Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Ιούλ 2021, 11:18

https://www.letsrun.com/news/2021/07/re ... -olympics/

https://www.sdna.gr/stibos/855253_ektos ... se-kannabi

Εκτός Ολυμπιακών η Ρίτσαρντσον, βρέθηκε θετική σε κάνναβη

Εικόνα

Από τα φαβορί της Αμερικής για την κατάκτηση ενός μεταλλίου, η ΣαΚάρι Ρίτσαρντσον βρέθηκε θετική στην κάνναβη και όπως όλα δείχνουν θα μείνει εκτός Ολυμπιακών Αγώνων.
Η Αμερικανίδα σπρίντερ, ήταν από τα φαβορί για τα 100μ. γυναικών, αλλά κινδυνεύει να μείνει εκτός των αγώνων στο Τόκιο. Η Ρίτσαρντσον κέρδισε την πρώτη θέση στα αμερικανικά trials, με χρόνο 10.86, αλλά το δείγμα της είναι πριν από αυτούς τους αγώνες, κάτι που σημαίνει ότι χάνει την πρώτη θέση και την είσοδο στους Ολυμπιακούς.

Εικόνα


Αν επιβεβαιωθεί ότι το δείγμα της είναι θετικό, θα χάσει τη θέση της και θα πρέπει έπειτα να αποδείξει αν έκανε χρήση κάνναβης για ιατρικούς λόγους, για να α τιμωρηθεί μέχρι 3 μήνες, ανάλογα την υπόθεση. Αν ήταν σε αποθεραπεία, σε συνεργασία με την επιτροπή αντιντόπινγκ της χώρας της, τότε ίσως η τιμωρία της να είναι για μικρότερο διάστημα. Αυτό θα χρειαστεί φυσικά για να το αποδείξει και στην καλύτερη των περιπτώσεων ίσως προλάβει να αγωνιστεί με την ομάδα της Αμερικής στα 4Χ100μ.




Το tweet πάντως της Αμερικανίδας έχει ανάψει φωτιές, καθώς η φράση της «Είμαι άνθρωπος», κατά πολλούς συνδέεται με αυτή την αποκάλυψη. Σήμερα αναμένεται να δώσει εξηγήσεις μέσα από το αμερικανικό δίκτυο NBC.



Εικόνα

This is ridiculous

Sha’Carri Richardson should not miss the Olympics for a drug that is not performance-enhancing and is legal in the state where she tested positive for it. Drug testing is at a crossroads and seems to be catching a lot of people on technicalities, on missed tests, but not actual doping.

Banning the sprint phenom and hugely popular social media star for having weed in her system is pointless and only hurts the anti-doping effort.






Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..


Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 02 Ιούλ 2021, 11:24

επρεπε να έχουμε το διδυμο καρανίκα-γεωργιάδη στην επιτροπή να της λέγαν κάνε αλλο ένα και για μας
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15580
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 02 Ιούλ 2021, 11:28

καλά την κάνανε την χασικλού.Αν είναι human να κάτσει να δει ολυμπιακούς από το σπιτι της.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23342
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Ιούλ 2021, 11:30

Ηθικολογικες μαλακιες. Είναι όλοι μέσα στην ντοπα, και τους χάλασε ο μπαφος, που δεν έχει ουδεμία σχέση με την βελτίωση απόδοσης, αντιθέτως.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 44002
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 02 Ιούλ 2021, 11:31

Μπουμερικοί κανόνες. Τι μας αφορά η προσωπική της ζωή αν δεν είναι performance enhancing;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 5187
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 02 Ιούλ 2021, 11:31

Αναχρονιστικες μαλακιες.Κανενα απολυτως πλεονεκτημα δεν κερδιζει καποιος αθλητης με τη μαριχουανα.Ηδη καποιες λιγκες δεν την θεωρουν απαγορευμενη ουσια και σωστα.

Άβαταρ μέλους
Japetus
Δημοσιεύσεις: 2072
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:33
Τοποθεσία: KN21QC

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Japetus » 02 Ιούλ 2021, 11:51

Μας δουλεύει η κοπέλα.. Με τέτοιο νύχι πώς το στρίβει; :o
Σιγά μην είναι χούμαν..


Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 15063
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 02 Ιούλ 2021, 11:56

Fluffy έγραψε:
02 Ιούλ 2021, 11:24
επρεπε να έχουμε το διδυμο καρανίκα-γεωργιάδη στην επιτροπή να της λέγαν κάνε αλλο ένα και για μας
Εικόνα
Επίσης αυτοί οι δύο μπορούν να της προτείνουν λέγε το ένα και κάνε το άλλο
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".


Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9630
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 02 Ιούλ 2021, 12:02

Αν η κάνναβη είναι στις απαγορευμένες ουσίες για αυτά τα αθλήματα καλά της κάνανε.
Όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε...
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 11129
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 02 Ιούλ 2021, 12:11

Fluffy έγραψε:
02 Ιούλ 2021, 11:53
«'ελα μωρε, τι κακό κάνει ένα τσιγαριλίκι;»

Εικόνα
Ασε μας ρε Fluffy

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 02 Ιούλ 2021, 12:17

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
02 Ιούλ 2021, 12:11
Fluffy έγραψε:
02 Ιούλ 2021, 11:53
«'ελα μωρε, τι κακό κάνει ένα τσιγαριλίκι;»

Εικόνα
Ασε μας ρε Fluffy
'νοχλάω;

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23990
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Μπορεί να είμαι το φαινόμενο στα σπριντ,αλλά είμαι και άνθρωπος ... Ένα τσιγαράκι ''ήπια'' ... πέσατε να με φάτε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 02 Ιούλ 2021, 12:19

Μπράβο, λοιπόν στη φίλη μας... για τη δήλωση αυτή που μας χάρισε.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών