τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17567
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 23 Σεπ 2022, 07:04

Σπανακιας έγραψε:
23 Σεπ 2022, 06:26
Εξ αρχης εχω τοποθετηθει πως μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση που δεν ακυρωθηκε ο διαγωνισμος για τον ΟΛΘ με αυτο που εγινε
Ο Σαββιδης ηταν ο τριτος παικτης του σχηματος που κατεβηκε και κερδισε τον διαγωνισμο για τον ΟΛΘ
Μολις το σχημα πηρε τον διαγωνισμο οι δυο μεγαλυτεροι εταιροι εφυγαν απο το σχημα και ο μικρος παικτης ο οποιος μονος του δεν μπορουσε να παρει τον ΟΛΘ εμεινε μονος να κανει κουμαντο
Θεωρω οτι υπαρχει συμφωνια αποχωρησης του με καποιον τροπο και απλα καταναλωνει τον χρονο που του απομενει
Αυτό που γράφεις αφορά χρόνια πριν και δεν απαντά σε αυτά που σου έβαλα αμέσως πριν.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 23 Σεπ 2022, 11:21

Άκυρο, αλλά εμένα ο τίτλος του νήματος μου θύμισε το παρακάτω άσμα:
SpoilerShow

LETO
Δημοσιεύσεις: 1957
Εγγραφή: 17 Ιαν 2019, 00:49
Phorum.gr user: LETO

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LETO » 23 Σεπ 2022, 11:39

και μονο που ακουω τη σκατοσακουλα να τον λεει υποτιμητικα "ρωσσο" μου γινεται συμπαθης

παοκτζηδες μην ειστε ορκ, μια χαρα μεταγραφες εκανε φετος, τον καλυτερο προπονητη που θα μπορουσατε να εχετε χρυσοπληρωνει, και νεο γηπεδο θα σας φτιαξει

και δεν εχει και λιγα να αντιμετωπισει, εδω ο αλλος εκανε παραρτημα τη δευτερη ομαδα της πολης μονο και μονο για να του τη σπασει, γιατι, επειδη πηρατε ενα πρωταθλημα σε 50 χρονια. Για τετοιο φασιστα μιλαμε

Σαββιδαρε κρατα γερα, οι ελληνες φιλαθλοι δεν ξεχναμε το ρολο που επαιξες και εσυ (μαζι με μελισσανιδη, αλαφουζο) να καθαρισουν λιγο τα σκατα του γαβρου απο το ελ. ποδοσφαιρο

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10176
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 23 Σεπ 2022, 13:31

LETO έγραψε:
23 Σεπ 2022, 11:39
και μονο που ακουω τη σκατοσακουλα να τον λεει υποτιμητικα "ρωσσο" μου γινεται συμπαθης

παοκτζηδες μην ειστε ορκ, μια χαρα μεταγραφες εκανε φετος, τον καλυτερο προπονητη που θα μπορουσατε να εχετε χρυσοπληρωνει, και νεο γηπεδο θα σας φτιαξει

και δεν εχει και λιγα να αντιμετωπισει, εδω ο αλλος εκανε παραρτημα τη δευτερη ομαδα της πολης μονο και μονο για να του τη σπασει, γιατι, επειδη πηρατε ενα πρωταθλημα σε 50 χρονια. Για τετοιο φασιστα μιλαμε

Σαββιδαρε κρατα γερα, οι ελληνες φιλαθλοι δεν ξεχναμε το ρολο που επαιξες και εσυ (μαζι με μελισσανιδη, αλαφουζο) να καθαρισουν λιγο τα σκατα του γαβρου απο το ελ. ποδοσφαιρο
Κανείς εντός Ελλάδας απ τα τζάκια δεν θα έμπαινε σε κόντρα με το κράτος, δλδ τον γαυρο
Ήταν τεράστια συγκυρία και ευλογία που βρέθηκε ο Ρώσος σε συνδυασμό με τον τρελό τον Κοντονή, να μην κατεβάσει την ομάδα το 16 για να αρχίσει η αποδόμηση μιας σαπιλας 20ετιας

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 23 Σεπ 2022, 13:38

LETO έγραψε:
23 Σεπ 2022, 11:39
και μονο που ακουω τη σκατοσακουλα να τον λεει υποτιμητικα "ρωσσο" μου γινεται συμπαθης
Μιλαμε για αδιανοητη μαζικη αντιδραση
Ειστε εκατονταδες να μην πω χιλιαδες που αντιδρατε στο οτι ο Μαρινακης αποκαλει Ρωσο καποιον που ο ιδιος λεει
Είμαι υπερήφανος που είμαι πολίτης της Ρωσίας και πάντα με τιμή θα υπερασπίζω τα συμφέροντα της χώρας μου».
http://ivansavvidis.gr/principles_gr/3054/

LETO
Δημοσιεύσεις: 1957
Εγγραφή: 17 Ιαν 2019, 00:49
Phorum.gr user: LETO

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LETO » 23 Σεπ 2022, 13:53

Σπανακιας έγραψε:
23 Σεπ 2022, 13:38
LETO έγραψε:
23 Σεπ 2022, 11:39
και μονο που ακουω τη σκατοσακουλα να τον λεει υποτιμητικα "ρωσσο" μου γινεται συμπαθης
Μιλαμε για αδιανοητη μαζικη αντιδραση
Ειστε εκατονταδες να μην πω χιλιαδες που αντιδρατε στο οτι ο Μαρινακης αποκαλει Ρωσο καποιον που ο ιδιος λεει
Είμαι υπερήφανος που είμαι πολίτης της Ρωσίας και πάντα με τιμή θα υπερασπίζω τα συμφέροντα της χώρας μου».
http://ivansavvidis.gr/principles_gr/3054/
καλα ενταξει τωρα, αυτο που υποννοει ειναι πως δεν ειναι Ελληνας, ακρως προσβλητικο για τους Ελληνες Ποντιους.

Βεβαια δεν μου κανει καμια εκπληξη με τον ξεδιαντροπο, παλι καλα που δεν τον ειπε βουλγαρο.

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 25 Σεπ 2022, 15:14

Ειναι Ρωσος πολιτης και υπερασπιζεται τα συμφεροντα της χωρας του της Ρωσιας.Το λεει ο ιδιος.
Συνεπως ο καθενας νομιμοποιειται να τον αποκαλεσει Ρωσο.
Και συμβαινει και το εξης περιοργο με το ονομα του.

Στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ δεν τον αποκαλουν Ιωαννη η Γιαννη Σαββιδη.Τον αποκαλουν περιεργως Ιβαν Σαββιδη.
Να θυμησω σε αυτο το σημειο πως η ιδια η ΠΑΕ ΠΑΟΚ αποκαλουσε τον ομογενη με ποντιακη ριζες ποδοσφαιριστη της Εβγκεν Χατσεριντι και οχι Ευγενιο Χατσεριδη.
Το μεγαλο ερωτημα ειναι γιατι απο την ΠΑΕ ΠΑΟΚ δεν τον αποκαλουν Σαβιντι

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10176
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 25 Σεπ 2022, 17:15

Άνοιξε κάνα τοπικ να μας αναλύσεις το γενεαλογικό δέντρο του Ιβάν, μην ντρέπεσαι

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11744
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 26 Σεπ 2022, 15:25

LETO έγραψε:
23 Σεπ 2022, 11:39
και μονο που ακουω τη σκατοσακουλα να τον λεει υποτιμητικα "ρωσσο" μου γινεται συμπαθης

παοκτζηδες μην ειστε ορκ, μια χαρα μεταγραφες εκανε φετος, τον καλυτερο προπονητη που θα μπορουσατε να εχετε χρυσοπληρωνει, και νεο γηπεδο θα σας φτιαξει

και δεν εχει και λιγα να αντιμετωπισει, εδω ο αλλος εκανε παραρτημα τη δευτερη ομαδα της πολης μονο και μονο για να του τη σπασει, γιατι, επειδη πηρατε ενα πρωταθλημα σε 50 χρονια. Για τετοιο φασιστα μιλαμε

Σαββιδαρε κρατα γερα, οι ελληνες φιλαθλοι δεν ξεχναμε το ρολο που επαιξες και εσυ (μαζι με μελισσανιδη, αλαφουζο) να καθαρισουν λιγο τα σκατα του γαβρου απο το ελ. ποδοσφαιρο
Βρείτε ενα δωμάτιο για τα περαιτέρω.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11744
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 26 Σεπ 2022, 15:27

jason0 έγραψε:
23 Σεπ 2022, 13:31
LETO έγραψε:
23 Σεπ 2022, 11:39
και μονο που ακουω τη σκατοσακουλα να τον λεει υποτιμητικα "ρωσσο" μου γινεται συμπαθης

παοκτζηδες μην ειστε ορκ, μια χαρα μεταγραφες εκανε φετος, τον καλυτερο προπονητη που θα μπορουσατε να εχετε χρυσοπληρωνει, και νεο γηπεδο θα σας φτιαξει

και δεν εχει και λιγα να αντιμετωπισει, εδω ο αλλος εκανε παραρτημα τη δευτερη ομαδα της πολης μονο και μονο για να του τη σπασει, γιατι, επειδη πηρατε ενα πρωταθλημα σε 50 χρονια. Για τετοιο φασιστα μιλαμε

Σαββιδαρε κρατα γερα, οι ελληνες φιλαθλοι δεν ξεχναμε το ρολο που επαιξες και εσυ (μαζι με μελισσανιδη, αλαφουζο) να καθαρισουν λιγο τα σκατα του γαβρου απο το ελ. ποδοσφαιρο
Κανείς εντός Ελλάδας απ τα τζάκια δεν θα έμπαινε σε κόντρα με το κράτος, δλδ τον γαυρο
Ήταν τεράστια συγκυρία και ευλογία που βρέθηκε ο Ρώσος σε συνδυασμό με τον τρελό τον Κοντονή, να μην κατεβάσει την ομάδα το 16 για να αρχίσει η αποδόμηση μιας σαπιλας 20ετιας
Ανεκτίμητη αξία τα δάκριά σας. Και κλάμαααααα ο Αδικεμενος της Τουμπας!!!
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 26 Σεπ 2022, 15:33

jason0 έγραψε:
25 Σεπ 2022, 17:15
Άνοιξε κάνα τοπικ να μας αναλύσεις το γενεαλογικό δέντρο του Ιβάν, μην ντρέπεσαι
Μαλλον θα δεις κανα νημα για το τι εγινε στη Ντοσκοι Ταμπακ τις ημερες που επεφτε το καθεστως

LETO
Δημοσιεύσεις: 1957
Εγγραφή: 17 Ιαν 2019, 00:49
Phorum.gr user: LETO

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LETO » 26 Σεπ 2022, 15:35

Πρετεντέρης έγραψε:
26 Σεπ 2022, 15:25
Βρείτε ενα δωμάτιο για τα περαιτέρω.
φιλε δεν εχω να χωρισω τιποτα με τις τιμιες ομαδες της αεκ και του παοκ.

κι επειδη αναρωτιεσαι για ψυχιατρους στο αλλο νημα και μιας και το φερε η κουβεντα, διαβαζα ενα αρθρο τις προαλλες το οποιο ελεγε σε ενα σημειο :
Όλα αυτά τα χρόνια της απίστευτης πολεμικής της προσπάθειας της ΑΕΚ και προσωπικά του Δημήτρη Μελισσανίδη για το γήπεδο, δεν αισθανθήκαμε για παράδειγμα, να μην θέλουν να γίνει αυτό το μεγάλο έργο πνοής, από τον Παναθηναϊκό ή από τον ΠΑΟΚ. Αλλά από τον «οργανισμό ΟΣΦΠ», βγήκε απίστευτο μίσος και έγινε τεράστιος πόλεμος...
νομιζω ολοι το εχουμε δει αυτο οσο καιρο χτιζεται το γηπεδο τους...

και αναρωτιεμαι, γιατι τοσο μισος για την αεκ εσεις με τα δεκαπλασια πρωταθληματα;

μηπως θα ηταν πιο φυσιολογικο να κοιτατε αφ υψηλου και να μη βγαζετε μισος και κομπλεξ;

γιατι αραγε η διοικηση σας και πολυς κοσμος σας βγαζει αυτα τα αρνητικα συναισθηματα;

Ρητορικο το ερωτημα φυσικα...

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 03 Οκτ 2022, 22:32

JohnDag έγραψε:
Ο Ιβαν έχει ζόρια αυτή την εποχή.

Αυτό είναι δεδομένο. Εξέφρασα πολλές φορές τις αντιρρήσεις μου μέσα στο καλοκαίρι αλλά κι εγώ πρόσφατα έμαθα πάνω κάτω τα ίδια που έμαθε και ο blackgr. Από επίσης εξαιρετικά αξιόπιστες και φίλα προσκείμενες στον Ιβαν πηγές.

Υπάρχει δεδομένο θέμα ρευστότητας. Όχι μόνο για την ομαδα αλλά για όλες τις εν Ελλάδι επιχειρήσεις του.

Όσον αφορά τον ΠΑΟΚ που μας ενδιαφέρει, ούτε αδιάφορος είναι, ούτε παράτησε την ομαδα, ούτε τίποτα τέτοιο.

Η συχνή παρουσία του Γιώργου τώρα τελευταία που είναι δίπλα στην ομάδα δείχνει πολλά.

Μπορεί να έχει αναγκαστεί από τις συνθήκες να πάρει σκληρές αποφάσεις, μπορεί λόγω χαρακτήρα να κάνει συγκεκριμένα λάθη, όμως το κίνητρο του και η αγάπη του για τον ΠΑΟΚ δεν πρέπει να αμφισβητουνται.

Θεωρώ ότι φέτος (και για όσο χρειαστεί) οφείλουμε σαν οπαδοί να βάλουμε πλάτη σε έναν άνθρωπο που μας προσφερε μαζεμένες σε 10 χρόνια όσες χαρές είδε ο σύλλογος στα υπόλοιπα χρόνια της ιστορίας του.

Υπομονή, ψυχραιμία, στήριξη.

Δεν γίνεται αλλιως, δυστυχώς.
https://forum.paokmania.gr/viewtopic.ph ... start=7005

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 03 Οκτ 2022, 22:35

από Blackgr4 » Δευτ 03 Οκτ 2022, 12:38

Ο Ιβάν είναι σε τρομερά δύσκολη θέση αυτή τη στιγμή που συζητάμε. Έχει δυο τεράστια μέτωπα ανοιχτά, τα οποία μπορεί να τον.. πάνε αίμα. Χθες το έμαθα αυτό, από άνθρωπο που λατρεύει τα 4 γράμματα, λατρεύει τον Ιβάν και δεν μου έχει πει ούτε μισό ψέμα τα 20 χρόνια που γνωριζόμαστε.

Το πρόβλημα στον ΠΑΟΚ είναι άλλο. Είναι το πως επενδύθηκαν τα διαθέσιμα χρήματα. Και αυτό είναι 100% ευθύνη Μπότο.
Ο Ιβάν παίζει άμυνα και ΠΟΛΎ καλά κάνει, γιατί ξαναλέω είναι σε τρομερά ζόρικη κατάσταση, αλλά παρ' όλα αυτά έδωσε το ok να επενδυθούν τα ποσά των πωλήσεων, σε παίκτες που μπορούν στο μέλλον, να φέρουν έσοδα.
Ε το διάβασμα αυτών των παικτών, μέχρι στιγμής κρίνεται ανεπαρκές.
Ο Φελίπε Σοάρες για παράδειγμα, για τα δεδομένα του ΠΑΟΚ, ήταν εντελώς λάθος μεταγραφή.
Ο ΠΑΟΚ όταν δίνει 3 εκατομμύρια για μεταγραφή, ειδικά σε τέτοιους καιρούς, δεν γίνεται να κάνει λάθος.

Αργά ή γρήγορα, εδώ θα είμαστε, όλη η ευθύνη στον Μπότο θα πέσει και θα είναι απόλυτα λογικό.
Δεν είσαι στη Μπενφίκα να δίνεις 30 εκατομμύρια το χρόνο, να πέφτουν στο κενό τα 15-20 και να πετυχαίνεις παίκτες με τα υπόλοιπα 10. Στον ΠΑΟΚ είσαι.
Εδώ όταν έχεις διαθέσιμα 8-9 χαρτιά, πρέπει να τα αξιοποιήσεις σωστά. Στους ελεύθερους τύπου Νάσμπεργκ και Ράφα, χωράνε λάθη. Στα πακέτα αγορών με 2-3 χαρτιά ΔΕΝ χωράνε.
Ευτυχώς φαίνεται πως τα φράγκα για τον Κοτάρσκι έπιασαν τόπο. Τα υπόλοιπα χλωμό..
https://forum.paokmania.gr/viewtopic.ph ... start=6960

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: τικ τακ τικ τακ τικ τακ Μπουμ!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 03 Οκτ 2022, 22:37

Σπανακιας έγραψε:
03 Οκτ 2022, 22:32
JohnDag έγραψε:
Ο Ιβαν έχει ζόρια αυτή την εποχή.

Αυτό είναι δεδομένο. Εξέφρασα πολλές φορές τις αντιρρήσεις μου μέσα στο καλοκαίρι αλλά κι εγώ πρόσφατα έμαθα πάνω κάτω τα ίδια που έμαθε και ο blackgr. Από επίσης εξαιρετικά αξιόπιστες και φίλα προσκείμενες στον Ιβαν πηγές.

Υπάρχει δεδομένο θέμα ρευστότητας. Όχι μόνο για την ομαδα αλλά για όλες τις εν Ελλάδι επιχειρήσεις του.

Όσον αφορά τον ΠΑΟΚ που μας ενδιαφέρει, ούτε αδιάφορος είναι, ούτε παράτησε την ομαδα, ούτε τίποτα τέτοιο.

Η συχνή παρουσία του Γιώργου τώρα τελευταία που είναι δίπλα στην ομάδα δείχνει πολλά.

Μπορεί να έχει αναγκαστεί από τις συνθήκες να πάρει σκληρές αποφάσεις, μπορεί λόγω χαρακτήρα να κάνει συγκεκριμένα λάθη, όμως το κίνητρο του και η αγάπη του για τον ΠΑΟΚ δεν πρέπει να αμφισβητουνται.

Θεωρώ ότι φέτος (και για όσο χρειαστεί) οφείλουμε σαν οπαδοί να βάλουμε πλάτη σε έναν άνθρωπο που μας προσφερε μαζεμένες σε 10 χρόνια όσες χαρές είδε ο σύλλογος στα υπόλοιπα χρόνια της ιστορίας του.

Υπομονή, ψυχραιμία, στήριξη.

Δεν γίνεται αλλιως, δυστυχώς.
https://forum.paokmania.gr/viewtopic.ph ... start=7005

Το πρώτο σχόλιο πάντως, όλα τα λεφτά. Έχει έσοδα από το γηπεδο που χρησιμοποιήθηκε σήμερα πρώτη φορά, για αυτό τους έφτασαν στο μπασκετ
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών