Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10444
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 10 Μάιος 2024, 18:06

Λεγεών έγραψε:
10 Μάιος 2024, 18:01
Σέλευκας έγραψε:
10 Μάιος 2024, 17:37
Είναι μεγάλη η δικαίωση των Ολυμπιακών για το Φορτούνη επειδή όλοι οι ξένοι προπονητές δεν τον θέλανε, όμως εμείς όλοι οι απλοί, βλέπαμε ότι ο Φορτούνης είναι η μόνη ελπίδα για την ομάδα, γιατί τέτοιος παίκτης δεν ξαναβγαίνει. Δεν είμαστε στη Βραζιλία. Όλοι οι φίλαθλοι ακούσανε ένα σωρό προσβολές απο ειδήμονες δημοσιογράφους μυρωδιές , ακόμα και οι πρόεδροι στηρίζανε το παιδί γιατί είναι και αυτοί φίλαθλοι και δεν ακούνε τα παπαγαλάκια που δε νιώθουν απο Ολυμπιακό και παριστάνουν δεν ξέρω και γω τι τόσα χρόνια. Αντε γεια.
Πολύ σωστά. Είναι 31, έχει σπάσει τα γόνατα του για την ομάδα, και ακόμα κάποιοι τον αμφισβητούν. Πλέον αυτά τελείωσαν και έχει το δικαίωμα να αποφασίσει αν θέλει να τελειώσει την καριέρα του ως αρχηγός εδώ ή να πάει να πάρει ένα καλό συμβόλαιο στην Αραβία.

Το πρότζεκτ είναι να βρεθεί ο επόμενος ή οι επόμενοι. Ευτυχώς υπάρχουν έτοιμοι Έλληνες παίκτες μέσα στην ομάδα, και υπάρχει μια καλή φουρνιά από την Κ19, που μακάρι να βγει.
Γ εθνική δεν πέσατε εσείς;

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9167
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 10 Μάιος 2024, 18:59

Λεγεών έγραψε:
10 Μάιος 2024, 18:01
Σέλευκας έγραψε:
10 Μάιος 2024, 17:37
Είναι μεγάλη η δικαίωση των Ολυμπιακών για το Φορτούνη επειδή όλοι οι ξένοι προπονητές δεν τον θέλανε, όμως εμείς όλοι οι απλοί, βλέπαμε ότι ο Φορτούνης είναι η μόνη ελπίδα για την ομάδα, γιατί τέτοιος παίκτης δεν ξαναβγαίνει. Δεν είμαστε στη Βραζιλία. Όλοι οι φίλαθλοι ακούσανε ένα σωρό προσβολές απο ειδήμονες δημοσιογράφους μυρωδιές , ακόμα και οι πρόεδροι στηρίζανε το παιδί γιατί είναι και αυτοί φίλαθλοι και δεν ακούνε τα παπαγαλάκια που δε νιώθουν απο Ολυμπιακό και παριστάνουν δεν ξέρω και γω τι τόσα χρόνια. Αντε γεια.
Πολύ σωστά. Είναι 31, έχει σπάσει τα γόνατα του για την ομάδα, και ακόμα κάποιοι τον αμφισβητούν. Πλέον αυτά τελείωσαν και έχει το δικαίωμα να αποφασίσει αν θέλει να τελειώσει την καριέρα του ως αρχηγός εδώ ή να πάει να πάρει ένα καλό συμβόλαιο στην Αραβία.

Το πρότζεκτ είναι να βρεθεί ο επόμενος ή οι επόμενοι. Ευτυχώς υπάρχουν έτοιμοι Έλληνες παίκτες μέσα στην ομάδα, και υπάρχει μια καλή φουρνιά από την Κ19, που μακάρι να βγει.
Ο Πογιέτ χαιρέτησε σήμερα , αν δεν ήταν αντιφορτουνικός κολλημένος τώρα θα ήμασταν στο Γιούρο και αντί γιαυτό χάσαμε απο κάποια Γεωργία ή Κατερίνα δε θυμάμαι.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9167
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 10 Μάιος 2024, 19:02

Ούτε με βαλέ δεν κόβει λέει ο Φορτούνης, άντε γαμηθήτε
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4021
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 10 Μάιος 2024, 19:32

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
10 Μάιος 2024, 10:55
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
21 Απρ 2024, 15:20

Αγαπητέ συνπχορουμίτη Gordian Knot, άσε για λίγο στην άκρη το φτυάρι και τα σχέδια για χωματουργικές εργασίες στη Ν. Φιλαδέλφεια και μοιράσου τουλάχιστον εσύ τις σκέψεις σου μαζί μας. Γράψε μας, πως αισθάνεσαι που μια ελληνική ομάδα και μάλιστα ο ΘΡΥΛΟΣ του ελληνικού αθλητισμού πρώτα έδωσε καίριο χτύπημα στον νεοθωμανισμό και τώρα βρίσκεται προ των πυλών του να διεκδικήσει ευρωπαϊκό τίτλο στο ποδόσφαιρο και μάλιστα στη νεότευκτη Αγία Σοφία; :003:
Συνέλληνα Gordian Knot, ακόμη περιμένω μια απάντηση. Σε παρακαλώ, παράτα έστω και τώρα για λίγο την αξίνα και πιάσε πάλι το πληκτρολόγιο ή το κινητό. Γράψε μας για τα συναισθήματα που σε κατακλύζουν στη σκέψη πως μια ομάδα της πατρίδας μας απέχει ένα 90λεπτο (ή και λίγο παραπάνω) από το να σηκώσει ευρωπαϊκή κούπα στον ουρανό της Νέας Φιλαδέλφειας. :hebit:
Τοποθετήθηκα λίγη ώρα μετά την ολοκλήρωση της αναμέτρησης με τους «Χωριάτες», δεν το διάβασες;
Gordian Knot @ Προκριματικα chl/europa/conference
Gordian Knot έγραψε:
10 Μάιος 2024, 01:07
Βραδιά πένθους για την Ελλάδα καθώς ως γνωστόν «Κάθε ήττα του gayρου είναι νίκη του πολιτισμού».
Ακόμα χειρότερα, βγήκε να πουλήσει μούρη, να κάνει ρεκλάμα και να το παίξει υπεράνω ο αρχιμαφιόζος 💉 πρεζέμπορας 💉, το σίχαμα της οικουμένης - έτσι γίνονται τα καλά ξεπλύματα 🧺
Η πίκρα μετριάστηκε μόλις αντιλήφθηκα την αλλαγή avatar του GoBack σε Γαβριήλ - πότε πρόλαβε ο μπαγάσας;
Επικοινώνησα δε με τον γνωστό Πανθηρώνιο Beria για τα περαιτέρω καθώς έχει το know how σε σκαπτικές/χωματουργικές εργασίες.
Υπό τις παρούσες συνθήκες (με αντίπαλο ιταλική και όχι τουρκική ομάδα) μην περιμένεις να δείξω συμπάθεια σε ματς-ορόσημο όταν οι καραπαπαροβερβελογαυροφυλλάδες έχουν πρω(κ)τοσέλιδο «Την 29η Μαΐου ΠΕΦΤΕΙ η Αγιά Σοφιά».
Αν είναι να πέσει κάτι, αυτό θα είναι 🔥🔥🔥 ΥΓΡΟ ΠΥΡ 🔥🔥🔥 από τις πολεμίστρες.
ΒουΒουΒουΒου και τα σχετικά.
Βαζιβουζούκοι!
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 10 Μάιος 2024, 21:26

Gordian Knot έγραψε:
10 Μάιος 2024, 19:32
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
10 Μάιος 2024, 10:55
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
21 Απρ 2024, 15:20

Αγαπητέ συνπχορουμίτη Gordian Knot, άσε για λίγο στην άκρη το φτυάρι και τα σχέδια για χωματουργικές εργασίες στη Ν. Φιλαδέλφεια και μοιράσου τουλάχιστον εσύ τις σκέψεις σου μαζί μας. Γράψε μας, πως αισθάνεσαι που μια ελληνική ομάδα και μάλιστα ο ΘΡΥΛΟΣ του ελληνικού αθλητισμού πρώτα έδωσε καίριο χτύπημα στον νεοθωμανισμό και τώρα βρίσκεται προ των πυλών του να διεκδικήσει ευρωπαϊκό τίτλο στο ποδόσφαιρο και μάλιστα στη νεότευκτη Αγία Σοφία; :003:
Συνέλληνα Gordian Knot, ακόμη περιμένω μια απάντηση. Σε παρακαλώ, παράτα έστω και τώρα για λίγο την αξίνα και πιάσε πάλι το πληκτρολόγιο ή το κινητό. Γράψε μας για τα συναισθήματα που σε κατακλύζουν στη σκέψη πως μια ομάδα της πατρίδας μας απέχει ένα 90λεπτο (ή και λίγο παραπάνω) από το να σηκώσει ευρωπαϊκή κούπα στον ουρανό της Νέας Φιλαδέλφειας. :hebit:
Τοποθετήθηκα λίγη ώρα μετά την ολοκλήρωση της αναμέτρησης με τους «Χωριάτες», δεν το διάβασες;
Gordian Knot @ Προκριματικα chl/europa/conference
Gordian Knot έγραψε:
10 Μάιος 2024, 01:07
Βραδιά πένθους για την Ελλάδα καθώς ως γνωστόν «Κάθε ήττα του gayρου είναι νίκη του πολιτισμού».
Ακόμα χειρότερα, βγήκε να πουλήσει μούρη, να κάνει ρεκλάμα και να το παίξει υπεράνω ο αρχιμαφιόζος 💉 πρεζέμπορας 💉, το σίχαμα της οικουμένης - έτσι γίνονται τα καλά ξεπλύματα 🧺
Η πίκρα μετριάστηκε μόλις αντιλήφθηκα την αλλαγή avatar του GoBack σε Γαβριήλ - πότε πρόλαβε ο μπαγάσας;
Επικοινώνησα δε με τον γνωστό Πανθηρώνιο Beria για τα περαιτέρω καθώς έχει το know how σε σκαπτικές/χωματουργικές εργασίες.
Υπό τις παρούσες συνθήκες (με αντίπαλο ιταλική και όχι τουρκική ομάδα) μην περιμένεις να δείξω συμπάθεια σε ματς-ορόσημο όταν οι καραπαπαροβερβελογαυροφυλλάδες έχουν πρω(κ)τοσέλιδο «Την 29η Μαΐου ΠΕΦΤΕΙ η Αγιά Σοφιά».
Αν είναι να πέσει κάτι, αυτό θα είναι 🔥🔥🔥 ΥΓΡΟ ΠΥΡ 🔥🔥🔥 από τις πολεμίστρες.
ΒουΒουΒουΒου και τα σχετικά.
Βαζιβουζούκοι!
Εικόνα
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11944
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 10 Μάιος 2024, 23:24

Ποιοι άραγε να είναι οι δικοί μας αγαπημένοι πχορουμίτες;


Χαμός στα social των «Βιόλα» από Έλληνες οπαδούς αντιπάλων του Ολυμπιακού σύμφωνα με την Gazzetta dello sport – Τι γράφουν για τον τελικό στην ΟΠΑΠ Αρένα και την υποστήριξη από τους αντι-Ολυμπιακούς!
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11944
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 10 Μάιος 2024, 23:26

Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 3079
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 10 Μάιος 2024, 23:31

Σέλευκας έγραψε:
10 Μάιος 2024, 19:02
Ούτε με βαλέ δεν κόβει λέει ο Φορτούνης, άντε γαμηθήτε
Η αλήθεια είναι ότι φέτος είναι μεταμορφωμένος. Ούτε εγώ τον άντεχα. Δεν ξέρω πως μεταλλάχθηκε ετσι
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3308
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 11 Μάιος 2024, 00:08

Πρετεντέρης έγραψε:
10 Μάιος 2024, 23:26
Πάμε ρε txingurri

:g094::g094::g094:
Perception is reality...

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8450
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 11 Μάιος 2024, 02:44

Λεγεών έγραψε:
10 Μάιος 2024, 12:53
axilmar έγραψε:
10 Μάιος 2024, 11:26
Λοιπον πολυ ωραιο το συναισθημα και η νικη, αλλα αγωνιστικα ο Ολυμπιακος ητανε ολιγον ...πατος. Η Αστον Βιλλα κυριαρχησε σε ολο το παιχνιδι, εμεις μια μπαλια δεν μπορουσαμε να αλλαξουμε. Ευτυχως που η αμυνα της ηταν για τα μπαζα και το εχουμε στην αντεπιθεση...

Γιατι οι παιχτες μας ηταν τοσο σκασμενοι; οποτε τους επιανε απο κοντα η καμερα βαριανασεναν. Λες και ηταν τιποτα μπαρμπαδες που κατεβηκαν για μπαλα μετα απο χρονια καφενειου και μπυρων...
Συγγνώμη, αλλά δεν καταλαβαίνεις τι βλέπεις και έχεις κάνει πολύ λάθος διάβασμα του παιχνιδιού.

Ο Ολυμπιακός πήγε το παιχνίδι εκεί που ήθελε με χαρακτηριστική ευκολία, και είχε τον απόλυτο έλεγχο του από την αρχή μέχρι το τέλος. Δεν κινδύνευσε παρά ελάχιστα, σε ένα μακρινό σουτ και μια μακρινή κεφαλιά του Μαρκόπουλου. Σε αυτές τις δυο φάςεις, είχε τον Τζολάκη, που κατά τα άλλα είχε ένα εύκολο βράδυ. Τετ α τετ δεν έγινε ποτέ. Η άμυνα δεν αγχώθηκε πραγματικά ποτέ.

Το Μαρκόπουλο ήταν που καιγόταν, και όπως σωστά είπε ο Ραπτόπουλος πήγαν και έπαιξαν με 3 στόπερ μέχρι το 70 σε παιχνίδι που βρίσκονταν 3 γκολ πίσω. Άθλιο κοουτσάρισμα από Έμερι, αλλά και οι παίκτες του ήταν άθλιοι και ανθυπομέτριοι. Τα 6-7 κόρνερ τα πήραν από σωστές άμυνες του Ολυμπιακού.

Στον αντίποδα ο Ολυμπιακός είχε 7 ή 8 οφσάιντ. Ήταν ξεκάθαρη η οδηγία μετά το πρώτο γκολ να αμυνθεί και να χτυπήσει με μακρινές μπαλιές στην αντεπίθεση. Δεν ήταν ο Ολυμπιακός που καιγόταν για το γκολ, είχε ήδη 3 τέρματα προβάδισμα.

Καθόλου σκασμένοι δεν ήταν οι παίκτες του Ολυμπιακού. Ο αγύμναστος Φορτούνης έκανε ματσάρα. Σπουδαίος ο γυμναστής και ο μπαρίστα του Μεντιλίμπαρ.

ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ
Ρε συ φαινονταν στην καμερα λεμε, οταν τους επαιρνε απο κοντα! με ανοιχτα στοματα ηταν σχεδον ολοι καθε φορα που τους επαιρνε απο κοντα η καμερα!

Για το διαβασμα του παιχνιδιου, διαφωνω. Ναι μεν ο Ολυμπιακος ηθελε να παιξει με αντεπιθεσεις, αλλα μεχρι την περιοχη μας εφταναν πολυ ευκολα οι Αγγλοι, και θα μπορουσαν ανετα εαν προσεχαν να ειχαν ριξει 3 γκολ.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28546
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 11 Μάιος 2024, 05:37

Πως στο μπουτσο εχει φτασει 63 σελιδες αυτο το νημα
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11637
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 11 Μάιος 2024, 06:48

GoBack έγραψε:
11 Μάιος 2024, 05:37
Πως στο μπουτσο εχει φτασει 63 σελιδες αυτο το νημα
Της κούλας με το ζόρι 5 στο κιτρινόμαυρο;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11944
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 11 Μάιος 2024, 09:00

GoBack έγραψε:
11 Μάιος 2024, 05:37
Πως στο μπουτσο εχει φτασει 63 σελιδες αυτο το νημα
Όταν έχεις τόσο μεγαλείο, είναι ελάχιστες. :D
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11944
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 11 Μάιος 2024, 11:48

Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 13242
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 11 Μάιος 2024, 11:50

Πρετεντέρης έγραψε:
11 Μάιος 2024, 11:48

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών