Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23751
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 22 Φεβ 2020, 21:01

Obi Wan Iakobi έγραψε:
22 Φεβ 2020, 20:54
Alien666 έγραψε:
22 Φεβ 2020, 20:41
Ενας κι ενας :lol:
:smt005:
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 22 Φεβ 2020, 21:02

Παρταλι έγραψε:
22 Φεβ 2020, 21:01
μεγαDrexlerακο.... οταν ξεμπλοκαρεις με τα φαρμακα ρωτα καναν παλιο για τις διακοπες του Νατσιου κατα πανω μερια
κοκονι μου εχω να σου πω πολλα πραματα, καημενε μου....
Ειμαι εγω στα φαρμακα και δεν εισαι εσυ που πιστευεις οτι τερατολογια σου πουν οι στραβοστομηδες.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 22 Φεβ 2020, 21:03

Alien666 έγραψε:
22 Φεβ 2020, 21:01


:smt005:
Ο Ηρακλειδεας ξαναεμφανιστηκε μετα απο μια δεκαετια και τον απεβαλλε για τη μιση εκπομπη ο Ραπ γιατι εβριζε :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Παρταλι

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παρταλι » 22 Φεβ 2020, 21:04

Obi Wan Iakobi έγραψε:
22 Φεβ 2020, 21:02
Παρταλι έγραψε:
22 Φεβ 2020, 21:01
μεγαDrexlerακο.... οταν ξεμπλοκαρεις με τα φαρμακα ρωτα καναν παλιο για τις διακοπες του Νατσιου κατα πανω μερια
κοκονι μου εχω να σου πω πολλα πραματα, καημενε μου....
Ειμαι εγω στα φαρμακα και δεν εισαι εσυ που πιστευεις οτι τερατολογια σου πουν οι στραβοστομηδες.
εγω ειμαι ΠΑΟΚ απο το 1976
εσυ εισαι ΑΕΚ ως μεγαλεκος, γαυρος ως Drexler και ενιοτε.... αληθεια τι αλλο?

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 22 Φεβ 2020, 21:08

Παρταλι έγραψε:
22 Φεβ 2020, 21:04


εγω ειμαι ΠΑΟΚ απο το 1976
εσυ εισαι ΑΕΚ ως μεγαλεκος, γαυρος ως Drexler και ενιοτε.... αληθεια τι αλλο?
Πηγαινες γηπεδο το 76?ρε μπας κι εισαι ο Μαναβης? :lol:

Εγω ημουν παντα ΑΕΚ.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν


Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 22 Φεβ 2020, 21:11

Παρταλι έγραψε:
22 Φεβ 2020, 21:09
οκ, εισαι με συνδρομο Νταουν
Εγινες και γιατρος Μαναβη.Μετα απο στρατηγος,κηπουρος κτλ.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 23 Φεβ 2020, 12:18

Gouerino 4 έγραψε:
22 Φεβ 2020, 19:15
Obi Wan Iakobi έγραψε:
22 Φεβ 2020, 17:50
Gouerino 4 έγραψε:
22 Φεβ 2020, 00:52

Εγω δεν ξερω τι λεει σημερα ο καθενας,εγω θα μιλησω παλι με γεγονοτα.
Ειχατε βγαλει τετοιο κομπλεξ με εμας,που φτασατε σε σημειο οι αντιπαλοι οπαδοι υποθετικα των αθηνων,να μας περιμενετε στον σταθμο ενωμενοι.
Και ολο αυτο το μισος και το κομπλεξ σας,οπως εχω ξαναγραψει,οδηγησε τελικα στον θανατο ενος αθωου παιδιου στον σταθμο,οπου μαχαιρωθηκε απο εναν γαβρο και εναν αεκτση επειδη ετυχε να φοραει ασπρομαυρα ρουχα.
Το παιδι αυτο ηταν αεκτσης αλλα δεν ειχε σχεση με το καρτερι,απλα ετυχε να ειναι στο σταθμο.
Κι εσεις ειχατε ενωθει πχ το 82 με το πρασινο τρενο που περιμενατε ολοι τα βαζελια στον σταθμο.Να μην πουμε για τη κερκιδα σας στο Καυταντζογλειο με τις αθηναικες ομαδες.

Για κομπλεξ αστο,εδω την πεφτατε σε ασχετους στη θεσσαλονικη παραμονες αγωνων και τους κανατε ερωτησεις για να δειτε αν ειναι αθηναιοι και να τους κοπανησετε μετα.

Για πες μας,ποιοι ενωθηκαν με ποιους το 82 εναντιον των παναθηναικων.
Οχι τιποτα αλλο,να ευθυμησουμε λιγακι
Αναφέρεται στο 1982 και το ματς που έδωσε ο Βάζελος με τη γριά στο καυτατζόγλειο και έχασε 2-1. Τότε είχαν γίνει επεισόδια και είχατε ενωθεί εσείς με τις γριές γιατί τον μεν παναθηναικό τον είχαν άχτι αυτοί για την υπόθεση Ορφανίδη εσείς δε γιατί είχαν γίνει επεισόδια στον ημιτελικό κυπέλλου τότε. Είχαν γίνει χοντρά σκηνικά τότε με τους βάζελους που είχαν έρθει για να δουν το παιχνίδι. Τελικά έχασαν 2-1 και έχασαν και το πρωτάθλημα. Κάτι ανάλογο είχε γίνει και το 1972 πριν από ένα ματς δικό σας πάλι με τον Παναθηναικό. Τότε οι βάζελοι κατηγόρησαν εμάς για τα επεισόδια γιατί τότε είχαμε κόντρα με αυτούς για κάτι απίστευτες σφαγές που δεχόμασταν στη Λεωφόρο.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 23 Φεβ 2020, 12:25

Παρταλι έγραψε:
22 Φεβ 2020, 18:12
Obi Wan Iakobi έγραψε:
22 Φεβ 2020, 17:58
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
22 Φεβ 2020, 17:54

Ακομη και σημερα διαδιδουν οτι ειχαν 45.000 κοσμοσ στον Μπαγερν-ΠΑΟΚ
:lol:
ακομη και σημερα διαδιδετε οτι ειχατε 30 χιλιαδες λαο στο ΟΑΚΑ, ενω δεν ειχατε κανει σολνταουτ τα παπελια του τελικου της Τουμπας, ΛΟΛ
Χαχαχαχα μας τη λέει ο οπαδός της ομάδας των παραμυθιών με τους οπαδούς Χανς Κριστιαν Αντερσεν. Μια σύνοψη από τους μύθους σας. Το 1983 κατεβάσαμε στο ΟΑΚΑ 25000 κόσμο (ούτε 5000 δεν ήταν). Στην Τούμπα ο Μαραντόνα προσκύνησε (Μπουκάλια δέχτηκε και η Νάπολι άνετα πήρε το χ). Τη δεκαετία του 70 μας έκλεψαν 5 πρωταθλήματα (Τα μισά χρόνια ήσασταν εκτός τετράδας). Στην Αθήνα κατεβάζαμε πάντα τον περισσότερο κόσμο (Μέχρι και οι Γριες το 1987 πιο πολλούς από εσάς κατέβασαν). Το πανό στο μπαράζ το 80 ήταν φωτομονταζ (Το έλεγαν και αυτό για κάποια χρόνια μετά αναγκάστηκαν να το παραδεχτούν απλώς τώρα άλλαξαν το παραμύθι έβριζαν και τον Πειραιά ταυτόχρονα χαχχαχα) Λοιπόν μικρέ Χανς Κριστιαν Αντερσεν το 2010 που ήμουν στο ματς είμασταν σχεδόν 30.000 και όσοι περίπου ήταν και οι Βάζελοι. Εσύ να μου παραθέσεις μια χρονιά που κατεβήκατε για τελικό στην Αθήνα και ήσασταν περισσότεροι ή έστω τα ίδια με τους Αθηναίους. Ούτε το 85 με τη Λάρισα δεν ήσασταν περισσότεροι από τους Λαρισαίους έλεος ρε φίλε που θα μας την πεις για την μεγαλειώδη εκδρομή το 2010.

Παρταλι

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παρταλι » 23 Φεβ 2020, 13:09

Arisvilla έγραψε:
23 Φεβ 2020, 12:25
Παρταλι έγραψε:
22 Φεβ 2020, 18:12
Obi Wan Iakobi έγραψε:
22 Φεβ 2020, 17:58


:lol:
ακομη και σημερα διαδιδετε οτι ειχατε 30 χιλιαδες λαο στο ΟΑΚΑ, ενω δεν ειχατε κανει σολνταουτ τα παπελια του τελικου της Τουμπας, ΛΟΛ
Χαχαχαχα μας τη λέει ο οπαδός της ομάδας των παραμυθιών με τους οπαδούς Χανς Κριστιαν Αντερσεν. Μια σύνοψη από τους μύθους σας. Το 1983 κατεβάσαμε στο ΟΑΚΑ 25000 κόσμο (ούτε 5000 δεν ήταν). Στην Τούμπα ο Μαραντόνα προσκύνησε (Μπουκάλια δέχτηκε και η Νάπολι άνετα πήρε το χ). Τη δεκαετία του 70 μας έκλεψαν 5 πρωταθλήματα (Τα μισά χρόνια ήσασταν εκτός τετράδας). Στην Αθήνα κατεβάζαμε πάντα τον περισσότερο κόσμο (Μέχρι και οι Γριες το 1987 πιο πολλούς από εσάς κατέβασαν). Το πανό στο μπαράζ το 80 ήταν φωτομονταζ (Το έλεγαν και αυτό για κάποια χρόνια μετά αναγκάστηκαν να το παραδεχτούν απλώς τώρα άλλαξαν το παραμύθι έβριζαν και τον Πειραιά ταυτόχρονα χαχχαχα) Λοιπόν μικρέ Χανς Κριστιαν Αντερσεν το 2010 που ήμουν στο ματς είμασταν σχεδόν 30.000 και όσοι περίπου ήταν και οι Βάζελοι. Εσύ να μου παραθέσεις μια χρονιά που κατεβήκατε για τελικό στην Αθήνα και ήσασταν περισσότεροι ή έστω τα ίδια με τους Αθηναίους. Ούτε το 85 με τη Λάρισα δεν ήσασταν περισσότεροι από τους Λαρισαίους έλεος ρε φίλε που θα μας την πεις για την μεγαλειώδη εκδρομή το 2010.
περι Αντερσεν μικρε ρατσιστη οπαδε του γαυρου εμπορα παλετας...
εχω κατεβασει 15κ στα 70ς, εαν θες υπαρχουν και ντοκουμεντα απο γαυροσαιτ
το πανι στον Βολο δεν ηταν φωτομονταζ, ηταν μια απο τις πιο μαγκιορικες οπαδικες στιγμες εβερ, αλλα δεν περιμενω να το καταλαβεις, οταν δεν καταλαβες το τρυπημα της ομαδας σου τοτε, με ευφυια Μπενι Χιλλ τι να καταλαβεις αλλωστε...
εχω κατεβασει πολλακις 8κ σε ματς πρωταθληματος ρε μπουμπουνα, τι πας να πουλησεις ρε πελτε?

αιντε παρε και κανα ντοκουμεντο για την τσοντα, πελτε...

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα

...ε πελτε

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 23 Φεβ 2020, 13:19

Παρταλι έγραψε:
23 Φεβ 2020, 13:09
Arisvilla έγραψε:
23 Φεβ 2020, 12:25
Παρταλι έγραψε:
22 Φεβ 2020, 18:12


ακομη και σημερα διαδιδετε οτι ειχατε 30 χιλιαδες λαο στο ΟΑΚΑ, ενω δεν ειχατε κανει σολνταουτ τα παπελια του τελικου της Τουμπας, ΛΟΛ
Χαχαχαχα μας τη λέει ο οπαδός της ομάδας των παραμυθιών με τους οπαδούς Χανς Κριστιαν Αντερσεν. Μια σύνοψη από τους μύθους σας. Το 1983 κατεβάσαμε στο ΟΑΚΑ 25000 κόσμο (ούτε 5000 δεν ήταν). Στην Τούμπα ο Μαραντόνα προσκύνησε (Μπουκάλια δέχτηκε και η Νάπολι άνετα πήρε το χ). Τη δεκαετία του 70 μας έκλεψαν 5 πρωταθλήματα (Τα μισά χρόνια ήσασταν εκτός τετράδας). Στην Αθήνα κατεβάζαμε πάντα τον περισσότερο κόσμο (Μέχρι και οι Γριες το 1987 πιο πολλούς από εσάς κατέβασαν). Το πανό στο μπαράζ το 80 ήταν φωτομονταζ (Το έλεγαν και αυτό για κάποια χρόνια μετά αναγκάστηκαν να το παραδεχτούν απλώς τώρα άλλαξαν το παραμύθι έβριζαν και τον Πειραιά ταυτόχρονα χαχχαχα) Λοιπόν μικρέ Χανς Κριστιαν Αντερσεν το 2010 που ήμουν στο ματς είμασταν σχεδόν 30.000 και όσοι περίπου ήταν και οι Βάζελοι. Εσύ να μου παραθέσεις μια χρονιά που κατεβήκατε για τελικό στην Αθήνα και ήσασταν περισσότεροι ή έστω τα ίδια με τους Αθηναίους. Ούτε το 85 με τη Λάρισα δεν ήσασταν περισσότεροι από τους Λαρισαίους έλεος ρε φίλε που θα μας την πεις για την μεγαλειώδη εκδρομή το 2010.
περι Αντερσεν μικρε ρατσιστη οπαδε του γαυρου εμπορα παλετας...
εχω κατεβασει 15κ στα 70ς, εαν θες υπαρχουν και ντοκουμεντα απο γαυροσαιτ
το πανι στον Βολο δεν ηταν φωτομονταζ, ηταν μια απο τις πιο μαγκιορικες οπαδικες στιγμες εβερ, αλλα δεν περιμενω να το καταλαβεις, οταν δεν καταλαβες το τρυπημα της ομαδας σου τοτε, με ευφυια Μπενι Χιλλ τι να καταλαβεις αλλωστε...
εχω κατεβασει πολλακις 8κ σε ματς πρωταθληματος ρε μπουμπουνα, τι πας να πουλησεις ρε πελτε?

αιντε παρε και κανα ντοκουμεντο για την τσοντα, πελτε...

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα

...ε πελτε
Ρε βαρώνε μινχάουζεν είδες πουθενά να υποστηρίζω εγώ οτι δεν μπήκαν μέσα ταμτακοοπαδοί το 1981 στη θύρα 3? Εγινε, τώρα το πως έγινε και σε ποια κλίμακα έγινε είναι ένα θέμα. Κοίταξε μικρέ οπαδέ, υμνητή δολοφόνων που συνοπαδοί σου σκότωσαν εν ψυχρώ κάποιον που έτυχε να φορά φανέλα μιας άλλης ομάδας εγώ δεν είμαι δεκαπεντάχρονο στο μυαλό σαν και εσένα να αναφέρομαι σε σκηνικά με λογικές του στυλ σας κάναμε εκεί σας δείξαμε εδώ. Αναφέρομαι σε στοιχεία για ματς που έγιναν στο παρελθόν, στοιχεία που το μικρό μυαλουδάκι σου παραποίησε. Οσον αφορά αυτά που λες για το μπαράζ του Βόλου είναι απλά για γέλια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Arisvilla την 23 Φεβ 2020, 13:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Gouerino 4
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: 25 Οκτ 2019, 19:33

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gouerino 4 » 23 Φεβ 2020, 13:19

Αυτην την ανακοινωση δεν την ηξερα




Και ναι ο αριςβιλα δεν το αρνηθηκε εξ αρχης,αλλσ δεν ειπε τιποτα και στον πιτσιρικα που ανοιξε το θεμα, για δηθεν μυθους κτλ.

Gouerino 4
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: 25 Οκτ 2019, 19:33

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gouerino 4 » 23 Φεβ 2020, 13:28

Αναφέρεται στο 1982 και το ματς που έδωσε ο Βάζελος με τη γριά στο καυτατζόγλειο και έχασε 2-1. Τότε είχαν γίνει επεισόδια και είχατε ενωθεί εσείς με τις γριές
Κανεις δεν ενωθηκε με κανεναν αλλωστε τα επεισοδια δεν εγιναν στο γηπεδο

Παρταλι

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παρταλι » 23 Φεβ 2020, 13:29

Arisvilla έγραψε:
23 Φεβ 2020, 13:19
Παρταλι έγραψε:
23 Φεβ 2020, 13:09
Arisvilla έγραψε:
23 Φεβ 2020, 12:25

Χαχαχαχα μας τη λέει ο οπαδός της ομάδας των παραμυθιών με τους οπαδούς Χανς Κριστιαν Αντερσεν. Μια σύνοψη από τους μύθους σας. Το 1983 κατεβάσαμε στο ΟΑΚΑ 25000 κόσμο (ούτε 5000 δεν ήταν). Στην Τούμπα ο Μαραντόνα προσκύνησε (Μπουκάλια δέχτηκε και η Νάπολι άνετα πήρε το χ). Τη δεκαετία του 70 μας έκλεψαν 5 πρωταθλήματα (Τα μισά χρόνια ήσασταν εκτός τετράδας). Στην Αθήνα κατεβάζαμε πάντα τον περισσότερο κόσμο (Μέχρι και οι Γριες το 1987 πιο πολλούς από εσάς κατέβασαν). Το πανό στο μπαράζ το 80 ήταν φωτομονταζ (Το έλεγαν και αυτό για κάποια χρόνια μετά αναγκάστηκαν να το παραδεχτούν απλώς τώρα άλλαξαν το παραμύθι έβριζαν και τον Πειραιά ταυτόχρονα χαχχαχα) Λοιπόν μικρέ Χανς Κριστιαν Αντερσεν το 2010 που ήμουν στο ματς είμασταν σχεδόν 30.000 και όσοι περίπου ήταν και οι Βάζελοι. Εσύ να μου παραθέσεις μια χρονιά που κατεβήκατε για τελικό στην Αθήνα και ήσασταν περισσότεροι ή έστω τα ίδια με τους Αθηναίους. Ούτε το 85 με τη Λάρισα δεν ήσασταν περισσότεροι από τους Λαρισαίους έλεος ρε φίλε που θα μας την πεις για την μεγαλειώδη εκδρομή το 2010.
περι Αντερσεν μικρε ρατσιστη οπαδε του γαυρου εμπορα παλετας...
εχω κατεβασει 15κ στα 70ς, εαν θες υπαρχουν και ντοκουμεντα απο γαυροσαιτ
το πανι στον Βολο δεν ηταν φωτομονταζ, ηταν μια απο τις πιο μαγκιορικες οπαδικες στιγμες εβερ, αλλα δεν περιμενω να το καταλαβεις, οταν δεν καταλαβες το τρυπημα της ομαδας σου τοτε, με ευφυια Μπενι Χιλλ τι να καταλαβεις αλλωστε...
εχω κατεβασει πολλακις 8κ σε ματς πρωταθληματος ρε μπουμπουνα, τι πας να πουλησεις ρε πελτε?

αιντε παρε και κανα ντοκουμεντο για την τσοντα, πελτε...

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα

...ε πελτε
Ρε βαρώνε μινχάουζεν είδες πουθενά να υποστηρίζω εγώ οτι δεν μπήκαν μέσα ταμτακοοπαδοί το 1981 στη θύρα 3? Εγινε, τώρα το πως έγινε και σε ποια κλίμακα έγινε είναι ένα θέμα. Κοίταξε μικρέ οπαδέ, υμνητή δολοφόνων που συνοπαδοί σου σκότωσαν εν ψυχρώ κάποιον που έτυχε να φορά φανέλα μιας άλλης ομάδας εγώ δεν είμαι δεκαπεντάχρονο στο μυαλό σαν και εσένα να αναφέρομαι σε σκηνικά με λογικές του στυλ σας κάναμε εκεί σας δείξαμε εδώ. Αναφέρομαι σε στοιχεία για ματς που έγιναν στο παρελθόν, στοιχεία που το μικρό μυαλουδάκι σου παραποίησε. Οσον αφορά αυτά που λες για το μπαράζ του Βόλου είναι απλά για γέλια.
τα σκηνικα για το μπαραζ ειναι λογια Αρειανων, μικρε ρατσιστη
μικρε ρατσιστη επειδη ξερω καποια πραγματα καλυτερα απο σενα ο ''αθωος'' οπαδος που τυγχανε να φοραει αλλα χρωματα υπαρχει σε βιντεο να κοπαναει μπαρμπα με ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΣΕΚΟΥΡΙ στην Καλαμαρια (αληθεια, εσυ απο κει δεν εισαι? διαβαζες εκεινη την στιγμη?)
αληθεια μωρη ΚΛΩΣΣΑ γιατι τους ειχατε πλερουα δυο βδομαδες στην Σαλονικη, που βρηκατε ''τες παραδες'' μωρη σαλαμανδρες?
ενοια σου και θα βγουν πολλα, πααααρα πολλα στην φορα σαουριδακι μου

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Myth Busted¨Η καταληψη της Θυρας 3 απο Παοκτζηδες το 1981

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 23 Φεβ 2020, 13:31

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
21 Φεβ 2020, 23:19
Σανοφαγος λαος ποτισμενος μεχρι το μεδουλι με προπαγανδα πιστευει οτι ο Μαναβης με την παρεα του(και τον Λευτερη Δουκα που ηταν πιστο σκυλακι του Μαναβη) εκαναν καταληψη στην Θυρα 3
Μα τι βληματα ειναι αυτα;
Με τί ασχολείστε βρε ΓΓ; :102:
Θύρα 3, Θύρα 4 Θύρα 22, και Θύρα 1234125.
Η Θύρα είναι το σημείο ελέγχου και εισόδου των εισιτηρίων. Ιδεολογικοποίησαν τα εισιτήρια και κατάφεραν να σας κάνουν υποτακτικούς εισιτηρίων ως δήθεν ανήκοντες σε κάποια οπαδική ελίτ.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών