ΠΑΟ - ΟΣΦΠ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11684
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΠΑΟ - ΟΣΦΠ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 15 Φεβ 2021, 15:16

Πάει, τον χάσαμε αυτόν! Άμα πάρει τίτλο ο βάζελος (λέμε τώρα :D), θα τα κάνει πάνω του από τη χαρά του.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11903
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: ΠΑΟ - ΟΣΦΠ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 15 Φεβ 2021, 15:17

Arisvilla έγραψε:
15 Φεβ 2021, 11:08
Γιατί μας έχετε πρήξει τα παπάρια για παράρτημα και χθες ο αιώνιος αντίπαλος σου μόνο αυτογκόλ δεν έβαλε για να κερδίσεις.
Αυτο ο Ολυμπακος το εκανε με τον Οαρη πριν 5 μερες. Μεχρι κσι αυτογκολ εβαλε για να φανει πως λιγουλακι τον δυσκολεύει ο Οαρης. Νομιζω μπερδεψες τα ματς.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΠΑΟ - ΟΣΦΠ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 15 Φεβ 2021, 15:21

Πρετεντέρης έγραψε:
15 Φεβ 2021, 15:16
Πάει, τον χάσαμε αυτόν! Άμα πάρει τίτλο ο βάζελος (λέμε τώρα :D), θα τα κάνει πάνω του από τη χαρά του.
Μιλας με καποιον που -χωρις πλακα- επαθε τραβηγμα και ποναγε για 1 εβδομαδα απο σφιξιμο χεριου/γροθιας στο τριποντο του Τομπσον (Μπανταλονα). :oops:
Μια αλλη φορα που εχασε ο Παναθηναικος, θυμαμαι με εναν φιλο μου κλαιγαμε και πεταξαμε οτι κοκκινη ομαδα ειχαμε στο subbuteo απο το σπιτι του στον 4ο οροφο. :blm:

υ.γ. Ωστοσο, μιλας και με καποιον που πανηγυρισε για 1η φορα σε ολοκληρη τη ζωη του νικη του γαυρου οταν ο Σπανουλης το σηκωσε (σαν πρωταγωνιστης κι'ολας σε τελικο θριλερ) μετα απο τις σιχαμερες δηλωσεις του Τρακη να παθουν τη βρωμοαρρωστια τα παιδια του...
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!


Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11684
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΠΑΟ - ΟΣΦΠ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 15 Φεβ 2021, 21:33

Daje έγραψε:
15 Φεβ 2021, 15:21
Πρετεντέρης έγραψε:
15 Φεβ 2021, 15:16
Πάει, τον χάσαμε αυτόν! Άμα πάρει τίτλο ο βάζελος (λέμε τώρα :D), θα τα κάνει πάνω του από τη χαρά του.
Μιλας με καποιον που -χωρις πλακα- επαθε τραβηγμα και ποναγε για 1 εβδομαδα απο σφιξιμο χεριου/γροθιας στο τριποντο του Τομπσον (Μπανταλονα). :oops:
Μια αλλη φορα που εχασε ο Παναθηναικος, θυμαμαι με εναν φιλο μου κλαιγαμε και πεταξαμε οτι κοκκινη ομαδα ειχαμε στο subbuteo απο το σπιτι του στον 4ο οροφο. :blm:

υ.γ. Ωστοσο, μιλας και με καποιον που πανηγυρισε για 1η φορα σε ολοκληρη τη ζωη του νικη του γαυρου οταν ο Σπανουλης το σηκωσε (σαν πρωταγωνιστης κι'ολας σε τελικο θριλερ) μετα απο τις σιχαμερες δηλωσεις του Τρακη να παθουν τη βρωμοαρρωστια τα παιδια του...
Άμα μιλάς σοβαρά για το Σουμπούτεο, είσαι εγκληματίας.

Ρισπεκτ για το Σπανούλη. :smt023
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

LETO
Δημοσιεύσεις: 1957
Εγγραφή: 17 Ιαν 2019, 00:49
Phorum.gr user: LETO

Re: ΠΑΟ - ΟΣΦΠ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LETO » 21 Φεβ 2021, 13:07

Μας είχε κλέψει ο διαιτητής και μας είχε κλέψει ο Ολυμπιακός. Όταν είδα τους φιλάθλους του Ολυμπιακού να έρχονται κατά πάνω μας ήθελα να υπερασπιστώ τόσο τον εαυτό μου όσο και την ομάδα μου. Σκεφτόμουν: «Μας κλέψατε και τώρα μπαίνετε στον αγωνιστικό χώρο για μας επιτεθείτε κιόλας;». Αυτό δεν μπορούσα να το αποδεχτώ. Θυμάμαι ότι για να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, χτύπησα έναν οπαδό του Ολυμπιακού και του έσπασα το πόδι. Μάλιστα ένα χρόνο μετά ο οπαδός αυτός μου έκανε μήνυση και έπρεπε να εξηγήσω στην αστυνομία τι ακριβώς συνέβη».
Σεντρικ Καντε

Και οφσαιντ Κατσουρανη, και οφσαιντ γκολ Παντελιτς, και ανοιγμα τις πορτες για ξυλο σε παικτες, και μυνηση.

Γαβρος που εχει τσιπα, δεν πρεπει να ξαναπει κουβεντα για Ερντογαν.

Ακριβως την ιδια λογικη εχετε

υγ.
«Φυσικά. Έζησα κάτι αντίστοιχο όταν έπαιζα στην Αφρική.
ε ναι...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών