Στοίχημα σε κόρνερ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 27 Αύγ 2022, 19:36

Πολύ ενδιαφέρον στοίχημα τα κόρνερ και λιγώτερο chancey από τα άλλα.
Σήμερα έπαιξα Chelsea - Leicester over 11 (2.20), έγιναν 14.

Εχθροί των πολλών κόρνερ είναι κατά τη γνώμη μου τα εξής:

1) Αργό ποδόσφαιρο.
2) Όταν δεν αναπτύσσονται από τα άκρα αλλά από τον άξονα (προς το ημικύκλιο).
3) Όταν δεν έχουν οι ομάδες buildup γενικώς (μένει η μπάλα στην περιοχή της σέντρας).

Δεν ξέρω σε ποιό βαθμό αυτά τα (1)-(2)-(3) είναι ένα πράγμα στην πραγματικότητα, αλλά ένας ακόμα "εχθρός" είναι βέβαια όταν το αποτέλεσμα έχει διαμορφωθεί από πολύ νωρίς. Αν είναι 3-0 στο ημίχρονο μετά το ρίχνουν στον ύπνο συνήθως.

Τυπικά αντικορνερικό ποδόσφαιρο είναι το νοτιοαμερικάνικο νομίζω αλλά μπορεί κάποιος να μας πει πως είναι δυνατόν να προβλεφθούν (κάπως) αυτές οι καταστάσεις ώστε να παίζουμε μόνο τα κερδοφόρα ;

Τώρα λογικά το Milan - Bologna στις 21.45 θα είναι κορνεράτο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wooded glade την 27 Αύγ 2022, 19:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12490
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 27 Αύγ 2022, 19:38

Εικόνα
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 27 Αύγ 2022, 19:43

alekhine έγραψε:
27 Αύγ 2022, 19:38
Εικόνα
Ποιός είναι αυτός ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10184
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 27 Αύγ 2022, 23:42

wooded glade έγραψε:
27 Αύγ 2022, 19:36
Πολύ ενδιαφέρον στοίχημα τα κόρνερ και λιγώτερο chancey από τα άλλα.
Σήμερα έπαιξα Chelsea - Leicester over 11 (2.20), έγιναν 14.

Εχθροί των πολλών κόρνερ είναι κατά τη γνώμη μου τα εξής:

1) Αργό ποδόσφαιρο.
2) Όταν δεν αναπτύσσονται από τα άκρα αλλά από τον άξονα (προς το ημικύκλιο).
3) Όταν δεν έχουν οι ομάδες buildup γενικώς (μένει η μπάλα στην περιοχή της σέντρας).

Δεν ξέρω σε ποιό βαθμό αυτά τα (1)-(2)-(3) είναι ένα πράγμα στην πραγματικότητα, αλλά ένας ακόμα "εχθρός" είναι βέβαια όταν το αποτέλεσμα έχει διαμορφωθεί από πολύ νωρίς. Αν είναι 3-0 στο ημίχρονο μετά το ρίχνουν στον ύπνο συνήθως.

Τυπικά αντικορνερικό ποδόσφαιρο είναι το νοτιοαμερικάνικο νομίζω αλλά μπορεί κάποιος να μας πει πως είναι δυνατόν να προβλεφθούν (κάπως) αυτές οι καταστάσεις ώστε να παίζουμε μόνο τα κερδοφόρα ;

Τώρα λογικά το Milan - Bologna στις 21.45 θα είναι κορνεράτο.
Σήμερα κέρδισα 3 δελτία από κόρνερ στο λάιβ
Όταν χάνει φαβορί στην έδρα του παιζε κόρνερ, αλλά υπολόγιζε ένα το 10λεπτο για σιγουριά, το στάνταρ που σου δίνουν οι στοιχηματικές είναι ένα παραπανω αναλογικά με το 10λεπτο και το δίνουν στο 1.80
Παίξε το 1.55 εσυ υπολογίζοντας ένα κάθε 10λεπτο που μένει
Επίσης μην παιζεις ποτέ Σίτυ στα κόρνερ ο Γκουαρντιόλα τους ρίχνει παγκο αν πανε να κάνουν σέντρα και όχι πισω στο κέντρο για κάθετη
Σήμερα κέρδισα έτσι 2 γιαπωνέζικα, την Σπάρτα Πράγας που έχανε εντός από ένα λιμό και την Μπάγερν

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 28 Αύγ 2022, 00:28

jason0 έγραψε:
27 Αύγ 2022, 23:42
wooded glade έγραψε:
27 Αύγ 2022, 19:36
Πολύ ενδιαφέρον στοίχημα τα κόρνερ και λιγώτερο chancey από τα άλλα.
Σήμερα έπαιξα Chelsea - Leicester over 11 (2.20), έγιναν 14.

Εχθροί των πολλών κόρνερ είναι κατά τη γνώμη μου τα εξής:

1) Αργό ποδόσφαιρο.
2) Όταν δεν αναπτύσσονται από τα άκρα αλλά από τον άξονα (προς το ημικύκλιο).
3) Όταν δεν έχουν οι ομάδες buildup γενικώς (μένει η μπάλα στην περιοχή της σέντρας).

Δεν ξέρω σε ποιό βαθμό αυτά τα (1)-(2)-(3) είναι ένα πράγμα στην πραγματικότητα, αλλά ένας ακόμα "εχθρός" είναι βέβαια όταν το αποτέλεσμα έχει διαμορφωθεί από πολύ νωρίς. Αν είναι 3-0 στο ημίχρονο μετά το ρίχνουν στον ύπνο συνήθως.

Τυπικά αντικορνερικό ποδόσφαιρο είναι το νοτιοαμερικάνικο νομίζω αλλά μπορεί κάποιος να μας πει πως είναι δυνατόν να προβλεφθούν (κάπως) αυτές οι καταστάσεις ώστε να παίζουμε μόνο τα κερδοφόρα ;

Τώρα λογικά το Milan - Bologna στις 21.45 θα είναι κορνεράτο.
Σήμερα κέρδισα 3 δελτία από κόρνερ στο λάιβ
Όταν χάνει φαβορί στην έδρα του παιζε κόρνερ, αλλά υπολόγιζε ένα το 10λεπτο για σιγουριά, το στάνταρ που σου δίνουν οι στοιχηματικές είναι ένα παραπανω αναλογικά με το 10λεπτο και το δίνουν στο 1.80
Παίξε το 1.55 εσύ υπολογίζοντας ένα κάθε 10λεπτο που μένει
Επίσης μην παιζεις ποτέ Σίτυ στα κόρνερ ο Γκουαρντιόλα τους ρίχνει παγκο αν πανε να κάνουν σέντρα και όχι πισω στο κέντρο για κάθετη
Σήμερα κέρδισα έτσι 2 γιαπωνέζικα, την Σπάρτα Πράγας που έχανε εντός από ένα λιμό και την Μπάγερν
Μπορεί ο Πεπ να μην παίζει πολύ με τα άκρα. 7 κόρνερ μόνο σήμερα με Πάλας, παρά τη μεγάλη διακύμανση στο σκορ (από 0-2 έγινε 4-2).
Επίσης και στο Μίλαν - Μπολόνια μόνο 6 κόρνερ. Αποτέλεσμα 2-0, στο 21', 58' μπήκαν τα γκολ. Διακύμανση καλή για κόρνερ αλλά ...

Το φαβορί ναι, όταν χάνει αλλά και στο 0-0. Το φαβορί σίγουρα δεν είναι καλό αν έχει καθαρίσει από νωρίς (κάτι που δεν γίνεται τόσο εύκολα τώρα πιά).
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 28 Αύγ 2022, 00:46

Εν πάσει περιπτώσει συζητάμε ποιές είναι οι κορνεράτες ομάδες / αγώνες και πως τις / τους ξεχωρίζουμε.
Την Τσέλση την ξέρω πέρσι και φέτος - συνέχεια στο κόρνερ η μπάλα.
Επίσης η Ληντς πρόπερσι μακράν τα περισσότερα κόρνερ στην πρέμιερ, αλλά το κρατάει το ρεκόρ ;

Τα κόρνερ δεν νομίζω ότι είναι τόσο τύχη.
Ενώ το τελικό αποτέλεσμα ενός αγώνα η τύχη το αποφασίζει. Καλά τα ντέρμπυ τα αποφασίζει σίγουρα αλλά και στο μη ντέρμπυ τρως μιά φάβα και σου χαλάει το σύστημα.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10184
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 28 Αύγ 2022, 01:19

wooded glade έγραψε:
28 Αύγ 2022, 00:28
jason0 έγραψε:
27 Αύγ 2022, 23:42
wooded glade έγραψε:
27 Αύγ 2022, 19:36
Πολύ ενδιαφέρον στοίχημα τα κόρνερ και λιγώτερο chancey από τα άλλα.
Σήμερα έπαιξα Chelsea - Leicester over 11 (2.20), έγιναν 14.

Εχθροί των πολλών κόρνερ είναι κατά τη γνώμη μου τα εξής:

1) Αργό ποδόσφαιρο.
2) Όταν δεν αναπτύσσονται από τα άκρα αλλά από τον άξονα (προς το ημικύκλιο).
3) Όταν δεν έχουν οι ομάδες buildup γενικώς (μένει η μπάλα στην περιοχή της σέντρας).

Δεν ξέρω σε ποιό βαθμό αυτά τα (1)-(2)-(3) είναι ένα πράγμα στην πραγματικότητα, αλλά ένας ακόμα "εχθρός" είναι βέβαια όταν το αποτέλεσμα έχει διαμορφωθεί από πολύ νωρίς. Αν είναι 3-0 στο ημίχρονο μετά το ρίχνουν στον ύπνο συνήθως.

Τυπικά αντικορνερικό ποδόσφαιρο είναι το νοτιοαμερικάνικο νομίζω αλλά μπορεί κάποιος να μας πει πως είναι δυνατόν να προβλεφθούν (κάπως) αυτές οι καταστάσεις ώστε να παίζουμε μόνο τα κερδοφόρα ;

Τώρα λογικά το Milan - Bologna στις 21.45 θα είναι κορνεράτο.
Σήμερα κέρδισα 3 δελτία από κόρνερ στο λάιβ
Όταν χάνει φαβορί στην έδρα του παιζε κόρνερ, αλλά υπολόγιζε ένα το 10λεπτο για σιγουριά, το στάνταρ που σου δίνουν οι στοιχηματικές είναι ένα παραπανω αναλογικά με το 10λεπτο και το δίνουν στο 1.80
Παίξε το 1.55 εσύ υπολογίζοντας ένα κάθε 10λεπτο που μένει
Επίσης μην παιζεις ποτέ Σίτυ στα κόρνερ ο Γκουαρντιόλα τους ρίχνει παγκο αν πανε να κάνουν σέντρα και όχι πισω στο κέντρο για κάθετη
Σήμερα κέρδισα έτσι 2 γιαπωνέζικα, την Σπάρτα Πράγας που έχανε εντός από ένα λιμό και την Μπάγερν
Μπορεί ο Πεπ να μην παίζει πολύ με τα άκρα. 7 κόρνερ μόνο σήμερα με Πάλας, παρά τη μεγάλη διακύμανση στο σκορ (από 0-2 έγινε 4-2).
Επίσης και στο Μίλαν - Μπολόνια μόνο 6 κόρνερ. Αποτέλεσμα 2-0, στο 21', 58' μπήκαν τα γκολ. Διακύμανση καλή για κόρνερ αλλά ...

Το φαβορί ναι, όταν χάνει αλλά και στο 0-0. Το φαβορί σίγουρα δεν είναι καλό αν έχει καθαρίσει από νωρίς (κάτι που δεν γίνεται τόσο εύκολα τώρα πιά).
Αυτό , 7 κόρνερ για φαβορί του 1.16 που χάνει 0-2 εντός είναι ανέκδοτο, είναι εκνευριστικοί στο απαγορευτικό που τους έχει να βγάλουν σέντρα, γίνονται τελείως προβλεψιμοι
Για αυτό και κυνηγάνε συνέχεια σκορ, γιατί απλά γεμίζει τον άξονα ο αντίπαλος και μπλοκάρουν
Στο Β που μπήκε κλασσικά το αγγούρι άρχισαν να κάνουν σέντρες και έριξε τις κεφαλιές ο χααλαντ
Η Μίλαν δεν είχε λόγο να πιεσει , για αυτό και το χαλαρό 6 κόρνερ
Η Μπάγερν αντίθετα με τον κομπλεξικό τον Ισπανό μια χαρά την ψάχνει την παράλληλη με Κομαν και Μανέ για το κεφάλι του Μίλερ, εγώ την έπαιξα στο ημίχρονο που έχανε 0-1 και ήταν 7-0 κόρνερ, την έπαιξα οβερ 13,5 και ήρθαν 15
Όλα αυτά φυσικά τα καταλαβαίνεις μετά από πολλους κουβάδες και βοηθάει και να ξέρεις τις ομάδες, πχ ο φετινός ΠΑΟΚ με τον δεξιοποδαρο Ναρει δεξιά και τον αριστεροποδαρο Ζίφκοβιτς αριστερά, θα παιρνει πολυ πιο ευκολα κόρνερ από περσι με τα εξτρέμ με ανάποδο πόδι που συγκλίνουν

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10184
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 28 Αύγ 2022, 01:43

wooded glade έγραψε:
28 Αύγ 2022, 00:46
Εν πάσει περιπτώσει συζητάμε ποιές είναι οι κορνεράτες ομάδες / αγώνες και πως τις / τους ξεχωρίζουμε.
Την Τσέλση την ξέρω πέρσι και φέτος - συνέχεια στο κόρνερ η μπάλα.
Επίσης η Ληντς πρόπερσι μακράν τα περισσότερα κόρνερ στην πρέμιερ, αλλά το κρατάει το ρεκόρ ;

Τα κόρνερ δεν νομίζω ότι είναι τόσο τύχη.
Ενώ το τελικό αποτέλεσμα ενός αγώνα η τύχη το αποφασίζει. Καλά τα ντέρμπυ τα αποφασίζει σίγουρα αλλά και στο μη ντέρμπυ τρως μιά φάβα και σου χαλάει το σύστημα.
Δεν υπάρχουν κορνερατες ομάδες, υπάρχουν κορνερατα εξτρέμ που είναι αυτά που παίζουν στην πλευρα με το καλό τους ποδι αλλά και αυτά αν είναι 2-0 στο ημίχρονο, πασουλες θα παιζουν
Προτιμότερο να κοιτάς ποτε θα κατηφορισει τώρα το γήπεδο

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 28 Αύγ 2022, 11:28

jason0 έγραψε:
28 Αύγ 2022, 01:43
wooded glade έγραψε:
28 Αύγ 2022, 00:46
Εν πάσει περιπτώσει συζητάμε ποιές είναι οι κορνεράτες ομάδες / αγώνες και πως τις / τους ξεχωρίζουμε.
Την Τσέλση την ξέρω πέρσι και φέτος - συνέχεια στο κόρνερ η μπάλα.
Επίσης η Ληντς πρόπερσι μακράν τα περισσότερα κόρνερ στην πρέμιερ, αλλά το κρατάει το ρεκόρ ;

Τα κόρνερ δεν νομίζω ότι είναι τόσο τύχη.
Ενώ το τελικό αποτέλεσμα ενός αγώνα η τύχη το αποφασίζει. Καλά τα ντέρμπυ τα αποφασίζει σίγουρα αλλά και στο μη ντέρμπυ τρως μιά φάβα και σου χαλάει το σύστημα.
Δεν υπάρχουν κορνερατες ομάδες, υπάρχουν κορνερατα εξτρέμ που είναι αυτά που παίζουν στην πλευρα με το καλό τους ποδι αλλά και αυτά αν είναι 2-0 στο ημίχρονο, πασουλες θα παιζουν
Προτιμότερο να κοιτάς ποτε θα κατηφορισει τώρα το γήπεδο
Στο Liverpool - Bournemouth που κατηφόρισε (από νωρίς) 9 κόρνερ, στο under δηλαδή.
Φυσικά μπορεί κανείς να παίξει και under.
Αλλά στην Τσέλση τελικά η Λέστερ κέρδισε τα κόρνερ (11 !) και η Τσέλση μόνο 3. Η Τσέλση έπαιζε με 10 από το 28.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 28 Αύγ 2022, 17:40

Λίγο πριν από το τέλος:

Γουλβς - Νιουκάστλ 1-0, 15 κόρνερ
Άστον Βίλλα - Γουέστ Χαμ 0-1, 4 κόρνερ !

Λέει και τα σουτ εντός και εκτός εστίας από κάτω: 24 στο Γουλβς - Νιουκάστλ, 16 στο άλλο.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10184
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 28 Αύγ 2022, 18:01

wooded glade έγραψε:
28 Αύγ 2022, 17:40
Λίγο πριν από το τέλος:

Γουλβς - Νιουκάστλ 1-0, 15 κόρνερ
Άστον Βίλλα - Γουέστ Χαμ 0-1, 4 κόρνερ !

Λέει και τα σουτ εντός και εκτός εστίας από κάτω: 24 στο Γουλβς - Νιουκάστλ, 16 στο άλλο.
Αναμενόμενο
Η Νιουκάστλ που έχανε είναι ποιοτική ομάδα μπροστά, μόνη της σήμερα πηρε 13
Η Αστον βίλα απ την άλλη είναι ξυλοκόποι, άσε που το έφαγε και αργά για να πιεσει. Ένα βαρετό μοιρασμένο 0-0 ήταν, τι κόρνερ να χει

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 28 Αύγ 2022, 18:18

jason0 έγραψε:
28 Αύγ 2022, 18:01
wooded glade έγραψε:
28 Αύγ 2022, 17:40
Λίγο πριν από το τέλος:

Γουλβς - Νιουκάστλ 1-0, 15 κόρνερ
Άστον Βίλλα - Γουέστ Χαμ 0-1, 4 κόρνερ !

Λέει και τα σουτ εντός και εκτός εστίας από κάτω: 24 στο Γουλβς - Νιουκάστλ, 16 στο άλλο.
Αναμενόμενο
Η Νιουκάστλ που έχανε είναι ποιοτική ομάδα μπροστά, μόνη της σήμερα πηρε 13
Η Αστον βίλα απ την άλλη είναι ξυλοκόποι, άσε που το έφαγε και αργά για να πιεσει. Ένα βαρετό μοιρασμένο 0-0 ήταν, τι κόρνερ να χει
Στο τέλος 17 ή 18 στη Γουλβς, 4 ή 5 στην Άστον Βίλλα.
Τα 13-14 είναι της Νιουκάστλ ;΄
Στο άλλο λες έγινε φοβάται το θεριό το Γιάννη ;
Αλλά η Γουλβς είναι κι αυτή ξυλοκοπικώτατη βέβαια.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 28 Αύγ 2022, 18:27

Πάντως το γκολ της Γουλβς μπήκε στο 38 και ήδη είχαν γίνει 5 ή 6 κόρνερ, που δείχνει ότι τα κόρνερ πήγαιναν για οβεριά σε κάθε περίπτωση.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10184
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 28 Αύγ 2022, 19:19

wooded glade έγραψε:
28 Αύγ 2022, 18:27
Πάντως το γκολ της Γουλβς μπήκε στο 38 και ήδη είχαν γίνει 5 ή 6 κόρνερ, που δείχνει ότι τα κόρνερ πήγαιναν για οβεριά σε κάθε περίπτωση.
Παιζει με τα δυο εξτρέμ της συνέχεια η Νιουκάστλ, τον Σεν Μαξιμιν και τον άλλον τον Βραζιλιάνο, είναι οι καλύτεροι παίκτες της

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Στοίχημα σε κόρνερ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 28 Αύγ 2022, 19:53

jason0 έγραψε:
28 Αύγ 2022, 19:19
wooded glade έγραψε:
28 Αύγ 2022, 18:27
Πάντως το γκολ της Γουλβς μπήκε στο 38 και ήδη είχαν γίνει 5 ή 6 κόρνερ, που δείχνει ότι τα κόρνερ πήγαιναν για οβεριά σε κάθε περίπτωση.
Παιζει με τα δυο εξτρέμ της συνέχεια η Νιουκάστλ, τον Σεν Μαξιμιν και τον άλλον τον Βραζιλιάνο, είναι οι καλύτεροι παίκτες της
Τώρα που βγήκαν οι αναλύσεις βλέπω 4-13 τα κόρνερ στη Γουλβς και 3-2 στην Άστον Βίλλα.
Τσπ τα έξτρέμ είναι μία από τις θεωρίες μου & θυμάμαι παλιά ο μακαρίτης ο Μάλκολμ Άλλισον που έλεγε στην τηλεόραση "δεν πρέπει να επιχειρούν σέντρες πριν φτάσουν στη γραμμή του άουτ - θα κόβονται οι σέντρες εύκολα".
Η Τσέλση δεν έχει κάποιον κλασικό εξτρέμ, όπως είχε τον Γουϊλλιαν πιό παλιά, αλλά μπαίνει ο Τζέϊμς από τα δεξιά και από τα αριστερά ή ο Στέρλινγκ ή ο Μάουντ αλλά και ο Κουκουρέγια.
Πως μπορούμε να ξέρουμε για κάθε ομάδα αν έχει καλά εξτρέμ / γίνεται χρήση των εξτρέμ ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών