"Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 14 Οκτ 2022, 11:33

Τέταρτη φορά που μας σοκάρει ο Νικολαϊδης ο οποίος ηταν και γειτονάς μου. Η πρώτη ήταν οταν σε αγώνα του στους Ολυμπιακούς έσπασε το πόδι του και αυτό κρεμόταν στα δυο χωρίς κόκκαλο. Η δεύτερη όταν ο κοντύτερος του αντίπαλος στον τελικό του έριξε μια χροθιά και τον ξάπλωσε αναίσθητο, κάτι πρωτοφανές στο τεικβουντού το οποίο έχει μόνο χαλαρές επαφές πόσο μάλιστα σε τελικό Ολυμπιακών. Η τρίτη ήταν όταν πλοηροφορηθήκαμε ότι άκανε αγώνα υπέρ των Σκοπιανών για να δικαιωθούν. Και η τέταρτη τώρα.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48653
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 14 Οκτ 2022, 11:40

Ελαφρύ να είναι το χώμα που θα τον σκεπάσει.
Θεός 'σχωρέστον άνθρωπο, κουράγιο στους δικούς του.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12490
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 14 Οκτ 2022, 11:42

κριμα κι αδικο νεος ανθρωπος
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 14 Οκτ 2022, 11:46

Awesomatic έγραψε:
14 Οκτ 2022, 11:33
Πω ρε φίλε... 42 χρόνων...

Τον είχα συναντήσει για πολύ λίγο κάπου στο 2003. Ήταν έξυπνος και πολύ προσεγγίσιμος, καθόλου ντίβα (σε αντίθεση με έναν συναθλητή του που ήταν μεγάλο κωλόπαιδο, ονόματα δε λέμε). RIP.
πάντως εγώ που πήγα το γιο μου στο γυμναστηρίο του δεν έχω ιδια άποψη
στο μόνο που τον παραδέχτηκα ηταν που τον έδιωξε
αλλά για προσεγγίσιμος δεν θα το έλεγα
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 14 Οκτ 2022, 12:51

Σέλευκας έγραψε:
14 Οκτ 2022, 11:46
Awesomatic έγραψε:
14 Οκτ 2022, 11:33
Πω ρε φίλε... 42 χρόνων...

Τον είχα συναντήσει για πολύ λίγο κάπου στο 2003. Ήταν έξυπνος και πολύ προσεγγίσιμος, καθόλου ντίβα (σε αντίθεση με έναν συναθλητή του που ήταν μεγάλο κωλόπαιδο, ονόματα δε λέμε). RIP.
πάντως εγώ που πήγα το γιο μου στο γυμναστηρίο του δεν έχω ιδια άποψη
στο μόνο που τον παραδέχτηκα ηταν που τον έδιωξε
αλλά για προσεγγίσιμος δεν θα το έλεγα
Δεν ξέρω, έξω τον γνώρισα. Δε μιλήσαμε ιδιαίτερα αλλά ήταν ένας νορμάλ άνθρωπος. Ίσως επαγγελματικά να είχε άλλο προφίλ. Αντίθετα άλλος γνωστός αθλητής στο ίδιο άθλημα έξω είχε προφίλ πολύ γλίτσα μαγκάκου και ήταν πολύ πέφτουλας σε ότι θηλυκό κυκλοφορούσε.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14893
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 14 Οκτ 2022, 12:54

Rip
σοκ τόσο από την ηλικία όσο και από την περιγραφή του.

Ελαφρύ το χώμα. Κουράγιο στους δικούς του και κυρίως τα παιδάκια του :a040:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 14 Οκτ 2022, 12:56

Awesomatic έγραψε:
14 Οκτ 2022, 12:51
Δεν ξέρω, έξω τον γνώρισα. Δε μιλήσαμε ιδιαίτερα αλλά ήταν ένας νορμάλ άνθρωπος. Ίσως επαγγελματικά να είχε άλλο προφίλ. Αντίθετα άλλος γνωστός αθλητής στο ίδιο άθλημα έξω είχε προφίλ πολύ γλίτσα μαγκάκου και ήταν πολύ πέφτουλας σε ότι θηλυκό κυκλοφορούσε.
Μ.Μ.; :smt017

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42980
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 14 Οκτ 2022, 14:25

Κρίμα και συλλυπητήρια στους δικούς του, ωραίος τύπος φαίνεται πως ήταν.

Δεν τον ήξερα πολιτικά όπως φαίνεται ότι τον ξέρουν αρκετοί, αλλά ρισπεκτ ότι κατάφερε να κάνει ένα τελευταίο diss στο Χριστόδουλο :P
Δύο χρόνια δεν είπα ποτέ "Γιατί σε εμένα"; Δεν υπάρχει πιο εγωιστική σκέψη από αυτή.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ανάρτηση Αλέξανδρου Νικολαΐδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 14 Οκτ 2022, 14:26

Ποιος γαμιολης έχει το pronews να τρώει ροχάλες κάθε μέρα στην μάπα από όποιον τον βλέπει; Δεν πάει άλλο με όλα αυτά τα κιτρινιαρικα καθαρματα, Χίος και πρωκτονιουζ. Αν δεν κάνει το κράτος τίποτα, να αναλάβουν οι πολίτες. Ντου και ξύλο στα κοπρόσκυλα.
«Έφυγε» από την ζωή ο αργυρός Ολυμπιονίκης και αναπληρωτής εκπρόσωπος του ΣΥΡΙΖΑ Αλέξανδρος Νικολαΐδης
Στήριζε τα εμβόλια αλλά δεν είναι βέβαιο ότι είχε εμβολιαστεί πριν την εμφάνιση της νόσου

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 14 Οκτ 2022, 14:28

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Οκτ 2022, 12:56
Awesomatic έγραψε:
14 Οκτ 2022, 12:51
Δεν ξέρω, έξω τον γνώρισα. Δε μιλήσαμε ιδιαίτερα αλλά ήταν ένας νορμάλ άνθρωπος. Ίσως επαγγελματικά να είχε άλλο προφίλ. Αντίθετα άλλος γνωστός αθλητής στο ίδιο άθλημα έξω είχε προφίλ πολύ γλίτσα μαγκάκου και ήταν πολύ πέφτουλας σε ότι θηλυκό κυκλοφορούσε.
Μ.Μ.; :smt017
:wink
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23309
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ανάρτηση Αλέξανδρου Νικολαΐδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 14 Οκτ 2022, 14:31

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
14 Οκτ 2022, 14:26
Ποιος γαμιολης έχει το pronews να τρώει ροχάλες κάθε μέρα στην μάπα από όποιον τον βλέπει; Δεν πάει άλλο με όλα αυτά τα κιτρινιαρικα καθαρματα, Χίος και πρωκτονιουζ. Αν δεν κάνει το κράτος τίποτα, να αναλάβουν οι πολίτες. Ντου και ξύλο στα κοπρόσκυλα.
«Έφυγε» από την ζωή ο αργυρός Ολυμπιονίκης και αναπληρωτής εκπρόσωπος του ΣΥΡΙΖΑ Αλέξανδρος Νικολαΐδης
Στήριζε τα εμβόλια αλλά δεν είναι βέβαιο ότι είχε εμβολιαστεί πριν την εμφάνιση της νόσου
Σκουπίδια.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 14 Οκτ 2022, 14:32

Ντάξει, τίμιος αποχαιρετισμός με πολύ ήθος. Δεν έχω άποψη για το πόσο σκληρή ήταν η ασθένεια αυτού του τύπου του καρκίνου αλλά το θάνατο τον κοίταξε κατάματα, όπως ο Διγενής Ακρίτας.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Οκτ 2022, 14:34

Ωραίος άνθρωπος.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.


Άβαταρ μέλους
Sol
Δημοσιεύσεις: 6400
Εγγραφή: 24 Αύγ 2022, 21:16

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sol » 14 Οκτ 2022, 17:50

alekhine έγραψε:
14 Οκτ 2022, 11:42
κριμα κι αδικο νεος ανθρωπος
θα συμφωνήσω μαζί του, δεν έχει τοσο μεγαλη σημασία το πότε και πως αλλα το ενδιαμεσο, τι εκανες
Λαέ μη σφίξεις άλλο το ζωνάρι

Τέμπη: Το πένθος είναι ταξικό και του λαού μαράζι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών