Διάσημοι οπαδοί

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 15 Ιαν 2022, 07:49

Obi Wan Iakobi έγραψε:
15 Ιαν 2022, 00:06
Davidian έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:58
Έχουμε ιδέα τι έχει απογίνει η ιερή κοτσίδα του ΑΡΗΣ, Ιωάννης Σαουριδης?
Ξέρουμε τπτ για τον επίσης οπαδό του Άρεως Ιωάννη Νέγρη?
Ο μεν Σαουριδης εξαφανιστηκε ο δε Νεγρης κανει τον dj στην αθηνα.Ειχαν φαει ξυλο αμφοτεροι απο αλλα μπουλντογκ.
O Νέγρης εξαφανίστηκε κατέβηκε Αθήνα και το παίζει φωτογράφος που καλύπτει συναυλίες dj και αντιφα Τον είχα πετύχει εγώ στους μειντεν που έβγαζε φωτο και του τα πα λίγο του λεσιου Ο Σάουρον ούτε στην Καλαμαριά δεν τον πετυχαίνεις Είχα δει πριν από χρόνια μετά από ένα χοντρό πέσιμο που έφαγε και ήταν μαύρα χάλια με κολαρα μελανιασμενο κτλ μέχρι που τον λυπήθηκα ....λιγο
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3955
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 15 Ιαν 2022, 13:17

«τον λυπήθηκα... λίγο»
:smt005:
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 15 Ιαν 2022, 16:41

Ερμής έγραψε:
15 Ιαν 2022, 02:20

Αφού είσαι από Πετράλωνα ξέρεις και σε ποιο προποτζιδικο συχνάζει ο συγκεκριμένος. Ότι βγάζει τα χώνει στο στοίχημα.
Δεν είναι φίλοι με dpg απλά τον χαρτζηλικωνουν που και που σοτσν τον πετύχουν στο γήπεδο. Και όχι μόνο οι του ΠΑΟ.
Aπο Φιλαδελφεια ειμαι απλα τον εχω πετυχει 2-3 φορες εκει.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 15 Ιαν 2022, 16:48

hades έγραψε:
15 Ιαν 2022, 07:49


O Νέγρης εξαφανίστηκε κατέβηκε Αθήνα και το παίζει φωτογράφος που καλύπτει συναυλίες dj και αντιφα Τον είχα πετύχει εγώ στους μειντεν που έβγαζε φωτο και του τα πα λίγο του λεσιου Ο Σάουρον ούτε στην Καλαμαριά δεν τον πετυχαίνεις Είχα δει πριν από χρόνια μετά από ένα χοντρό πέσιμο που έφαγε και ήταν μαύρα χάλια με κολαρα μελανιασμενο κτλ μέχρι που τον λυπήθηκα ....λιγο
Ναι εχει και καποιο μουσικο σαιτ ο Νεγρης μπορει να τραβαγε φωτο γιαυτο.

Περι Σαουρον :lol:

Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 15 Ιαν 2022, 16:53

Tarkovsky έγραψε:
15 Ιαν 2022, 04:06

σιγά λινάτσες, σας ρίχνω ίσαμε 8.000 γηπεδικά ένσημα...


τον Παναγιώτη τον ανακάλυψε η αφεντιά μου σε ένα Εθνικός-ΠΑΟ 0-0 στο Καραϊσκάκης τη σεζόν που φτάσαμε ημιτελικό Πρωταθλητριών (1995-96)

για να παραβγεί στον Μαντζουράνη στην άλλη άκρη του γηπέδου (εμείς ήμασταν κάτω από το ρολόι), έβγαλε πρώτη φορά εκείνη την ουρανομήκη κραυγή λύκου που σύντομα τον έκανε διάσημο (πολύ πριν την Πάνια) - τον ονόμασα Ταρζάν και του έμεινε, έτσι τον φωνάζαμε επί χρόνια στο ΟΑΚΑ (πολύ πριν την Πάνια), αργότερα τον έμαθαν και οι εφημερίδες

μετά 2-3 χρόνια τον πέτυχα έξω από το -τότε κρατικό- ΚΤΕΟ στο Υπ. Μεταφορών απέναντι από το Πεντάγωνο να πουλάει τρίγωνα και πυροσβεστήρες και μεσολάβησε να περάσω το αμάξι πρώτος-πρώτος (μιλάμε, τότε έπρεπε να κατασκηνώσεις από τις 6:00 για να πιάσεις σειρά, μπας και ξεμπερδέψεις πριν τις 11:00 και πας δουλειά) - ο μπαγάσας ήξερε ΟΛΟ το προσωπικό του Υπουργείου!!! :smt038

δεν πολυσυμπίπτουμε στο γήπεδο, γιατί εκείνος συχνάζει στο απέναντι πέταλο με τα χασίσα (13 στη Λεωφόρο, 1 στο ΟΑΚΑ), όμως τον ακούω από μακριά, όπως και τον χαιρόμουν στην Πάνια, περήφανος που το πουλέν μου πέτυχε στη ζωή του

πολλά χρόνια μετά τον πέτυχα δια ζώσης στο Ηλυσιακός-ΠΑΟ Ρουφ 1-1 στη γηπεδάρα Γρηγόρης Λαμπράκης του Ζωγράφου, ήταν Νοέμβρης του 2011 και το ματς θα μου μείνει αξέχαστο για πολλούς λόγους, ένας εκ των οποίων είναι και ο ίδιος ο παικταράς μου:

1) εκείνη τη μέρα πρωτοβρεθήκαμε με τον Φρούραρχος (λέγε με και Γατάκης :lol: ), η πρώτη πχορουμική μου γνωριμία ever
2) ήταν το πρώτο ματς του ποδοσφαιρικού Ηλυσιακού που παρακολουθούσα μετά από 30 χρόνια που είχα φορέσει το τιμημένο κολυμβητικό του σκουφάκι
3) ήταν το πρώτο ματς του Ηλυσιακού μετά τη δίχρονη ταλαιπωρία από το Αιγάλεω του κωλοΘωμά Μητρόπουλου, που να μην λειώσει ο πούστης ποτέ
4) ανακάλυψα τον 21χρονο Μιχάλη Μανιά (σκόραρε, τον έβγαλαν στο 60΄ και μόνο έτσι καταφέραμε να ισοφαρίσουμε), τον νέο Λυμπερόπουλο - τουλάχιστον μέχρι να μπει στο payroll της μπουχέσας και καταστραφεί κι αυτός παικτικά
5) στο ημίχρονο τρακάρω Κολλημένο στο κυλικείο (πλέον δεν υφίσταται, θύμα κι αυτό της κρίσης), προσφέρομαι να τον κεράσω καφέ και μου γυρνά το αμίμητο
να το κάνουμε σάντουιτς;
εννοείται ότι του πήρα και σάντουιτς και πορτοκαλάδα και μηλόπιτα συσκευασμένη (καφέ δεν έπρεπε, έπαιρνε λέει κάτι χάπια - απίστευτο, του απαντώ εγώ :smt005::smt005::smt005: )
Σε αυτη τη συναντηση κορυφης ησουν? :lol:



Ο Φρούραρχος τι κανει ξερεις?
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Ballachulish
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 13 Ιαν 2022, 00:28

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ballachulish » 15 Ιαν 2022, 16:54

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8211
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 15 Ιαν 2022, 17:08

μπα, ελάχιστα παω μπάσκετ, αλλά όποτε πάω ΟΑΚΑ είναι στη Θ. 11 (ένεκα κάποιων γνωστών) εκεί που κάνει τα καραγκιοζιλίκια του πίσω από την μπασκέτα


ο Φρούραρχος διάγει ζωήν χαρισάμενην, έκοψε τον Ηλύ αφού :smt005:
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 15 Ιαν 2022, 17:20

Tarkovsky έγραψε:
15 Ιαν 2022, 17:08
μπα, ελάχιστα παω μπάσκετ, αλλά όποτε πάω ΟΑΚΑ είναι στη Θ. 11 (ένεκα κάποιων γνωστών) εκεί που κάνει τα καραγκιοζιλίκια του πίσω από την μπασκέτα


ο Φρούραρχος διάγει ζωήν χαρισάμενην, έκοψε τον Ηλύ αφού :smt005:
Καλα αυτο ειναι παλιο του 08.

Εδω εκοψε το πχωρουμ ασε τον Ηλυ :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 15 Ιαν 2022, 18:13

Tarkovsky έγραψε:
15 Ιαν 2022, 04:06
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Ιαν 2022, 17:27
Είχα τη χαρά να κάτσω κάποτε στον ηλεκτρικό απέναντι από τον Παναγιώτη Κολλημένο.
Obi Wan Iakobi έγραψε:
14 Ιαν 2022, 17:46
Συχναζει στα σουβλατζιδικα των πετραλωνων το ειδωλο(''ειμαι απο τα κατω πετραλωνα'')τρωγοντας δυο πιτογυρα συγχρονως και υποστηριζει και ΠΑΟ Ρουφ.
σιγά λινάτσες, σας ρίχνω ίσαμε 8.000 γηπεδικά ένσημα...


τον Παναγιώτη τον ανακάλυψε η αφεντιά μου σε ένα Εθνικός-ΠΑΟ 0-0 στο Καραϊσκάκης τη σεζόν που φτάσαμε ημιτελικό Πρωταθλητριών (1995-96)

για να παραβγεί στον Μαντζουράνη στην άλλη άκρη του γηπέδου (εμείς ήμασταν κάτω από το ρολόι), έβγαλε πρώτη φορά εκείνη την ουρανομήκη κραυγή λύκου που σύντομα τον έκανε διάσημο (πολύ πριν την Πάνια) - τον ονόμασα Ταρζάν και του έμεινε, έτσι τον φωνάζαμε επί χρόνια στο ΟΑΚΑ (πολύ πριν την Πάνια), αργότερα τον έμαθαν και οι εφημερίδες

μετά 2-3 χρόνια τον πέτυχα έξω από το -τότε κρατικό- ΚΤΕΟ στο Υπ. Μεταφορών απέναντι από το Πεντάγωνο να πουλάει τρίγωνα και πυροσβεστήρες και μεσολάβησε να περάσω το αμάξι πρώτος-πρώτος (μιλάμε, τότε έπρεπε να κατασκηνώσεις από τις 6:00 για να πιάσεις σειρά, μπας και ξεμπερδέψεις πριν τις 11:00 και πας δουλειά) - ο μπαγάσας ήξερε ΟΛΟ το προσωπικό του Υπουργείου!!! :smt038

δεν πολυσυμπίπτουμε στο γήπεδο, γιατί εκείνος συχνάζει στο απέναντι πέταλο με τα χασίσα (13 στη Λεωφόρο, 1 στο ΟΑΚΑ), όμως τον ακούω από μακριά, όπως και τον χαιρόμουν στην Πάνια, περήφανος που το πουλέν μου πέτυχε στη ζωή του

πολλά χρόνια μετά τον πέτυχα δια ζώσης στο Ηλυσιακός-ΠΑΟ Ρουφ 1-1 στη γηπεδάρα Γρηγόρης Λαμπράκης του Ζωγράφου, ήταν Νοέμβρης του 2011 και το ματς θα μου μείνει αξέχαστο για πολλούς λόγους, ένας εκ των οποίων είναι και ο ίδιος ο παικταράς μου:

1) εκείνη τη μέρα πρωτοβρεθήκαμε με τον Φρούραρχος (λέγε με και Γατάκης :lol: ), η πρώτη πχορουμική μου γνωριμία ever
2) ήταν το πρώτο ματς του ποδοσφαιρικού Ηλυσιακού που παρακολουθούσα μετά από 30 χρόνια που είχα φορέσει το τιμημένο κολυμβητικό του σκουφάκι
3) ήταν το πρώτο ματς του Ηλυσιακού μετά τη δίχρονη ταλαιπωρία από το Αιγάλεω του κωλοΘωμά Μητρόπουλου, που να μην λειώσει ο πούστης ποτέ
4) ανακάλυψα τον 21χρονο Μιχάλη Μανιά (σκόραρε, τον έβγαλαν στο 60΄ και μόνο έτσι καταφέραμε να ισοφαρίσουμε), τον νέο Λυμπερόπουλο - τουλάχιστον μέχρι να μπει στο payroll της μπουχέσας και καταστραφεί κι αυτός παικτικά
5) στο ημίχρονο τρακάρω Κολλημένο στο κυλικείο (πλέον δεν υφίσταται, θύμα κι αυτό της κρίσης), προσφέρομαι να τον κεράσω καφέ και μου γυρνά το αμίμητο
να το κάνουμε σάντουιτς;
εννοείται ότι του πήρα και σάντουιτς και πορτοκαλάδα και μηλόπιτα συσκευασμένη (καφέ δεν έπρεπε, έπαιρνε λέει κάτι χάπια - απίστευτο, του απαντώ εγώ :smt005::smt005::smt005: )
Ποστ-θησαυρός.

Άβαταρ μέλους
Πάρταλος
Δημοσιεύσεις: 3387
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2018, 06:13

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάρταλος » 15 Ιαν 2022, 18:25

nostromos έγραψε:
14 Ιαν 2022, 17:27
Obi Wan Iakobi έγραψε:
14 Ιαν 2022, 17:09

Με το δερματινο

Εικόνα
η πανω φωτο ειναι απο το 0-1 το 1982 και ειναι οπαδοι της ΑΕΛ ... η 2η ειναι απο το φιναλ φορ μπασκετ στην Ιταλια αν δεν κανω λαθος και ο συγχωρεμενος ειχε παρει 2 μυρια για να τους κανει την οργανωση ... αυτα μετα απο απαιτηση του Ιωαννιδη
Τι διαβάζω ρε πούστημ. Η φωτογραφία είναι από το F4 της Σαραγόσα, ο Καλαμαράς είχε σχέσεις και παρόμοιες αδυναμίες με καλά παιδιά της 7 και πήγε για τα γούστα μιας και οι ιστορίες από το προηγούμενο, που έγινε στο Τελ Αβίβ, ήταν μυθικές.
Ποια οργάνωση και σε ποιους :lol: ποια 2 μύρια και ποιος ξανθός.
- Άμμες ποκ΄ ήμες άλκιμοι νεανίαι.
- Άμμες δε γ΄ ειμέν, αι δε λης πείραν λάβε.
- Άμμες δε γ΄ εσσόμεθα πολλώ κάρρονες.

Άβαταρ μέλους
Kotas
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: 01 Οκτ 2021, 23:50

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kotas » 15 Ιαν 2022, 18:39

Unique έγραψε:
15 Ιαν 2022, 05:01
Εικόνα
οι πιο διασημοι ανωνυμοι οπαδοι εβερ :lol:

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 15 Ιαν 2022, 18:46

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
15 Ιαν 2022, 18:13


Ποστ-θησαυρός.
Ειχε ιδρυθει και φαν κλαμπ Κολλημενου,θυμαμαι πανι Κολλημενος/Γλυφαδα σε εκπομπη Πανια :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 15 Ιαν 2022, 18:48

Kotas έγραψε:
15 Ιαν 2022, 18:39


οι πιο διασημοι ανωνυμοι οπαδοι εβερ :lol:
Αυτον εδω να μου βρειτε :lol:

Εικόνα
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 15 Ιαν 2022, 18:50

Πάρταλος έγραψε:
15 Ιαν 2022, 18:25

Τι διαβάζω ρε πούστημ. Η φωτογραφία είναι από το F4 της Σαραγόσα, ο Καλαμαράς είχε σχέσεις και παρόμοιες αδυναμίες με καλά παιδιά της 7 και πήγε για τα γούστα μιας και οι ιστορίες από το προηγούμενο, που έγινε στο Τελ Αβίβ, ήταν μυθικές.
Ποια οργάνωση και σε ποιους :lol: ποια 2 μύρια και ποιος ξανθός.
Κι εγω το πιστευω οτι αυτες οι μουρες μπορουσαν να αυτοοργανωθουν μονες τους :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23061
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Διάσημοι οπαδοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 15 Ιαν 2022, 20:32

Πάρταλος έγραψε:
15 Ιαν 2022, 18:25
nostromos έγραψε:
14 Ιαν 2022, 17:27
Obi Wan Iakobi έγραψε:
14 Ιαν 2022, 17:09

Με το δερματινο

Εικόνα
η πανω φωτο ειναι απο το 0-1 το 1982 και ειναι οπαδοι της ΑΕΛ ... η 2η ειναι απο το φιναλ φορ μπασκετ στην Ιταλια αν δεν κανω λαθος και ο συγχωρεμενος ειχε παρει 2 μυρια για να τους κανει την οργανωση ... αυτα μετα απο απαιτηση του Ιωαννιδη
Τι διαβάζω ρε πούστημ. Η φωτογραφία είναι από το F4 της Σαραγόσα, ο Καλαμαράς είχε σχέσεις και παρόμοιες αδυναμίες με καλά παιδιά της 7 και πήγε για τα γούστα μιας και οι ιστορίες από το προηγούμενο, που έγινε στο Τελ Αβίβ, ήταν μυθικές.
Ποια οργάνωση και σε ποιους :lol: ποια 2 μύρια και ποιος ξανθός.
ναι Σαραγοσα πρεπει να ειναι γιατι στο επομενο δεν ηταν ο Ξανθος ... για τα γουστα που λες δεν ειχε μαντηλι να κλαψει οχι για γαυροεκδρομες... οσο για τα υπολοιπα αστο καλυτερα
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών