Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11609
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 14 Δεκ 2022, 16:05

Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11609
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 31 Δεκ 2022, 17:40



Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Μπόνους: :D



:g094::g094::g094:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 8926
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 04 Ιαν 2023, 20:47

Πάλι ρεζίλι μας κάνει διεθνώς ο Ευρωκαρνάβαλος ! :sal9:

Η Μπουρζ πήρε εύκολα το διπλό στο άδειο ΣΕΦ, επικρατώντας του Ολυμπιακού με +15 (81-66). Στο 0-8 κατακρύλησαν οι «ερυθρόλευκες», που δεν μπορούν να παρουσιάσουν ανταγωνιστικό προφίλ στη Euroleague Γυναικών.
https://www.sdna.gr/mpasket/1040804_oly ... oyrz-66-81
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 9889
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 07 Ιαν 2023, 15:51

Το έκανε ξανά: Ο Ολυμπιακός Β' διακωμώδησε για ακόμα μία φορά το ποδόσφαιρο και αποχώρησε οριστικά από το ματς με την Κηφισιά λόγω κόκκινης κάρτας σε αντιαθλητικό χτύπημα του Κωστή.
Μετά τον αγώνα με την Athens Kallithea (για το οποίο μάλιστα περιμένει την τιμωρία), ο Ολυμπιακός Β' ακολούθησε ξανά το δόγμα #mexritelous και διακωμώδησε για ακόμα μία φορά το άθλημα.

Οι Πειραιώτες αποχώρησαν από την αναμέτρηση με την Κηφισιά, για την 10η αγωνιστική της Super League 2, μετά από έντονες διαμαρτυρίες προς τον διαιτητή Βάτσιο για την κόκκινη που έδειξε σε αντιαθλητικό χτύπημα του Κωστή στον Ταλάλ.

Βέβαια, για να φτάσουμε μέχρι εκεί υπήρξε σκηνικό... τρέλας: Οι παίκτες των γηπεδούχων διαμαρτυρήθηκαν έντονα στον ρέφερι και αυτό έφερε αρχικά προσωρινή διακοπή στο 22ο λεπτό κι ενώ το αποτέλεσμα ήταν 0-0. Μάλιστα υπήρξε και είσοδος οπαδών και έντονες διαμαρτυρίες, ενώ στη συνέχεια οι διαιτητές αποχώρησαν για τα αποδυτήρια.

Αφού πέρασαν περίπου 35-40 λεπτά, ο Βάτσιος και οι βοηθοί του επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο, όμως το ματς δεν συνεχίστηκε ποτέ, γιατί οι παίκτες και το επιτελείο του Ολυμπιακού Β' αποχώρησαν οριστικά από το γήπεδο με την συνοδεία χειροκροτημάτων.

Νέα αφαίρεση βαθμών, χωρίς σημασία

H συνέχεια θα δοθεί στο γραφείο του αθλητικού δικαστή όπου ο Ολυμπιακός κινδυνεύει με νέα αφαίρεση πέντε βαθμών από το φετινό πρωτάθλημα και πέντε από τη νέα περίοδο αλλά αυτό μικρή σημασία έχει αφού οι ομάδες Β δεν μπορούν ούτε να προβιβαστούν, ούτε να υποβιβαστούν. Αν αποχωρήσει όμως, ο Ολυμπιακός από το πρωτάθλημα της SL2 τότε στην κύρια ομάδα θα επιβληθεί αφαίρεση πέντε βαθμών από το πρωτάθλημα της SL και θα της επιβληθεί και πρόστιμο 100.000 ευρώ.


Πόσο γιατομπουτσο συλλογος
Κάντε το και με την πρώτη ομάδα αν έχετε τα @@ επαγγελματίες κλαψομουνηδες
Να είσαι τώρα 17 χρονών να περιμένεις να παιξεις και να στο απαγορευει ο καραπαπας γιατί θέλει να βγάλει πρωτοσελιδο για τον μπαλτακο

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8211
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 07 Ιαν 2023, 16:01

μόλις ανακάλυψαν ότι τα πρωταθλήματα της Β΄ δεν μετράνε για το 5ο αστέρι και τους ήρθε κάπως
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14393
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 07 Ιαν 2023, 16:05

Η βρωμοπουτανα Πειραιά-Ευρώπης σε όλο της το μεγαλείο...
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11609
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 07 Ιαν 2023, 17:46

jason0 έγραψε:
07 Ιαν 2023, 15:51
Το έκανε ξανά: Ο Ολυμπιακός Β' διακωμώδησε για ακόμα μία φορά το ποδόσφαιρο και αποχώρησε οριστικά από το ματς με την Κηφισιά λόγω κόκκινης κάρτας σε αντιαθλητικό χτύπημα του Κωστή.
Μετά τον αγώνα με την Athens Kallithea (για το οποίο μάλιστα περιμένει την τιμωρία), ο Ολυμπιακός Β' ακολούθησε ξανά το δόγμα #mexritelous και διακωμώδησε για ακόμα μία φορά το άθλημα.

Οι Πειραιώτες αποχώρησαν από την αναμέτρηση με την Κηφισιά, για την 10η αγωνιστική της Super League 2, μετά από έντονες διαμαρτυρίες προς τον διαιτητή Βάτσιο για την κόκκινη που έδειξε σε αντιαθλητικό χτύπημα του Κωστή στον Ταλάλ.

Βέβαια, για να φτάσουμε μέχρι εκεί υπήρξε σκηνικό... τρέλας: Οι παίκτες των γηπεδούχων διαμαρτυρήθηκαν έντονα στον ρέφερι και αυτό έφερε αρχικά προσωρινή διακοπή στο 22ο λεπτό κι ενώ το αποτέλεσμα ήταν 0-0. Μάλιστα υπήρξε και είσοδος οπαδών και έντονες διαμαρτυρίες, ενώ στη συνέχεια οι διαιτητές αποχώρησαν για τα αποδυτήρια.

Αφού πέρασαν περίπου 35-40 λεπτά, ο Βάτσιος και οι βοηθοί του επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο, όμως το ματς δεν συνεχίστηκε ποτέ, γιατί οι παίκτες και το επιτελείο του Ολυμπιακού Β' αποχώρησαν οριστικά από το γήπεδο με την συνοδεία χειροκροτημάτων.

Νέα αφαίρεση βαθμών, χωρίς σημασία

H συνέχεια θα δοθεί στο γραφείο του αθλητικού δικαστή όπου ο Ολυμπιακός κινδυνεύει με νέα αφαίρεση πέντε βαθμών από το φετινό πρωτάθλημα και πέντε από τη νέα περίοδο αλλά αυτό μικρή σημασία έχει αφού οι ομάδες Β δεν μπορούν ούτε να προβιβαστούν, ούτε να υποβιβαστούν. Αν αποχωρήσει όμως, ο Ολυμπιακός από το πρωτάθλημα της SL2 τότε στην κύρια ομάδα θα επιβληθεί αφαίρεση πέντε βαθμών από το πρωτάθλημα της SL και θα της επιβληθεί και πρόστιμο 100.000 ευρώ.


Πόσο γιατομπουτσο συλλογος
Κάντε το και με την πρώτη ομάδα αν έχετε τα @@ επαγγελματίες κλαψομουνηδες
Να είσαι τώρα 17 χρονών να περιμένεις να παιξεις και να στο απαγορευει ο καραπαπας γιατί θέλει να βγάλει πρωτοσελιδο για τον μπαλτακο
Εμείς είμαστε αντισυστημικοί και αποχωρούμε, γιατί έχουμε τα @@.

Εσείς οι αδικεμένοι ανέχεστε ντροπολογίες, για να μην πέσετε κατηγορία.

Αυτοί είστε.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8211
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 07 Ιαν 2023, 18:50

η προβολή από πίσω και με τα δυο πόδια είναι αποβολή μαρς

ουστ ξεφτίλες
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 09 Ιαν 2023, 11:57

40άρα στην ΑΕΚ με ρεκόρ τριπόντων από τον Κάνααν. :smt038

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 09 Ιαν 2023, 12:02

jason0 έγραψε:
07 Ιαν 2023, 15:51
Να είσαι τώρα 17 χρονών να περιμένεις να παιξεις και να στο απαγορευει ο καραπαπας γιατί θέλει να βγάλει πρωτοσελιδο για τον μπαλτακο
Εδώ ο πνευματικός αδελφός του Βορρά έχει δίκιο.

Ο σύλλογος δείχνει ξεκάθαρα πως ως οργανισμός φέτος δεν βλέπει τον Ολυμπιακό Β΄ ως μια ευκαιρία για να πάρουν χρόνο συμμετοχής πιτσιρικάδες, ανέτοιμοι παίκτες ή παγκίτες αλλά ως μοχλό πίεσης προς την ΕΠΟ για αυτό και τα σκηνικά με τις αποχωρήσεις (ενώ αν θες να διαμαρτυρηθείς, μπορείς πολύ εύκολα να βγάλεις ξεχεστήρια ανακοίνωση μετά τη λήξη ενός αγώνα).

Αν είναι να παίρνουμε την ομάδα και να αποχωρούμε στο κάθε (πραγματικό ή μη) φαλτσοσφύριγμα καλύτερα να την αποσύρουμε οριστικά.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 9889
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 09 Ιαν 2023, 13:13

Για απόπειρα δωροδοκία καταγγέλλει τον μάνατζέρ του, Γιώργο Τσουρή ο Ζαν Μπαριέντος, ώστε να δεχτεί κόκκινη κάρτα στην αναμέτρηση με τον Ολυμπιακό!
Μία νέα σοβαρή υπόθεση έρχεται να... ταρακουνήσει το ελληνικό ποδόσφαιρο, με την καταγγελία του Ουρουγουανού μέσου του Βόλου.

Ο Μπαριέντος κατήγγειλε ότι ο ατζέντης του, Γιώργος Τσουρής, Κύπριος στην καταγωγή και ιδιοκτήτης της εταιρείας «Magico Sports», του πρότεινε το ποσό των 40.000 ευρώ προκειμένου να δεχτεί κόκκινη κάρτα στη διάρκεια της χθεσινής (8/1) αναμέτρησης στο Πανθεσσαλικό, όπου ο Βόλος ηττήθηκε με 4-0.

Η υπόθεση βγήκε στην επιφάνεια από χθες, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες, έχει ήδη ενημερωθεί και η ΕΠΟ.

Αξίζει να σημειωθεί πως έχει γίνει και καταγγελία στο αρμόδιο αστυνομικό τμήμα από τον ποδοσφαιριστή, ενώ μέχρι το απόγευμα αναμένεται επίσημη ενημέρωση από την ΠΑΕ Βόλος, η οποία μάλιστα έχει επιβεβαιώσει το θέμα!

Η αντίδραση που υπήρξε από τον υπεύθυνο επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Νίκο Γαβαλά, με τοποθέτησή του στο "zougla.gr" ήταν πως: «Δεν μας αφορά το θέμα, δεν ασχολούμαστε με στοιχηματζήδες...».

Σε αυτό το σημείο θα πρέπει να αναφέρουμε ότι ο Βόλος πρόκειται να προχωρήσει σε καταγγελία τόσο στην ΕΠΟ, όσο και στη FIFA για το συμβάν, ενημερώνοντας αρμοδίως για την καταγγελία του Μπαριέντος που έρχεται να βάλει... φωτιά στο πρωτάθλημα.


Τι νούμερο τσιμέντο φοράει αυτό το παλικαρι;

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14393
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 09 Ιαν 2023, 13:22

jason0 έγραψε:
09 Ιαν 2023, 13:13
Για απόπειρα δωροδοκία καταγγέλλει τον μάνατζέρ του, Γιώργο Τσουρή ο Ζαν Μπαριέντος, ώστε να δεχτεί κόκκινη κάρτα στην αναμέτρηση με τον Ολυμπιακό!
Μία νέα σοβαρή υπόθεση έρχεται να... ταρακουνήσει το ελληνικό ποδόσφαιρο, με την καταγγελία του Ουρουγουανού μέσου του Βόλου.

Ο Μπαριέντος κατήγγειλε ότι ο ατζέντης του, Γιώργος Τσουρής, Κύπριος στην καταγωγή και ιδιοκτήτης της εταιρείας «Magico Sports», του πρότεινε το ποσό των 40.000 ευρώ προκειμένου να δεχτεί κόκκινη κάρτα στη διάρκεια της χθεσινής (8/1) αναμέτρησης στο Πανθεσσαλικό, όπου ο Βόλος ηττήθηκε με 4-0.

Η υπόθεση βγήκε στην επιφάνεια από χθες, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες, έχει ήδη ενημερωθεί και η ΕΠΟ.

Αξίζει να σημειωθεί πως έχει γίνει και καταγγελία στο αρμόδιο αστυνομικό τμήμα από τον ποδοσφαιριστή, ενώ μέχρι το απόγευμα αναμένεται επίσημη ενημέρωση από την ΠΑΕ Βόλος, η οποία μάλιστα έχει επιβεβαιώσει το θέμα!

Η αντίδραση που υπήρξε από τον υπεύθυνο επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Νίκο Γαβαλά, με τοποθέτησή του στο "zougla.gr" ήταν πως: «Δεν μας αφορά το θέμα, δεν ασχολούμαστε με στοιχηματζήδες...».

Σε αυτό το σημείο θα πρέπει να αναφέρουμε ότι ο Βόλος πρόκειται να προχωρήσει σε καταγγελία τόσο στην ΕΠΟ, όσο και στη FIFA για το συμβάν, ενημερώνοντας αρμοδίως για την καταγγελία του Μπαριέντος που έρχεται να βάλει... φωτιά στο πρωτάθλημα.


Τι νούμερο τσιμέντο φοράει αυτό το παλικαρι;
Κινιγκανε των ολιμπιακω μαζ
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8211
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 09 Ιαν 2023, 15:21

jason0 έγραψε:
09 Ιαν 2023, 13:13
Τι νούμερο τσιμέντο φοράει αυτό το παλικαρι;
:003:
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11609
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 09 Ιαν 2023, 15:33

jason0 έγραψε:
09 Ιαν 2023, 13:13
Για απόπειρα δωροδοκία καταγγέλλει τον μάνατζέρ του, Γιώργο Τσουρή ο Ζαν Μπαριέντος, ώστε να δεχτεί κόκκινη κάρτα στην αναμέτρηση με τον Ολυμπιακό!
Μία νέα σοβαρή υπόθεση έρχεται να... ταρακουνήσει το ελληνικό ποδόσφαιρο, με την καταγγελία του Ουρουγουανού μέσου του Βόλου.

Ο Μπαριέντος κατήγγειλε ότι ο ατζέντης του, Γιώργος Τσουρής, Κύπριος στην καταγωγή και ιδιοκτήτης της εταιρείας «Magico Sports», του πρότεινε το ποσό των 40.000 ευρώ προκειμένου να δεχτεί κόκκινη κάρτα στη διάρκεια της χθεσινής (8/1) αναμέτρησης στο Πανθεσσαλικό, όπου ο Βόλος ηττήθηκε με 4-0.

Η υπόθεση βγήκε στην επιφάνεια από χθες, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες, έχει ήδη ενημερωθεί και η ΕΠΟ.

Αξίζει να σημειωθεί πως έχει γίνει και καταγγελία στο αρμόδιο αστυνομικό τμήμα από τον ποδοσφαιριστή, ενώ μέχρι το απόγευμα αναμένεται επίσημη ενημέρωση από την ΠΑΕ Βόλος, η οποία μάλιστα έχει επιβεβαιώσει το θέμα!

Η αντίδραση που υπήρξε από τον υπεύθυνο επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Νίκο Γαβαλά, με τοποθέτησή του στο "zougla.gr" ήταν πως: «Δεν μας αφορά το θέμα, δεν ασχολούμαστε με στοιχηματζήδες...».

Σε αυτό το σημείο θα πρέπει να αναφέρουμε ότι ο Βόλος πρόκειται να προχωρήσει σε καταγγελία τόσο στην ΕΠΟ, όσο και στη FIFA για το συμβάν, ενημερώνοντας αρμοδίως για την καταγγελία του Μπαριέντος που έρχεται να βάλει... φωτιά στο πρωτάθλημα.


Τι νούμερο τσιμέντο φοράει αυτό το παλικαρι;
Δεν έχετε βαρεθεί τα ίδια και τα ιδια παραμύθια;

Σε τελική αναλυση, και να ισχυει, θα βγει μια ντροπολογία, στα @@ μας.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 8926
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 28 Μαρ 2023, 16:38

Απ' τις πιο θρυλικές στιγμές των οπαδών του ΟΣΦΠ ήταν όταν είχαν κατηγορήσει τον ΠΑΟ πως έχει κατακτήσει Κύπελλο 21ης Απριλίου στο Βόλλεϋ. Είναι γιατί δεν ήξεραν πως ήταν αυτοί που είχαν χάσει τον τελικό. :giggle:
Εικόνα
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών