Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 18 Φεβ 2021, 17:54

panos291 έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:52
Βούλα κατέβα στους ολυμπιακούς με άλλη σημαία και γραψτους στο νινί σου.
Πάλι θα γαμηθεί στα άκυρα σαν τον Κουκοδήμο..

Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: 08 Ιαν 2021, 14:51

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γκουερινο » 18 Φεβ 2021, 17:55

Βουλαρα ξεφτιλιζει κομμουνια και σιχαματα φιλελεδες

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20837
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Φεβ 2021, 17:57

Στύγιος έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:34
Ναι καλά ,το 14,60 δεν είναι τίποτα μπροστά στο 15,32 της Δεβετζή και στο 15,07 της Τσιαμήτα.
Καλά αυτές ανήκουν σε άλλες εποχές.... προ αυστηρού αντιντόπινγκ κοντρόλ ....

Πάντως ένα δίκιο το έχεις .... το 14.60 δεν φτουράει μπρος στο 15.43 αυτηνής

Εικόνα

...αλλά όλος ο υπόλοιπος συναγωνισμός για τα μετάλλια στο 14.60 - 14.80 παίζει...
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12177
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 18 Φεβ 2021, 17:58

Feindflug έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:54
Thor έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:20
Ειμαι σιγουρος οτι,αν της τσιμπησουνε τον πισινο,θα τρεξει αγνο αναβολικο Ιχωρ.
Και σένα ποιο είναι το άγχος σου ρε δικέ μου; Φοβάσαι μήπως της πάρουν πίσω τα μετάλλια; Μήπως οι συναθλήτριές της δεν παίρνουν απαγορευμένες από τους κανονισμούς, ουσίες;

Για πες μας και συ τι επάγγελμα κάνεις, να γελάσουμε μαζί σου λίγο.
Κανενα αγχος δικε μου,μια παρατηρηση εκανα.
Γκομενα σου ειναι και θιχτηκες;
Τι σχεση εχει το επαγγελμα μου;
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 18 Φεβ 2021, 17:58

Γκουερινο έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:55
Βουλαρα ξεφτιλιζει κομμουνια και σιχαματα φιλελεδες
Κωλάρα θες να πεις , κώλο βλέπαμε με άμμο στο κωλομέρι, άκυρα βλέπαμε ... άλματα δε βλέπαμε :102:

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14096
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 18 Φεβ 2021, 17:58

Στύγιος έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:54
panos291 έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:52
Βούλα κατέβα στους ολυμπιακούς με άλλη σημαία και γραψτους στο νινί σου.
Πάλι θα γαμηθεί στα άκυρα σαν τον Κουκοδήμο..
Ας γαμηθει στα άκυρα. Αν όμως κατέβει σε ολυμπιακούς με την σημαία χώρας που της τους στέρησε για ένα ανέκδοτο, σημαίνει πως είναι βλαμμένη. Εκτός αν δεν βρει παραπάνω λεφτά από αλλού.

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 18 Φεβ 2021, 18:00

τώρα είναι washed up έτσι κι αλλιώς. Η μαγκιά με την αλλαγή σημαίας είναι να το κάνεις στο peak σου και να παίρνεις και μετάλλιο. Για τη Βουλάρα δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5415
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 18 Φεβ 2021, 18:01

«Με τόσους Αφρικανούς στην Ελλάδα.. Τουλάχιστον τα κουνούπια του δυτικού Νείλου..θα τρώνε σπιτικό φαγητό!!!»

Ένα χαζό ανέκδοτο ήταν, το οποίο δεν ήταν και τόσο ρατσιστικό αν σκεφτούμε πως από τη στιγμή που οι Αφρικανοί ήταν το ''σπιτικό φαγητό'' των κουνουπιών του Νείλου, εμείς ήμασταν το ''φαγητό απ' έξω''. Απλά είχε την ατυχία να πέσει πάνω στην περίοδο που έκανε το μεγάλο ξεπέταγμα η Χ.Α., είχε ''εκτεθεί'' ως σχέση του Κασιδιάρη και η ομοσπονδία έπρεπε να δείξει αντιρατσιστικά αντανακλαστικά.

Αργότερα είχε μεγάλη αποχή, λόγω αυτής της αποχής η ομοσπονδία σταμάτησε να την ενισχύει οικονομικά αλλά επανήλθε δριμύτερη και έκανε αρκετούς να πήζουν. Δεν με νοιάζει αν αποδειχτεί στο μέλλον ντοπαρισμένη, ούτε ή πρώτη θα είναι ούτε η τελευταία. Προσωπικά την παραδέχομαι διότι εδώ δεν το έβαλε κάτω, δεν σταμάτησε όταν δεχόταν πόλεμο από παντού και χρόνια τώρα προκαλεί αισθήματα πόνου σε όσους προσπάθησαν να βρουν στο πρόσωπό της έναν αποδιοπομπαίο τράγο.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 18 Φεβ 2021, 18:07

Γω γούσταρα φοβερά Βούλα Τσιαμήτα :g094::hebit:

ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Φεβ 2021, 18:07

Thor έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:58
Feindflug έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:54
Thor έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:20
Ειμαι σιγουρος οτι,αν της τσιμπησουνε τον πισινο,θα τρεξει αγνο αναβολικο Ιχωρ.
Και σένα ποιο είναι το άγχος σου ρε δικέ μου; Φοβάσαι μήπως της πάρουν πίσω τα μετάλλια; Μήπως οι συναθλήτριές της δεν παίρνουν απαγορευμένες από τους κανονισμούς, ουσίες;

Για πες μας και συ τι επάγγελμα κάνεις, να γελάσουμε μαζί σου λίγο.
Κανενα αγχος δικε μου,μια παρατηρηση εκανα.
Γκομενα σου ειναι και θιχτηκες;
Τι σχεση εχει το επαγγελμα μου;
Όχι, δικέ μου, δεν είναι γκόμενά μου, αλλά μου την δίνει όταν κατηγορούνται οι αθλητές ότι παίρνουν αναβολικά.

Ναι ρε, παίρνουν, αν θες να κάνεις πρωταθλητισμό, πρέπει να κάνεις θυσίες. Δεν ανακαλύψατε την Αμερική. Μήπως οι διεθνούς φήμης τραγουδιστές δεν παίρνουν ναρκωτικά; Μήπως οι κορυφαίοι επιστήμονες δεν θυσίασαν σχέσεις, προσωπικό χρόνο και πόσα άλλα για να εντρυφήσουν σε αυτό που αγαπάνε; Εκείνες οι θυσίες άξιζαν, αλλά αυτές ενός αθλητή, όχι;

Δεν άκουσα να στηλιτεύεται ο Όζι Όσμπορν για τα ναρκωτικά που πήρε, ούτε το πόσο φυτούκλα ήταν ο Στίβεν Χόγκιν και τι έχασε - θυσίασε από μια "φυσιολογική" ζωή για να φτάσει εκεί που έφτασε.

Αυτή λοιπόν, τύπε, θεωρείται μια κορυφαία αθλήτρια και πολύ πιθανόν να έχει πάρει αναβολικές ουσίες.

Εσύ τι επάγγελμα κάνεις και σε ποια κατηγορία θεωρείς ότι παίζεις μπάλα στο αντικείμενό σου; Τσάμπιονς λιγκ ή Ερασιτεχνικά Μακεδονίας;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12177
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 18 Φεβ 2021, 18:10

Εδω να πω οτι πλεον αντοπαριστος και πρωταθλητισμος ειναι δυο εννοιες αντιθετες.
Δεν λεω οτι η δικη μας ειναι ντοπαρισμενη ενω οι υπολοιπες οχι.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21416
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 18 Φεβ 2021, 18:11

Feindflug έγραψε:
18 Φεβ 2021, 18:07
Thor έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:58
Feindflug έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:54


Και σένα ποιο είναι το άγχος σου ρε δικέ μου; Φοβάσαι μήπως της πάρουν πίσω τα μετάλλια; Μήπως οι συναθλήτριές της δεν παίρνουν απαγορευμένες από τους κανονισμούς, ουσίες;

Για πες μας και συ τι επάγγελμα κάνεις, να γελάσουμε μαζί σου λίγο.
Κανενα αγχος δικε μου,μια παρατηρηση εκανα.
Γκομενα σου ειναι και θιχτηκες;
Τι σχεση εχει το επαγγελμα μου;
Όχι, δικέ μου, δεν είναι γκόμενά μου, αλλά μου την δίνει όταν κατηγορούνται οι αθλητές ότι παίρνουν αναβολικά.

Ναι ρε, παίρνουν, αν θες να κάνεις πρωταθλητισμό, πρέπει να κάνεις θυσίες. Δεν ανακαλύψατε την Αμερική. Μήπως οι διεθνούς φήμης τραγουδιστές δεν παίρνουν ναρκωτικά; Μήπως οι κορυφαίοι επιστήμονες δεν θυσίασαν σχέσεις, προσωπικό χρόνο και πόσα άλλα για να εντρυφήσουν σε αυτό που αγαπάνε; Εκείνες οι θυσίες άξιζαν, αλλά αυτές ενός αθλητή, όχι;

Δεν άκουσα να στηλιτεύεται ο Όζι Όσμπορν για τα ναρκωτικά που πήρε, ούτε το πόσο φυτούκλα ήταν ο Στίβεν Χόγκιν και τι έχασε - θυσίασε από μια "φυσιολογική" ζωή για να φτάσει εκεί που έφτασε.

Αυτή λοιπόν, τύπε, θεωρείται μια κορυφαία αθλήτρια και πολύ πιθανόν να έχει πάρει αναβολικές ουσίες.

Εσύ τι επάγγελμα κάνεις και σε ποια κατηγορία θεωρείς ότι παίζεις μπάλα στο αντικείμενό σου; Τσάμπιονς λιγκ ή Ερασιτεχνικά Μακεδονίας;
σαν κάτι τύπους που βλέπουν φωτογραφία από το Mr Olympia και λένε "ε καλά εντάξει, αυτοί παίρνουν φάρμακα"
λες και είναι κάτι μαγικό που το παίρνεις σήμερα και αύριο έγινες, έτσι απλά
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12177
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 18 Φεβ 2021, 18:13

Feindflug έγραψε:
18 Φεβ 2021, 18:07
Thor έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:58
Feindflug έγραψε:
18 Φεβ 2021, 17:54


Και σένα ποιο είναι το άγχος σου ρε δικέ μου; Φοβάσαι μήπως της πάρουν πίσω τα μετάλλια; Μήπως οι συναθλήτριές της δεν παίρνουν απαγορευμένες από τους κανονισμούς, ουσίες;

Για πες μας και συ τι επάγγελμα κάνεις, να γελάσουμε μαζί σου λίγο.
Κανενα αγχος δικε μου,μια παρατηρηση εκανα.
Γκομενα σου ειναι και θιχτηκες;
Τι σχεση εχει το επαγγελμα μου;
Όχι, δικέ μου, δεν είναι γκόμενά μου, αλλά μου την δίνει όταν κατηγορούνται οι αθλητές ότι παίρνουν αναβολικά.

Ναι ρε, παίρνουν, αν θες να κάνεις πρωταθλητισμό, πρέπει να κάνεις θυσίες. Δεν ανακαλύψατε την Αμερική. Μήπως οι διεθνούς φήμης τραγουδιστές δεν παίρνουν ναρκωτικά; Μήπως οι κορυφαίοι επιστήμονες δεν θυσίασαν σχέσεις, προσωπικό χρόνο και πόσα άλλα για να εντρυφήσουν σε αυτό που αγαπάνε; Εκείνες οι θυσίες άξιζαν, αλλά αυτές ενός αθλητή, όχι;

Δεν άκουσα να στηλιτεύεται ο Όζι Όσμπορν για τα ναρκωτικά που πήρε, ούτε το πόσο φυτούκλα ήταν ο Στίβεν Χόγκιν και τι έχασε - θυσίασε από μια "φυσιολογική" ζωή για να φτάσει εκεί που έφτασε.

Αυτή λοιπόν, τύπε, θεωρείται μια κορυφαία αθλήτρια και πολύ πιθανόν να έχει πάρει αναβολικές ουσίες.

Εσύ τι επάγγελμα κάνεις και σε ποια κατηγορία θεωρείς ότι παίζεις μπάλα στο αντικείμενό σου; Τσάμπιονς λιγκ ή Ερασιτεχνικά Μακεδονίας;
Γραφαμε ταυτοχρονα και απαντουσα χωρις να ξερω τι γραφεις.
Απλα να πω επειδη εχεις μεγαλο καημο για το επαγγελμα μου οτι βιοποριζομαι γαμωντας αδιακριτους,γι'αυτο προσεχε.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15819
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 18 Φεβ 2021, 18:14

Για κλειστό μιλάει, ξεκολλάτε

Μπραβο στη Βουλαρα!
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Νο1 στον κόσμο η Βούλα Παπαχρήστου! Τεράστιο ατομικό ρεκόρ (i) στα 31 χρόνια της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 18 Φεβ 2021, 18:19

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
18 Φεβ 2021, 14:02
αν και δε δίνω δεκάρα για τον επαγγελματικό αθλητισμό, παρ'όλα αυτά χαίρομαι για τη συγκεκριμένη κοπέλα διότι έπεσε θύμα της αδυσώπητης πολιτικής ορθότητας απλά και μόνο επειδή τα είχε με τον κας και παραλίγο να της κοστίσει τη καριέρα της. δεν το έβαλε κάτω και τώρα τους φτύνει στα μούτρα.
:giggle:
Ράκος η Βούλα Παπαχρήστου: ζητά δημόσια συγγνώμη
https://www.fimes.gr/2012/07/voula-papaxristou-rakos/

Παπαχρήστου: «Έχω ζητήσει συγγνώμη 100 φορές»
https://www.sportime.gr/tops/synenteyks ... 100-fores/

Βούλα Παπαχρήστου: Ζητώ συγνώμη από όλους
https://www.inewsgr.com/230/voula-papac ... -olous.htm

Πομάσκι: «Η Βούλα έχει αλλάξει»
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Highlander την 18 Φεβ 2021, 18:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών