστής; Άψογη είμαι βέβαιος.
    Η δική μου συμπεριφορά όταν ήμουν συντονιστής; Δεν αγνοούσα ποτέ αναφορές. Στην χειρότερη, αν δεν ήταν να κάνω κάτι, έστελνα ένα ΠΜ στους άμεσα ενδιαφερόμενους. Φρόντιζα να μην έχω προκλητικό λόγο όσο ήμουν συντονιστής και δεν έπαιρνα την θέση κανενός και απέφευγα να εμπλέκομαι σε έντονες συζητήσεις, πολιτικά, κτλ.

    Αν εσύ τα θυμάσαι αλλιώς, όμως, είμαι όλος αφτιά.
    Ξημέρωσε.
    Α, τι ωραία που είναι!
    Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
    Κι αν είμαι τυχερός,
    θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
    Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

    Άβαταρ μέλους
    hellegennes
    Δημοσιεύσεις: 40688
    Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

    Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Απρ 2018, 20:03

    Beria έγραψε:
    05 Απρ 2018, 19:40
    Να ρωτήσω εγώ κάτι;
    Σας φαίνεται λογικό αμέσως μόλις άνοιξε το νέο φόρουμ που θα μας υποδεχτεί, μετά τον ξαφνικό θάνατο του προηγούμενου, να συζητάμε περισσότερο για διαχειριστικά θέματα, από το να γράφουμε τίποτα ενδιαφέρον;
    Ναι, εμένα μού φαίνεται. Γιατί το phorum δεν έκλεισε από θεομηνία ούτε προγραμματισμένα. Έκλεισε για διαχειριστικούς λόγους -όποιοι ήταν αυτοί. Όταν ξεπεράσουμε το σοκ του ξαφνικού θανάτου, θα απλωθούμε στα παραπέρα.

    Αν και δεν θα έλεγα ότι συζητάμε περισσότερο γι' αυτό. Κάνε μια βόλτα από τις υπόλοιπες ενότητες να δεις πόσα θέματα έχουν ανοίξει. Οι επιστήμες μόνο έχουν καμμιά 50αριά ανοιχτά νήματα.
    Ξημέρωσε.
    Α, τι ωραία που είναι!
    Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
    Κι αν είμαι τυχερός,
    θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
    Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

    mec

    Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mec » 05 Απρ 2018, 20:09

    Kauldron έγραψε:
    05 Απρ 2018, 18:43
    phorum.gr ήταν το όνομά του και που να χτυπιέσαι δεν μπορείς πλεον να βάζεις φίλτρα (μαζί με τον άλλο τον προβληματικό) και να το μετατρέπει αυτόματα σε βόθρουμ, αλλοιώνοντας τα ποστς των χρηστών παρά τη θέλησή τους.
    Με βάση την συμπεριφορά αρκετών συντονιστών του, μάλλον έχω δικαίωμα να το αποκαλώ βόθρο. Αναφέρομαι στο πολιτικό κομμάτι, και τις βρωμιές που γίνονταν εκεί. Βλέπω οτι παραβλέπεις όλα όσα είπα, με πάρα πολύ πονηρό τρόπο. Ξανά λοιπόν: Απειλητικό μήνυμα, σας το κάνω αναφορά, κάποιος από 'σας την περνάει στο ντούκου. Ποιός το έκανε αυτό? Μου λέτε ξανακάντο αναφορά (ενώ ΞΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ). Σας λέω δε γίνεται, και σας στέλνω σκριν, κάνετε οτι δεν καταλαβαίνετε. Μήνυμα στον διαχειριστή, κάνει οτι δεν καταλαβαίνει. Και στο καπάκι μπανάρισμα σ' εμένα, που ήμουν ο ΑΠΟΔΕΚΤΗΣ της απειλής. Οχι, δεν ήταν βόθρος που προστάτευε ορισμένους. Άσε μας ρε Σαλίβερε.
    Το οτι ο άλλος μπορεί να είναι ίδιος και χειρότερος, δεν αλλάζει το γεγονός οτι εκεί γίνονταν διάφορες βρωμιές.

    Y.Γ. Μπορεί και να θυμάσαι το περιστατικό, γιατί αν δεν κάνω λάθος, μαζί το είχαμε συζητήσει, και μου είχες πεί οτι είναι πάρα πολύ σοβαρό. Τί έγινε λοιπόν? Αν έχεις κάποια εντιμότητα θα πρέπει να μιλήσεις.
    Δεν είμαι ο Σαλίβερος. Στο free έγραφα ως Libre. Μπορεί στο phorum.gr να γίνονταν βρωμιές, αλλά δεν φτάνουν σε τιποτα το δικό σας φασισμό, όπου φιμώνατε την ελεύθερη έκφραση με φιλτρο. Εφαγες μπαν στο phorum.gr ? Γιατί εγώ δεν έφαγα μπαν στο δικό σας όταν σας έκραξα για το φίλτρο και μάλιστα μετά από έντονη αντιπαράθεση μαζί σου; Κι έρχεσαι εδώ και το παίζεις αδικημένος, δημοκράτη της πεντάρας. Το μόνο που διαφέρεις από τον Alejandro είναι ότι εσύ ελέγχεις την κατάστασή σου, ενώ αυτός έχει λαλήσει και νομίζει ότι είναι Κροάτης.

    Άβαταρ μέλους
    Saliveros
    Δημοσιεύσεις: 4884
    Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08
    Phorum.gr user: Saliveros
    Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

    Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saliveros » 05 Απρ 2018, 20:10

    hellegennes έγραψε:
    05 Απρ 2018, 20:00
    Saliveros έγραψε:
    05 Απρ 2018, 19:39
    hellegennes έγραψε:
    05 Απρ 2018, 19:32
    Κοίτα, από όταν οι διαχειριστές άφησαν το μαγαζί σε αυτόματο πιλότο και έδωσαν super mod δικαιώματα στους συντονιστές, κατά καιρούς είχαμε παραφωνίες. Προσωπικά θεωρώ -και όχι μόνο εγώ- ότι Ιανός και Ταλαίπωρος δεν έπρεπε να είναι συντονιστές, δεν ήταν αντικειμενικοί και έκαναν ό,τι ήθελαν. Τονίζω ότι δεν είναι μόνο δική μου άποψη.
    Η δε συμπεριφορά τους ήταν πολλές φορές για μπαν.
    Η δική σου, όταν ήσουν συντονιστής; Άψογη είμαι βέβαιος.
    Η δική μου συμπεριφορά όταν ήμουν συντονιστής; Δεν αγνοούσα ποτέ αναφορές. Στην χειρότερη, αν δεν ήταν να κάνω κάτι, έστελνα ένα ΠΜ στους άμεσα ενδιαφερόμενους. Φρόντιζα να μην έχω προκλητικό λόγο όσο ήμουν συντονιστής και δεν έπαιρνα την θέση κανενός και απέφευγα να εμπλέκομαι σε έντονες συζητήσεις, πολιτικά, κτλ.
    Αν εσύ τα θυμάσαι αλλιώς, όμως, είμαι όλος αφτιά.
    Μα όχι, είπαμε. Όλοι, πλην των τελευταίων συντονιστών, ήταν τέρατα αντικειμενικότητας.
    Αυτοί οι τελευταίοι ήταν καθάρματα, που ηδονίζονταν αδικώντας αθώους χρήστες άνευ λόγου.

    πλην του Ιανού, που έπαψε να συντονίζει από πολύ καιρό, αλλά τον υπολογίζουμε για συντονιστή για να προσδώσουμε κύρος στα λεγόμενά μας Εικόνα
      Σας κάναμε ανθρώπους.
      Πάνος Σκουρλέτης

      Άβαταρ μέλους
      hellegennes
      Δημοσιεύσεις: 40688
      Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

      Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Απρ 2018, 20:11

      Κανείς δεν μπορεί να είναι εντελώς αντικειμενικός. Αλλά όλοι μπορούν να προσπαθούν να είναι.
      Ξημέρωσε.
      Α, τι ωραία που είναι!
      Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
      Κι αν είμαι τυχερός,
      θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
      Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

      Άβαταρ μέλους
      hellegennes
      Δημοσιεύσεις: 40688
      Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

      Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Απρ 2018, 20:17

      Επίσης η οπτική σου αυτή μού θυμίζει το «και οι προηγούμενοι τα ίδια έκαναν». Πρέπει όλοι οι άλλοι συντονιστές να ήταν 100% αντικειμενικοί για να κατηγορήσει κανείς κάποιους για το ότι δεν ήταν καθόλου αντικειμενικοί. Όλα στο ίδιο τσουβάλι. Ή όλοι οι άλλοι θα είναι τέρατα αντικειμενικότητας ή δεν είναι κανείς αντικειμενικός κι αυτό αρκεί ως τοποθέτηση. Δεν υπάρχουν διαβαθμίσεις σε τίποτα.
      Ξημέρωσε.
      Α, τι ωραία που είναι!
      Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
      Κι αν είμαι τυχερός,
      θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
      Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

      Fuerte
      Δημοσιεύσεις: 1918
      Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 16:11
      Phorum.gr user: petit_bourgeois

      Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fuerte » 05 Απρ 2018, 20:25

      Beria έγραψε:
      05 Απρ 2018, 19:40
      Να ρωτήσω εγώ κάτι;
      Σας φαίνεται λογικό αμέσως μόλις άνοιξε το νέο φόρουμ που θα μας υποδεχτεί, μετά τον ξαφνικό θάνατο του προηγούμενου, να συζητάμε περισσότερο για διαχειριστικά θέματα, από το να γράφουμε τίποτα ενδιαφέρον;
      Λογικό; Απόλυτα. Σε όλους αρέσει το κουτσομπολιό και η meta συζήτηση (σχετικά με το ίδιο το μέσο και όχι με τη χρήση του μέσου) έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον γιατί εκτός από σχολιαστής είναι κανείς ταυτόχρονα και πρωταγωνιστής, αντίθετα με την πολιτική π.χ. που απλά σχολιάζει.

      Για το αν είναι θεμιτό ή παραγωγικό το συζητάμε. :)

      Ας γίνει η κουβέντα που είναι να γίνει για προσωπικά πάθη και κόντρες που προέκυψαν με το πέρασμα του χρόνου και κάποια στιγμή η συζήτηση θα κάνει τον κύκλο της και τα συγκεκριμένα νήματα θα κλειδωθούν και θα πάμε παρακάτω.

      Άβαταρ μέλους
      Kauldron
      Δημοσιεύσεις: 48510
      Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

      Re: Πως μάθατε για την νέα μας Πατρίδα;

      Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 05 Απρ 2018, 20:34

      mec_ έγραψε:
      05 Απρ 2018, 20:09
      Kauldron έγραψε:
      05 Απρ 2018, 18:43
      phorum.gr ήταν το όνομά του και που να χτυπιέσαι δεν μπορείς πλεον να βάζεις φίλτρα (μαζί με τον άλλο τον προβληματικό) και να το μετατρέπει αυτόματα σε βόθρουμ, αλλοιώνοντας τα ποστς των χρηστών παρά τη θέλησή τους.
      Με βάση την συμπεριφορά αρκετών συντονιστών του, μάλλον έχω δικαίωμα να το αποκαλώ βόθρο. Αναφέρομαι στο πολιτικό κομμάτι, και τις βρωμιές που γίνονταν εκεί. Βλέπω οτι παραβλέπεις όλα όσα είπα, με πάρα πολύ πονηρό τρόπο. Ξανά λοιπόν: Απειλητικό μήνυμα, σας το κάνω αναφορά, κάποιος από 'σας την περνάει στο ντούκου. Ποιός το έκανε αυτό? Μου λέτε ξανακάντο αναφορά (ενώ ΞΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ). Σας λέω δε γίνεται, και σας στέλνω σκριν, κάνετε οτι δεν καταλαβαίνετε. Μήνυμα στον διαχειριστή, κάνει οτι δεν καταλαβαίνει. Και στο καπάκι μπανάρισμα σ' εμένα, που ήμουν ο ΑΠΟΔΕΚΤΗΣ της απειλής. Οχι, δεν ήταν βόθρος που προστάτευε ορισμένους. Άσε μας ρε Σαλίβερε.
      Το οτι ο άλλος μπορεί να είναι ίδιος και χειρότερος, δεν αλλάζει το γεγονός οτι εκεί γίνονταν διάφορες βρωμιές.

      Y.Γ. Μπορεί και να θυμάσαι το περιστατικό, γιατί αν δεν κάνω λάθος, μαζί το είχαμε συζητήσει, και μου είχες πεί οτι είναι πάρα πολύ σοβαρό. Τί έγινε λοιπόν? Αν έχεις κάποια εντιμότητα θα πρέπει να μιλήσεις.
      Δεν είμαι ο Σαλίβερος. Στο free έγραφα ως Libre. Μπορεί στο phorum.gr να γίνονταν βρωμιές, αλλά δεν φτάνουν σε τιποτα το δικό σας φασισμό, όπου φιμώνατε την ελεύθερη έκφραση με φιλτρο. Εφαγες μπαν στο phorum.gr ? Γιατί εγώ δεν έφαγα μπαν στο δικό σας όταν σας έκραξα για το φίλτρο και μάλιστα μετά από έντονη αντιπαράθεση μαζί σου; Κι έρχεσαι εδώ και το παίζεις αδικημένος, δημοκράτη της πεντάρας. Το μόνο που διαφέρεις από τον Alejandro είναι ότι εσύ ελέγχεις την κατάστασή σου, ενώ αυτός έχει λαλήσει και νομίζει ότι είναι Κροάτης.
      Εσύ είσαι ρε περίπτωση? Είναι ακόμα το όνειρο της ζωής σου να γίνεις συντονιστής, ή το ξεπέρασες?
      Kappa έγραψε:
      04 Φεβ 2024, 15:56
      Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

      Απάντηση


      • Παραπλήσια Θέματα
        Απαντήσεις
        Προβολές
        Τελευταία δημοσίευση

      Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

      Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών