Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14558
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 30 Ιούλ 2021, 09:01

ΚΑΡΜΟΙΡΗ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕΣ!!!!!
ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ ΠΑΛΙ Η ΚΩΛΑΡΑΚΗ!
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 30 Ιούλ 2021, 09:04

Lugozzi έγραψε:
30 Ιούλ 2021, 08:59
Χρυσό ρε μουνια!!!!
Ναι αλλά οι Τουρκαλβανοί του ΓιαννοΚοτσιροπεδίου προηγούνται στην κατάταξη με δύο κατακτήσεις χρυσών μεταλλίων, θα σου πουν τα καθιζήματα της ΦΑΣΙΣτεράς, οι ΕΑΜοΒουλγαροκομΜΟΥΝΙστοσυμμοριτοαναρχοκαταληψίες, οι Τούρκοι εσωτερικού.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 30 Ιούλ 2021, 09:06

Daje έγραψε:
30 Ιούλ 2021, 09:01
ΚΑΡΜΟΙΡΗ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕΣ!!!!!
ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ ΠΑΛΙ Η ΚΩΛΑΡΑΚΗ!
Τώρα που το λές, έχεις δίκιο, έχει μεγάλη περιφέρεια. Όχι κωλάθρα, αλλά κινείται μακριά απ’ τα γούστα μου. Και τα γούστα μου είναι ιερά.
Προλαβαίνουμε να πείσουμε τη Λατινοπούλου να αλλάξει άθλημα;
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 30 Ιούλ 2021, 09:13

Daje έγραψε:
30 Ιούλ 2021, 09:01
ΚΑΡΜΟΙΡΗ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕΣ!!!!!
ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ ΠΑΛΙ Η ΚΩΛΑΡΑΚΗ!
γυναικειος ναρκισσισμος,αυτη η μαστιγα :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27172
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 30 Ιούλ 2021, 09:16

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14558
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 30 Ιούλ 2021, 09:16

Ο άνθρωπος έχει δημοσιογραφικό αθλητικό μάτι και είχε διακρίνει εξαρχής ότι η αθλήτρια μας δεν είναι σε φόρμα και ίσως να μην ήταν καν συγκεντρωμένη στο στόχο της.
Διατύπωσε την άποψη του και απολύθηκε!
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14558
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 30 Ιούλ 2021, 10:44

Πολύ μούρη και εμφανισιακά αυτός ο Ντουσκος. Μπράβο του. Μεγάλος γαμιας.
Είδα και την μητέρα του ότι είναι όμορφη γυναίκα. Ελληνίδα είναι? Κάπως μου φάνηκε η προφορά της.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27172
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 30 Ιούλ 2021, 11:12

Στο φέις χαμός γίνεται με τις κάρχιες. Τρέχουν τα ζουμιά σα νιαγάρας - έδεσσα - βικτόρια φολς
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 5060
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 30 Ιούλ 2021, 11:22

Ντουσκος

Καθαρισαν οι Αλβανοι παλι.Ευτυχως υπαρχει η Αλβανικη φυλη και παιρνει κανα μεταλλιο η Ψωροκοσταινα.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 30 Ιούλ 2021, 11:37

Εικόνα
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 30 Ιούλ 2021, 11:45

Juno έγραψε:
30 Ιούλ 2021, 08:24
Cavaliere έγραψε:
29 Ιούλ 2021, 03:13
Juno έγραψε:
28 Ιούλ 2021, 22:41

Ο βόθρος που είχες αδειάσει, είναι αξέχαστος! Όπως και η αντιμετώπιση που είχες.
Σου εύχομαι μια μέρα να παρηγορείς θύμα ανάλογου bulling και να ψάχνεις να βρεις τον θύτη. :g030:

Τουλάχιστον μην προκαλείς παριστάνοντας τον gentleman. Βλέπεις να ασχολούμαι με όλα τα υπόλοιπα σχόλια σου; Ούτε στα νήματα σου δεν γράφω.
Τα ψέματά σου και τις συκοφαντίες σου, τα ξεμπρόστιασε ο συντονισμός. Το τι είμαι το ξέρεις, και για αυτό τσουρουφλίζεσαι. :003: Μια φορά ψεύτης, πάντα ψεύτης. Συνέχισε να με κυνηγάς, θα δεις.
Αυτό που "ξεμπρόστιασε" ο συντονισμός ήταν πως δεν είπες τις βρισιές της δεύτερης σειράς του spoiler εδώ: Διευκρίνιση Κανόνων Συμμετοχής Μελών Δ. Συζήτησης
Συμμετείχαν και άλλοι δύο.
Η πρώτη σειρά όμως είναι όλη δική σου και σε σχετικο σχόλιό μου προς τον συντονιστή που μου έκανε την παρατήρηση, αυτός δεν απάντησε.

Επίσης εδώ παραδέχεσαι πως τα είπες, πως ήσασταν περισσότεροι από ένας και πως σιγά και τι θα σου κάνουν: Διευκρίνιση Κανόνων Συμμετοχής Μελών Δ. Συζήτησης

Στο ξαναλέω, αγνοώ τα σχόλιά σου, εκτός αν κάνεις τον υπεράνω και τον gentleman, κάτι που δεν είσαι δηλαδή. Άκου το κράξιμο δεν είναι της Αισθητικής σου. Έχεις και αισθητική. :str8jack:
Όσο δεν κρύβεσαι και δείχνεις τον επιθετικό, σεξιστή μπαστουνόβλαχο, δεν έχω λόγο να ασχοληθώ με τα λεγόμενά σου.
Είσαι πολύ τυχερός που η αισχρή επίθεση έγινε στο web. Αν ήμουν είχε γίνει πρόσωπο με πρόσωπο, δεν θα σταματούσα μέχρι να λογοδοτήσεις.
Παρά το ότι το φόρουμ σου απέδειξε τα αισχρά ψέματα, συνεχίζεις. Δεν ξέρω γιατί. Ειλικρινά, πρέπει να μαζευτείς να συκοφαντείς, προφανώς έχεις καποιον σκοπό. Είμαι προετοιμασμένος, και έχω κι εγώ μικρές και μεγάλες εκπλήξεις σε όποιον δεν σταματά να με συκοφαντεί συστηματικά. Είσαι ψεύτης και μπαίνεις εδώ για να μου κάνεις συστηματική επίθεση ψεύδους. Δεν σου έβαλαν μυαλό οι παρατηρήσεις που δέχτηκες για τα ψεύδη σου και λούφαξες για λίγο καιρό, τώρα ξαναβγαίνεις. Περιμένω να δω πού θα φτάσεις, σε περιμένω.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 30 Ιούλ 2021, 11:47

Και δεν έχουμε όλοι τόσο χρόνο να απαντάμε στον κάθε μαλάκα που μπαίνει τοξικά εδώ μέσα. Αμάν, τρία χρόνια από πίσω μου, ο ηλίθιος. Και πέστε στον ανόητο, πως το να γίνεσαι ουρά σε χρήστη κοινωνικού δικτύου θίγοντάς τον σε άσχετο θέμα, δεν επιτρέπεται. Ας του το πει κάποιος στη γλώσσα του.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17020
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 30 Ιούλ 2021, 12:18

Cavaliere έγραψε:
30 Ιούλ 2021, 11:45
Juno έγραψε:
30 Ιούλ 2021, 08:24
Cavaliere έγραψε:
29 Ιούλ 2021, 03:13
Τα ψέματά σου και τις συκοφαντίες σου, τα ξεμπρόστιασε ο συντονισμός. Το τι είμαι το ξέρεις, και για αυτό τσουρουφλίζεσαι. :003: Μια φορά ψεύτης, πάντα ψεύτης. Συνέχισε να με κυνηγάς, θα δεις.
Αυτό που "ξεμπρόστιασε" ο συντονισμός ήταν πως δεν είπες τις βρισιές της δεύτερης σειράς του spoiler εδώ: Διευκρίνιση Κανόνων Συμμετοχής Μελών Δ. Συζήτησης
Συμμετείχαν και άλλοι δύο.
Η πρώτη σειρά όμως είναι όλη δική σου και σε σχετικο σχόλιό μου προς τον συντονιστή που μου έκανε την παρατήρηση, αυτός δεν απάντησε.

Επίσης εδώ παραδέχεσαι πως τα είπες, πως ήσασταν περισσότεροι από ένας και πως σιγά και τι θα σου κάνουν: Διευκρίνιση Κανόνων Συμμετοχής Μελών Δ. Συζήτησης

Στο ξαναλέω, αγνοώ τα σχόλιά σου, εκτός αν κάνεις τον υπεράνω και τον gentleman, κάτι που δεν είσαι δηλαδή. Άκου το κράξιμο δεν είναι της Αισθητικής σου. Έχεις και αισθητική. :str8jack:
Όσο δεν κρύβεσαι και δείχνεις τον επιθετικό, σεξιστή μπαστουνόβλαχο, δεν έχω λόγο να ασχοληθώ με τα λεγόμενά σου.
Είσαι πολύ τυχερός που η αισχρή επίθεση έγινε στο web. Αν ήμουν είχε γίνει πρόσωπο με πρόσωπο, δεν θα σταματούσα μέχρι να λογοδοτήσεις.
Παρά το ότι το φόρουμ σου απέδειξε τα αισχρά ψέματα, συνεχίζεις. Δεν ξέρω γιατί. Ειλικρινά, πρέπει να μαζευτείς να συκοφαντείς, προφανώς έχεις καποιον σκοπό. Είμαι προετοιμασμένος, και έχω κι εγώ μικρές και μεγάλες εκπλήξεις σε όποιον δεν σταματά να με συκοφαντεί συστηματικά. Είσαι ψεύτης και μπαίνεις εδώ για να μου κάνεις συστηματική επίθεση ψεύδους. Δεν σου έβαλαν μυαλό οι παρατηρήσεις που δέχτηκες για τα ψεύδη σου και λούφαξες για λίγο καιρό, τώρα ξαναβγαίνεις. Περιμένω να δω πού θα φτάσεις, σε περιμένω.
Το φόρουμ δεν απέδειξε κανένα δικό μου ψέμα γιατί απλά λέω την αλήθεια. Δείξε μου πού είναι αυτό που ισχυρίζεσαι.
Αντιθέτως στα links που έβαλα και έκανες παράθεση, φαίνονται στο πρώτο link οι κατηγορίες προς εσένα και στο δεύτερο η απάντηση-ομολογία σου "ε και, τι θα μου κάνουν";
Ένας αθώος δεν θα απαντούσε έτσι, αν δεν είχες βρίσει έτσι, θα έλεγες κάτι του στυλ "τι λες,τι ψέματα είναι αυτά;". Αυτό για τα νέα μέλη, γιατί οι πιο παλιοί ξέρουν τι έγινε.
Επίσης έχω όλο το νήμα σε print-screen, για την περίπτωση που διαγραφεί.


Cavaliere έγραψε:
30 Ιούλ 2021, 11:47
Και δεν έχουμε όλοι τόσο χρόνο να απαντάμε στον κάθε μαλάκα που μπαίνει τοξικά εδώ μέσα.
Εντελώς! Αλλά αναγκάζομαι, όταν μου έχεις κάνει τέτοια επίθεση που στην πραγματική ζωή θα είχαμε δικαστήρια. :011:


Cavaliere έγραψε:
30 Ιούλ 2021, 11:47
...
Αμάν, τρία χρόνια από πίσω μου, ο ηλίθιος. Και πέστε στον ανόητο, πως το να γίνεσαι ουρά σε χρήστη κοινωνικού δικτύου θίγοντάς τον σε άσχετο θέμα, δεν επιτρέπεται. Ας του το πει κάποιος στη γλώσσα του.
Απο το παλιό phorum, όλοι ξέρουν πως είμαι γυναίκα. Το ότι τον τελευταίο καιρό μου απευθύνεσαι σαν να είμαι άντρας για να μειώσεις αυτό που έκανες, δεν σημαίνει και αλλαγή φύλου. :102:
Ουρά δεν γίνομαι αφού αγνοώ σχεδόν όλα τα σχόλιά σου εκτός από τα λίγα όπου πας να κάνεις τον ευπατρίδη και από αυτά όσα τύχει να δω. Τρία χρόνια δεν είναι τίποτα. Στην πραγματική ζωή θα τρέχαμε σε εφέσεις τώρα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 30 Ιούλ 2021, 12:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 30 Ιούλ 2021, 12:35

Juno έγραψε:
30 Ιούλ 2021, 12:18
Το φόρουμ δεν απέδειξε κανένα δικο μου ψέμα γιατί απλά λέω την αλήθεια. Αντιθέτως στα links που έβαλα και έκανες παράθεση, φαίνονται στο πρώτο link οι κατηγορίες προς εσένα και στο δεύτερο η απάντηση-ομολογία σου "ε και, τι θα μου κάνουν";
Ένας αθώος δεν θα απαντούσε έτσι, αν δεν είχες βρίσει έτσι, θα έλεγες κάτι του στυλ "τι λες,τι ψέματα είναι αυτά;". Αυτό για τα νέα μέλη, γιατί οι πιο παλιοί ξέρουν τι έγινε.
Επίσης έχω όλο το νήμα σε print-screen, για την περίπτωση που διαγραφεί.
Να το βγάλεις που να δείχνει πως όλες αυτές τις βρισιές σου τις είπα, λες ψέματα, και θα είναι μόνο δικό σου το πρόβλημα αν συνεχίσεις. Ήδη έχεις χοντρό πρόβλημα. Από δω μέσα δεν θα κάνεις ό,τι σου γουστάρει συκοφαντώντας άνθρωπους. Κατάλαβες;
Ordem e Progresso.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22810
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ο.Α. ΤΟΚΥΟ 2020-21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 30 Ιούλ 2021, 12:47

Ένα μεγάλο μπράβο στον ντουσκο, και ειδικότερα τα εύγε και τα συγχαρητήρια στη μαμά του.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών