ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3927
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 29 Νοέμ 2022, 12:14

under έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 12:00
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 11:44
3-0 μέσα στο Άργος ο Πανιώνιος με υποψία χεριού στην αρχή της φάσης του πρώτου γκολ και αμφισβητούμενο πέναλτι από το οποίο προήλθε το 0-2. Η΄ τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε στο youtube. :003:
Ο Πανιωνακος αιωνια γκομενα του γαυρου ειναι λογικο να ειναι και αυτος συνωνυμο της βρωμιας και της μποχας.
Nalitzis sends his regards, καθαροκουτελάκηδες.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24859
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 16 Δεκ 2022, 19:59

Εικόνα

H Δήμητρα Ζαπονιδου, θρυλική αρχηγός της γυναικείας ομάδας μπάσκετ του Πανιωνίου, με τον θρύλο Φανή Χριστοδούλου, σήμερα στο γήπεδο
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27807
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Ιαν 2023, 18:14

Ησυχια στο νημα.Χτυπησαμε τιποτα τσιπουρακια;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1118
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 16 Ιαν 2023, 18:25

Λείπει ο μεγάλος Πανιώνιος από την Α Εθνική. Να λείπουν Πανιώνιος, ΑΕΛ, Δόξα Δράμας, Καλαμάτα, Παναχαϊκή, Ηρακλής και άλλες ομάδες με κόσμο και να παίζουν ξενέρωτα λιμά χωρίς κόσμο (Λεβαδειακός, Βόλος, Λαμία)...
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 18 Ιαν 2023, 01:42

GoBack έγραψε:
16 Ιαν 2023, 18:14
Ησυχια στο νημα.Χτυπησαμε τιποτα τσιπουρακια;
Οι αγνοί φίλαθλοι ετοιμάζουμε πχορουμική κερκίδα για το παιχνίδι του β΄ γύρου ανάμεσα στον Πανιώνιο και την ομάδα που ανέδειξε τους Στέλιο Γιαννακόπουλο και Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24859
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 18 Ιαν 2023, 01:49

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
18 Ιαν 2023, 01:42
GoBack έγραψε:
16 Ιαν 2023, 18:14
Ησυχια στο νημα.Χτυπησαμε τιποτα τσιπουρακια;
Οι αγνοί φίλαθλοι ετοιμάζουμε πχορουμική κερκίδα για το παιχνίδι του β΄ γύρου ανάμεσα στον Πανιώνιο και την ομάδα που ανέδειξε τους Στέλιο Γιαννακόπουλο και Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς.
Κανονιστειτε να κάνουμε και καφέ πριν και κάνα φαι μετά. Ρεμαλια
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.


stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 18 Ιαν 2023, 01:56

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
18 Ιαν 2023, 01:42
GoBack έγραψε:
16 Ιαν 2023, 18:14
Ησυχια στο νημα.Χτυπησαμε τιποτα τσιπουρακια;
Οι αγνοί φίλαθλοι ετοιμάζουμε πχορουμική κερκίδα για το παιχνίδι του β΄ γύρου ανάμεσα στον Πανιώνιο και την ομάδα που ανέδειξε τους Στέλιο Γιαννακόπουλο και Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς.
https://www.tovima.gr/wp-content/upload ... 880645.jpg

;
:p2:

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 18 Ιαν 2023, 02:00

:romance-hearteyes: για τον κάτω αριστερά, αλλά :smt018

Δεν ξέρεις το (ποδοσφαιρικό) καμάρι του νομού Ηλείας;


Υ.Γ. Τρόλαρε σωστά ρε! Ο Σπανέας και ο Δούρος έχουν μείνει γνωστοί για διαιτητικά σφάλματα υπέρ του ΠΑΟ (το γράφω σε ψιλά γράμματα για να μην το δει ο Ζαποτέκος :a108: ).

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8211
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 19 Ιαν 2023, 00:36

Beria έγραψε:
18 Ιαν 2023, 01:49
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
18 Ιαν 2023, 01:42
GoBack έγραψε:
16 Ιαν 2023, 18:14
Ησυχια στο νημα.Χτυπησαμε τιποτα τσιπουρακια;
Οι αγνοί φίλαθλοι ετοιμάζουμε πχορουμική κερκίδα για το παιχνίδι του β΄ γύρου ανάμεσα στον Πανιώνιο και την ομάδα που ανέδειξε τους Στέλιο Γιαννακόπουλο και Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς.
Κανονιστειτε να κάνουμε και καφέ πριν και κάνα φαι μετά. Ρεμαλια
Σάββατο(*) 11 Μάρτη, 3:00 μμ, ντέρμπι κορυφής Πανιώνιος-Ρόδος

ζεστό καφέ στο χέρι για το κρύο στο γήπεδο - φαγάκι μετά (αφηνόμεθα στα χέρια σου)

σημειώστε το σε ατζέντες, καλεντάρια, ειδοποιήσεις στο κινητό, ποστ-ιτ κλπ


(*) γιατί Σάββατο; δεν είναι τριήμερο...
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 31 Ιαν 2023, 15:09

''Σφαγή'' επιπέδου Super League στον όμιλο μεταξύ Πανιωνίου, Αιολικού, Ρόδου και Μυκόνου, με την Ερμιονίδα να καραδοκεί.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 31 Ιαν 2023, 15:11

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
18 Ιαν 2023, 02:00

Δεν ξέρεις το (ποδοσφαιρικό) καμάρι του νομού Ηλείας;
Καλά εξελίχθηκε αυτό! :lol:

Λεμαρί στο sportfm.gr: «Αυτοί οι άνθρωποι μου φέρθηκαν σκ@τ@ - Φοβόμουν τι θα μου έκαναν»

https://www.sport-fm.gr/article/intervi ... gr/4352617

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24859
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 31 Ιαν 2023, 15:19

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
31 Ιαν 2023, 15:09
''Σφαγή'' επιπέδου Super League στον όμιλο μεταξύ Πανιωνίου, Αιολικού, Ρόδου και Μυκόνου, με την Ερμιονίδα να καραδοκεί.
Ρόδος και Μύκονος νομίζω ότι δεν θα αντέξουν τον μαραθώνιο
Έχουν φτιάξει ομάδες τύπου Μπέου (ακριβές, που έφεραν αποτελέσματα στην αρχή και μετά είτε μένουν απλήρωτοι και εξαφανίζονται, είτε είναι αδιάφορες και πουλάνε παιχνίδια)
Ο Αιολικός δείχνει σοβαρός και με διοίκηση που θέλει να κάνει ομάδα

υγ. Ο Σέχου είναι πολύ καλή περίπτωση παίχτη. Ψηλός, ξέρει μπάλα και έχει όρεξη. Είναι αγύμναστος, πάντως
υγ 2. Ο Πανηλειακός εάν ισχύουν αυτά που έγραψαν για τον Γάλλο, είναι ρημάδι
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 31 Ιαν 2023, 16:54

Beria έγραψε:
31 Ιαν 2023, 15:19
υγ 2. Ο Πανηλειακός εάν ισχύουν αυτά που έγραψαν για τον Γάλλο, είναι ρημάδι
Ας ακούσουμε και την πλευρά του συλλόγου...

Εικόνα

Κατηγορηματικά αρνήθηκε τις κατηγορίες του Αντουάν Λεμαρί σε επικοινωνία του με το Sportal ο πρόεδρος του Πανηλειακού Κώστας Ντάβαρης. Ο άνθρωπος, τον οποίο κατήγγειλε ο Γάλλος ποδοσφαιριστής.

Ο Κώστας Ντάβαρης διέψευσε τους ισχυρισμούς του Λεμαρί, λέγοντας: «Ζήτησε να τον συναντήσω. Ήθελε μόνο εμένα. Δεν εμπιστευόταν άλλον. Πήγα μαζί με τον διερμηνέα. Δεν υπήρχαν μπράβοι ή κάποιος άλλος μαζί μας. Μου είπε ότι ήθελε να φύγει. Τον ρώτησα αν είναι σίγουρος. Μου είπε ναι. Του ζήτησα τα κλειδιά από το διαμέρισμα και του είπα: «Άντε στο καλό...». Αν ήθελα να του επιτεθώ δεν θα δίναμε ραντεβού στο κέντρο της πόλης. Στον πεζόδρομο του Πύργου. Στο σημείο που εκείνη την ώρα κυκλοφορεί ο περισσότερος κόσμος. Ψεύδεται.»

Για τα εισιτήρια: «Το εισιτήριο το έβγαλα εγώ. Όχι ο μάνατζερ. Το έχω. Οι ομάδες είναι υποχρεωμένες να το κάνουν όταν φέρνουν παίκτη από το εξωτερικό. Όπως και το να εξασφαλίζουν τη διαμονή του.»

Για το διαμέρισμα: «Ήταν ο πρώτος που μπήκε στο συγκεκριμένο διαμέρισμα. Είναι βαμμένο και έχει διπλό κρεββάτι. Ποιες κατσαρίδες και αηδίες... Λέει ψέματα. Η κουζίνα είναι ακόμα στο κουτί. Το ψυγείο, πρώτος το έβαλε στην πρίζα. Είναι όλα καινούργια. Τι ήθελε; Να του κλείσουμε δωμάτιο στην Μεγάλη Βρετάνια; Δεν γνωρίζω αν του είχε υποσχεθεί διαφορετικά πράγματα ο μάνατζερ από αυτά που συνάντησε εδώ. Μάλλον ήθελε να πάει σε άλλη ομάδα και γι' αυτό έφυγε. Τα κλειδιά γιατί δεν τα έδινε; Τι τα ήθελε όταν μας ειδοποίησε ότι ήθελε να φύγει;»

«Εντός της ημέρας θα βγει ανακοίνωση από την πλευρά του Πανηλειακού για το θέμα. Έχουμε και φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι το δωμάτιο δεν ήταν στην κατάσταση που περιγράφει ο παίκτης», συμπλήρωσε.


https://www.zougla.gr/sports/podosfero/ ... diamerisma

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24859
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 31 Ιαν 2023, 17:02

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
31 Ιαν 2023, 16:54
Beria έγραψε:
31 Ιαν 2023, 15:19
υγ 2. Ο Πανηλειακός εάν ισχύουν αυτά που έγραψαν για τον Γάλλο, είναι ρημάδι
Ας ακούσουμε και την πλευρά του συλλόγου...

Εικόνα

Κατηγορηματικά αρνήθηκε τις κατηγορίες του Αντουάν Λεμαρί σε επικοινωνία του με το Sportal ο πρόεδρος του Πανηλειακού Κώστας Ντάβαρης. Ο άνθρωπος, τον οποίο κατήγγειλε ο Γάλλος ποδοσφαιριστής.

Ο Κώστας Ντάβαρης διέψευσε τους ισχυρισμούς του Λεμαρί, λέγοντας: «Ζήτησε να τον συναντήσω. Ήθελε μόνο εμένα. Δεν εμπιστευόταν άλλον. Πήγα μαζί με τον διερμηνέα. Δεν υπήρχαν μπράβοι ή κάποιος άλλος μαζί μας. Μου είπε ότι ήθελε να φύγει. Τον ρώτησα αν είναι σίγουρος. Μου είπε ναι. Του ζήτησα τα κλειδιά από το διαμέρισμα και του είπα: «Άντε στο καλό...». Αν ήθελα να του επιτεθώ δεν θα δίναμε ραντεβού στο κέντρο της πόλης. Στον πεζόδρομο του Πύργου. Στο σημείο που εκείνη την ώρα κυκλοφορεί ο περισσότερος κόσμος. Ψεύδεται.»

Για τα εισιτήρια: «Το εισιτήριο το έβγαλα εγώ. Όχι ο μάνατζερ. Το έχω. Οι ομάδες είναι υποχρεωμένες να το κάνουν όταν φέρνουν παίκτη από το εξωτερικό. Όπως και το να εξασφαλίζουν τη διαμονή του.»

Για το διαμέρισμα: «Ήταν ο πρώτος που μπήκε στο συγκεκριμένο διαμέρισμα. Είναι βαμμένο και έχει διπλό κρεββάτι. Ποιες κατσαρίδες και αηδίες... Λέει ψέματα. Η κουζίνα είναι ακόμα στο κουτί. Το ψυγείο, πρώτος το έβαλε στην πρίζα. Είναι όλα καινούργια. Τι ήθελε; Να του κλείσουμε δωμάτιο στην Μεγάλη Βρετάνια; Δεν γνωρίζω αν του είχε υποσχεθεί διαφορετικά πράγματα ο μάνατζερ από αυτά που συνάντησε εδώ. Μάλλον ήθελε να πάει σε άλλη ομάδα και γι' αυτό έφυγε. Τα κλειδιά γιατί δεν τα έδινε; Τι τα ήθελε όταν μας ειδοποίησε ότι ήθελε να φύγει;»

«Εντός της ημέρας θα βγει ανακοίνωση από την πλευρά του Πανηλειακού για το θέμα. Έχουμε και φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι το δωμάτιο δεν ήταν στην κατάσταση που περιγράφει ο παίκτης», συμπλήρωσε.


https://www.zougla.gr/sports/podosfero/ ... diamerisma
Βλέποντας τον Προεδρο είναι φανερό ποιος έχει δίκιο στην περίπτωση μας, φαντάζομαι
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών