Δημοσιευσεις ανα ημερα

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 13 Φεβ 2019, 23:44

Highlander έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:40
Nandros έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:37
Diego έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:33
Δείξε μας τα τιμολόγια αφού έχεις βρει
Είστε τόσο κορόιδα και δουλεύετε τόσο πολύ (25.47 δημοσιεύσεις/ημέρα) τσάμπα;!! :o
Όχι, απλά μου αρέσει η συζήτηση για πολιτικοκοινωνικά.

Εσύ δηλαδή θεωρείς τον εαυτό σου κορόιδο; :smt017
7344 | Αναζήτηση δημοσιεύσεων μέλους | Νήματα μέλους
(1.51% επί συνόλου / 23.02 δημοσιεύσεις ανά ημέρα)
Είναι γνωστό τοις πάσι πως είμαι συνταξιούχος και περνώ κάποιες ώρες στο πχόρουμ - συνήθως απόγευμα και μετά - γελώντας με τα μποτάκια.
Κάνει καλό η γελωτοθεραπεία! :g030:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 13 Φεβ 2019, 23:46

πήζον bot έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:41
Nandros έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:37
Diego έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:33
Δείξε μας τα τιμολόγια αφού έχεις βρει
Είστε τόσο κορόιδα και δουλεύετε τόσο πολύ (25.47 δημοσιεύσεις/ημέρα) τσάμπα;!! :o
Εγώ ναι είμαι, εσύ με 23.02 πόσα παίρνεις?
Έχουμε επιτέλους μια ομολογία!

Είναι γνωστό τοις πάσι πως είμαι συνταξιούχος και περνώ κάποιες ώρες στο πχόρουμ - συνήθως απόγευμα και μετά - γελώντας με τα μποτάκια.
Κάνει καλό η γελωτοθεραπεία! :g030:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 13 Φεβ 2019, 23:46

Nandros έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:44
Highlander έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:40
Nandros έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:37

Είστε τόσο κορόιδα και δουλεύετε τόσο πολύ (25.47 δημοσιεύσεις/ημέρα) τσάμπα;!! :o
Όχι, απλά μου αρέσει η συζήτηση για πολιτικοκοινωνικά.

Εσύ δηλαδή θεωρείς τον εαυτό σου κορόιδο; :smt017
7344 | Αναζήτηση δημοσιεύσεων μέλους | Νήματα μέλους
(1.51% επί συνόλου / 23.02 δημοσιεύσεις ανά ημέρα)
Είναι γνωστό τοις πάσι πως είμαι συνταξιούχος και περνώ κάποιες ώρες στο πχόρουμ - συνήθως απόγευμα και μετά - γελώντας με τα μποτάκια.
Κάνει καλό η γελωτοθεραπεία! :g030:
Λογικό το βρίσκω. Εσύ το βρίσκεις παράλογο.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 13 Φεβ 2019, 23:47

Καταδικαζω τις δημοσιευσεις του εν χριστω αδελφου Νandros για πληρωμενα posts
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 13 Φεβ 2019, 23:48

Highlander έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:43
Nandros έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:41
Highlander έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:36
Εσύ δε βαρέθηκες ακόμα να αυτοεξευτελίζεσαι υποστηρίζοντας ότι υπάρχει άνθρωπος που να δίνει λεφτά σε κάποιον για να γράφει στο phorum.com.gr; :smt047
Συνέχισε να αυτοεξεφτελίζεσαι, αρνούμενος κάτι που γνωρίζουν οι πάντες, και για λίγα ψίχουλα.
Λίγοι μήνες σας έμειναν, μετά θα εξαφανιστείτε αφού θα κοπεί η ταρίφα!
Βεβαίως. Όλοι οι ψεκασμένοι αντισυριζαιοι έχουν πιστέψει την αρλούμπα με τα 0,60. Και καλά στο twitter δεν το αποκλείω να υπάρχουν άτομα που πληρώνονται, αν και πάλι είναι υπερβολικό το νούμερο, αλλά στο phorum.com.gr; Είστε απίθανοι :smt005:
Πιο πολλά παίρνετε; Για λέγε!
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 13 Φεβ 2019, 23:48

Nandros έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:48
Highlander έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:43
Nandros έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:41
Συνέχισε να αυτοεξεφτελίζεσαι, αρνούμενος κάτι που γνωρίζουν οι πάντες, και για λίγα ψίχουλα.
Λίγοι μήνες σας έμειναν, μετά θα εξαφανιστείτε αφού θα κοπεί η ταρίφα!
Βεβαίως. Όλοι οι ψεκασμένοι αντισυριζαιοι έχουν πιστέψει την αρλούμπα με τα 0,60. Και καλά στο twitter δεν το αποκλείω να υπάρχουν άτομα που πληρώνονται, αν και πάλι είναι υπερβολικό το νούμερο, αλλά στο phorum.com.gr; Είστε απίθανοι :smt005:
Πιο πολλά παίρνετε; Για λέγε!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11827
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 13 Φεβ 2019, 23:49

Τι ?λιγότερα? :smt005:

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 13 Φεβ 2019, 23:52

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:47
Καταδικαζω τις δημοσιευσεις του εν χριστω αδελφου Νandros για πληρωμενα posts
Ένας παραδέχτηκε πως είναι κορόιδο και το κάνει τσάμπα!
πήζον bot έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:41
Nandros έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:37
Είστε τόσο κορόιδα και δουλεύετε τόσο πολύ (25.47 δημοσιεύσεις/ημέρα) τσάμπα;!! :o
Εγώ ναι είμαι, εσύ με 23.02 πόσα παίρνεις?
:102:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 13 Φεβ 2019, 23:53

taliban έγραψε:
13 Φεβ 2019, 23:49
Τι ?λιγότερα? :smt005:
:smt005:

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18042
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 14 Φεβ 2019, 00:05

Αγαπητή αγέλη, σας έχουν πάρει χαμπάρι και οι πέτρες, δεν έχουν καμμία αξιοπιστία τα λόγια σας,δεν έχετε στο ενεργητικό σας ούτε ένα ποστ που να υποστηρίζει το δίκιο του κοσμάκη, και πάντα σπεύδετε να υποστηρίξετε τα συμφέροντα που τον κατατρέχουν. Με εξυπναδουλίτσες δικολαβίες μεμες μπάλες στην εξέδρα κλπ νομίζετε οτι αρθρώνετε ουσιαστικό λόγο.
Αν ήμουν το αφεντικό σας θα είχατε φύγει με κλωτσιές. Πιό πολύ κακό κάνετε. Δεν πείθετε παρα μόνο τους συναδέλφους σας. Η ποιότητά σας είναι πολύ χαμηλή. Πρέπει να ανέβει το επίπεδο, έχει ξεφτιλιστεί το ζήτημα.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 14 Φεβ 2019, 00:26

πήζον bot έγραψε:
14 Φεβ 2019, 00:05
Αγαπητή αγέλη, σας έχουν πάρει χαμπάρι και οι πέτρες, δεν έχουν καμμία αξιοπιστία τα λόγια σας,δεν έχετε στο ενεργητικό σας ούτε ένα ποστ που να υποστηρίζει το δίκιο του κοσμάκη, και πάντα σπεύδετε να υποστηρίξετε τα συμφέροντα που τον κατατρέχουν. Με εξυπναδουλίτσες δικολαβίες μεμες μπάλες στην εξέδρα κλπ νομίζετε οτι αρθρώνετε ουσιαστικό λόγο.
Αν ήμουν το αφεντικό σας θα είχατε φύγει με κλωτσιές. Πιό πολύ κακό κάνετε. Δεν πείθετε παρα μόνο τους συναδέλφους σας. Η ποιότητά σας είναι πολύ χαμηλή. Πρέπει να ανέβει το επίπεδο, έχει ξεφτιλιστεί το ζήτημα.
Αν με το "αγέλη" απευθύνεσαι στα συν-συριζομποτάκια σου, δεν έχω πρόβλημα. Έχετε ενσκήψει όντως σαν αγέλη από ύαινες εδώ μέσα και επαναλαμβάνετε ο ένας τον άλλον, αφού αυτή είναι η γραμμή που παίρνετε.
Έχει πολύ θράσος κάποιος να μιλάει για "το δίκιο του κοσμάκη", όταν οι αλήτες που υποστηρίζει τον πηδάνε, τον κοσμάκη καθημερινά και ανηλεώς.
Αποδειχτήκατε οι πρώτοι πρόθυμοι στα 4, οι μεγαλύτεροι γερμανοτσολιάδες και πρώτοι μερκελιστές!
Εμείς που σας κατακρίνουμε, δεν έχουμε αφεντικό, σε αντίθεση με σας που θα έπρεπε να σας πετάξει με τις κλωτσιές για την τόσο χάλια δουλειά που παρέχετε. Αλλά αυτές είναι οι ικανότητες σας, αυτά τα ελάχιστα μπορείτε να παράσχετε. Διαφορετικά θα ήσασταν κάπου καλύτερα.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18042
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 14 Φεβ 2019, 00:29

Nandros έγραψε:
14 Φεβ 2019, 00:26
πήζον bot έγραψε:
14 Φεβ 2019, 00:05
Αγαπητή αγέλη, σας έχουν πάρει χαμπάρι και οι πέτρες, δεν έχουν καμμία αξιοπιστία τα λόγια σας,δεν έχετε στο ενεργητικό σας ούτε ένα ποστ που να υποστηρίζει το δίκιο του κοσμάκη, και πάντα σπεύδετε να υποστηρίξετε τα συμφέροντα που τον κατατρέχουν. Με εξυπναδουλίτσες δικολαβίες μεμες μπάλες στην εξέδρα κλπ νομίζετε οτι αρθρώνετε ουσιαστικό λόγο.
Αν ήμουν το αφεντικό σας θα είχατε φύγει με κλωτσιές. Πιό πολύ κακό κάνετε. Δεν πείθετε παρα μόνο τους συναδέλφους σας. Η ποιότητά σας είναι πολύ χαμηλή. Πρέπει να ανέβει το επίπεδο, έχει ξεφτιλιστεί το ζήτημα.
Αν με το "αγέλη" απευθύνεσαι στα συν-συριζομποτάκια σου, δεν έχω πρόβλημα. Έχετε ενσκήψει όντως σαν αγέλη από ύαινες εδώ μέσα και επαναλαμβάνετε ο ένας τον άλλον, αφού αυτή είναι η γραμμή που παίρνετε.
Έχει πολύ θράσος κάποιος να μιλάει για "το δίκιο του κοσμάκη", όταν οι αλήτες που υποστηρίζει τον πηδάνε, τον κοσμάκη καθημερινά και ανηλεώς.
Αποδειχτήκατε οι πρώτοι πρόθυμοι στα 4, οι μεγαλύτεροι γερμανοτσολιάδες και πρώτοι μερκελιστές!
Εμείς που σας κατακρίνουμε, δεν έχουμε αφεντικό, σε αντίθεση με σας που θα έπρεπε να σας πετάξει με τις κλωτσιές για την τόσο χάλια δουλειά που παρέχετε. Αλλά αυτές είναι οι ικανότητες σας, αυτά τα ελάχιστα μπορείτε να παράσχετε. Διαφορετικά θα ήσασταν κάπου καλύτερα.
.
Μιλάς σε λάρκερ ανόητε

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 14 Φεβ 2019, 00:33

πήζον bot έγραψε:
14 Φεβ 2019, 00:29
Nandros έγραψε:
14 Φεβ 2019, 00:26
πήζον bot έγραψε:
14 Φεβ 2019, 00:05
Αγαπητή αγέλη, σας έχουν πάρει χαμπάρι και οι πέτρες, δεν έχουν καμμία αξιοπιστία τα λόγια σας,δεν έχετε στο ενεργητικό σας ούτε ένα ποστ που να υποστηρίζει το δίκιο του κοσμάκη, και πάντα σπεύδετε να υποστηρίξετε τα συμφέροντα που τον κατατρέχουν. Με εξυπναδουλίτσες δικολαβίες μεμες μπάλες στην εξέδρα κλπ νομίζετε οτι αρθρώνετε ουσιαστικό λόγο.
Αν ήμουν το αφεντικό σας θα είχατε φύγει με κλωτσιές. Πιό πολύ κακό κάνετε. Δεν πείθετε παρα μόνο τους συναδέλφους σας. Η ποιότητά σας είναι πολύ χαμηλή. Πρέπει να ανέβει το επίπεδο, έχει ξεφτιλιστεί το ζήτημα.
Αν με το "αγέλη" απευθύνεσαι στα συν-συριζομποτάκια σου, δεν έχω πρόβλημα. Έχετε ενσκήψει όντως σαν αγέλη από ύαινες εδώ μέσα και επαναλαμβάνετε ο ένας τον άλλον, αφού αυτή είναι η γραμμή που παίρνετε.
Έχει πολύ θράσος κάποιος να μιλάει για "το δίκιο του κοσμάκη", όταν οι αλήτες που υποστηρίζει τον πηδάνε, τον κοσμάκη καθημερινά και ανηλεώς.
Αποδειχτήκατε οι πρώτοι πρόθυμοι στα 4, οι μεγαλύτεροι γερμανοτσολιάδες και πρώτοι μερκελιστές!
Εμείς που σας κατακρίνουμε, δεν έχουμε αφεντικό, σε αντίθεση με σας που θα έπρεπε να σας πετάξει με τις κλωτσιές για την τόσο χάλια δουλειά που παρέχετε. Αλλά αυτές είναι οι ικανότητες σας, αυτά τα ελάχιστα μπορείτε να παράσχετε. Διαφορετικά θα ήσασταν κάπου καλύτερα.
Μιλάς σε λάρκερ ανόητε
Μην προβάλεις στους άλλους αυτά που βλέπεις στον καθρέπτη σου.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Τρίκαλος
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 442
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 20:33

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τρίκαλος » 14 Φεβ 2019, 00:35

Τι ουσιαστικό λόγο και τι ποιότητα ζητάς; Απέναντι σε ποιους; Ας είμαστε σοβαροί.
Όταν αποφασίζεις να παίξεις μπάλα αντιμέτωπος με δρεπάνια και άσχετους, δεν υπάρχει χώρος για ποδιές αλά Τζιοβάνι, θα παίξεις με τον Τάσο Πάντο.
Άραξε και απόλαυσε το κομματικό και ιδεολογικό σου βατερλό.
Τίποτα το προσωπικό, προέχει η σωτηρία της χώρας.
"Σκαιός και αγροίκος είμαι. Είναι στη φύση μου, τη σκάφη-σκάφη να λέω."

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18042
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Δημοσιευσεις ανα ημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 14 Φεβ 2019, 00:47

Τρίκαλος έγραψε:
14 Φεβ 2019, 00:35
Τι ουσιαστικό λόγο και τι ποιότητα ζητάς; Απέναντι σε ποιους; Ας είμαστε σοβαροί.
Όταν αποφασίζεις να παίξεις μπάλα αντιμέτωπος με δρεπάνια και άσχετους, δεν υπάρχει χώρος για ποδιές αλά Τζιοβάνι, θα παίξεις με τον Τάσο Πάντο.
Άραξε και απόλαυσε το κομματικό και ιδεολογικό σου βατερλό.
Τίποτα το προσωπικό, προέχει η σωτηρία της χώρας.
Το δικό σας βατερλώ βλέπω.
Η σωτηρία της χώρας? Σοβαρά τωρα? Ας το δεχτώ για τις ανάγκες της κουβέντας.(εννοείται οτι δεν το δέχομαι)
Ποιόν θα πείσετε όταν το επίπεδο είναι υπό το μηδεν? Αρνούμαι να συμφωνήσω σε κάτι που λέει κάποιος που έχει συλληφθεί 200 φορές να λέει κοτσάνες. Θέλει πολύ μυαλο αυτό για να το καταλάβετε? Πρέπει να ανέβει το επίπεδο. Είναι πολύ απλό. Δε μπορεί καθε ποστ να εχει 0.60 μέσα. Και από ποιούς? Από τους πρώτους διδάξαντες.
Πίστευε ότι θέλεις δεν έχω πρόβλημα. Υπερασπίσου το με αξιοπρέπεια. Ο γκόλντεν έιτζ είναι αξιοπρεπέστατος συγκριτικά. Ανεβάστε το επίπεδο είναι ξεφτίλα αυτό το πράγμα..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών