Παρε το χρυσο

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Αύγ 2018, 15:34

enaon έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:33
Naida έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:32
Δεν κατάλαβες καν το νόημα της φράσης.
ναι αυτό σου λέω, κάποτε οκ, τώρα δεν έχει νόημα ακριβώς, είναι σαν το να σου καεί το βίντεο, ας καεί, σιγά.
Αχλάδια και μήλα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22342
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 12 Αύγ 2018, 15:36

ο Πολέμαρχος του θεού ειναι η ακροδεξιά; :003:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Αύγ 2018, 15:37

Lugozzi έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:34

και ένα τελευταίο γιατί φεύγω για θάλασσα

ακροδεξιά είναι αυτοί που κυβερνάνε μαζί σας

οι άλλοι είναι εθνικοσοσιαλιστές

οπότε ναι
όταν φτύνουμε τον θίασό σας
φτύνουμε και τους ακροδεξιούς συμμάχους σας
Δεν στηρίζω κάποιο κόμμα απ' αυτά που κυβερνάνε. Κάνε και για μένα ένα μακροβούτι γλυκούλη μου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ηράκλειτος
Δημοσιεύσεις: 1349
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:35
Τοποθεσία: Kavala City

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ηράκλειτος » 12 Αύγ 2018, 15:39

the_black_planet έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:30
Έλα τωρα Περσέα, δεν ισχύει αυτό που λες, και να υπήρχε στην αρχή αμφιβολία για το αν εννοούσε κάτι κακό, υποτιμητικό με αυτά που είπε, όταν αποκαλύφθηκε ότι είχε ήδη σχέσεις με την οικογένειά Κλασιδιαρη και τα χρυσά αυγά έγινε πασιφανές από που κονομησε αυτό το χαζό χιούμορ :wink
Αυτό. Το ανέκδοτό της ήταν ηλίθιο, δεν ήταν όμως ρατσιστικό. Το σπαμάρω: «Με τόσους Αφρικανούς στην Ελλάδα.. Τουλάχιστον τα κουνούπια του δυτικού Νείλου..θα τρώνε σπιτικό φαγητό!!!» Δεν προσέβαλλε κανέναν, ούτε έγραψε π.χ. "οι αφρικανοί είναι υπάνθρωποι, neanderthal, whatever". Η αναφορά σε Αφρικανούς στην Ελλάδα βέβαια σε έβαζε σε υποψίες, ε, όταν μαθεύτηκε η σχέση της με τον Κασιδιάρη, τα υπόλοιπα ήταν επόμενο να συμβούν.
God.exe is missing. Universe will restart.

Συριζαίος

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Συριζαίος » 12 Αύγ 2018, 15:40

Naida έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:37
Lugozzi έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:34

και ένα τελευταίο γιατί φεύγω για θάλασσα

ακροδεξιά είναι αυτοί που κυβερνάνε μαζί σας

οι άλλοι είναι εθνικοσοσιαλιστές

οπότε ναι
όταν φτύνουμε τον θίασό σας
φτύνουμε και τους ακροδεξιούς συμμάχους σας
Δεν στηρίζω κάποιο κόμμα απ' αυτά που κυβερνάνε. Κάνε και για μένα ένα μακροβούτι γλυκούλη μου.
Κρίμα γιατί θα ψοφήσουν τα ψάρια από το δηλητήριο

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 12 Αύγ 2018, 15:44

Naida έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:31
the_black_planet έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:24
Naida έγραψε:
12 Αύγ 2018, 14:52


Η γνώμη που έχεις σχηματίσει για μένα, δεν αλλάζει το γεγονός πως αυτή παραμένει ακροδεξιό τσόκαρο που θεωρεί πως ο Κασι στη βουλή εκφράζει τον απλό Ελληνα πολίτη :102: απλά τώρα είναι ένα ακροδεξιό τσόκαρο με χρυσό.
Νάιδα εγώ προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός και δίκαιος και να μην παρασυρθώ απο την εύκολη ρητορική, αυτό που έκανε τότε σαφώς και ήταν αισχρό και τιμωρήθηκε όπως έπρεπε, αν όμως από τότε δεν έχει προκαλέσει οφείλουμε να δεχτούμε τη συγνώμη της και να μην ανασύρουμε το θέμα κάθε τόσο. Πρέπει να είμαστε δίκαιοι, όλοι έχουν το δικαίωμα να μετανιώσουν και να ζητήσουν συγνώμη, αφού φυσικά δεχθούν την ποινή για την πράξη τους. Αν είχε προκαλέσει η τύπισσα και μου έχει ξεφύγει τότε φυσικά και είμαι λάθος και σου ζητάω συγνώμη! Καλά για τη δήλωση της θα είχε απόλυτο δίκιο αν την ανασκευαζε λιγάκι, αν έλεγε πχ "τον μέσο Έλληνα ρουφιάνο" θα ήταν 100% to the point :P
Να σου πω την αλήθεια δεν είχα δει τις δηλώσεις μετάνοιας. Τώρα που τις ανέβασε ο Lugozzi τα είδα. Αν και οπως προείπα δε πολυπείθομαι, έστω κι ας μη τα πιστεύει τελικά έκανε καλό γιατί περνάει πιο δυνατά το μήνυμα "Συγνώμη ημουν απερίσκεπτη και φτύσιμο στην ακροδεξιά."
Έτσι είναι, το αν τα πιστεύει και έχει μετανιώσει συνειδητά δεν είμαστε σε θέση να το γνωρίζουμε, και εγώ κατά βάθος έχω τις αμφιβολίες μου αλλά κάποια στιγμή θα φανεί η αλήθεια. Μέχρι τότε όμως το δίκαιο είναι να δεχτούμε τη συγνώμη της.
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14084
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 12 Αύγ 2018, 15:45

the_black_planet έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:32
panos291 έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:26
Lugozzi έγραψε:
12 Αύγ 2018, 14:58


που είσαι μια κομπλεξική κατίνα

«Έχω πει 100 φορές συγνώμη. Τι άλλο να κάνω; Θέλουν να με κρεμάσουν στο Σύνταγμα; Να με σταυρώσουν; Ας με σταυρώσουν... Όλοι κάνουμε λάθη κι έχω μέσα από το λάθος μου μαθαίνω ακόμη. Τότε, ήμουν χάλια με την κριτική. Τώρα δεν με αγγίζει, έχω τη συνείδησή μου καθαρή. Έχω την οικογένειά μου, το παιδί μου. Έχω γίνει μητέρα, είμαι σύζυγος. Αυτούς δεν θέλω να μου πειράξει κανείς. Το παιδί μου είναι το παν και θέλω να το σεβαστούν. Εμένα πια δεν με κλονίζουν».
Ξεφτιλα που ζητησε 100 φορες συγνωμη.
Ξεφτιλες και ελεεινοι αυτοι της ΕΟΕ που εχουν το θρασος να ανεβαζουν και συγχαρητήρια τουιτς. Για πολυ ξυλο.
Τι ακριβώς είναι ξεφτίλα που ζήτησε 100 συγνώμη;;
Καμια συγνώμη δεν χρειαζοταν, σιγα την προσβολη στο αστειο που ειχε πει.
Τελος παντων, τωρα οι Νεοδημοκρατες βριζουν τον συριζαιο Κυριτση επειδη την ειπε στον συριζαιο πρωθυπουργο Τσιπρα που εδωσε συγχαρητήρια στην Παπαχρηστου την οποια οι Νεοδημοκρατες ειχαν πεταξει εξω απο τους Ολυμπιακους. :102:
Το εχουμε πει και το ξαναλεμε. Χωρα μοντυ παιθονς.

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 12 Αύγ 2018, 15:48

Οι ακραία δεξιές θέσεις του Καμμένου ποιες είναι ρε παιδιά ; :smt017

. Περιέργως αυτή η ναζιστικού τύπου ιδεολογία περί υπανθρώπων και κακού DNA κλπ δεν προέρχεται από τη δεξιά αλλα από το σοσιαλισμό. Έναν αρρωστημένο σοσιαλισμό θα έλεγα, δεξιότερα του κομμουνισμού και αριστερότερα της ακροδεξιάς. Βλ. Τεως Σουηδούς σοσιαλιστές.
Σε εκείνο το χάσμα μεταξύ των ιδεολογιών κρύβεται μόνο ο ολοκληρωτισμός.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 12 Αύγ 2018, 15:49

enaon έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:36
ο Πολέμαρχος του θεού ειναι η ακροδεξιά; :003:
Ε ναι ρε είδες τι μαθαίνουμε στο phorum;; Και οι εθνικοσοσιαλιστές δεν είναι ακροδεξιά, ευτυχώς που υπάρχει ο Λουγκοζι και μας ανοίγει τα μάτια γιατί μόνοι μας δεν μπορούμε να διακρίνουμε αυτές τις λεπτές εννοιολογικές διαφορες :lol:
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22342
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 12 Αύγ 2018, 15:49

panos291 έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:45
Χωρα μοντυ παιθονς.
:003:

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3662
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 12 Αύγ 2018, 15:50

Naida έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:23
metaxoskolikas έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:17

Κάντε όση κριτική θελετε, δε θα καθορισετε ομως εσεις αν θα αγωνιστεί η οχι...
Εμείς όχι. Αλλά αυτοί που έπρεπε το αποφάσισαν όταν έπρεπε. Έφαγε την ήττα της, έστρωσε χαρακτήρα, το βούλωσε και αγωνίστηκε. Ας ξαναεπιχειρήσει παρόμοιες ατάκες να δούμε αν θα ξανααγωνιστεί. Αν και λέει μετάνιωσε. Καλό κορίτσι.
Απόφαση που ήταν βεβαίως απαράδεκτη όπως απαράδεκτα είναι και τα διάφορα Σαιτ που αναρωτιουνται αν συνεχίζει να ψηφίζει χρυσή αυγή, άρα και αν πρέπει να την αφήνουν να συμμετάσχει

Αυτό θα πει "δημοκρατία"

μην ανησυχείτε όμως γυρίζει ο τροχος.. παντού εθνικιστες εκλέγονται και το νέο ευρωκοινοβουλιο θα αποτελείται σε μεγάλο μέρος του από εθνικιστες ευρωβουλευτες....

δε θα παίρνει κανέναν για πολύ ακόμη να τρομοκρατει όποιον είναι εθνικιστής

προς το παρόν μιζεριαστε που η βουλα παπαχρηστου κέρδισε χρυσό και εκπροσωπησε άριστα τη χώρα μας

Συριζαίος

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Συριζαίος » 12 Αύγ 2018, 15:51

metaxoskolikas έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:50
Naida έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:23
metaxoskolikas έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:17

Κάντε όση κριτική θελετε, δε θα καθορισετε ομως εσεις αν θα αγωνιστεί η οχι...
Εμείς όχι. Αλλά αυτοί που έπρεπε το αποφάσισαν όταν έπρεπε. Έφαγε την ήττα της, έστρωσε χαρακτήρα, το βούλωσε και αγωνίστηκε. Ας ξαναεπιχειρήσει παρόμοιες ατάκες να δούμε αν θα ξανααγωνιστεί. Αν και λέει μετάνιωσε. Καλό κορίτσι.
Απόφαση που ήταν βεβαίως απαράδεκτη όπως απαράδεκτα είναι και τα διάφορα Σαιτ που αναρωτιουνται αν συνεχίζει να ψηφίζει χρυσή αυγή, άρα και αν πρέπει να την αφήνουν να συμμετάσχει

Αυτό θα πει "δημοκρατία"

μην ανησυχείτε όμως γυρίζει ο τροχος.. παντού εθνικιστες εκλέγονται και το νέο ευρωκοινοβουλιο θα αποτελείται σε μεγάλο μέρος του από εθνικιστες ευρωβουλευτες....

δε θα παίρνει κανέναν για πολύ ακόμη να τρομοκρατει όποιον είναι εθνικιστής
Να φορέσουμε τσιγκινα σωβρακα. Έρχονται οι εθνικιστές............... με την όπισθεν.

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 12 Αύγ 2018, 15:52

Spiros252 έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:48
Οι ακραία δεξιές θέσεις του Καμμένου ποιες είναι ρε παιδιά ; :smt017

. Περιέργως αυτή η ναζιστικού τύπου ιδεολογία περί υπανθρώπων και κακού DNA κλπ δεν προέρχεται από τη δεξιά αλλα από το σοσιαλισμό. Έναν αρρωστημένο σοσιαλισμό θα έλεγα, δεξιότερα του κομμουνισμού και αριστερότερα της ακροδεξιάς. Βλ. Τεως Σουηδούς σοσιαλιστές.
Σε εκείνο το χάσμα μεταξύ των ιδεολογιών κρύβεται μόνο ο ολοκληρωτισμός.
Από τη δεξιά προέρχεται, ο εθνικοσοσιαλισμός δημιουργήθηκε καθαρά από τη δεξιά για να είναι το δεκανικι του συστήματος σε περιόδους κρίσης του, δες το έργο του Πουλαντζά πχ. Απλά δανείστηκε στοιχεία από τον σοσιαλισμό.
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 12 Αύγ 2018, 15:55

panos291 έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:45
the_black_planet έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:32
panos291 έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:26


Ξεφτιλα που ζητησε 100 φορες συγνωμη.
Ξεφτιλες και ελεεινοι αυτοι της ΕΟΕ που εχουν το θρασος να ανεβαζουν και συγχαρητήρια τουιτς. Για πολυ ξυλο.
Τι ακριβώς είναι ξεφτίλα που ζήτησε 100 συγνώμη;;
Καμια συγνώμη δεν χρειαζοταν, σιγα την προσβολη στο αστειο που ειχε πει.
Τελος παντων, τωρα οι Νεοδημοκρατες βριζουν τον συριζαιο Κυριτση επειδη την ειπε στον συριζαιο πρωθυπουργο Τσιπρα που εδωσε συγχαρητήρια στην Παπαχρηστου την οποια οι Νεοδημοκρατες ειχαν πεταξει εξω απο τους Ολυμπιακους. :102:
Το εχουμε πει και το ξαναλεμε. Χωρα μοντυ παιθονς.
Καλά καλά ό,τι πεις. Πάντως την Παπαχρήστου δεν την πέταξε καμία ΝΔ από τους Ολυμπιακούς, η Ολυμπιακή Επιτροπή την πέταξε και ήταν αυτονόητο.
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3662
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Παρε το χρυσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 12 Αύγ 2018, 15:55

Συριζαίος έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:51
metaxoskolikas έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:50
Naida έγραψε:
12 Αύγ 2018, 15:23


Εμείς όχι. Αλλά αυτοί που έπρεπε το αποφάσισαν όταν έπρεπε. Έφαγε την ήττα της, έστρωσε χαρακτήρα, το βούλωσε και αγωνίστηκε. Ας ξαναεπιχειρήσει παρόμοιες ατάκες να δούμε αν θα ξανααγωνιστεί. Αν και λέει μετάνιωσε. Καλό κορίτσι.
Απόφαση που ήταν βεβαίως απαράδεκτη όπως απαράδεκτα είναι και τα διάφορα Σαιτ που αναρωτιουνται αν συνεχίζει να ψηφίζει χρυσή αυγή, άρα και αν πρέπει να την αφήνουν να συμμετάσχει

Αυτό θα πει "δημοκρατία"

μην ανησυχείτε όμως γυρίζει ο τροχος.. παντού εθνικιστες εκλέγονται και το νέο ευρωκοινοβουλιο θα αποτελείται σε μεγάλο μέρος του από εθνικιστες ευρωβουλευτες....

δε θα παίρνει κανέναν για πολύ ακόμη να τρομοκρατει όποιον είναι εθνικιστής
Να φορέσουμε τσιγκινα σωβρακα. Έρχονται οι εθνικιστές............... με την όπισθεν.
Οι συριζοσοσιαλιστες κυριολεκτικά δεν υπαρχετε πλέον στη Ευρώπη, μόνο εδώ στο ελλαντα αντέχετε ακόμη και αργά αλλά σταθερά καταρρεουν και οι μερκελιστες...

τα μόνα κόμματα που ανεβαίνουν είναι τα εθνικιστικα αντιμεταναστευτικα, προετοιμαστειτε για το 2019 λοιπόν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών