ΝΒΑ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Διασκερφόσαρτος
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: 20 Απρ 2018, 22:38

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Διασκερφόσαρτος » 10 Μάιος 2018, 06:09

Mετά από θρίλερ οι Σέλτικς στους τελικούς Ανατολής,κρίμα ήθελα να πάει 7ο παιχνίδι η σειρά.Αν δεν κάνω λάθος,πρέπει να είναι η πρώτη φορά που ομάδα φτάνει σε τελικό περιφέρειας χωρίς να έχει παίξει καθόλου play offs το αστέρι της.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14781
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 10 Μάιος 2018, 06:13

Μα δεν ειναι προβλημα παικτων!!! Ποσες φορες να το γραψω ??? !!!
Εγω δεν αμφισβητω τους παικτες (οι οποιοι πεοσαρμοζονται στους κανονισμους), αλλα τον τροο παιχνιδιου.π
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10532
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 10 Μάιος 2018, 06:28

Daje έγραψε:
10 Μάιος 2018, 06:13
Μα δεν ειναι προβλημα παικτων!!! Ποσες φορες να το γραψω ??? !!!
Εγω δεν αμφισβητω τους παικτες (οι οποιοι πεοσαρμοζονται στους κανονισμους), αλλα τον τροο παιχνιδιου.π
Το κατάλαβα ρε φίλε, κι εμένα μου τη σπάει, αλλά τι να κάνουμε τώρα που όλο το μπασκετ μετακόμισε αλλού, να καθόμαστε να ασχολούμαστε με την καράφλα του Σπανούλη; ή να φάμε τα νιάτα μας γκρινιάζοντας γιατί δε σφυράνε βήματα στην Αμερική;
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 10 Μάιος 2018, 07:10

Διασκερφόσαρτος έγραψε:
10 Μάιος 2018, 06:09
Mετά από θρίλερ οι Σέλτικς στους τελικούς Ανατολής,κρίμα ήθελα να πάει 7ο παιχνίδι η σειρά.Αν δεν κάνω λάθος,πρέπει να είναι η πρώτη φορά που ομάδα φτάνει σε τελικό περιφέρειας χωρίς να έχει παίξει καθόλου play offs το αστέρι της.
Αμαν πια εαν ειχε το αστερι της δεν θα εφτανε ,και ενας να επαιζε με τοσο σπρωξιμο θα τα καταφερνε.

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10532
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 10 Μάιος 2018, 07:12

Στο μεταξύ αυτήν ακριβώς τη στιγμή είμαι σε ένα αμερικάνικο φόρουμ ΝΒΑ που προσπαθώ να τους πείσω ότι η Λίγκα τους είναι εντελώς για τον πούτσο και πρέπει να προσλάβουν μαζικά Ευρωπαίους προπονητές για να ξεστραβωθούνε λίγο, και το επόμενο δευτερόλεπτο έρχομαι εδώ και προσπαθώ να πείσω τον Daje ότι στην πραγματικότητα μας ρίχνουν στ'αυτιά.

Αυθεντικός Έλλην πχωρουμίστας :lol:
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10532
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 10 Μάιος 2018, 07:19

Διασκερφόσαρτος έγραψε:
10 Μάιος 2018, 06:09
Mετά από θρίλερ οι Σέλτικς στους τελικούς Ανατολής,κρίμα ήθελα να πάει 7ο παιχνίδι η σειρά.Αν δεν κάνω λάθος,πρέπει να είναι η πρώτη φορά που ομάδα φτάνει σε τελικό περιφέρειας χωρίς να έχει παίξει καθόλου play offs το αστέρι της.
Oι Πίστονς το 2003/4 πήραν την κούπα χωρίς να έχουν καθόλου "αστέρι", πρώτος σκόρερ ήταν ο Ρίτσαρντ Χάμιλτον (ποιός;) με 17.6 πόντους και μισθό $6εκ.
Χάμιλτον, Γουάλας (χ2), Μεχμέτ Οκούρ, Μπίλαπς, Πρίνς, Γουίλιαμσον. Οι περισσότεροι οπαδοί δε θυμούνται ούτε έναν, κι όμως ήταν φοβερά ισορροπημένη και αποτελεσματική ομάδα.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14781
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 10 Μάιος 2018, 07:34

Chilloutbuddy έγραψε:
10 Μάιος 2018, 06:28
Daje έγραψε:
10 Μάιος 2018, 06:13
Μα δεν ειναι προβλημα παικτων!!! Ποσες φορες να το γραψω ??? !!!
Εγω δεν αμφισβητω τους παικτες (οι οποιοι πεοσαρμοζονται στους κανονισμους), αλλα τον τροο παιχνιδιου.π
Το κατάλαβα ρε φίλε, κι εμένα μου τη σπάει, αλλά τι να κάνουμε τώρα που όλο το μπασκετ μετακόμισε αλλού, να καθόμαστε να ασχολούμαστε με την καράφλα του Σπανούλη; ή να φάμε τα νιάτα μας γκρινιάζοντας γιατί δε σφυράνε βήματα στην Αμερική;
Να παραδεχτουμε ΔΗΜΟΣΙΑ οτι αυτο που βλεπουμε δεν ειναι πραγματικα ανταγωνιστικο μπασκετ, παρα μονο γυμναστικες επιδειξεις και οτι οταν διορθωθουν τα λαθη των κανονισμων, τοτε θα δουμε ποιοι ειναι οι πραγματοκα καλυτεροι ΜΠΑΣΚΕΜΠΟΛΙΣΤΕΣ.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10532
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 10 Μάιος 2018, 07:46

Daje έγραψε:
10 Μάιος 2018, 07:34
Chilloutbuddy έγραψε:
10 Μάιος 2018, 06:28
Daje έγραψε:
10 Μάιος 2018, 06:13
Μα δεν ειναι προβλημα παικτων!!! Ποσες φορες να το γραψω ??? !!!
Εγω δεν αμφισβητω τους παικτες (οι οποιοι πεοσαρμοζονται στους κανονισμους), αλλα τον τροο παιχνιδιου.π
Το κατάλαβα ρε φίλε, κι εμένα μου τη σπάει, αλλά τι να κάνουμε τώρα που όλο το μπασκετ μετακόμισε αλλού, να καθόμαστε να ασχολούμαστε με την καράφλα του Σπανούλη; ή να φάμε τα νιάτα μας γκρινιάζοντας γιατί δε σφυράνε βήματα στην Αμερική;
Να παραδεχτουμε ΔΗΜΟΣΙΑ οτι αυτο που βλεπουμε δεν ειναι πραγματικα ανταγωνιστικο μπασκετ, παρα μονο γυμναστικες επιδειξεις και οτι οταν διορθωθουν τα λαθη των κανονισμων, τοτε θα δουμε ποιοι ειναι οι πραγματοκα καλυτεροι ΜΠΑΣΚΕΜΠΟΛΙΣΤΕΣ.
Nτάξει το παραδεχόμαστε. Μπορούμε τώρα να σταματήσουμε να λέμε τα ίδια και τα ίδια;
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14781
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 10 Μάιος 2018, 08:27

Oχι ετσι απλα.
Θα κανεις ξεχωριστο ποστ οπου θα γραφεις με κεφαλαια:

"ΜΕ ΑΤΟΜΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΥΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΤΟΥ PHORUM.COM.GR, ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΤΟ NBA ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΔΕΙΞΕΩΝ ΚΑΙ ΟΥΧΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ"
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Διασκερφόσαρτος
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: 20 Απρ 2018, 22:38

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Διασκερφόσαρτος » 10 Μάιος 2018, 08:35

Chilloutbuddy έγραψε:
10 Μάιος 2018, 07:19

Oι Πίστονς το 2003/4 πήραν την κούπα χωρίς να έχουν καθόλου "αστέρι", πρώτος σκόρερ ήταν ο Ρίτσαρντ Χάμιλτον (ποιός;) με 17.6 πόντους και μισθό $6εκ.
Χάμιλτον, Γουάλας (χ2), Μεχμέτ Οκούρ, Μπίλαπς, Πρίνς, Γουίλιαμσον. Οι περισσότεροι οπαδοί δε θυμούνται ούτε έναν, κι όμως ήταν φοβερά ισορροπημένη και αποτελεσματική ομάδα.
Ναι,αλλά ήταν πλήρεις,οι Σέλτικς δεν είχαν τον Kyrie.Kαλά αν βάλεις και τον τραυματισμό του Hayward είναι ακόμα πιο τρελό,αλλά δεν ξέρουμε αν θα ήταν All-star στους Σέλτικς,άσε που η χρησιμοποίησή του θα έκοβε χρόνο άρα και εξέλιξη από Brown(μην κοροϊδευόμαστε,τριάρι είναι)-Taytum.

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10532
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 10 Μάιος 2018, 12:05

"ΜΕ ΑΤΟΜΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΥΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥtobernis ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΤΟΥ PHORUM.COM.GR, ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΤΟ NBA ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΔΕΙΞΕΩΝ ΚΑΙ ΟΥΧΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ"
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 6035
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 10 Μάιος 2018, 12:13

Chilloutbuddy έγραψε:
10 Μάιος 2018, 07:12
Στο μεταξύ αυτήν ακριβώς τη στιγμή είμαι σε ένα αμερικάνικο φόρουμ ΝΒΑ που προσπαθώ να τους πείσω ότι η Λίγκα τους είναι εντελώς για τον πούτσο και πρέπει να προσλάβουν μαζικά Ευρωπαίους προπονητές για να ξεστραβωθούνε λίγο, και το επόμενο δευτερόλεπτο έρχομαι εδώ και προσπαθώ να πείσω τον Daje ότι στην πραγματικότητα μας ρίχνουν στ'αυτιά.

Αυθεντικός Έλλην πχωρουμίστας :lol:


:smt005::smt005::smt005::003:

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12551
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 10 Μάιος 2018, 12:56

Chilloutbuddy έγραψε:
10 Μάιος 2018, 12:05
"ΜΕ ΑΤΟΜΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΥΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥtobernis ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΤΟΥ PHORUM.COM.GR, ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΤΟ NBA ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΔΕΙΞΕΩΝ ΚΑΙ ΟΥΧΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ"
μην ασχολεισαι ρε μλκ ο τυπος τον αγαπαμε αλλα απο μπασκετ ειναι μυρωδιας
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 10 Μάιος 2018, 14:32

Ναι,αλλά ήταν πλήρεις,οι Σέλτικς δεν είχαν τον Kyrie.Kαλά αν βάλεις και τον τραυματισμό του Hayward είναι ακόμα πιο τρελό,αλλά δεν ξέρουμε αν θα ήταν All-star στους Σέλτικς,άσε που η χρησιμοποίησή του θα έκοβε χρόνο άρα και εξέλιξη από Brown(μην κοροϊδευόμαστε,τριάρι είναι)-Taytum.
Μα αυτο λεω οτι με Κιρι και Χειγορντ μπορει να ηταν χειροτεροι οι Σελτικς.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14781
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΝΒΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 10 Μάιος 2018, 16:08

Chilloutbuddy έγραψε:
10 Μάιος 2018, 12:05
"ΜΕ ΑΤΟΜΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΥΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥtobernis ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΤΟΥ PHORUM.COM.GR, ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΤΟ NBA ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΔΕΙΞΕΩΝ ΚΑΙ ΟΥΧΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ"
Ειχες ιστορικη ευκαιρια να με ξεφορτωθεις απο το νημα, αλλα απετυχες λογω υβριστικου σχολιου αναμεσα στις λεξεις ΠΟΥ και ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΙ.
Παραμενω λοιπο στο νημα και σας ξεμπροστιαζω.
Ανοιξτε κι αλλο ενα νημα για το ΚΑΤΣ να τα ενοποιησουμε και να συγκρινουμε Χαλκ Χογκαν με Λεμπρον.
Πανω κατω το ιδιο ειναι.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών