Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10139
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 19 Μάιος 2022, 22:12

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:01
AOC έγραψε:
19 Μάιος 2022, 21:49
Είχα πάει σε μια καφετέρεια, και ήταν ένα σωρό βάζελοι - οπαδοί της Εφές, που πανηγυριζαν φανατικά και ούρλιαζαν.
Οκ πόσο κόμπλεξ πια ? Πάρτε τα χάπια σας. Τελευταίοι βγήκατε στην κανονική περίοδο.
Φλωρικα πράγματα. Παλιά έκαναν και κηδείες με ξένα κόλλυβα.
Ωραία χρόνια
Τώρα θα έψαχνε ο εισαγγελέας τις φάτσες μας γιατί βρίζουμε τον Αυγενάκη

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 19 Μάιος 2022, 22:17

jason0 έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:12
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:01
AOC έγραψε:
19 Μάιος 2022, 21:49
Είχα πάει σε μια καφετέρεια, και ήταν ένα σωρό βάζελοι - οπαδοί της Εφές, που πανηγυριζαν φανατικά και ούρλιαζαν.
Οκ πόσο κόμπλεξ πια ? Πάρτε τα χάπια σας. Τελευταίοι βγήκατε στην κανονική περίοδο.
Φλωρικα πράγματα. Παλιά έκαναν και κηδείες με ξένα κόλλυβα.
Ωραία χρόνια
Τώρα θα έψαχνε ο εισαγγελέας τις φάτσες μας γιατί βρίζουμε τον Αυγενάκη
Έπος άλλη φάση τοτε
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22740
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 19 Μάιος 2022, 22:19

Arisvilla έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:09
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:01
AOC έγραψε:
19 Μάιος 2022, 21:49
Είχα πάει σε μια καφετέρεια, και ήταν ένα σωρό βάζελοι - οπαδοί της Εφές, που πανηγυριζαν φανατικά και ούρλιαζαν.
Οκ πόσο κόμπλεξ πια ? Πάρτε τα χάπια σας. Τελευταίοι βγήκατε στην κανονική περίοδο.
Φλωρικα πράγματα. Παλιά έκαναν και κηδείες με ξένα κόλλυβα.
Ω ρε φίλε τι μου θυμίζεις. Είχα κατέβει και εγώ τότε με ένα χάνουμο φίλο μου που με έπρηξε τα παπάρια να πάμε. Του λεω ρε μαλάκα θα μας πάρουν χαμπάρι οι ρομά και θα έχουμε θέμα. Οχι μου λεει ολοι αντιολυμπιακοί είμαστε κτλ. Τες πα πάμε παίρνουμε το λεωφορείο από Καλαμαριά εγώ από μακριά για να μην με καταλάβουν οι ρομά γιατί μικρή πόλη η Θεσσαλονίκη. Και τον είδε τον φίλο μου ένας από τα ορκ και άρχιζε και φώναζε τι ήρθε εδώ ρε παλιοχανούμι γαμώ την αθήνα σου και έτσι. Ο άλλος να λεει ολοι αντιολυμπιακοί είμαστε κτλ. Εγώ χλώμιασα και απλά κοιτούσα. Ευτυχώς ήρθε ένας άλλος και τον άφησε. Μετά φύγαμε αφού τον έβριζα συνέχεια που με πήγε στο στόμα του λύκου.
Δεν βλέπω ρομα εγώ, μόνο ατόφια ανδρική άρια 90ς τεστοστερόνη. Πάλι καλά που ήταν εκεί η μπαζολα η σπυρακη, γιατί αν στέλνανε καμία καλύτερη, θα είχαμε χοντρά δρώμενα. Τέλοσπάντων, καλό το αντιολυμπιακο μένος, αλλά ήταν για κλειστό παοκτζιδικο κλαμπ. Τώρα αν τους έστειλε και συγχαρητήρια η ρεαλ για τα κασκολ και τις ισπανικές σημαίες, δεν ξέρω.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14548
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 19 Μάιος 2022, 22:21

AOC έγραψε:
19 Μάιος 2022, 21:49
Είχα πάει σε μια καφετέρεια, και ήταν ένα σωρό βάζελοι - οπαδοί της Εφές, που πανηγυριζαν φανατικά και ούρλιαζαν.
Οκ πόσο κόμπλεξ πια ? Πάρτε τα χάπια σας. Τελευταίοι βγήκατε στην κανονική περίοδο.
* * * * * *
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 19 Μάιος 2022, 22:24

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:19
Arisvilla έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:09
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:01


Φλωρικα πράγματα. Παλιά έκαναν και κηδείες με ξένα κόλλυβα.
Ω ρε φίλε τι μου θυμίζεις. Είχα κατέβει και εγώ τότε με ένα χάνουμο φίλο μου που με έπρηξε τα παπάρια να πάμε. Του λεω ρε μαλάκα θα μας πάρουν χαμπάρι οι ρομά και θα έχουμε θέμα. Οχι μου λεει ολοι αντιολυμπιακοί είμαστε κτλ. Τες πα πάμε παίρνουμε το λεωφορείο από Καλαμαριά εγώ από μακριά για να μην με καταλάβουν οι ρομά γιατί μικρή πόλη η Θεσσαλονίκη. Και τον είδε τον φίλο μου ένας από τα ορκ και άρχιζε και φώναζε τι ήρθε εδώ ρε παλιοχανούμι γαμώ την αθήνα σου και έτσι. Ο άλλος να λεει ολοι αντιολυμπιακοί είμαστε κτλ. Εγώ χλώμιασα και απλά κοιτούσα. Ευτυχώς ήρθε ένας άλλος και τον άφησε. Μετά φύγαμε αφού τον έβριζα συνέχεια που με πήγε στο στόμα του λύκου.
Δεν βλέπω ρομα εγώ, μόνο ατόφια ανδρική άρια 90ς τεστοστερόνη. Πάλι καλά που ήταν εκεί η μπαζολα η σπυρακη, γιατί αν στέλνανε καμία καλύτερη, θα είχαμε χοντρά δρώμενα. Τέλοσπάντων, καλό το αντιολυμπιακο μένος, αλλά ήταν για κλειστό παοκτζιδικο κλαμπ. Τώρα αν τους έστειλε και συγχαρητήρια η ρεαλ για τα κασκολ και τις ισπανικές σημαίες, δεν ξέρω.
ελα ρε δικος μας εισαι,τα περι αναρχισμου ειναι απλα βιτρινα για να δειχνεις τρεντι :smt080:smt080
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14548
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 19 Μάιος 2022, 22:25

Η Μπαρτσα θα το σηκωσει.
Οχι Ρεαλ γιατι θα μας ξεφυγει.

1. Ρεαλ πουτα (10)
2. Πουτιν (8)
3. ΠΑΝΑΘΑ (6) και ΣΟΡΟΣ (6)
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 19 Μάιος 2022, 22:27

Daje έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:25
Η Μπαρτσα θα το σηκωσει.
Οχι Ρεαλ γιατι θα μας ξεφυγει.

1. Ρεαλ πουτα (10)
2. Πουτιν (8)
3. ΠΑΝΑΘΑ (6) και ΣΟΡΟΣ (6)
βασικα ας το παρει η εφες μηπως και διαλυθει αυτο που εφτιαξε :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6657
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 19 Μάιος 2022, 22:28

Μαδουραίος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:44
Καλή επιτυχία στους Τούρκους.
βαζελου που η πρασινη σουφρα της εχει γινει φινιστρινι εκει στη 15η θεση ευρωλιγκας ? Παλι καλα να λετε που υπαρχει κι ο γαυρος να εχετε κατι να ασχολειστε γιατί με την δικια σας ομαδα οντως δεν αξιζει να ασχολειστε.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14548
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 19 Μάιος 2022, 22:30

Ε ναι, ευτυχως που υπαρχει η διεθνης εσκορτ-ιεροδουλη και γελαμε!
Μην τυχον δειτε καμια ψωλη για γλυψιμο, αμεσως εκει να τη ρουφηξετε!!!
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 12767
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 19 Μάιος 2022, 22:30

nik_killthemall έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:28
Μαδουραίος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:44
Καλή επιτυχία στους Τούρκους.
βαζελου που η πρασινη σουφρα της εχει γινει φινιστρινι εκει στη 15η θεση ευρωλιγκας ? Παλι καλα να λετε που υπαρχει κι ο γαυρος να εχετε κατι να ασχολειστε γιατί με την δικια σας ομαδα οντως δεν αξιζει να ασχολειστε.
Μετά την 9η ημέρα θα σου περάσει ο πόνος στην σουφρα.
Υπομονή.

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7496
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 19 Μάιος 2022, 22:31

Κανελλη απο μεσα της εχει καβλωσει στο βιντεο :lol:

nik_killthemall έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:28
Μαδουραίος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:44
Καλή επιτυχία στους Τούρκους.
βαζελου που η πρασινη σουφρα της εχει γινει φινιστρινι εκει στη 15η θεση ευρωλιγκας ? Παλι καλα να λετε που υπαρχει κι ο γαυρος να εχετε κατι να ασχολειστε γιατί με την δικια σας ομαδα οντως δεν αξιζει να ασχολειστε.
ω ρε πονος

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6657
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 19 Μάιος 2022, 22:33

Μαδουραίος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:30
nik_killthemall έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:28
Μαδουραίος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:44
Καλή επιτυχία στους Τούρκους.
βαζελου που η πρασινη σουφρα της εχει γινει φινιστρινι εκει στη 15η θεση ευρωλιγκας ? Παλι καλα να λετε που υπαρχει κι ο γαυρος να εχετε κατι να ασχολειστε γιατί με την δικια σας ομαδα οντως δεν αξιζει να ασχολειστε.
Μετά την 9η ημέρα θα σου περάσει ο πόνος στην σουφρα.
Υπομονή.
κανενας πονος επιτυχημενη υπερβαση καναμε και παιξαμε στα ισια μια ομαδα 2-3 φορες μεγαλυτερη σε μπαντζετ. Αλλος παει για καισαρικη απο τους πονους μεγαλε.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 12767
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 19 Μάιος 2022, 22:34

nik_killthemall έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:33
Μαδουραίος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:30
nik_killthemall έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:28


βαζελου που η πρασινη σουφρα της εχει γινει φινιστρινι εκει στη 15η θεση ευρωλιγκας ? Παλι καλα να λετε που υπαρχει κι ο γαυρος να εχετε κατι να ασχολειστε γιατί με την δικια σας ομαδα οντως δεν αξιζει να ασχολειστε.
Μετά την 9η ημέρα θα σου περάσει ο πόνος στην σουφρα.
Υπομονή.
κανενας πονος επιτυχημενη υπερβαση καναμε και παιξαμε στα ισια μια ομαδα 2-3 φορες μεγαλυτερη σε μπαντζετ. Αλλος παει για καισαρικη απο τους πονους μεγαλε.
Αν του χρόνου διώξετε και τις Τουρκικές ίσως το σηκώσετε.

AOC
Δημοσιεύσεις: 1567
Εγγραφή: 27 Μάιος 2019, 15:27
Phorum.gr user: AOC

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AOC » 19 Μάιος 2022, 22:35

Η πραγματικότητα είναι πως η Ευρωλίγκα δεν έχει κανένα ιδιαίτερο πρεστίζ σαν θεσμός.
Έχει μικρότερη δημοτικότητα από τουρνουά τέννις, χόκει επί πάγου, ράγκμπι, μπέιζμπολ, κρίκετ, αμερικάνικυο φούτμπολ,φόρμουλα 1 μη πω πως και το παγκόσμιο πρωτάθλημα στο σκάκι έχει πιο πολύ τηλεθέαση πλέον παγκοσμίως.
Δηλαδή εδώ μας γάμησε ο πρώην 15ος παίκτης του ρόστερ των Νετς, σήμερα, ο Λάρκιν.
Ποια ευρωλίγκα ?

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10139
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Εγκληματική οργάνωση - Εφές Πίλσεν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 19 Μάιος 2022, 22:39

AOC έγραψε:
19 Μάιος 2022, 22:35
Η πραγματικότητα είναι πως η Ευρωλίγκα δεν έχει κανένα ιδιαίτερο πρεστίζ σαν θεσμός.
Έχει μικρότερη δημοτικότητα από τουρνουά τέννις, χόκει επί πάγου, ράγκμπι, μπέιζμπολ, κρίκετ, αμερικάνικυο φούτμπολ,φόρμουλα 1 μη πω πως και το παγκόσμιο πρωτάθλημα στο σκάκι έχει πιο πολύ τηλεθέαση πλέον παγκοσμίως.
Δηλαδή εδώ μας γάμησε ο πρώην 15ος παίκτης του ρόστερ των Νετς, σήμερα, ο Λάρκιν.
Ποια ευρωλίγκα ?
Δεν πειράζει, η πουτσα είναι πουτσα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών