Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10514
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 16 Μάιος 2024, 00:02

Rakomelofronas έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:51
Οργισμένος έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:46
Rakomelofronas έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:42
Ελπίζω να μην έχουμε τραυματίες και νεκρούς στην πόλη και όχι μόνο. Οι καθυστερημένοι εκατέρωθεν είναι ήδη έτοιμοι, μπριζωμένοι από βλάκες μεσήλικες που μπερδεύουν δολοφονίες με ποδοσφαιρικούς αγώνες, λες και θα αναστηθεί ο Άλκης αν ο Μορον κάνει χατ τρικ.

Δηλώνω από τώρα πως, ό,τι και αν γίνει την Κυριακή, θέλω να πάρει το κύπελλο ο Άρης.

Πιστεύω ότι ο ΠΑΟΚ θα νικήσει αλλά με πολύ ψυχοβγαλτικό τρόπο πχ με τη μοναδική του εντός εστίας τελική μετά το 85.
Να δεις που θα νικησει ανετα, 0-2 το ημιχρονο , επειδη εχει αναποδη ψυχολογια ο παοκ. Οσο για επεισοδια, τιποτα δεν θα γινει αφου μεσα/εξω το γηπεδο θα ειναι γεματο ματ.
Τα συνηθη πρεζακια οκ, ολο και κατι θα κανουν.
Δεν φοβάμαι για το γήπεδο αλλά για ό,τι γίνει από σήμερα ως την Κυριακή το βράδυ. Στον Εύοσμο ήδη έπεσαν κάτι φαπες, όχι κάτι ιδιαίτερο ευτυχώς.
Αυτά καλό είναι να μην γίνονται

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15845
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 16 Μάιος 2024, 00:03

Arisvilla έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:56
Rakomelofronas έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:42
Ελπίζω να μην έχουμε τραυματίες και νεκρούς στην πόλη και όχι μόνο. Οι καθυστερημένοι εκατέρωθεν είναι ήδη έτοιμοι, μπριζωμένοι από βλάκες μεσήλικες που μπερδεύουν δολοφονίες με ποδοσφαιρικούς αγώνες, λες και θα αναστηθεί ο Άλκης αν ο Μορον κάνει χατ τρικ.

Δηλώνω από τώρα πως, ό,τι και αν γίνει την Κυριακή, θέλω να πάρει το κύπελλο ο Άρης.

Πιστεύω ότι ο ΠΑΟΚ θα νικήσει αλλά με πολύ ψυχοβγαλτικό τρόπο πχ με τη μοναδική του εντός εστίας τελική μετά το 85.
Εξυπνάκια οι δολοφονίες έγιναν από δικούς σας. Και βγάζατε μετά και πανό. Κρατάτε αδέλφια και τέτοια. Δεν θα αναστηθεί ο Αλκης και ο Τόσκο αλλά εκεί στον παράδεισο θα χαρεί η ψυχούλα τους. Εγώ δηλώνω οτι και την Κυριακή και στον τελικό θα κερδίσουμε. Εμείς οι "βλάκες μεσήλικες" θα οδηγήσουμε την ομάδα σε 2 νίκες.
Kala τωρα θα καμομε και σηριαλ μεταξυ κιτρινων και ασπρομαυρων πρεζακιων , ωστε να διασκεδασομε τις εντυπωσεις...
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 19004
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 16 Μάιος 2024, 00:14

Arisvilla έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:56
Rakomelofronas έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:42
Ελπίζω να μην έχουμε τραυματίες και νεκρούς στην πόλη και όχι μόνο. Οι καθυστερημένοι εκατέρωθεν είναι ήδη έτοιμοι, μπριζωμένοι από βλάκες μεσήλικες που μπερδεύουν δολοφονίες με ποδοσφαιρικούς αγώνες, λες και θα αναστηθεί ο Άλκης αν ο Μορον κάνει χατ τρικ.

Δηλώνω από τώρα πως, ό,τι και αν γίνει την Κυριακή, θέλω να πάρει το κύπελλο ο Άρης.

Πιστεύω ότι ο ΠΑΟΚ θα νικήσει αλλά με πολύ ψυχοβγαλτικό τρόπο πχ με τη μοναδική του εντός εστίας τελική μετά το 85.
Εξυπνάκια οι δολοφονίες έγιναν από δικούς σας. Και βγάζατε μετά και πανό. Κρατάτε αδέλφια και τέτοια. Δεν θα αναστηθεί ο Αλκης και ο Τόσκο αλλά εκεί στον παράδεισο θα χαρεί η ψυχούλα τους. Εγώ δηλώνω οτι και την Κυριακή και στον τελικό θα κερδίσουμε. Εμείς οι "βλάκες μεσήλικες" θα οδηγήσουμε την ομάδα σε 2 νίκες.
Εικόνα
πηγη paok24
το παραπανω ΠΑΟΚτσηδες το σηκωσαν;


ολοι οι φιλαθλοι στενοχωρηθηκαμε και στενοχωριομαστε με τον Αλκη , τον τοσκο και με τον Νασο και με τον ΑΕΚτση που εχασε την ζωη του τις προαλλες,τον αστυνομικο τον λυγγεριδη και με ολα οσα γινονται κατα καιρους απο τους χουλιγκανους
εγω χαιρομαι που πηγαινω σε καφετεριες εδω που μενω ανακατες με ολυμπιακους,ΠΑΟΚτσηδες, Παναθηναικους,ΑΕΚτσηδες(Σημερα μαλιστα ετσι ακριβως ηταν και φισκα το μαγαζι!) και πανηγυριζουμε και φωναζουμε,ολοι για την ομαδα ο καθενας χωρις κανενα προβλημα ,κανουμε και την καζουρα μας,δινουμε και συγχαρητηρια οταν βλεπουμε κατι καλο απο την αλλη ομαδα
αυτο ειναι το υγιες
μην βαζουμε την αρρωστεια στο τραπεζι και κυριως μην καλλιεργουμε ΜΙΣΟΣ επ αφορμη σκοτεινων γεγονοτων
το αντιθετο πρεπει να γινεται
δεν ειναι δυνατον να ταυτιζεις μια ομαδα εναν συλλογο ,τον ανθρωπο που συζητας καθημερινα στην δουλεια,στην παρεα,εδω μεσα με τους χουλιγκανους !δηλητηριαζεται η ατμοσφαιρα ετσι
αλλο να θυμομαστε την μνημη τους,που ναι αυτο πρεπει να γινεται και επ αφορμη να ζηταμε πραγματικα μετρα για να μην ξαναγινει τπτ

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4682
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 16 Μάιος 2024, 00:14

Arisvilla έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:56
Εξυπνάκια οι δολοφονίες έγιναν από δικούς σας. Και βγάζατε μετά και πανό. Κρατάτε αδέλφια και τέτοια. Δεν θα αναστηθεί ο Αλκης και ο Τόσκο αλλά εκεί στον παράδεισο θα χαρεί η ψυχούλα τους. Εγώ δηλώνω οτι και την Κυριακή και στον τελικό θα κερδίσουμε. Εμείς οι "βλάκες μεσήλικες" θα οδηγήσουμε την ομάδα σε 2 νίκες.
"Δικούς σας" και "εσείς" και κάπως έτσι μαθαίνεις σε κάθε νεαρό Αρειανό, που έχει την ατυχία να σε ακούει, να βλέπει έναν δολοφόνο στον συμμαθητή του, τον συμφοιτητή του και παντού, μόνο και μόνο για να έχεις λίγο πιο φανατισμένη κερκίδα σε ένα παιχνίδι πρωταθλήματος. Τουλάχιστον αποδέχτηκες τον χαρακτηρισμό. Είναι μια πρόοδος.

Ελπίζω κάποια στιγμή να ηρεμήσει το τυφλό μίσος στην ψυχή σου, όχι προς τους ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ που πρέπει να σαπίσουν στη φυλακή αλλά προς τους Τούρκους και τους φιλοξενούμενους στην "πόλη του Θεού" που ούτε τους ξέρεις ούτε σε ξέρουν. Θες να σιχαίνεσαι τον ΠΑΟΚ και όποιον άλλον θέλεις; Καλά κάνεις. Δολοφονία όμως δεν θα φορτώνεις σε άσχετους. Φώναξε για την ομάδα σου, στήριξέ την με πάθος και μακάρι να πάρετε το κύπελλο. Αυτά.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11630
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 16 Μάιος 2024, 00:17

Κόκκορας έγραψε:
16 Μάιος 2024, 00:14
Arisvilla έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:56
Rakomelofronas έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:42
Ελπίζω να μην έχουμε τραυματίες και νεκρούς στην πόλη και όχι μόνο. Οι καθυστερημένοι εκατέρωθεν είναι ήδη έτοιμοι, μπριζωμένοι από βλάκες μεσήλικες που μπερδεύουν δολοφονίες με ποδοσφαιρικούς αγώνες, λες και θα αναστηθεί ο Άλκης αν ο Μορον κάνει χατ τρικ.

Δηλώνω από τώρα πως, ό,τι και αν γίνει την Κυριακή, θέλω να πάρει το κύπελλο ο Άρης.

Πιστεύω ότι ο ΠΑΟΚ θα νικήσει αλλά με πολύ ψυχοβγαλτικό τρόπο πχ με τη μοναδική του εντός εστίας τελική μετά το 85.
Εξυπνάκια οι δολοφονίες έγιναν από δικούς σας. Και βγάζατε μετά και πανό. Κρατάτε αδέλφια και τέτοια. Δεν θα αναστηθεί ο Αλκης και ο Τόσκο αλλά εκεί στον παράδεισο θα χαρεί η ψυχούλα τους. Εγώ δηλώνω οτι και την Κυριακή και στον τελικό θα κερδίσουμε. Εμείς οι "βλάκες μεσήλικες" θα οδηγήσουμε την ομάδα σε 2 νίκες.
[img]https://i.postimg.cc/65nw20fY/4176 ... .jpg[/img]
πηγη paok24
το παραπανω ΠΑΟΚτσηδες το σηκωσαν;


ολοι οι φιλαθλοι στενοχωρηθηκαμε και στενοχωριομαστε με τον Αλκη , τον τοσκο και με τον Νασο και με τον ΑΕΚτση που εχασε την ζωη του τις προαλλες,τον αστυνομικο τον λυγγεριδη και με ολα οσα γινονται κατα καιρους απο τους χουλιγκανους
εγω χαιρομαι που πηγαινω σε καφετεριες εδω που μενω ανακατες με ολυμπιακους,ΠΑΟΚτσηδες, Παναθηναικους,ΑΕΚτσηδες(Σημερα μαλιστα ετσι ακριβως ηταν και φισκα το μαγαζι!) και πανηγυριζουμε και φωναζουμε,ολοι για την ομαδα ο καθενας χωρις κανενα προβλημα ,κανουμε και την καζουρα μας,δινουμε και συγχαρητηρια οταν βλεπουμε κατι καλο απο την αλλη ομαδα
αυτο ειναι το υγιες
μην βαζουμε την αρρωστεια στο τραπεζι και κυριως μην καλλιεργουμε ΜΙΣΟΣ επ αφορμη σκοτεινων γεγονοτων
το αντιθετο πρεπει να γινεται
δεν ειναι δυνατον να ταυτιζεις μια ομαδα εναν συλλογο ,τον ανθρωπο που συζητας καθημερινα στην δουλεια,στην παρεα,εδω μεσα με τους χουλιγκανους !δηλητηριαζεται η ατμοσφαιρα ετσι
αλλο να θυμομαστε την μνημη τους,που ναι αυτο πρεπει να γινεται και επ αφορμη να ζηταμε πραγματικα μετρα για να μην ξαναγινει τπτ
Η διαφορά είναι πως τα δύο πρώτα περιστατικά που αναφέρεις ήταν οργανωμένες δολοφονίες από εγκληματικές οργανώσεις .
Κάποιοι τύποι από συνδέσμους του ΠΑΟΚ μαζεύτηκαν , εξοπλίστηκαν και βγήκαν να σκοτώσουν κόσμο.
Δεν έγινε κάποια μανουρα εντός ή έστω εκτός γηπέδου.
Ήταν οργανωμένη επίθεση με στόχο.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 19004
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 16 Μάιος 2024, 00:17

επισης το ειπα και στο αλλο νημα,μην λετε χαζομαρες για 10 χιλ λεει εξω απο το χαριλαου!κανεις δεν θα ειναι και αυτο ειναι και το σωστο,αφου εισιτηριο δεν υπαρχει
δεν θα επιτρεψει η αστυνομια τετοιες ιστοριες και πολυ καλα θα κανει!

το πολυ να φυγουν απο μακεδονια παλας μεχρι ενα σημειο...

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 16 Μάιος 2024, 00:24

Rakomelofronas έγραψε:
16 Μάιος 2024, 00:14
Arisvilla έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:56
Εξυπνάκια οι δολοφονίες έγιναν από δικούς σας. Και βγάζατε μετά και πανό. Κρατάτε αδέλφια και τέτοια. Δεν θα αναστηθεί ο Αλκης και ο Τόσκο αλλά εκεί στον παράδεισο θα χαρεί η ψυχούλα τους. Εγώ δηλώνω οτι και την Κυριακή και στον τελικό θα κερδίσουμε. Εμείς οι "βλάκες μεσήλικες" θα οδηγήσουμε την ομάδα σε 2 νίκες.
"Δικούς σας" και "εσείς" και κάπως έτσι μαθαίνεις σε κάθε νεαρό Αρειανό, που έχει την ατυχία να σε ακούει, να βλέπει έναν δολοφόνο στον συμμαθητή του, τον συμφοιτητή του και παντού, μόνο και μόνο για να έχεις λίγο πιο φανατισμένη κερκίδα σε ένα παιχνίδι πρωταθλήματος. Τουλάχιστον αποδέχτηκες τον χαρακτηρισμό. Είναι μια πρόοδος.

Ελπίζω κάποια στιγμή να ηρεμήσει το τυφλό μίσος στην ψυχή σου, όχι προς τους ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ που πρέπει να σαπίσουν στη φυλακή αλλά προς τους Τούρκους και τους φιλοξενούμενους στην "πόλη του Θεού" που ούτε τους ξέρεις ούτε σε ξέρουν. Θες να σιχαίνεσαι τον ΠΑΟΚ και όποιον άλλον θέλεις; Καλά κάνεις. Δολοφονία όμως δεν θα φορτώνεις σε άσχετους. Φώναξε για την ομάδα σου, στήριξέ την με πάθος και μακάρι να πάρετε το κύπελλο. Αυτά.
Nαι πρέπει να σαπίσουν στη φυλακή. Αλλά οταν βγάζανε το πανό και φωνάζανε συνθήματα οι δικοί σου (της ομάδας σου οπαδοί είναι όχι της Μαντσεστερ Γιουνάιτεντ) το υπόλοιπο γήπεδο και φυσικά η επίσημη παε δεν είδα να αντέδρασε και πολύ. Οπως δεν αντέδρασαν και στο πέσιμο στη Μηχανιώνα. Οπως βλέπω και εδώ "δικούς σου" να μιλάνε οτι θα κατέβουμε 10 χιλιάδες στην Παπαναστασίου. Οχι φίλε μου δεν είναι ο κάθε παοκτζής δολοφόνος φυσικά. Και κουμπάρο παοκτζή έχω και φίλους. Αλλά στην ομάδα σου (όπως και στον γάβρο) υπάρχουν πάρα πολλοί με την νοοτροπία που σου προανέφερα. Είμαστε εμείς οι μόνοι και την πέφτουμε σε όποιον θέλουμε, κατεβαίνουμε 10 χιλιάδες έξω από την Παπαναστασίου. Οσον αφορά το "φιλοξενούμενος στην πόλη" ψέμματα είναι? Γράφει ο άλλος η πόλη μου ενώ είναι ομάδας της Κωνσταντινούπολης. Ομάδα της Θεσσαλονίκης δεν είσαι. Κανένα επεισόδιο την Κυριακή. Θα έρθεις και θα χάσεις και όλα καλά.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10514
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 16 Μάιος 2024, 00:32

Καλά η δικιά σου ΠΑΕ έβγαλε επίσημη ανακοίνωση υπέρ αυτών που επιτέθηκαν με τσεκουρια και συνελήφθησαν απ την αστυνομία

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 3259
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 16 Μάιος 2024, 00:33

Rakomelofronas έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:42
Ελπίζω να μην έχουμε τραυματίες και νεκρούς στην πόλη και όχι μόνο. Οι καθυστερημένοι εκατέρωθεν είναι ήδη έτοιμοι, μπριζωμένοι από βλάκες μεσήλικες που μπερδεύουν δολοφονίες με ποδοσφαιρικούς αγώνες, λες και θα αναστηθεί ο Άλκης αν ο Μορον κάνει χατ τρικ.

Δηλώνω από τώρα πως, ό,τι και αν γίνει την Κυριακή, θέλω να πάρει το κύπελλο ο Άρης.

Πιστεύω ότι ο ΠΑΟΚ θα νικήσει αλλά με πολύ ψυχοβγαλτικό τρόπο πχ με τη μοναδική του εντός εστίας τελική μετά το 85.
:+1:
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 19004
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 16 Μάιος 2024, 00:44

εγω να ειμαι ειλικρινης δεν με απασχολει τι θα γινει στους δυο τελικους,αφου δεν παιζει η ομαδα μου
αλλα επειδη εχω τον θειο μου Αρειανο και εναν αλλο νεαρο φοιτητη παλιο γειτονακι στην Θεσσαλονικη πολυ καλο παιδι(ολη η οικογενεια του ΠΑΟΚ,αποα ντιδραση Αρης,κλασικα :lol: )
και τους βλεπω τοσα χρονια ΜΙΑ χαρα να μην εχουν παρει,ε ναι θα το χαρω αν το σηκωσει ο Αρης

στο κατω κατω ο Παναθηναικος γιατι να δικαιωθει; που εδιωξε εκεινον τον τιμιο και σοβαρο ανθρωπο παραμονες Χριστουγεννων!εχει κανενα ποδοσφαιρικο σχεδιο και πρεπει να δικαιωθει;

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10514
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 16 Μάιος 2024, 00:51

Πω ρε πουστη δεν περνάει η ώρα

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28661
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Μάιος 2024, 00:52

Μαλαματοφρονας και κοκκορας προσπαθουν να ριξουν τους τονους μπας και παρουν το διπλο στο μουλωχτο,meanwhile ολοι οι υπολοιποι εχουν αρχισει να ζωνονται με τα καλασνικοφ.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Στύξ
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: 27 Μαρ 2024, 16:59
Phorum.gr user: Πάλαι ποτέ Στύγιος
Τοποθεσία: Ζαχαρίας

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύξ » 16 Μάιος 2024, 00:55

jason0 έγραψε:
16 Μάιος 2024, 00:51
Πω ρε πουστη δεν περνάει η ώρα
SpoilerShow
Ο Γκουσγκούνης σε μπαρ.

Πάει προς την μπάρα, βλέπει την µπαργούµαν. Στον τοίχο ένα ρολόι. Ο Κώστας προσπαθεί να το κοιτάξει, η μπαργούμαν μπαίνει στη μέση. Κάνει δεξιά, ξαναµπαίνει µπροστά του η μπαργούμαν. Κάνει αριστερά, πάλι μπροστά του η μπαργούμαν. Σε κάποια στιγμή γυρνά και της λέει: «Δεν βλέπω την ώρα να σε γ@µήσω!»
Ποινικό αδίκημα οι προπηλακισμοί σε βάρος εκπαιδευτικών.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 19004
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 16 Μάιος 2024, 00:56

jason0 έγραψε:
16 Μάιος 2024, 00:51
Πω ρε πουστη δεν περνάει η ώρα
το θετικο ειναι οτι μεσολαβουν λιγες μερες!

αν μεσολαβουσε μια ολοκληρη εβδομαδα θα ηταν ασχημο απο καθε αποψη

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 19004
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, τελικός πρωταθληματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 16 Μάιος 2024, 00:57

GoBack έγραψε:
16 Μάιος 2024, 00:52
Μαλαματοφρονας και κοκκορας προσπαθουν να ριξουν τους τονους μπας και παρουν το διπλο στο μουλωχτο
σιγα ρε! :lol: λες και απο μας θα κριθει :lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών