ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 22 Απρ 2018, 21:43

Beria ζεις? :003:

Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 23 Απρ 2018, 16:51

Οι δε λαλιστατοι κατα τα αλλα πανθηρες ουτε αναφορα δεν εχουν στη σελιδα τους για τη τριαρα...το εχουν ριξει στις εκδηλωσεις :003:

ΥΓ Beria δευρο εξω :D

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25187
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 23 Απρ 2018, 17:20

Ρε μπαγλαμά, τόση χαρά για τον βάζελο; :)
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 23 Απρ 2018, 17:59

Οχι,χαρα για τη γατοκτονια :D

ΥΓ Ανοιξα νημα προς τιμην σου.Ριξε μια ματια :D

Έζρα Πάουντ - Ενας πεφωτισμένος φασίστας

Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Ὁ ἴδιος ἀρνεῖται κάθε τίτλο
Δημοσιεύσεις: 772
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 07:37

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect <------ τὸ ἀγγλικὸ σὲ μάρανε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » 25 Απρ 2018, 14:54

Beria έγραψε:
05 Απρ 2018, 19:51
(...) Αν δεν μπορείτε να υπηρετήσετε αυτά τα ιδανικά που μεγάλοι άνδρες σαν το Δάλλα, τον Καραμπάτη και τον Βαρίκα εμφύσησαν, καλό θα ήταν τουλάχιστον να μην τα ξεφτιλίζετε γιατί αλλιώς θα μας βρείτε μπροστά σας .. και δεν θα σας αρέσει η αλλαγή που θα δείτε.

Όπως λέει και ο Ελύτης :
«Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις,
τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς : μην την εξευτελίζεις»
/ Ἐδῶ παρεμβαίνει ὁ Κλινοσοφιστής: Ἄλλη φορά, ὅποιος διαβάζει Ποίηση (ἀσχέτως ἄν τὴν καταλαβαίνει ἤ ὄχι - δηλαδὴ τίποτα μεμπτόν!!!), νὰ φροντίζει ὥστε τὸ βιβλίο, ποὺ χρησιμοποιεῖ, νὰ ἔχει καὶ ἐξώ-
φυλλο, ὅπου ν' ἀναφέρεται τὸ ὄνομα τοῦ Ποιητοῦ.
Ἀλλοιῶς τὸ ποίημα διαβάλλεται. Ὑπάρχει κίνδυνος οἱ Ποιηταὶ νὰ φθάσουν στὰ δικα-
στήρια, ὡς λογοκλόποι.
Ἀλλὰ κι' αὐτός, κοτζὰμ Νομπελίστας, νὰ κλέβει τὸν Καβάφη; Σὲ τί κόσμο ζοῦμε πιά; Οὔτε τουρκομπουνταλάδες νἄμασταν!...
Ἄσε ποὺ καὶ οἱ δύο ἔβαζαν τόνους καὶ πνεύματα ἀπὸ πεποίθηση
καὶ καμία κυβέρνηση - οὔτε έξορίζοντάς τους στὴν Μακρόνησο ἤ τὸν Ἅη-Στράτη - δὲν θὰ τοὺς ἔπειθε νὰ γράφουν μονοτονικῶς.


Πάρτε το αλλιώς, για να μην το πάρουμε εμείς ...
Γιατί όσο ξέρουμε από ποίηση,<---- ὤχ!...-----> ξέρουμε και από δρόμο .. Ρωτήστε για να μάθετε ..

Panthers Club 1983 (...)
* images/smilies/old-valid-code/klinoi.gif
Ὁ ἴδιος ἀρνοῦμαι κάθε τίτλο.

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3948
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 27 Απρ 2018, 13:21

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBask ... 76394.html

"Άνω κάτω έγινε ο Πανιώνιος, λίγες ημέρες πριν από τα καθοριστικά παιχνίδια της χρονιάς, τα οποία θα κρίνουν αν η ομάδα θα παραμείνει στη Stoiximan.gr Basket League ή όχι. Πριν από μερικές ώρες, η ΚΑΕ ανακοίνωσε ξαφνικά την απόλυση του Βαγγέλη Ζιάγκου, με τον Στιβ Γιατζόγλου να παίρνει τη θέση του. Ο 68χρονος τεχνικός, όμως, δεν θα καθίσει ποτέ στον πάγκο του Ιστορικού.

Η απόφαση πάρθηκε μετά από συνάντηση που είχε μερίδα οπαδών του Πανιώνιου με τον Σταύρο Αλευρογιάννη, στον οποίο μεταφέρθηκε να... ξεχάσει τη συγκεκριμένη λύση, λόγω των ακροδεξιών απόψεων του. Ο μεγαλομέτοχος της ΚΑΕ συμφώνησε και τους είπε ότι έχει καταθέσει προτάσεις και σε άλλους προπονητές, οι οποίοι όμως δεν δέχτηκαν."

Γι' αυτό respect στους Πάνθηρες!!!

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17564
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 27 Απρ 2018, 13:25

stella έγραψε:
27 Απρ 2018, 13:21
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBask ... 76394.html

"Άνω κάτω έγινε ο Πανιώνιος, λίγες ημέρες πριν από τα καθοριστικά παιχνίδια της χρονιάς, τα οποία θα κρίνουν αν η ομάδα θα παραμείνει στη Stoiximan.gr Basket League ή όχι. Πριν από μερικές ώρες, η ΚΑΕ ανακοίνωσε ξαφνικά την απόλυση του Βαγγέλη Ζιάγκου, με τον Στιβ Γιατζόγλου να παίρνει τη θέση του. Ο 68χρονος τεχνικός, όμως, δεν θα καθίσει ποτέ στον πάγκο του Ιστορικού.

Η απόφαση πάρθηκε μετά από συνάντηση που είχε μερίδα οπαδών του Πανιώνιου με τον Σταύρο Αλευρογιάννη, στον οποίο μεταφέρθηκε να... ξεχάσει τη συγκεκριμένη λύση, λόγω των ακροδεξιών απόψεων του. Ο μεγαλομέτοχος της ΚΑΕ συμφώνησε και τους είπε ότι έχει καταθέσει προτάσεις και σε άλλους προπονητές, οι οποίοι όμως δεν δέχτηκαν."

Γι' αυτό respect στους Πάνθηρες!!!
Το να μη θες τον Γιατζόγλου στον πάγκο της ομάδας σου, ακόμα και στη Γ εθνική να παίζει, είναι κοινή λογική. Δεν έχει επομένως ιδιαίτερο νόημα να το δικαιολογείς με βάση τις πολιτικές του πεποιθήσεις-είναι αρκετά safe επιλογή για να της δώσει κανείς βάρος.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14742
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 27 Απρ 2018, 13:30

stella έγραψε:
27 Απρ 2018, 13:21
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBask ... 76394.html

"Άνω κάτω έγινε ο Πανιώνιος, λίγες ημέρες πριν από τα καθοριστικά παιχνίδια της χρονιάς, τα οποία θα κρίνουν αν η ομάδα θα παραμείνει στη Stoiximan.gr Basket League ή όχι. Πριν από μερικές ώρες, η ΚΑΕ ανακοίνωσε ξαφνικά την απόλυση του Βαγγέλη Ζιάγκου, με τον Στιβ Γιατζόγλου να παίρνει τη θέση του. Ο 68χρονος τεχνικός, όμως, δεν θα καθίσει ποτέ στον πάγκο του Ιστορικού.

Η απόφαση πάρθηκε μετά από συνάντηση που είχε μερίδα οπαδών του Πανιώνιου με τον Σταύρο Αλευρογιάννη, στον οποίο μεταφέρθηκε να... ξεχάσει τη συγκεκριμένη λύση, λόγω των ακροδεξιών απόψεων του. Ο μεγαλομέτοχος της ΚΑΕ συμφώνησε και τους είπε ότι έχει καταθέσει προτάσεις και σε άλλους προπονητές, οι οποίοι όμως δεν δέχτηκαν."

Γι' αυτό respect στους Πάνθηρες!!!
Πιό μαλάκες κι από τους ΑΕΚτζήδες θα γίνετε
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 27 Απρ 2018, 13:31

Καλά έκαναν, μπράβο.
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5024
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 27 Απρ 2018, 14:08

τα επιχειρηματα ομως του Στηβ ειναι δυνατα!:


https://www.inewsgr.com/367/giatzoglou- ... sistas.htm


«Είναι δυνατόν τα πολιτικά φρονήματα κάποιου να καθορίζουν και την δουλειά του; Που γίνεται αυτό; Λες και ζούμε στο 1967 και στην Χούντα, που αν έλεγες πως είσαι κομμμουνιστής σε έστελναν στη Γιάρο. Έχουμε και τώρα αριστερή Χούντα δηλαδή; Δεν έχουμε ελευθερία στον λόγο μας; Πού ζούμε;»

«Με κρίνουν για τα πολιτικά μου φρονήματα. Όχι για την δουλειά μου, όχι για την εμπειρία μου, ούτε γι’αυτό που είμαι. Είναι αδιανόητο να κανονίζει μία μικρή μερίδα ανθρώπων το τι θα συμβεί σε μία ομάδα. Εμένα μου έκαναν χάρη! Θα έβαζα το κεφάλι μου στην λαιμητόμο για την ομάδα τους, ήξερα ότι θα ήταν θαύμα να σωθούμε και παρόλα αυτά θα ερχόμουν για να την σώσω μέσα σε είκοσι μέρες».

Ο Γιατζόγλου δεν σταμάτησε εκεί πάντως και συνέχισε, τονίζοντας με έμφαση: «Και αυτοί έκαναν τα δικά τους… Τι σημαίνει «δεν δεχόμαστε φασίστες στον Πανιώνιο»; Τι είναι αυτό; Είπαν ότι υποστηρίζω την Χρυσή Αυγή… Φυσικά και είμαι φασίστας! Ο αθλητισμός είναι φασισμός. Κάθε αθλητικός χώρος έχει φασισμό. Οι προπονητές δηλαδή τι είναι; Δημοκράτες; Υπάρχει κανένας αθλητής που ψηφίζει για να παίξει βασικός ή όχι; Κάθε προπονητής και κυρίως οι μεγάλοι, ο Ιωαννίδης, ο Ίβκοβιτς, ο Ομπράντοβιτς, δεν έχουν δημοκρατικές αρχές. Έτσι είναι, τι να κάνουμε;»

Λίγο προτού κλείσει το τηλέφωνο ώστε να ηρεμήσει από τις εξελίξεις του τελευταίου 24ωρου, ο έμπειρος τεχνικός ανέφερε στο SDNA: «Δεν έχουμε δημοκρατία στην Ελλάδα. Δεν υπάρχει ελευθερία λόγου και όλοι κοιτούν αυτά που δεν πρέπει. Εγώ ξέρω τι έχω δώσει στο μπάσκετ, δεν γίνεται να κρίνομαι για τα πολιτικά μου φρονήματα από μία μικρή ομάδα ανθρώπων. Και πες ότι ο Γιατζόγλου δεν έχει πρόβλημα, εξάλλου σου είπα ότι μου έκαναν χάρη… Για έναν άνθρωπο του μεροκάματου, που φοβάται να μιλήσει για τις απόψεις του δημόσια, τι σημαίνει αυτό; Θα μπορούσε να χάσει την δουλειά του δηλαδή αν πιστεύει κάτι διαφορετικό; Τι να πω…».

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25187
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 27 Απρ 2018, 14:29

Χτες το βράδυ το timeline στο φατσοβιβλίο άρχισε να γεμίζει. Επειδή δεν έχω καμια σχέση το μπάσκετ παραξενεύτηκα με την ταχύτητα με την οποία έπεφταν τα σχόλια για την μαλακία της διοίκησης.

Και κάποια στιγμή ήρθε η πρώτη ανάρτηση των Πανθήρων:
Για να μην ανοίξουμε άλλες παρτίδες, σκουπίδια σαν αυτό .. ούτε να το σκέφτεστε ..

Ως φαίνεται υπήρξε μεταμεσονύκτια επίσκεψη στο σπίτι του γιατρού και σοβαρεύτηκαν όλοι
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 27 Απρ 2018, 14:50

Στηριζω πάνθηρες. Αυτονόητη αντίδραση.

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6596
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 27 Απρ 2018, 14:52

Ρε πλάκα κάνετε. Που στηρίζεται και όλας. Δεν το πάω αθλητικά που για μένα μαλακία έκανε ο πάνθηρας που πήγε να διώξει τον προπονητή που του δίνει ελπίδες (και ας έχει τρελή αβάντα από το σύστημα και τα κοράκια) .Δλδ να τον εξοντώσουμε τον στηβ και κάθε στηβ μόνο και μόνο για μια πολιτική άποψη του.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hades την 27 Απρ 2018, 14:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Paralimnitis
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 16:33

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paralimnitis » 27 Απρ 2018, 14:54

Oσο σιχαμενο κομμα και να ειναι η χρυση αυγη(που ειναι) εχετε καταλαβει οτι εχουμε αρχισει διωξεις για πολιτικα φρονηματα?Και δεν εχει να κανει με τους πανθηρες το εχω δει και αλλου,ισως θα επρεπε να συζητηθει σε αλλο νημα.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22574
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: ΠΑΝΘΗΡΕΣ respect

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 27 Απρ 2018, 14:55

εγώ αν ήμουν οι πάνθηρες θα απαιτούσα να αλλάξει χρώμα η μπάλα, το πορτοκαλί μου φέρνει σε απολυταρχικό καθεστώς. Και το σχήμα, το στρογγυλό δεν μου κάθεται ωραία, δεν ξέρω γιατί.

Αλλά θα μου πεις, δεν παίζει μπάσκετ ο Πανιώνιος έτσι και αλλιώς, οπότε σιγά.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών