Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20162
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 28 Ιουν 2021, 01:33

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20162
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 28 Ιουν 2021, 12:19

:roll:

US Olympian Gwen Berry faces backlash for snub of stars-and-stripes

https://nypost.com/2021/06/27/us-olympi ... d-stripes/

The “pissed” American athlete who turned away from the flag during the national anthem faced online backlash Sunday — as she doubled down on her star spangled snub.

Gwen Berry on Saturday turned toward the crowd rather than the flag before holding up a black shirt that read, “Activist Athlete” — prompting one critic to say Americans should return the favor.

“Let’s turn our backs on HER,” said Kathy Tavoularis, a California Republican operative.

“If you can’t respect the flag or anthem then you shouldn’t be allowed to complete,” posted Vic DeGrammont, a Republican congressional candidate in Florida, on Twitter.

Opinion writer Josh Jordan mocked Berry for thinking the Olympic trials are about her.

“Yes, the US Olympics committee spent their time meticulously planning to make sure that the national anthem was played at the exact moment she was on the podium… because everyone knows the Olympics is all about (checks tweet) Gwen Berry,” he said sarcastically.

“What is wrong with people?” asked former Wisconsin Gov. Scott Walker.

“Growing up, everyone stood for the American flag,” he added. “Didn’t matter your politics, race, sex, income, religion; everyone stood for the flag. It was one of those civic rituals that brought us together. It still should today.”

Journalist David Steinberg suggested a different athlete be sent instead of Berry.

“Send the fourth-place finisher,” :o:o he tweeted. “Gwen Berry has a world of options if she doesn’t want to compete under our flag. Not a penny of taxpayer money should fund her campaign to make Americans hate each other.”
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 28 Ιουν 2021, 13:02

Μαλακίες. Αν προσβάλει τον εθνικό ύμνο, να βγάλει και τη φανέλα, και να κάτσει σπίτι της. Αρκετά με τον κάθε κακομαθημένο. Εκπροσωπείτε ένας έθνος, μια χώρα, σας χειροκροτά ένας λαός, ζώα.
Ordem e Progresso.

Echelon
Δημοσιεύσεις: 3484
Εγγραφή: 15 Μάιος 2019, 11:42
Phorum.gr user: selinoid

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Echelon » 28 Ιουν 2021, 13:09

Τελικά οι μαύροι πάσχουν από attentionwhorιλικι.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26903
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 28 Ιουν 2021, 14:23

Cavaliere έγραψε:
28 Ιουν 2021, 13:02
Μαλακίες. Αν προσβάλει τον εθνικό ύμνο, να βγάλει και τη φανέλα, και να κάτσει σπίτι της. Αρκετά με τον κάθε κακομαθημένο. Εκπροσωπείτε ένας έθνος, μια χώρα, σας χειροκροτά ένας λαός, ζώα.
Συμφωνω 100%
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.


Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26903
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 28 Ιουν 2021, 14:29

Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιουν 2021, 14:28
Ε ας μη πάει ως μέλος της αμερικανικής ομάδας.
Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη...
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 28 Ιουν 2021, 14:36

Tι ψηφίζει, άραγε;
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 28 Ιουν 2021, 14:42

θα επρεπε ηδη να τους εχουν βγαλει απο την εθνικη ομαδα
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 28 Ιουν 2021, 14:44

Scouser έγραψε:
28 Ιουν 2021, 14:36
Tι ψηφίζει, άραγε;
ΣΥΡΙΖΑ

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21306
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 28 Ιουν 2021, 14:44

Cavaliere έγραψε:
28 Ιουν 2021, 13:02
Μαλακίες. Αν προσβάλει τον εθνικό ύμνο, να βγάλει και τη φανέλα, και να κάτσει σπίτι της. Αρκετά με τον κάθε κακομαθημένο. Εκπροσωπείτε ένας έθνος, μια χώρα, σας χειροκροτά ένας λαός, ζώα.
:bravo:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26903
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 28 Ιουν 2021, 14:47

Εγω αν ειμουν προπονητης της ομαδας της θα της ελεγα "βγαλε τη φανέλα και οριστε ενα εισιτηριο επιστροφης στης ΗΠΑ"
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21306
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 28 Ιουν 2021, 14:52

George_V έγραψε:
28 Ιουν 2021, 14:47
Εγω αν ειμουν προπονητης της ομαδας της θα της ελεγα "βγαλε τη φανέλα και οριστε ενα εισιτηριο επιστροφης στης ΗΠΑ"
λες και την ανάγκασε κανείς να αγωνιστεί με τα χρώματα των ΗΠΑ
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 28 Ιουν 2021, 14:53

BigChiefWahoo έγραψε:
28 Ιουν 2021, 14:44
Scouser έγραψε:
28 Ιουν 2021, 14:36
Tι ψηφίζει, άραγε;
ΣΥΡΙΖΑ
Ορθόν:
Εικόνα
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24587
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ο εθνικός ύμνος της πατρίδας μου, την οποία θα εκπροσωπήσω στο Τόκιο, δεν μιλάει εκ μέρους μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 28 Ιουν 2021, 15:07

George_V έγραψε:
28 Ιουν 2021, 14:29
Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιουν 2021, 14:28
Ε ας μη πάει ως μέλος της αμερικανικής ομάδας.
Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη...
ναι, για κάποιο λόγο έχει θέμα με την σημαία του κράτους αλλά όχι με τα λεφτά του κράτους. Μάλλον τα λεφτά δεν είναι ρατσιστικά. Αντίθετα με την σημαία και τον ύμνο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών