"Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 14 Οκτ 2022, 18:43

«στον άνθρωπο με άλφα κεφαλαίο, τον Αλέξη Τσίπρα»
ήθος και περιεχόμενο ακόμα και μετά θάνατον
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 14 Οκτ 2022, 18:49

Σέλευκας έγραψε:
14 Οκτ 2022, 18:43
«στον άνθρωπο με άλφα κεφαλαίο, τον Αλέξη Τσίπρα»
ήθος και περιεχόμενο ακόμα και μετά θάνατον
Είπαμε και στο άλλο νήμα πως τον σεβασμό από εμάς τους τρίτους (που μπορούμε να τον κρίνουμε γνωρίζοντάς τον μόνο ως δημόσιο πρόσωπο) τον κέρδισε κυρίως για τη στάση του ως αθλητής. Προσωπικά δεν με νοιάζει η πολιτική του τοποθέτηση. Μην γίνεσαι σαν το μέσο τρολ του πχορουμ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Παλαιοελλαδίτης την 14 Οκτ 2022, 19:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.


Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 14 Οκτ 2022, 18:58

Σέλευκας έγραψε:
14 Οκτ 2022, 18:43
«στον άνθρωπο με άλφα κεφαλαίο, τον Αλέξη Τσίπρα»
ήθος και περιεχόμενο ακόμα και μετά θάνατον
Αμα επαινούσε μιζοτάκη όμως θα χειροκρόταγες


Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 14 Οκτ 2022, 19:00

Awesomatic έγραψε:
14 Οκτ 2022, 11:33

Έχω δικό μου άτομο που θεραπεύτηκε από ασθένεια που θεωρείται 100% θανάσιμη γιατί με το γιατρό του παρέκαμψαν τον ΕΟΦ που δεν δίνει άδειες και χρησιμοποίησαν πειραματικό φάρμακο που έφεραν από τη μαύρη αγορά για το όποιο υπήρχαν έρευνες που έδειχναν μεγάλα ποσοστά ίασης. Ο άνθρωπος μια δεκαετία τώρα είναι ακόμα μαζί μας, υγιής πλέον. Σε περιπτώσεις που μιλάμε για ασθένειες που είναι θανατηφόρες θα έπρεπε να υπάρχει η δυνατότητα να επιλέξει ο ασθενής να χρησιμοποιήσει πειραματικές θεραπείες αν υπάρχουν επιστημονικά στοιχεία.

Καταρχας τα συλλυπητήρια μου προς τους οικείους του. Πόσο κρίμα να φεύγει ένας ανθρωπος και να αφήνει πίσω του παιδιά που δεν θα τον γνωρίσουν. Τραγικό το λιγότερο.


Θέλω να σταθώ λίγο στο quote. Για ποιο πουστη λόγο ένας άνθρωπος που είναι καταδικαδμενος να πεθάνει να μην έχει τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσει ένα πειραματικό φάρμακο;
Τι χειρότερο μπορεί να πάθει δηλαδή;

Ποια είναι η μοίρα του φαρμάκου που χρησιμοποίησε ο γνωστός σου; Να υποθέσω εγκρίθηκε ε;
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι


Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 14 Οκτ 2022, 19:14

Ας ειναι καλα εκει που ειναι ο ανθρωπος
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3948
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 14 Οκτ 2022, 20:31

Χάνοντας μέσα στο κλειστό το χρυσό το 2004 έσπευσε να προστατεύσει τον συναθλητή του χάρη στο Ολυμπιακό ιδεώδες που τον πλημμύριζε, προστατεύοντας παράλληλα τους Ελληνόφωνους κάφρους από τις ενστικτώδεις αντιδράσεις τους.

Όλη του τη ζωή έκανε υπερήφανη την Ελλάδα, τιμώντας το εθνόσημο και αποτελώντας διαφήμιση για τη χώρα.

Ο Αλέξανδρος φεύγοντας ζήτησε τα 2 Ολυμπιακά του μετάλλια να δημοπρατηθούν με σκοπό να συγκεντρωθούν χρήματα για δομές παιδιών. Όλη του τη ζωή με την οικογένειά του βοηθούσαν όσους είχαν ανάγκη, μακριά από τη δημοσιότητα. Αυτό βγαίνει στην επιφάνεια σήμερα μετά τον χαμό του.

Αντί στεφάνων ζήτησαν από την οικογένεια να κατατεθούν χρήματα και πάλι σε δομές παιδιών που ταλαιπωρούνται από την επάρατο νόσο.

Το φως απειλεί μόνο τους τυφλοπόντικες που ζουν στα σκοτάδια.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15112
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 14 Οκτ 2022, 20:41

stella έγραψε:
14 Οκτ 2022, 20:31
Χάνοντας μέσα στο κλειστό το χρυσό το 2004 έσπευσε να προστατεύσει τον συναθλητή του χάρη στο Ολυμπιακό ιδεώδες που τον πλημμύριζε, προστατεύοντας παράλληλα τους Ελληνόφωνους κάφρους από τις ενστικτώδεις αντιδράσεις τους.

Όλη του τη ζωή έκανε υπερήφανη την Ελλάδα, τιμώντας το εθνόσημο και αποτελώντας διαφήμιση για τη χώρα.

Ο Αλέξανδρος φεύγοντας ζήτησε τα 2 Ολυμπιακά του μετάλλια να δημοπρατηθούν με σκοπό να συγκεντρωθούν χρήματα για δομές παιδιών. Όλη του τη ζωή με την οικογένειά του βοηθούσαν όσους είχαν ανάγκη, μακριά από τη δημοσιότητα. Αυτό βγαίνει στην επιφάνεια σήμερα μετά τον χαμό του.

Αντί στεφάνων ζήτησαν από την οικογένεια να κατατεθούν χρήματα και πάλι σε δομές παιδιών που ταλαιπωρούνται από την επάρατο νόσο.

Το φως απειλεί μόνο τους τυφλοπόντικες που ζουν στα σκοτάδια.
ε όχι δα, σκοπιανόφιλος και ανθέλληνας μέχρι αηδίας
οι κατάρες έπιασαν τόπο, κρίμα για τα παιδιά του μόνο
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 14 Οκτ 2022, 20:55

stella έγραψε:
14 Οκτ 2022, 20:31
Χάνοντας μέσα στο κλειστό το χρυσό το 2004 έσπευσε να προστατεύσει τον συναθλητή του χάρη στο Ολυμπιακό ιδεώδες που τον πλημμύριζε, προστατεύοντας παράλληλα τους Ελληνόφωνους κάφρους από τις ενστικτώδεις αντιδράσεις τους.

Όλη του τη ζωή έκανε υπερήφανη την Ελλάδα, τιμώντας το εθνόσημο και αποτελώντας διαφήμιση για τη χώρα.

Ο Αλέξανδρος φεύγοντας ζήτησε τα 2 Ολυμπιακά του μετάλλια να δημοπρατηθούν με σκοπό να συγκεντρωθούν χρήματα για δομές παιδιών. Όλη του τη ζωή με την οικογένειά του βοηθούσαν όσους είχαν ανάγκη, μακριά από τη δημοσιότητα. Αυτό βγαίνει στην επιφάνεια σήμερα μετά τον χαμό του.

Αντί στεφάνων ζήτησαν από την οικογένεια να κατατεθούν χρήματα και πάλι σε δομές παιδιών που ταλαιπωρούνται από την επάρατο νόσο.

Το φως απειλεί μόνο τους τυφλοπόντικες που ζουν στα σκοτάδια.
Ε, μην μένεις μόνο στα λόγια.
Να συνεισφέρεις μερικά δηνάρια, «Μακεδονικά» δηνάρια, για την προτομή του «ήρωα». Τι περιμένεις; Βάλε τώρα που γυρίζει.

Εικόνα
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3948
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 14 Οκτ 2022, 21:06

Ξεκίνησα να σκαλίζω πάνω στην πέτρα μπας και συνεννοηθούμε, αλλά μετά θυμήθηκα πως η γραφή δεν έχει ανακαλυφθεί τον καιρό του κομποδέτη, οπότε καλή διασκέδαση καταπίνοντας τα κακαδάκια σας να ευχηθώ.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20986
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 14 Οκτ 2022, 21:24

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3948
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 14 Οκτ 2022, 21:32

Gordian Knot έγραψε:
14 Οκτ 2022, 21:30
...Εικόνα
Άντε μπράβο αγόρι μου, και πολύ το άργησες.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11691
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 14 Οκτ 2022, 21:35

Dwarven Blacksmith έγραψε:
14 Οκτ 2022, 14:25
Κρίμα και συλλυπητήρια στους δικούς του, ωραίος τύπος φαίνεται πως ήταν.

Δεν τον ήξερα πολιτικά όπως φαίνεται ότι τον ξέρουν αρκετοί, αλλά ρισπεκτ ότι κατάφερε να κάνει ένα τελευταίο diss στο Χριστόδουλο :P
Δύο χρόνια δεν είπα ποτέ "Γιατί σε εμένα"; Δεν υπάρχει πιο εγωιστική σκέψη από αυτή.
Δεν ξέρω τι είπε και τι δεν είπε (αυτό μόνο ο ίδιος το ξέρει), αλλά το να παρεξηγείσαι από τα όσα λέει ένας καρκινοπαθής μέσα στον ατελείωτο πόνο του είναι στην καλύτερη περίπτωση ανόητο και στη χειρότερη χυδαίο. Τέλος πάντων, ο άνθρωπος πέθανε και δεν θέλω να πω κάτι κακό, ας αναπαυθεί εν ειρήνη.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών