Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Σαρακατσανος
Δημοσιεύσεις: 865
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 17:22

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σαρακατσανος » 06 Δεκ 2019, 19:26

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
06 Δεκ 2019, 18:47
lonelyrider έγραψε:
02 Δεκ 2019, 23:23
Εδώ στη Λάρισα οι περισσότεροι είναι με τον Κούγια. Η μειοψηφία που δεν τον θέλει είναι κάτι μυξιάρικα που δεν ξέρουν τι τους γίνεται και κάτι αντιδραστικοί που ούτε κι αυτοί ξέρουν γιατί είναι ενάντια.
Ο Κούγιας δεν είναι κακός πρόεδρος. Απλά ίσως πρέπει κάποιες φορές να μιλάει λιγότερο.

εύχομαι να παρατήσει τη Λάρισα ο Κούγιας και να επιστρέψουν στα σκατά για να μάθουν να εκτιμούν
Τον τυλίγουμε με κορδέλα και χάρισμά σου ο κολοβάζελος.

Άβαταρ μέλους
lonelyrider
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2018, 00:12
Phorum.gr user: lonelyrider
Τοποθεσία: Τόπος ζώντων

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lonelyrider » 06 Δεκ 2019, 21:10

Σαρακατσανος έγραψε:
06 Δεκ 2019, 18:42
Daje έγραψε:
06 Δεκ 2019, 18:37
lonelyrider έγραψε:
02 Δεκ 2019, 23:23
Εδώ στη Λάρισα οι περισσότεροι είναι με τον Κούγια. Η μειοψηφία που δεν τον θέλει είναι κάτι μυξιάρικα που δεν ξέρουν τι τους γίνεται και κάτι αντιδραστικοί που ούτε κι αυτοί ξέρουν γιατί είναι ενάντια.
Ο Κούγιας δεν είναι κακός πρόεδρος. Απλά ίσως πρέπει κάποιες φορές να μιλάει λιγότερο.
Πρωτη φορα το ακουω αυτο.
Η προσελευση θεατων και γενικα ολα τα σχολια αυτα τα χρονια, λενε ακριβως το αντιθετο!
Αλλαξε κατι τον τελευταιο καιρο και δεν το ξερω???
Παπαριές γράφει όντως. Δεν είναι Λαρισαίος αυτός ή έστω ΑΕΛοφρων. Είναι κλασικός πανηγυρτζής οπαδος του ΠΟΚΘ που θέλει να παίζει η ΑΕΛΑΡΑ με κάθε κόστος Α εθνική , για να βλέπει αυτός μια φορά το χρόνο εκ του σύνεγγυς την ομαδούλα του. Άλλωστε το διοικητικό συμβούλιο του κοντοπούτανου βρίθει από αλλόθρησκους. Μάλιστα ο ένας εκ των 4 αντιπροέδρων (!!!) της ΠΑΕ ήταν στο διοικητικό συμβούλιο συνδέσμου γαβροφιλάθλων Φαρσάλων.
Τι λες βρε ανεκδιήγητε? Πάω γήπεδο δεκαετίες..
Έλα εκεί να δεις ότι όλοι βρίζουν τα μυξιάρικα που λεν συνθήματα για τον Κούγια. Κι αυτά είναι 50 δεκαπεντάχρονα όλα κι όλα που ακόμα δεν έχουν απογαλακτιστει. Άσε που προκαλούν και το κόσμο.
Επίσης η χαμηλή προσέλευση θεατών είναι αποτέλεσμα γενικότερης αδιαφορίας για το ποδόσφαιρο κι όχι λόγω Κούγια.
Κι έστω να πω κι εγώ να φύγει ο Κούγιας. Μετά τί?
"Οἶδά σου τὰ ἔργα, ὅτι οὔτε ψυχρὸς εἶ οὔτε ζεστός· ὄφελον ψυχρὸς ἦς ἢ ζεστός, οὕτως ὅτι χλιαρὸς εἶ, καὶ οὔτε ζεστὸς οὔτε ψυχρός, μέλλω σε ἐμέσαι ἐκ τοῦ στόματός μου." (Αποκάλυψη 3,15-16)

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28905
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Δεκ 2019, 15:25

Βλεπω το τυρια ατρομητος,πολυ ακουγονται αυτα τα 15χρονα
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 22 Δεκ 2019, 20:20

Εικόνα

Γαμήθηκαν οι οπαδοί στους πανηγυρισμούς...

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Δεκ 2019, 14:41

Κούγιας: «Μία μέρα της ζωής μου, είναι η ζωή όλων σας»!

https://www.sdna.gr/podosfairo/673226_k ... i-olon-sas

:lol::lol:
SpoilerShow
Στα σχόλια κι ο ΓΓ :smt047

Άβαταρ μέλους
Σαρακατσανος
Δημοσιεύσεις: 865
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 17:22

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σαρακατσανος » 23 Δεκ 2019, 20:40

lonelyrider έγραψε:
06 Δεκ 2019, 21:10
Σαρακατσανος έγραψε:
06 Δεκ 2019, 18:42
Daje έγραψε:
06 Δεκ 2019, 18:37


Πρωτη φορα το ακουω αυτο.
Η προσελευση θεατων και γενικα ολα τα σχολια αυτα τα χρονια, λενε ακριβως το αντιθετο!
Αλλαξε κατι τον τελευταιο καιρο και δεν το ξερω???
Παπαριές γράφει όντως. Δεν είναι Λαρισαίος αυτός ή έστω ΑΕΛοφρων. Είναι κλασικός πανηγυρτζής οπαδος του ΠΟΚΘ που θέλει να παίζει η ΑΕΛΑΡΑ με κάθε κόστος Α εθνική , για να βλέπει αυτός μια φορά το χρόνο εκ του σύνεγγυς την ομαδούλα του. Άλλωστε το διοικητικό συμβούλιο του κοντοπούτανου βρίθει από αλλόθρησκους. Μάλιστα ο ένας εκ των 4 αντιπροέδρων (!!!) της ΠΑΕ ήταν στο διοικητικό συμβούλιο συνδέσμου γαβροφιλάθλων Φαρσάλων.
Τι λες βρε ανεκδιήγητε? Πάω γήπεδο δεκαετίες..
Έλα εκεί να δεις ότι όλοι βρίζουν τα μυξιάρικα που λεν συνθήματα για τον Κούγια. Κι αυτά είναι 50 δεκαπεντάχρονα όλα κι όλα που ακόμα δεν έχουν απογαλακτιστει. Άσε που προκαλούν και το κόσμο.
Επίσης η χαμηλή προσέλευση θεατών είναι αποτέλεσμα γενικότερης αδιαφορίας για το ποδόσφαιρο κι όχι λόγω Κούγια.
Κι έστω να πω κι εγώ να φύγει ο Κούγιας. Μετά τί?
Συγχαρητήρια, καθώς επάξια απέκτησες το δικαίωμα έκθεσης στην πινακοθήκη κρετίνων.
Κανένας πραγματικός ΑΕΛοφρων δεν αποδέχεται αυτά τα γλωσσόφιλα:
Εικόνα

και αυτές τις παραδοχές: «Κούγιας: Αν δεν έφτιαχνε η σχέση μου με τον Ολυμπιακό, η ΑΕΛ δεν θα ανέβαινε»
http://aek365.org/a-510938/kougia-an-de ... -video.htm

Όσο για τον κόσμο, ανόητε , που δήθεν στηρίζει την κοντούλα λεμονιά, δες πρώτα εδώ (Α εθνικη και ομάδα που διεκδικεί Ευρωπαϊκή έξοδο και καλά)


και κάνε σύγκριση με αυτό ( Γ Εθνική, αγώνας παραμονής με τα κουνάβια)

(2:22 και μετά)

Άβαταρ μέλους
lonelyrider
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2018, 00:12
Phorum.gr user: lonelyrider
Τοποθεσία: Τόπος ζώντων

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lonelyrider » 23 Δεκ 2019, 21:33

Σαρακατσανος έγραψε:
23 Δεκ 2019, 20:40
lonelyrider έγραψε:
06 Δεκ 2019, 21:10
Σαρακατσανος έγραψε:
06 Δεκ 2019, 18:42


Παπαριές γράφει όντως. Δεν είναι Λαρισαίος αυτός ή έστω ΑΕΛοφρων. Είναι κλασικός πανηγυρτζής οπαδος του ΠΟΚΘ που θέλει να παίζει η ΑΕΛΑΡΑ με κάθε κόστος Α εθνική , για να βλέπει αυτός μια φορά το χρόνο εκ του σύνεγγυς την ομαδούλα του. Άλλωστε το διοικητικό συμβούλιο του κοντοπούτανου βρίθει από αλλόθρησκους. Μάλιστα ο ένας εκ των 4 αντιπροέδρων (!!!) της ΠΑΕ ήταν στο διοικητικό συμβούλιο συνδέσμου γαβροφιλάθλων Φαρσάλων.
Τι λες βρε ανεκδιήγητε? Πάω γήπεδο δεκαετίες..
Έλα εκεί να δεις ότι όλοι βρίζουν τα μυξιάρικα που λεν συνθήματα για τον Κούγια. Κι αυτά είναι 50 δεκαπεντάχρονα όλα κι όλα που ακόμα δεν έχουν απογαλακτιστει. Άσε που προκαλούν και το κόσμο.
Επίσης η χαμηλή προσέλευση θεατών είναι αποτέλεσμα γενικότερης αδιαφορίας για το ποδόσφαιρο κι όχι λόγω Κούγια.
Κι έστω να πω κι εγώ να φύγει ο Κούγιας. Μετά τί?
Συγχαρητήρια, καθώς επάξια απέκτησες το δικαίωμα έκθεσης στην πινακοθήκη κρετίνων.
Κανένας πραγματικός ΑΕΛοφρων δεν αποδέχεται αυτά τα γλωσσόφιλα:
Εικόνα

και αυτές τις παραδοχές: «Κούγιας: Αν δεν έφτιαχνε η σχέση μου με τον Ολυμπιακό, η ΑΕΛ δεν θα ανέβαινε»
http://aek365.org/a-510938/kougia-an-de ... -video.htm

Όσο για τον κόσμο, ανόητε , που δήθεν στηρίζει την κοντούλα λεμονιά, δες πρώτα εδώ (Α εθνικη και ομάδα που διεκδικεί Ευρωπαϊκή έξοδο και καλά)


και κάνε σύγκριση με αυτό ( Γ Εθνική, αγώνας παραμονής με τα κουνάβια)

(2:22 και μετά)
Έστω ότι έχεις δίκιο και φεύγει αύριο ο Κούγιας. Αν η ομάδα ξαναρχίσει να βολοδέρνει μετά στις Β και Γ εθνικές με οικονομικά χάλια σαν αυτά που παρέλαβε ο Κούγιας όταν ήρθε, θα κάτσεις εσύ μετά και οι υπόλοιποι βλαμμένοι που έχετε τις ίδιες απόψεις να σας γιαουρτώνουμε στη κεντρική πλατεία?
"Οἶδά σου τὰ ἔργα, ὅτι οὔτε ψυχρὸς εἶ οὔτε ζεστός· ὄφελον ψυχρὸς ἦς ἢ ζεστός, οὕτως ὅτι χλιαρὸς εἶ, καὶ οὔτε ζεστὸς οὔτε ψυχρός, μέλλω σε ἐμέσαι ἐκ τοῦ στόματός μου." (Αποκάλυψη 3,15-16)

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 708
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 24 Δεκ 2019, 04:58

Στην δικη στο ΟΠΕΝ ο Μελισαννιδης τα έχωσες στο ΚΑΚΟ και ο Κουγιας τον άκουσε και συμφώνησε!!!

Χμ μηπως τελικα επειδη μαλλον ο ΠΑΟΚ παιρνει πισω γουαρντα και κατσε ξαναπηγαινει προς το άρμα το δικό μας και συμφωνει με τον μεγάλο του εχθρό τον Μελλισανίδη;
Ακομα και οι συμμαχοι σας ΠΑΟΚΙΑ σας γυρνάνε την πλάτη....
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Φύγε ρε Σουζάνα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 05 Ιαν 2020, 19:10

Κοντέ ξέρεις εσύ, βγάλε ανακοίνωση για τον αέρα τώρα :na!:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Στύγιος την 06 Ιαν 2020, 04:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Φύγε ρε Σουζάνα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 06 Ιαν 2020, 03:30

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Στύγιος την 06 Ιαν 2020, 04:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8460
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 06 Ιαν 2020, 03:59

Στύγιος έγραψε:
06 Ιαν 2020, 03:30
ΣΟΥΖΑΝΑ; :smt005::smt005:

http://www.gazzetta.gr/football/superle ... -syggelidi
SpoilerShow
αυτό είναι καλύτερο



https://sportsaddict.gr/2020/01/05/%CE% ... %BA%CF%86/
ανταπάντηση σιχαμένου κοντοπούτανου με όπλα βαρέως τύπου, a.k.a το στρινγκάκι για σφεντόνα

:smt005::smt005::smt005:
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Φύγε ρε Σουζάνα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 06 Ιαν 2020, 04:12

Ανακοινοποίηση στο ορθόν. :smt005:

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8460
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Φύγε ρε γίγαντα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 06 Ιαν 2020, 04:19

Στύγιος έγραψε:
06 Ιαν 2020, 04:12
Ανακοινοποίηση στο ορθόν. :smt005:
καλό
:smt005::smt005::smt005:
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Φύγε ρε Σουζάνα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 06 Ιαν 2020, 04:31


Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Φύγε ρε Σουζάνα απ' τη Λάρισα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 06 Ιαν 2020, 04:48

Σουζάνα : η αντεπίθεση :lol:

Διάβασα την εμετική δήλωση της διαχρονικής φιλιππινέζας, αυτής της αντρούκλας με τα κόκκινα παντελόνια και τα κόκκινα πουκάμισα, του Χρήστου Πανόπουλου, αυτού που μου έστελνε τα μισθωμένα ελικόπτερα στη Νάξο για να τον σώσω, τότε που βγήκαν οι κασέτες με τον διαιτητή Κορκοβίρη, όταν έριξε ο «τίμιος» αυτός ιδιοκτήτης τον Πανιώνιο για να σωθεί η «τίμια» Ξάνθη.

Γνωρίζω ότι την ανακοίνωση την έγραψε αυτή η αντρούκλα ο Χρήστος Πανόπουλος, η φιλιππινέζα πλέον του ιδιοκτήτη της Ξάνθης Καλπατζίδη (αυτό το γκαρσόνι των Γιαννιτσών κατάφερε να κάνει φιλιππινέζα του τον Πανόπουλο και φιλιππινέζα της φιλιππινέζας την αντρούκλα Πιαλόγλου).

Αυτό που έγραψε ο Πιαλόγλου σήμερα και που δείχνει τη χυδαιότητα και την πραγματική προσωπικότητα του Χρήστου Πανόπούλου (δεν θέλω να πιστέψω ότι συμμετείχε αυτός που βάφτισε το γιο μου, ο Πολυχρόνης Συγγελίδης) περιμένω να μου τα πει προσωπικά, face to face όπως συνηθίζει να λέει και η Χρηστάρα, στο επόμενο συμβούλιο της Super League, εάν βεβαίως μέχρι τότε η Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού δεν έχει υποβιβάσει την Ξάνθη.
Ένα μπορώ να σας επιβεβαιώσω και μόνο:

Η πιο βρώμικη διαχρονικά ποδοσφαιρική ομάδα της Ελλάδος, η ομάδα παράσιτο χωρίς οπαδούς, με τον πιο βρώμικο ιδιοκτήτη (ας διαλέξουν ποιος είναι ο ιδιοκτήτης, ο Καλπατζίδης ο ανιψιός του Ιβάν ή αυτός που φορά κόκκινα παντελόνια εκεί που δεν τον βλέπουν) θα υποβιβαστεί, γιατί αυτό προβλέπουν οι Κανονισμοί και οι Νόμοι κι εγώ θα είμαι εκεί στις 10 Ιανουαρίου για να κάνω κύρια παρέμβαση.
Για τα υπόλοιπα της ανακοινώσεως, ειδικά τα περί «Σουζάνας» και για το ποιοι είναι πραγματικά οι Πανόπουλος και Συγγελίδης, παραπέμπω στα όσα έχει πει γι αυτούς, για το ήθος και την τιμιότητα τους, αλλά και για τις κακές συνήθειες τους, η κυρία Μιλένα Αποστολάκη.

Αν θέλετε να το χοντρύνουμε, το χοντραίνουμε κι άλλο…

Ντροπή σας σιχάματα, αλλά ειδικά εγώ δεν σας βλέπω και δεν σας ακούω καθόλου, γιατί ό,τι έχω το έφτιαξα μόνος μου κι εσείς αφού ξεσκίσατε ό,τι σας άφησαν οι άξιοι πατέρες σας (ο ένας ο Χρηστάρας από αντιπρόσωπος κατάντησε να πουλάει μεταχειρισμένα αυτοκίνητα), για να πάρετε 10 εκατομμύρια μαύρα στην Κύπρο, καταντήσατε φιλιππινέζες ενός γκαρσονιού από τα Γιαννιτσά και δεν έχετε ούτε το θάρρος να βγείτε και να κάνετε μια προσωπική αντιπαράθεση και βάζετε μπροστά να κάνει τη βρώμικη δουλειά την κακομοίρα τη φιλιππινέζα τον Πιαλόγλου, λες και είναι αυτοφωράκιας.

Υ.Γ. Εάν δεν σας μαζέψει ο Ιβάν, για να πάρετε και τα υπόλοιπα, θα βγάλω στη φόρα και τα υπόλοιπα με τον συνεταίρο του Πολυχρόνη τον Γιάννη τον Αυδή στα Γιάννενα για κάτι ακίνητα στη Θεσσαλονίκη και για κάτι συμβόλαια που έγιναν στις 27/2/2015.
Ντροπή σας ρε αδερφούλες!

Αλλά όταν έχεις μεγαλώσει μέσα σε αδερφές στο Λουγκάνο τέτοια αδερφίστικη συμπεριφορά θα έχεις…

Τέτοιες ανακοινώσεις μόνο σιχαμένες αδερφές βγάζουν!

Υ.Γ.2 Πολυχρόνη θα σου δώσω ένα μήνυμα:

Η αντρική αξιοπρέπεια του Γιάννη του Κουρτάκη και η δική μου, αλλά και του Βαγγέλη Μαρινάκη, παρά το ότι αυτό που κάνατε σήμερα στις δικές μας γειτονιές φτάνει μέχρι το θάνατο, δεν μου επιτρέπει να δημοσιοποιήσω τι τους έχεις αποκαλύψει για την αγοραπωλησία της Ξάνθης.

Ντροπή σου ρε σίχαμα…


Ντρέπομαι κιόλας που το δημοσίευσα στο phorum :oops: κι έριξα το επίπεδο στο ύψος της Σουζάνας.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών