Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11760
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 04 Απρ 2020, 12:09

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11760
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 04 Απρ 2020, 12:12

Επική γκολάρα από τον ημίθεο Αναστόπουλο:

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11760
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 04 Απρ 2020, 12:23

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 8974
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 04 Απρ 2020, 12:31

TOR έγραψε:
04 Απρ 2020, 07:33
Έχει κολλήσει η βελόνα στο Γουέμπλεϊ ενώ ξέρεις ότι σε πολύ δυσκολότερες διοργανώσεις σε σχέση με εκείνες της δεκαετίας του '70 άλλος είναι το «γαλανόλευκο» αφεντικό στα ευρωπαϊκά σαλόνια. :8)
Αφού ήταν πιο εύκολες εκείνες οι διοργανώσεις εσύ πως και δεν κατάφερες κάτι ; :102:
Τώρα το ότι συγκρίνεις την πρόκριση του ΠΑΟ στα ημιτελικά το 1996 με την πρόκριση του Ολυμπιακού στα προημιτελικά το 1999 επιχειρηματολογώντας πως η πορεία του ΠΑΟ ήταν πιο επιτυχημένη δείχνει πόσο άσχετος είσαι. Το 1996 το CL ήταν τουρνουά στο οποίο συμμετείχαν πολύ λιγότερα μεγαθήρια (είναι χαρακτηριστικό ότι αποκλείσατε τη... Λέγκια Βαρσοβίας στα προημιτελικά ενώ το 1999 ο Θρύλος αντιμετώπισε τη Γιουβέντους στον αντίστοιχο γύρο).
Ο ΠΑΟ στον όμιλό του το 1996 είχε την πρωταθλήτρια Γαλλίας , την Πόρτο και την πρωταθλήτρια Δανίας . Προημιτελικά απέκλεισε την Λέγκια , η οποία στον όμιλό της απέκλεισε την πρωταθλήτρια Αγγλίας Μπλάκμπερν και την Ρόζενμποργκ, την ομάδα που σου έριξε μια ξεγυρισμένη πεντάρα στην πρώτη σου συμμετοχή στο τσάμπιονς λιγκ .

Το 1998 εγώ είχα στον όμιλό μου την πρωταθλήτρια Αγγλίας , την πρωταθλήτρια Γαλλίας και την Δυναμό Κιέβου που στα προημιτελικά απέκλεισε την Ρεάλ και στα ημιτελικά αποκλείστηκε δύσκολα από την Μπάγερν. Εσύ είχες την Πόρτο , τον παρηκμασμένο Άγιαξ και την Κροάσια . Η Γιουβέντους σε νίκησε εύκολα στα προημιτελικά στον πρώτο αγώνα και μόνο το πέναλτι στο τέλος σου έδωσε προσδοκίες για πρόκριση. Αλλιώς το δεύτερο ματς θα ήταν διαδικαστικό. Την δε Γιουβέντους ο ΠΑΟ την έχει αποκλείσει 2 φορές στην ιστορία του ( 1988 , 2001 ) , ενώ εσύ έχεις χορτάσει απ' αυτήν ήττες , συμπεριλαμβανομένης μιας επτάρας απ' τους αναπληρωματικούς της. :giggle:
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 04 Απρ 2020, 12:39

Ρε ζαποτετοιε,γιατι τους πρηζεις τα παπαρια ; Ασ' τους ησυχους να ανεβασουν τις στιγμες τους.
Υπαρχει δηλαδη περιπτωση να τα βρειτε για το ποιος ειναι ο μεγαλυτερος συλλογος ;
Στην τελικη ανοιξε αλλο νημα.Αυτα δεν ειναι για να συζητατε αιωνιως τα ιδια και τα ιδια.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 8974
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 04 Απρ 2020, 12:54

under έγραψε:
04 Απρ 2020, 12:39
Ρε ζαποτετοιε,γιατι τους πρηζεις τα παπαρια ; Ασ' τους ησυχους να ανεβασουν τις στιγμες τους.
Υπαρχει δηλαδη περιπτωση να τα βρειτε για το ποιος ειναι ο μεγαλυτερος συλλογος ;
Στην τελικη ανοιξε αλλο νημα.Αυτα δεν ειναι για να συζητατε αιωνιως τα ιδια και τα ιδια.
Συγνώμη. :oops: Ποτέ δεν τ' όλπιζα πως αυτός που θα ενοχλούταν θα ήταν ένας "Παναθηναϊκός" . :o
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 04 Απρ 2020, 13:01

Ζαποτέκος έγραψε:
04 Απρ 2020, 12:54
under έγραψε:
04 Απρ 2020, 12:39
Ρε ζαποτετοιε,γιατι τους πρηζεις τα παπαρια ; Ασ' τους ησυχους να ανεβασουν τις στιγμες τους.
Υπαρχει δηλαδη περιπτωση να τα βρειτε για το ποιος ειναι ο μεγαλυτερος συλλογος ;
Στην τελικη ανοιξε αλλο νημα.Αυτα δεν ειναι για να συζητατε αιωνιως τα ιδια και τα ιδια.
Συγνώμη. :oops: Ποτέ δεν τ' όλπιζα πως αυτός που θα ενοχλούταν θα ήταν ένας "Παναθηναϊκός" . :o
Ο αλλος κανει ενα κοπο να φτιαξει τα gifακια κι εσεις του χαλατε το νημα με μαλακιες ενω μπορειτε να τα πειτε σε τοσα αλλα νηματα.
Το ιδιο κανετε και στο δικο μου.
Μεινετε στο πνευμα του νηματος.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
TOR
Δημοσιεύσεις: 504
Εγγραφή: 02 Ιουν 2018, 13:00
Phorum.gr user: TOR
Τοποθεσία: San Francisco, USA

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOR » 04 Απρ 2020, 13:11

under έγραψε:
04 Απρ 2020, 12:39
Ασ' τους ησυχους να ανεβασουν τις στιγμες τους.
Να και ένας βάζελος με παντελόνια. Κι εγώ διαβάζω με ενδιαφέρον το δικό σας νήμα και με κάποια από τα σχόλια που έγιναν εκεί διαφωνώ, αλλά δεν μπήκα εκεί να λέω το μακρύ μου και το κοντό μου. Και από το λίγο που είδα οι φίλοι του Ολυμπιακού σε γενικές γραμμές νομίζω απέφυγαν να ανακατευτούν στο «πράσινο» τόπικ. Εδώ μέσα όμως έχει μπει ο κάθε πικραμένος να αδειάσει το κόμπλεξ του. Ε, θα τα ακούσει, πώς να το κάνουμε; :g030:

Προς Ζαποτέκος: Σχετικά με τις δυναμικότητες των ομάδων και τα άλλα που γράφεις έχω πολλά να πω, αλλά αυτές οι κουβέντες δεν είναι για αυτό το τόπικ. Μπορείς άμα θέλεις κουβέντα να ανοίξεις άλλο όπως σωστά λέει και ο βάζελος από πάνω.
Πολύ συνοπτικά όμως λέω ότι ο ΠΑΟ του 1998-1999 ήταν ένα σκορποχώρι και το τελευταίο που έφταιγε για τον αποκλεισμό του ήταν ο όμιλος στον οποίο βρέθηκε (όσοι φίλαθλοι ανεξαρτήτως προτιμήσεων παρακολούθησαν τη σεζόν εκείνη ξέρουν ότι έτσι ήταν). Επιπλέον οδηγείσαι σε τραβηγμένα από τα μαλλιά συμπεράσματα συγκρίνοντας με αρκετά υποκειμενικό (πιστεύω) τρόπο τους αντιπάλους του Θρύλου και του ΠΑΟ στα ευρωπαϊκά τουρνουά εκείνης της εποχής.

Αυτά και τέλος από εμένα οι αντιπαραθέσεις σε αυτό το τόπικ για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα. Πρετεντέρη, συνέχισε να ποστάρεις!
Η ΡΩΜΑΝΙΑ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΝ ΑΝΘΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ

Άβαταρ μέλους
TOR
Δημοσιεύσεις: 504
Εγγραφή: 02 Ιουν 2018, 13:00
Phorum.gr user: TOR
Τοποθεσία: San Francisco, USA

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOR » 04 Απρ 2020, 13:30

Εικόνα
Εικόνα

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΓΙΑΞ 2-0 (1983-1984)
Η ΡΩΜΑΝΙΑ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΝ ΑΝΘΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ

LETO
Δημοσιεύσεις: 1957
Εγγραφή: 17 Ιαν 2019, 00:49
Phorum.gr user: LETO

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LETO » 04 Απρ 2020, 14:42

TOR έγραψε:
04 Απρ 2020, 07:33

Έχει κολλήσει η βελόνα στο Γουέμπλεϊ ενώ ξέρεις ότι σε πολύ δυσκολότερες διοργανώσεις σε σχέση με εκείνες της δεκαετίας του '70 άλλος είναι το «γαλανόλευκο» αφεντικό στα ευρωπαϊκά σαλόνια. :8) Τώρα το ότι συγκρίνεις την πρόκριση του ΠΑΟ στα ημιτελικά το 1996 με την πρόκριση του Ολυμπιακού στα προημιτελικά το 1999 επιχειρηματολογώντας πως η πορεία του ΠΑΟ ήταν πιο επιτυχημένη δείχνει πόσο άσχετος είσαι. Το 1996 το CL ήταν τουρνουά στο οποίο συμμετείχαν πολύ λιγότερα μεγαθήρια (είναι χαρακτηριστικό ότι αποκλείσατε τη... Λέγκια Βαρσοβίας στα προημιτελικά ενώ το 1999 ο Θρύλος αντιμετώπισε τη Γιουβέντους στον αντίστοιχο γύρο).
Πάντως και τα δύο βίντεο που έβαλες δεν έχουν σχέση με τον Ολυμπιακό και άρα μάλλον δεν έχουν θέση σε αυτό το τόπικ (αλλά στο αντίστοιχο δικό σας). Το γιατί τα πόσταρες εδώ είναι προφανές. Το είπα και πριν εξάλλου: τσούξιμο από κόμπλεξ, πίκρα και ζήλεια. Σε ευχαριστώ που με δικαιώνεις. :g030:
Δεν συγκρινω 96 με 99. Συγκρινω συνολικη ευρωπαικη παρουσια. Εκει που δεν υπαρχουν βιντεακια με συνομιλιες που αποδυκνυουν τα στησιματα που κανατε εντος. Ενας τελικος, δυο φορες ημιτελικα, ουτε κι εγω δε θυμαμαι ποσες φορες προημιτελικα. Σε αντιθεση με σενα, μια φορα προημιτελικα, και με πολλαπλασιες συμμετοχες και μαλιστα ακοπες μεσω διαιτησιων που σου χαριζαν βαθμους οποτε πηγαινες για γκελα και με καλυτερους παικτες μεσω του χρυσου του τσλ που επαιρνες με τον ιδιο τροπο.
Ξέρω ότι δε θέλεις να παραδεχτείς ότι η ομάδα σου δεν υπάρχει πια στον ποδοσφαιρικό χάρτη (ενώ κάποτε ήταν έστω η δεύτερη ομάδα στην Ελλάδα και μπορούσατε να λέτε κάπου κάπου ότι... κοντράρετε - λέμε τώρα - το Θρύλο), αλλά αυτό είναι δικό σου πρόβλημα. Εντάξει, καταλαβαίνω ότι ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται και ότι θέλεις με κάθε τρόπο να δείξεις ότι είστε ακόμα κάποιοι, αλλά δείξε λίγη αξιοπρέπεια και κάνε το στο δικό σας τόπικ όπου χαϊδεύετε ο ένας τον άλλον και αναπολείτε με νοσταλγία τις παλιές σας «δόξες». Εδώ θα είχε ίσως κάποιο νόημα να ποστάρεις νίκες του ΠΑΟ επί του Ολυμπιακού, αλλά δεν τολμάς ούτε αυτό να κάνεις επειδή ξέρεις πως για κάθε νίκη δική σας υπάρχουν περισσότερες του Θρύλου, μερικές από αυτές μάλιστα με πολλά γκολ. Τώρα η ομάδα σου είναι η «ουρά» του ξαδέρφου της του ΠΑΟΚ (αντιστράφηκαν οι μεταξύ σας ρόλοι, αλλά το κόμπλεξ και των δύο απέναντι στο Θρύλο ίδιο έμεινε :8) ) και τερματίζει με το ζόρι πίσω από την ΑΕΚ. Όταν (και αν) με το καλό η ομάδα σου ξαναγίνει δεύτερη (και η τωρινή σου τραγική παραίσθηση πως ο ΠΑΟ «μετράει» γίνει ξανά η παλιά απλή ψευδαίσθηση πως ο ΠΑΟ μπορεί να... κοντράρει το Θρύλο :smt005: ), θα μπορέσεις να ξαναποστάρεις με κάποια ίχνη αξιοπρέπειας σε τόπικ του Ολυμπιακού, δηλαδή της πρώτης ομάδας της Ελλάδας (που και τότε ακόμα θα στοιχειώνει τους εφιάλτες σας). :g030:
εχεις σοκαριστει που εδω μεσα δεν ειναι το thrylosfans να γραφετε μεταξυ σας τις αλαζονικες μεγαλοστομιες βαζοντας το κεφαλι ολοι μαζι στην αμμο και υπαρχει αντιλογος να σας υπενθυμιζει τα αυτονοητα. Γραφεις λοιπον ενα κατεβατο χωρις το παραμικρο νοημα. Ναι εχεις περισσοτερες νικες στα ντερμπι, εγω αν ημουν στη θεση σου ομως και υπηρχε αυτο εδω, ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ να πω το οτιδηποτε. Αλλωστε οπως ακριβως πεταχτηκαν Παναθηναικοι εδω μεσα (κακως και γιατι ειναι δικο σας τοπικ και γιατι αν δεν εμπαιναν θα τελειωνε το τοπικ σε 2-3 σελιδες :P ) να πουν τα δικα τους ετσι πεταχτηκαν και δικοι σου στα αλλα τοπικ. Εμεις ζηλευουμε οκ, οι δικοι σου για τι ακριβως ασχολουνται με τον τελειωμενο Παναθηναικο οπως λες; Να σου πω εγω γιατι, γιατι οπως πονανε εμενα τα 20 περισσοτερα πρωταθληματα που εχεις, αλλο τοσο και περισσοτερο σε ποναει η ευρωπαικη παρουσια που ΕΧΕΙ ο Παναθηναικος και ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ. Και περισσοτερο γιατι ξερεις οτι τα περισσοτερα απο τα 20 συν ειναι πουστικα, ενω η ευρωπαικη παρουσια του Παναθηναικου ειναι ΑΡΧΙΔΑΤΗ. Τελευταιο μου ποστ, συνεχιστε να ποσταρετε νικες της παραγκας και μεγαλες στιγμες σε ομιλους και προκριματικα :lol:

υγ. ο πρετεντερης ειναι Παναθηναικος παντως :lol:

Άβαταρ μέλους
TOR
Δημοσιεύσεις: 504
Εγγραφή: 02 Ιουν 2018, 13:00
Phorum.gr user: TOR
Τοποθεσία: San Francisco, USA

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOR » 04 Απρ 2020, 17:51

LETO έγραψε:
04 Απρ 2020, 14:42
TOR έγραψε:
04 Απρ 2020, 07:33

Έχει κολλήσει η βελόνα στο Γουέμπλεϊ ενώ ξέρεις ότι σε πολύ δυσκολότερες διοργανώσεις σε σχέση με εκείνες της δεκαετίας του '70 άλλος είναι το «γαλανόλευκο» αφεντικό στα ευρωπαϊκά σαλόνια. :8) Τώρα το ότι συγκρίνεις την πρόκριση του ΠΑΟ στα ημιτελικά το 1996 με την πρόκριση του Ολυμπιακού στα προημιτελικά το 1999 επιχειρηματολογώντας πως η πορεία του ΠΑΟ ήταν πιο επιτυχημένη δείχνει πόσο άσχετος είσαι. Το 1996 το CL ήταν τουρνουά στο οποίο συμμετείχαν πολύ λιγότερα μεγαθήρια (είναι χαρακτηριστικό ότι αποκλείσατε τη... Λέγκια Βαρσοβίας στα προημιτελικά ενώ το 1999 ο Θρύλος αντιμετώπισε τη Γιουβέντους στον αντίστοιχο γύρο).
Πάντως και τα δύο βίντεο που έβαλες δεν έχουν σχέση με τον Ολυμπιακό και άρα μάλλον δεν έχουν θέση σε αυτό το τόπικ (αλλά στο αντίστοιχο δικό σας). Το γιατί τα πόσταρες εδώ είναι προφανές. Το είπα και πριν εξάλλου: τσούξιμο από κόμπλεξ, πίκρα και ζήλεια. Σε ευχαριστώ που με δικαιώνεις. :g030:
Δεν συγκρινω 96 με 99. Συγκρινω συνολικη ευρωπαικη παρουσια. Εκει που δεν υπαρχουν βιντεακια με συνομιλιες που αποδυκνυουν τα στησιματα που κανατε εντος. Ενας τελικος, δυο φορες ημιτελικα, ουτε κι εγω δε θυμαμαι ποσες φορες προημιτελικα. Σε αντιθεση με σενα, μια φορα προημιτελικα, και με πολλαπλασιες συμμετοχες και μαλιστα ακοπες μεσω διαιτησιων που σου χαριζαν βαθμους οποτε πηγαινες για γκελα και με καλυτερους παικτες μεσω του χρυσου του τσλ που επαιρνες με τον ιδιο τροπο.
Ξέρω ότι δε θέλεις να παραδεχτείς ότι η ομάδα σου δεν υπάρχει πια στον ποδοσφαιρικό χάρτη (ενώ κάποτε ήταν έστω η δεύτερη ομάδα στην Ελλάδα και μπορούσατε να λέτε κάπου κάπου ότι... κοντράρετε - λέμε τώρα - το Θρύλο), αλλά αυτό είναι δικό σου πρόβλημα. Εντάξει, καταλαβαίνω ότι ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται και ότι θέλεις με κάθε τρόπο να δείξεις ότι είστε ακόμα κάποιοι, αλλά δείξε λίγη αξιοπρέπεια και κάνε το στο δικό σας τόπικ όπου χαϊδεύετε ο ένας τον άλλον και αναπολείτε με νοσταλγία τις παλιές σας «δόξες». Εδώ θα είχε ίσως κάποιο νόημα να ποστάρεις νίκες του ΠΑΟ επί του Ολυμπιακού, αλλά δεν τολμάς ούτε αυτό να κάνεις επειδή ξέρεις πως για κάθε νίκη δική σας υπάρχουν περισσότερες του Θρύλου, μερικές από αυτές μάλιστα με πολλά γκολ. Τώρα η ομάδα σου είναι η «ουρά» του ξαδέρφου της του ΠΑΟΚ (αντιστράφηκαν οι μεταξύ σας ρόλοι, αλλά το κόμπλεξ και των δύο απέναντι στο Θρύλο ίδιο έμεινε :8) ) και τερματίζει με το ζόρι πίσω από την ΑΕΚ. Όταν (και αν) με το καλό η ομάδα σου ξαναγίνει δεύτερη (και η τωρινή σου τραγική παραίσθηση πως ο ΠΑΟ «μετράει» γίνει ξανά η παλιά απλή ψευδαίσθηση πως ο ΠΑΟ μπορεί να... κοντράρει το Θρύλο :smt005: ), θα μπορέσεις να ξαναποστάρεις με κάποια ίχνη αξιοπρέπειας σε τόπικ του Ολυμπιακού, δηλαδή της πρώτης ομάδας της Ελλάδας (που και τότε ακόμα θα στοιχειώνει τους εφιάλτες σας). :g030:
εχεις σοκαριστει που εδω μεσα δεν ειναι το thrylosfans να γραφετε μεταξυ σας τις αλαζονικες μεγαλοστομιες βαζοντας το κεφαλι ολοι μαζι στην αμμο και υπαρχει αντιλογος να σας υπενθυμιζει τα αυτονοητα. Γραφεις λοιπον ενα κατεβατο χωρις το παραμικρο νοημα. Ναι εχεις περισσοτερες νικες στα ντερμπι, εγω αν ημουν στη θεση σου ομως και υπηρχε αυτο εδω, ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ να πω το οτιδηποτε. Αλλωστε οπως ακριβως πεταχτηκαν Παναθηναικοι εδω μεσα (κακως και γιατι ειναι δικο σας τοπικ και γιατι αν δεν εμπαιναν θα τελειωνε το τοπικ σε 2-3 σελιδες :P ) να πουν τα δικα τους ετσι πεταχτηκαν και δικοι σου στα αλλα τοπικ. Εμεις ζηλευουμε οκ, οι δικοι σου για τι ακριβως ασχολουνται με τον τελειωμενο Παναθηναικο οπως λες; Να σου πω εγω γιατι, γιατι οπως πονανε εμενα τα 20 περισσοτερα πρωταθληματα που εχεις, αλλο τοσο και περισσοτερο σε ποναει η ευρωπαικη παρουσια που ΕΧΕΙ ο Παναθηναικος και ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ. Και περισσοτερο γιατι ξερεις οτι τα περισσοτερα απο τα 20 συν ειναι πουστικα, ενω η ευρωπαικη παρουσια του Παναθηναικου ειναι ΑΡΧΙΔΑΤΗ. Τελευταιο μου ποστ, συνεχιστε να ποσταρετε νικες της παραγκας και μεγαλες στιγμες σε ομιλους και προκριματικα :lol:

υγ. ο πρετεντερης ειναι Παναθηναικος παντως :lol:
Το μόνο που έχεις δίκιο είναι το υστερόγραφο (αν αναφέρεσαι στον πραγματικό Πρετεντέρη). :P
Σας παραδέχομαι λοιπόν σε ένα πράγμα ρε βάζελοι. Δεν έχετε αντίπαλο στην προπαγάνδα. :P
Αν θέλετε πάντως, ανοίγετε άλλο τόπικ για συνέχεια της συζήτησης περί Ευρώπης όπως πρότεινα. Και όσοι δικοί μας μπήκαν στο δικό σας και το αναστατώνουν κακώς κάνουν (αν και νομίζω το έκαναν λιγότεροι από τους δικούς σας εδώ). Όπως είδες πάντως, προσωπικά σεβάστηκα το τόπικ σας και με το παραπάνω. Αυτά και καλή συνέχεια.
Η ΡΩΜΑΝΙΑ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΝ ΑΝΘΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11760
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 04 Απρ 2020, 18:13

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11760
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 04 Απρ 2020, 18:16

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
TOR
Δημοσιεύσεις: 504
Εγγραφή: 02 Ιουν 2018, 13:00
Phorum.gr user: TOR
Τοποθεσία: San Francisco, USA

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOR » 04 Απρ 2020, 18:17

Πρετεντέρης έγραψε:
04 Απρ 2020, 18:13
Εικόνα
Στημένο!!! :P
Η ΡΩΜΑΝΙΑ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΝ ΑΝΘΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11760
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Θρύλε μου το μεγαλείο σου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 04 Απρ 2020, 18:23

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών