Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.

Αν διαλυθούν τα καργιόλι@ της Θ.10, θα είναι καλό ή κακό για τον Ηρακλή;

- Καλό, είναι όμως αργά πια. Το ποτάμι δυστυχώς δε γυρίζει πίσω, ο Ηρακλής θα καταντήσει ΜΕΝΤ
5
36%
- Καλό. Θα σηματοδοτήσει την αρχή της λύτρωσης για το ιστορικό σωματείο
1
7%
- Αφανίστε τους αλήτες της Θ.10 σε κάθε περίπτωση και με κάθε τρόπο
8
57%
 
Σύνολο ψήφων: 14

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11920
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 24 Απρ 2019, 11:40

Η ΑΘ10 δεν είναι καν Ηρακλής, είναι ένα καρκίνωμα, υπαίτιο και για την καταστροφή του Ηρακλή αλλά και προσβλητικό για την ιστορία του και άσχετο με αυτήν. Και ντροπή και καρκίνωμα και για την Θεσσαλονίκη. Μόνο καλό για την πόλη θα είναι η διάλυση της αθ10, διάλυση που θα επιθυμούσαν και οι ιδρυτές του Ηρακλή καθώς και ο Ιβάνωφ και ο Κατσάνης. Επιβάλλεται για το καλό της πόλης.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

zteo
Δημοσιεύσεις: 10174
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 24 Απρ 2019, 11:41

Maspoli έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:36
zteo έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:32
Εγω γνωριζω Τζεησον οτι οι συνδεσμοι του Παοκ πηραν εντολη Σαββιδη στις προηγουμενες εκλογες να στηριξουν συγκεκριμενο υποψηφιο βουλευτη της ΕΚ.Ειτε σου αρεσει ειτε οχι ανταλαξατε την ψηφο σας με το πρωταθλημα.
Λύνει και δένει ο Λεβέντης
Να σου θυμησω οτι τα ποσοστα της ΕΚ στην Θεσσαλονικη ηταν παραπανω απο αυτα του Πασοκ στις τελευταιες εκλογες.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6596
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 24 Απρ 2019, 11:42

Έγινε κάτι καινούριο με τα κορίτσια της Αυτόνομης; Προς τι το poll τώρα ;
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

zteo
Δημοσιεύσεις: 10174
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 24 Απρ 2019, 11:45

Sid Vicious έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:40
Η ΑΘ10 δεν είναι καν Ηρακλής, είναι ένα καρκίνωμα, υπαίτιο και για την καταστροφή του Ηρακλή αλλά και προσβλητικό για την ιστορία του και άσχετο με αυτήν. Και ντροπή και καρκίνωμα και για την Θεσσαλονίκη. Μόνο καλό για την πόλη θα είναι η διάλυση της αθ10, διάλυση που θα επιθυμούσαν και οι ιδρυτές του Ηρακλή καθώς και ο Ιβάνωφ και ο Κατσάνης. Επιβάλλεται για το καλό της πόλης.
Καρκινωματα ειναι ολοι οι οργανωμενοι συνδεσμοι ομαδων.Ξεχασες οτι 2-3 χρονια δεν επαιζες Ευρωπη εξαιτιας των οργανωμενων της Θ4.Το εαν βλαπτουν τον Ηρακλη η οχι ειναι εσωτερικο ζητημα των Ηρακλειδεων οχι των Παοκτσηδων.Αυτοι ας κοιταξουν το δικο τους χαλι στους συνδεσμους.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 24 Απρ 2019, 12:58

zteo έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:39
Maspoli έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:36
zteo έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:30
Γιατι το γελας εδω ποιο πανω ο Τζεησον παραδεχτηκε οτι οι συνδεσμοι του Παοκ στην ουσια ειναι ο κομματικος μηχανισμος του Σαββιδη. :8)
Χαρτζιλικώνει ο Σαββίδης τον χ συνδεσμίτη και γι' αυτό του δόθηκε το πρωτάθλημα;
Δηλαδή ο Μαρινάκης δεν παίρνει πρωτάθλημα επειδή δε χαρτζιλικώνει τον Τσουκαλά;
Οχι αλλα ο Σαββιδης χαρτζιλικωνει τους αρχηγους των συνδεσμων για να τους ελεχει πολιτικα και να τους χρησιμοποιει σαν μεσο πιεσης για τις δουλειες του.Ναι το ιδιο εκανε και ο Μαρινακης με τον Τσουκαλα μιας και ο Σαββιδης αντιγραφει τον Μαρινακη κατα γραμμα.Η κυβερνηση του εδωσε το πρωταθλημα για ναεξασφαλισει ψηφους στην Θεσσαλονικη. :8)
Πολλές ψήφους εξασφάλισε, αν δεν ήταν απέναντι ο κουμπάρος του βαγγελα ούτε αυτό το 10% θα είχε

Paralimnitis
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 16:33

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paralimnitis » 24 Απρ 2019, 13:03

Αυτοι οι τυποι btw ειναι πραγματι γριες?Η ειναι απλα αντιφαδες που βρηκαν ευκαιρια για εσοδισμο?

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 24 Απρ 2019, 13:07

Αγωνιστικοί και Συντροφικοί Χαιρετισμοί στην ηρωϊκή ΑΥΤΟΝΟΜΗ Θ.10 από την Θύρα 9

:wave::wave::wave:

μίστερ μαξ @ Ομόνοια 1948
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 24 Απρ 2019, 13:10

Η αυτόνομη θύρα 10 είναι η μετουσίωση
της φράσης «ο αθλητισμός είναι πολιτισμός»

Αν και φιλαθλος άλλης ομάδας (αεκαρα) δεν μπορώ παρά να αναγνωρίσω
την προσφορά των συντρόφων της αθ10 στην ιστορία του οπαδισμού
παγκοσμίως. Και όχι απλά τιμή για κάτι παλιό, αυτά τα παιδιά, αυτά
τα συντρόφια γράφουν και σήμερα που μιλάμε ιστορία.

Αλληλεγγύη στην αυτόνομη θύρα 10
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

arisordeath
Δημοσιεύσεις: 3835
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 19:16

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από arisordeath » 24 Απρ 2019, 21:49

zteo έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:20
Ενω στους συμμοριτες του Σαββιδη δειχνεται ανοχη και στηριξη οταν τα σπανε.Εδω σας αποκαλυπτω οτι ολοι οι αρχηγοι των οργανωμενω συνδεσμων του Παοκ χαρτζιλικωνονται απο τον Σαββιδη.Και οχι μονο.
φερε μας ενα συννεφο να πεσουμε ρε φιλε..

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3583
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 24 Απρ 2019, 22:03

zteo έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:14
Και ολα αυτα γιατι?Για την ατυχη στιγμη που υπηρξε με τον Νασο.Διοτι ναι ατυχη στιγμη ηταν.Αλλα να κανουν κριτικη αυτοι που δολοφονησαν τον Μπλιωνα και βγαζαν μετα πανο βεβηλωνοντας την μνημη του με πανο αυτοι που κατεστρεψαν μια ολοκληρη πολη στον Βολο με την βοηθεια χουλιγκανων απο την Σερβια ειναι υποκρισια.
Οτι ξεκινησατε βεντετα για ενα ατυχες γεγονος δειχνει την ακραια χουλιγκανικη νοοτροπια των οπαδων του Παοκ.Προβλεψη μου ειναι οτι αργα η γρηγορα θα θρηνησουμε κιαλλα θυματα εξαιτιας των χουλιγκανων του Παοκ.
Είσαι ένας άσχετος μυρωδιάς.
Άυυχη στιγμή η δολοφονία του οπαδού του παοκ;
Προμελετημένη ήταν.Απλά τον χτύπησε αμάξι.Θα τον σκότωναν έτσι και αλλιώς οι χασικληδες συν-οπαδοί σου.
Ζω στην Θεσσαλονίκη,και εύχομαι σε όλα αυτά τα κατακάθια της αθ10 να μνν τολμούν να φτάσουν άνετα στο καυτατζόγλειο.Να εχουν πάντα το νου τους ότι μπορει να φάνε ξυλο από άγνωστους.
Έτυχε να δουλέψω ακριβως απέναντι από τον κεντρικο της αθ.τι απλυταριο μπαινοβγανε δεν λέγεται.ένα αχούρι που ζουν μέσα ένα μάτσο αληταράδες.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10174
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 24 Απρ 2019, 22:41

Λευκός Λύκος έγραψε:
24 Απρ 2019, 22:03
zteo έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:14
Και ολα αυτα γιατι?Για την ατυχη στιγμη που υπηρξε με τον Νασο.Διοτι ναι ατυχη στιγμη ηταν.Αλλα να κανουν κριτικη αυτοι που δολοφονησαν τον Μπλιωνα και βγαζαν μετα πανο βεβηλωνοντας την μνημη του με πανο αυτοι που κατεστρεψαν μια ολοκληρη πολη στον Βολο με την βοηθεια χουλιγκανων απο την Σερβια ειναι υποκρισια.
Οτι ξεκινησατε βεντετα για ενα ατυχες γεγονος δειχνει την ακραια χουλιγκανικη νοοτροπια των οπαδων του Παοκ.Προβλεψη μου ειναι οτι αργα η γρηγορα θα θρηνησουμε κιαλλα θυματα εξαιτιας των χουλιγκανων του Παοκ.
Είσαι ένας άσχετος μυρωδιάς.
Άυυχη στιγμή η δολοφονία του οπαδού του παοκ;
Προμελετημένη ήταν.Απλά τον χτύπησε αμάξι.Θα τον σκότωναν έτσι και αλλιώς οι χασικληδες συν-οπαδοί σου.
Ζω στην Θεσσαλονίκη,και εύχομαι σε όλα αυτά τα κατακάθια της αθ10 να μνν τολμούν να φτάσουν άνετα στο καυτατζόγλειο.Να εχουν πάντα το νου τους ότι μπορει να φάνε ξυλο από άγνωστους.
Έτυχε να δουλέψω ακριβως απέναντι από τον κεντρικο της αθ.τι απλυταριο μπαινοβγανε δεν λέγεται.ένα αχούρι που ζουν μέσα ένα μάτσο αληταράδες.
Πεφτεις σε αντιφαση με αυτα που εγραφες παλιοτερα.Ναι ατυχη στιγμη ηταν δεν υπηρχε προθεση να τον σκοτωσουν.Και ναι ειναι γνωστη η σχεση ΑΘ10 με τον αντιφα χωρο δεν ειναι κατι κρυφο.Επειδη και εγω ζω στην Θεσσαλονικη εχω δει με τα ματια μου εγραφο του συνδεσμου του Παοκ Μακεδονες να απειλει με διαγραφη τα μελη του εαν δεν ψηφισουν ΧΑ.
Εγω σαν μαρξιστης μπορω να ζητησω την διαλυση ολων των οπαδικων συνδεσμων ακομα και της ΑΘ10.Εσυ σαν εθνικιστης οχι.Βλεπεις η ψηφοθηρια δεν σε σφηνει. :8)
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3583
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 24 Απρ 2019, 22:44

zteo έγραψε:
24 Απρ 2019, 22:41
Λευκός Λύκος έγραψε:
24 Απρ 2019, 22:03
zteo έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:14
Και ολα αυτα γιατι?Για την ατυχη στιγμη που υπηρξε με τον Νασο.Διοτι ναι ατυχη στιγμη ηταν.Αλλα να κανουν κριτικη αυτοι που δολοφονησαν τον Μπλιωνα και βγαζαν μετα πανο βεβηλωνοντας την μνημη του με πανο αυτοι που κατεστρεψαν μια ολοκληρη πολη στον Βολο με την βοηθεια χουλιγκανων απο την Σερβια ειναι υποκρισια.
Οτι ξεκινησατε βεντετα για ενα ατυχες γεγονος δειχνει την ακραια χουλιγκανικη νοοτροπια των οπαδων του Παοκ.Προβλεψη μου ειναι οτι αργα η γρηγορα θα θρηνησουμε κιαλλα θυματα εξαιτιας των χουλιγκανων του Παοκ.
Είσαι ένας άσχετος μυρωδιάς.
Άυυχη στιγμή η δολοφονία του οπαδού του παοκ;
Προμελετημένη ήταν.Απλά τον χτύπησε αμάξι.Θα τον σκότωναν έτσι και αλλιώς οι χασικληδες συν-οπαδοί σου.
Ζω στην Θεσσαλονίκη,και εύχομαι σε όλα αυτά τα κατακάθια της αθ10 να μνν τολμούν να φτάσουν άνετα στο καυτατζόγλειο.Να εχουν πάντα το νου τους ότι μπορει να φάνε ξυλο από άγνωστους.
Έτυχε να δουλέψω ακριβως απέναντι από τον κεντρικο της αθ.τι απλυταριο μπαινοβγανε δεν λέγεται.ένα αχούρι που ζουν μέσα ένα μάτσο αληταράδες.
Πεφτεις σε αντιφαση με αυτα που εγραφες παλιοτερα.Ναι ατυχη στιγμη ηταν δεν υπηρχε προθεση να τον σκοτωσουν.Και ναι ειναι γνωστη η σχεση ΑΘ10 με τον αντιφα χωρο δεν ειναι κατι κρυφο.Επειδη και εγω ζω στην Θεσσαλονικη εχω δει με τα ματια μου εγραφο του συνδεσμου του Παοκ Μακεδονες να απειλει με διαγραφη τα μελη του εαν δεν ψηφισουν ΧΑ.
Εγω σαν μαρξιστης μπορω να ζητησω την διαλυση ολων των οπαδικων συνδεσμων ακομα και της ΑΘ10.Εσυ σαν εθνικιστης οχι.Βλεπεις η ψηφοθηρια δεν σε σφηνει. :8)
Στα παπαρια μου η χα και η καθε χα.
Η ιδεολογία είναι πάνω από τα κόμματα.
Όσο γι αυτό το εγγραφο ψαξτο και βρες το,έχω μεγάλη απορια να το δω.
Σε καμια αντίφαση δεν πεφτω.θέλανε να σκοτώσουν οι απλυτοι χασικληδες της αθ10

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 24 Απρ 2019, 22:45

και γιατί να πρέπει να σε πιστέψουμε ότι είδες ένα έγγραφο πινοκιο;
Εσύ κάποτε μας έβαζες σαν πηγή για αυτά που γράφεις το bluearena :smt005:

zteo
Δημοσιεύσεις: 10174
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 24 Απρ 2019, 22:55

jason έγραψε:
24 Απρ 2019, 22:45
και γιατί να πρέπει να σε πιστέψουμε ότι είδες ένα έγγραφο πινοκιο;
Εσύ κάποτε μας έβαζες σαν πηγή για αυτά που γράφεις το bluearena :smt005:
Μου ειναι αδιαφορω τι πιστευεις.Εγω δεν ξεπουλησα την ψηφο μου για ενα πρωταθλημα οπως εσυ. :8)
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Δημοσκόπηση για "Αυτόνομη Θ.10"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 24 Απρ 2019, 22:59

zteo έγραψε:
24 Απρ 2019, 22:55
jason έγραψε:
24 Απρ 2019, 22:45
και γιατί να πρέπει να σε πιστέψουμε ότι είδες ένα έγγραφο πινοκιο;
Εσύ κάποτε μας έβαζες σαν πηγή για αυτά που γράφεις το bluearena :smt005:
Μου ειναι αδιαφορω τι πιστευεις.Εγω δεν ξεπουλησα την ψηφο μου για ενα πρωταθλημα οπως εσυ. :8)
Ξες και τι ψηφίζουμε ρε αλάνι ; :smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών