"Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3948
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 14 Οκτ 2022, 22:04

Έλα τελείωνε σίχαμα, διάβασε την ανάρτηση του Ολυμπιονίκη μπας και πάρεις ένα δράμι ανθρωπιάς ή λούφαξε πουθενά να μη σε βλέπουν. Καλό για σένα θά'ναι.


Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20986
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 14 Οκτ 2022, 22:14

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Sol
Δημοσιεύσεις: 6400
Εγγραφή: 24 Αύγ 2022, 21:16

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sol » 14 Οκτ 2022, 22:20

georgebi έγραψε:
14 Οκτ 2022, 21:24
Εικόνα

κλίνουμε το γόνυ σε αυτον τον μεγάλο ανθρωπο
Λαέ μη σφίξεις άλλο το ζωνάρι

Τέμπη: Το πένθος είναι ταξικό και του λαού μαράζι

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 14 Οκτ 2022, 22:21

Δεν είχα παρακολουθήσει ιδιαίτερα την πολιτική του πορεία, δε νομίζω να ήταν και μεγάλη εξάλλου αλλά θυμάμαι
πως όσες φορές είδα δει δημόσιες εμφανίσεις του έβγαζε κάτι το αρχοντικό, ανεξάρτητα αν συμφωνούσε κάποιος
μαζί του μπορούσε να αναγνωρίσει πως ήταν ένας άνθρωπος δυναμικός πλην ευγενής.

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 14 Οκτ 2022, 22:24

Πτολεμαίος έγραψε:
14 Οκτ 2022, 19:00
Awesomatic έγραψε:
14 Οκτ 2022, 11:33

Έχω δικό μου άτομο που θεραπεύτηκε από ασθένεια που θεωρείται 100% θανάσιμη γιατί με το γιατρό του παρέκαμψαν τον ΕΟΦ που δεν δίνει άδειες και χρησιμοποίησαν πειραματικό φάρμακο που έφεραν από τη μαύρη αγορά για το όποιο υπήρχαν έρευνες που έδειχναν μεγάλα ποσοστά ίασης. Ο άνθρωπος μια δεκαετία τώρα είναι ακόμα μαζί μας, υγιής πλέον. Σε περιπτώσεις που μιλάμε για ασθένειες που είναι θανατηφόρες θα έπρεπε να υπάρχει η δυνατότητα να επιλέξει ο ασθενής να χρησιμοποιήσει πειραματικές θεραπείες αν υπάρχουν επιστημονικά στοιχεία.
Καταρχας τα συλλυπητήρια μου προς τους οικείους του. Πόσο κρίμα να φεύγει ένας ανθρωπος και να αφήνει πίσω του παιδιά που δεν θα τον γνωρίσουν. Τραγικό το λιγότερο.

Θέλω να σταθώ λίγο στο quote. Για ποιο πουστη λόγο ένας άνθρωπος που είναι καταδικαδμενος να πεθάνει να μην έχει τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσει ένα πειραματικό φάρμακο;
Τι χειρότερο μπορεί να πάθει δηλαδή;

Ποια είναι η μοίρα του φαρμάκου που χρησιμοποίησε ο γνωστός σου; Να υποθέσω εγκρίθηκε ε;
Όχι ακόμα...

Γιατί; Ανάθεμα κι αν ξέρω. Λες και αν ο άλλος έχει μηδέν ελπίδα έχει νόημα να του στερείς επιλογές.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9304
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 14 Οκτ 2022, 22:40

Σοκ το πρωι που το έμαθα. Ηξερα οτι είχε θέμα υγείας αλλά δεν μπορούσα να φανταστώ οτι ήταν τόσο επιθετικός καρκίνος και θα τον χάναμε. Αντιο στον αριστερο, αρειανό μα πάνω απο όλα ΑΝΘΡΩΠΟ Αλέξανδρο. Τιμή μου που έχω βρεθεί στις κερκίδες του Βικελίδης και του Παλέ μαζί του. Θα τον θυμόμαστε πάντα.


Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20986
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 14 Οκτ 2022, 23:12

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Οκτ 2022, 22:45
georgebi έγραψε:
14 Οκτ 2022, 22:14
Μια φωνή λογικής.
:+1:

Σε αντίθεση με τον Σβέρκο της Αυγής που έβαλα παραπάνω
που έσπευσε απ την πρώτη στιγμή να εργαλειοποιήσει τον θάνατο του.....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 14 Οκτ 2022, 23:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 14 Οκτ 2022, 23:50

stella έγραψε:
14 Οκτ 2022, 22:04
Έλα τελείωνε σίχαμα, διάβασε την ανάρτηση του Ολυμπιονίκη μπας και πάρεις ένα δράμι ανθρωπιάς ή λούφαξε πουθενά να μη σε βλέπουν. Καλό για σένα θα ’ναι.
Ο λόγος σου με χόρτασε και το ψωμί σου φα' το. Μαζί με τον «ανθρωπισμό» σου.
Απ’ ότι φαίνεται διαθέτεις τεράστια πλεονάσματα, ικανά να θρέψουν όλη την οικουμένη.
Whatever helps you sleep at nights. Είναι κι αυτό μια μορφή άμυνας, το αναγνωρίζω (σοβαρά, όχι ειρωνικά).
Μέχρι τη στιγμή που θα χτυπήσει την ΔΙΚΗ σου πόρτα αυτό που έτρεφες.
Ελπίζω να δεις τους στόχους σου να πραγματώνονται, τότε και μόνο τότε θα πάρεις αυτό που σου αξίζει.
Μόνο που δεν θα είναι αυτό που νόμιζες...
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 17 Οκτ 2022, 14:15

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Οκτ 2022, 18:49
Σέλευκας έγραψε:
14 Οκτ 2022, 18:43
«στον άνθρωπο με άλφα κεφαλαίο, τον Αλέξη Τσίπρα»
ήθος και περιεχόμενο ακόμα και μετά θάνατον
Είπαμε και στο άλλο νήμα πως τον σεβασμό από εμάς τους τρίτους (που μπορούμε να τον κρίνουμε γνωρίζοντάς τον μόνο ως δημόσιο πρόσωπο) τον κέρδισε κυρίως για τη στάση του ως αθλητής. Προσωπικά δεν με νοιάζει η πολιτική του τοποθέτηση. Μην γίνεσαι σαν το μέσο τρολ του πχορουμ.
ναι αλλά ακούμε τόσες μέρες για το φοβερό του σημείωμα που μόνο γιαυτό ο Νικολαιδης αξίζει να μείνει στην ιστορία. Αυτό σίγουρα είναι τρολαρισμα στη μνήμη του ανθρώπου αυτού που κάπου έχασε τα μέτρα και τα σταθμά.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 17 Οκτ 2022, 14:17

nyxtovios έγραψε:
14 Οκτ 2022, 18:58
Σέλευκας έγραψε:
14 Οκτ 2022, 18:43
«στον άνθρωπο με άλφα κεφαλαίο, τον Αλέξη Τσίπρα»
ήθος και περιεχόμενο ακόμα και μετά θάνατον
Αμα επαινούσε μιζοτάκη όμως θα χειροκρόταγες
αν το έκανα θα ήμουν μάλλον ο μόνος
γιατί δεν θα έβγαιναν όλοι να μιλήσουν για το αποκορύφωμα της ανθρωπιάς όπως έκαναν τώρα
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 17 Οκτ 2022, 14:24

Εγώ ήμουν περήφανος για το Νικολαϊδη γιατί είμαι Νεαπολίτης όπως ήμουν περήφανος και για τον επίσης Νεαπολίτη των Ιωάννη. Ο ένας μας βγήκε έτσι και ο άλλος αλλιώς.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 17 Οκτ 2022, 14:25

Σέλευκας έγραψε:
17 Οκτ 2022, 14:24
Εγώ ήμουν περήφανος για το Νικολαϊδη γιατί είμαι Νεαπολίτης όπως ήμουν περήφανος και για τον επίσης Νεαπολίτη των Ιωάννη. Ο ένας μας βγήκε έτσι και ο άλλος αλλιώς.
Είσαι και Ολυμπιακάρης;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: "Για για να διαβάζετε την δημοσίευση μου, έχω φύγει για κάπου καλύτερα ή και για το πουθενά"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Οκτ 2022, 15:12

nyxtovios έγραψε:
17 Οκτ 2022, 14:25
Σέλευκας έγραψε:
17 Οκτ 2022, 14:24
Εγώ ήμουν περήφανος για το Νικολαϊδη γιατί είμαι Νεαπολίτης όπως ήμουν περήφανος και για τον επίσης Νεαπολίτη των Ιωάννη. Ο ένας μας βγήκε έτσι και ο άλλος αλλιώς.
Είσαι και Ολυμπιακάρης;
Αυτό σε πειράζει να στο κλέψω λίγο;
Δεν σε πειράζει ε. :003:
SpoilerShow
δυνατό :smt023
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών