οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 14 Νοέμ 2022, 15:54

Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 15:49

Μα,και γω κατανοω,τι περνατε δυο χρονια τωρα.
Απο αγαπη το λεω.
Μερικοί μήνες είναι. :smt018 Εξάλλου ο Ολυμπιακός είναι ο περσινός πρωταθλητής, έχοντας μάλιστα τρεις συνεχόμενες κατακτήσεις.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12189
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 14 Νοέμ 2022, 16:02

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 15:54
Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 15:49

Μα,και γω κατανοω,τι περνατε δυο χρονια τωρα.
Απο αγαπη το λεω.
Μερικοί μήνες είναι. :smt018 Εξάλλου ο Ολυμπιακός είναι ο περσινός πρωταθλητής, έχοντας μάλιστα τρεις συνεχόμενες κατακτήσεις.
Απο περσι κλαιγεστε με τον Μαρτινς.
Το χαλι σας το μαυρο ειχατε περσι,αλλα ηταν μπουρδελο και υπολοιποι και το πηρατε.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 14 Νοέμ 2022, 16:08

Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 16:02
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 15:54
Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 15:49

Μα,και γω κατανοω,τι περνατε δυο χρονια τωρα.
Απο αγαπη το λεω.
Μερικοί μήνες είναι. :smt018 Εξάλλου ο Ολυμπιακός είναι ο περσινός πρωταθλητής, έχοντας μάλιστα τρεις συνεχόμενες κατακτήσεις.
Απο περσι κλαιγεστε με τον Μαρτινς.
Το χαλι σας το μαυρο ειχατε περσι,αλλα ηταν μπουρδελο και υπολοιποι και το πηρατε.
Εντάξει, αλλά πρωτάθλημα πήραμε: δεν τελειώσαμε τη χρονιά ενδέκατοι αλλά ''ικανοποιημένοι'' γιατί δεν χάσαμε από τον αιώνιο. :102:

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12189
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 14 Νοέμ 2022, 16:15

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 16:08
Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 16:02
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 15:54


Μερικοί μήνες είναι. :smt018 Εξάλλου ο Ολυμπιακός είναι ο περσινός πρωταθλητής, έχοντας μάλιστα τρεις συνεχόμενες κατακτήσεις.
Απο περσι κλαιγεστε με τον Μαρτινς.
Το χαλι σας το μαυρο ειχατε περσι,αλλα ηταν μπουρδελο και υπολοιποι και το πηρατε.
Εντάξει, αλλά πρωτάθλημα πήραμε: δεν τελειώσαμε τη χρονιά ενδέκατοι αλλά ''ικανοποιημένοι'' γιατί δεν χάσαμε από τον αιώνιο. :102:
Ποιος τελειωσε ενδεκατος;
Ποιος εκλαιγε περσι που δεν νικησε σε κανενα απ'τα μεταξυ μας ντερμπυ;
Και θα δειτε,τι θα παθετε του χρονου.
Τα ιδια ελεγαν οι παοκτζηδες,θα σας χορτασουμε τεσσαρες! :lol:
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 14 Νοέμ 2022, 16:27

Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 16:15

Ποιος τελειωσε ενδεκατος;
Ποιος εκλαιγε περσι που δεν νικησε σε κανενα απ'τα μεταξυ μας ντερμπυ;
Και θα δειτε,τι θα παθετε του χρονου.
Τα ιδια ελεγαν οι παοκτζηδες,θα σας χορτασουμε τεσσαρες! :lol:
Δεν μιλούσα για τον περσινό ΠΑΟ.

https://www.slgr.gr/el/scoreboard/16/

Εικόνα

:lol:

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12189
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 14 Νοέμ 2022, 16:33

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 16:27
Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 16:15

Ποιος τελειωσε ενδεκατος;
Ποιος εκλαιγε περσι που δεν νικησε σε κανενα απ'τα μεταξυ μας ντερμπυ;
Και θα δειτε,τι θα παθετε του χρονου.
Τα ιδια ελεγαν οι παοκτζηδες,θα σας χορτασουμε τεσσαρες! :lol:
Δεν μιλούσα για τον περσινό ΠΑΟ.

https://www.slgr.gr/el/scoreboard/16/

Εικόνα

:lol:
Α,οποτε επιστρεφουμε σ'αυτο που εγραψα εξ αρχης.
Η ιστορια των δυο ομαδων,δεν ξεκιναει πριν απο 20 χρονια.
Ευχαριστω για τη κυκλικη συζητηση.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 14 Νοέμ 2022, 16:55

Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 16:33

Α,οποτε επιστρεφουμε σ'αυτο που εγραψα εξ αρχης.
Η ιστορια των δυο ομαδων,δεν ξεκιναει πριν απο 20 χρονια.
Ευχαριστω για τη κυκλικη συζητηση.
Αγαπητέ είτε στρουθοκαμηλίζεις, είτε βλέπεις παντού εχθρούς τηςμπαναθας μας είτε απλά δεν καταλαβαίνεις γενικά τι γράφω.

Από την αρχή των σημερινών μου αναρτήσεων έγραψα και νομίζω πως είναι ξεκάθαρο πως (αν και Ολυμπιακός) συμπάσχω με το δράμα, την πίκρα, το μαράζι των νεαρών πράσινων καρδιών που λόγω ηλικίας δεν έχουν μπορέσει να πανηγυρίσουν περισσότερους τίτλους από την αντίστοιχη τυχερή και ευλογημένη γενιά των οπαδών του Δικεφάλου του Βορρά (ειδικά όσων εξ αυτών είχαν και την ευλογία να μην έχουν προλάβει ή να θυμούνται αμυδρά τις εποχές Γούμενου και υποψηφίων ''επενδυτών'' τύπου Καμπάνη, τις καταλήψεις στην Τούμπα, τα ''μωρά του Κωστίκου'', τις ''σαρδέλες'' κλπ).

Και αυτό το γράφω εκ πείρας, ως ένας αγνός φίλαθλος του Δαφνοστεφανωμένου που περίμενε καρτερικά 15 χρόνια για ένα πρωτάθλημα στο μπάσκετ, ζώντας παράλληλα και τα πέτρινα χρόνια του ενός μόνο τίτλου για το διάστημα από το τρεμπλ του 1997 μέχρι και ολόκληρη τη δεκαετία του 2000.

Ό,τι και να μου έλεγαν για τα φάιναλ φορ του Ισραήλ και της Σαραγόσα (που δεν τα θυμόμουν), το 73-38, το τρεμπλ του '97 και τον αγώνα με τους Μπουλς δεν αρκούσαν για να μου χρυσώσουν το χάπι. Με βάση όλα αυτά καταλαβαίνω και τα αισθήματα που νιώθουν συνομήλικοι αλλά κυρίως νεότεροι άνθρωποι του κοινωνικού μου περίγυρου που είχαν την ατυχία να γίνουν οπαδοί του ΠΑΟ, σε μια (γενικώς) στείρα για τον σύλλογο ποδοσφαιρική εποχή.

Μπορεί να μην το καταλαβαίνεις, αλλά πόσο μπορεί να απαλύνουν τον πόνο της ποδοσφαιρικής πραγματικότητας ενός τωρινού 19χρονου (δηλαδή γεννημένου το 2003) π.χ. οι πορείες του 1996 και 2001-2003, τα νταμπλ του 2004 και 2010 και τα βίντεο στο youtube με τις καλύτερες στιγμές του Σαραβάκου, του Βαζέχα, του Ολιζαντέμπε ή του Σισέ;

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8283
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 14 Νοέμ 2022, 17:01

Λεγεών έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 15:21
Tarkovsky, να σε κάνω να νιώσεις λίγο κωλόγερος;

Έχουν περάσει 26 χρόνια από το γκολ του Βαζέχα στα χασομέρια του Άγιαξ, λίγο πριν οι Ολλανδοί κλείσουν τα φώτα και πάνε για χαλαρό ποτάκι.

Είναι περισσότερα από τα χρόνια που είχαν περάσει από το Γουέμπλευ, όταν έμπαινε το γκολ του Βαζέχα.

Τις καλησπέρες μου. :smt005:
Μωρέ κωλόγερος είμαι, αλλά δεν καταλαβαίνω πού θες να καταλήξεις.

Εννοείς ότι τα 26 χρόνια είναι πολλά για να μην έχει παίξει κάποιος σε ημιτελικό ευρωπαϊκής διοργάνωσης; Εάν ναι, θα σου απαντήσω ότι εξαρτάται από το μέγεθος του συλλόγου.

Για τον Παναθηναϊκό συμφωνώ, ΝΑΙ είναι πολλά. Όταν στα 25 προηγούμενα είχε παίξει τρεις φορές (έζησα από κοντά τις δύο, δεν είμαι και κανάς υπερκωλόγερος :lol: ). Όταν μάλιστα μιλάμε για ημιτελικά του Πρωταθλητριών. Και ακόμα πιο μάλιστα όταν έχει να επιδείξει και πρόκριση, όχι μόνο απλές συμμετοχές.

Για την ΑΕΚ θα συμφωνούσα ότι τα 26 χρόνια είναι πολλά, εάν μου είχες κάνει την ερώτηση μέχρι το 2003 (μείον 1977 = 26). Από κει και μετά είναι λίγα.

Δεν βλέπω κάποιον άλλον ελληνικό σύλλογο με μέγεθος ικανό ώστε να ασχοληθούμε. Μετά από τόσα χρόνια κωλόγερος, κατέληξα στην άποψη ότι πρέπει πάντα να προσπαθείς για το καλύτερο. Εάν όμως αδυνατείς να τα καταφέρεις επί π.χ 59 φορές συνεχόμενες, τότε σταμάτα. Είσαι ανίκανος, αδερφάκι μου.
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 14 Νοέμ 2022, 17:10

Tarkovsky έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 17:01

Για τον Παναθηναϊκό συμφωνώ, ΝΑΙ είναι πολλά. Όταν στα 25 προηγούμενα είχε παίξει τρεις φορές (έζησα από κοντά τις δύο, δεν είμαι και κανάς υπερκωλόγερος :lol: ). Όταν μάλιστα μιλάμε για ημιτελικά του Πρωταθλητριών. Και ακόμα πιο μάλιστα όταν έχει να επιδείξει και πρόκριση, όχι μόνο απλές συμμετοχές.
πρόσθεσε και την πορεία του 2002 που πέρασε δύο ομίλους και έκανε τη μπαρτσελόνα να πέφτουν κάτω για καθυστερήσεις μέσα στο Καμπ Νου μπας και προκριθούν
για την ιστορία, ο ολυμπιακός εκείνη τη χρονιά βγήκε τελευταίος στον όμιλο. τι πιο σύνηθες θα μου πείτε
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ την 14 Νοέμ 2022, 17:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12189
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 14 Νοέμ 2022, 17:10

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 16:55
Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 16:33

Α,οποτε επιστρεφουμε σ'αυτο που εγραψα εξ αρχης.
Η ιστορια των δυο ομαδων,δεν ξεκιναει πριν απο 20 χρονια.
Ευχαριστω για τη κυκλικη συζητηση.
Αγαπητέ είτε στρουθοκαμηλίζεις, είτε βλέπεις παντού εχθρούς τηςμπαναθας μας είτε απλά δεν καταλαβαίνεις γενικά τι γράφω.

Από την αρχή των σημερινών μου αναρτήσεων έγραψα και νομίζω πως είναι ξεκάθαρο πως (αν και Ολυμπιακός) συμπάσχω με το δράμα, την πίκρα, το μαράζι των νεαρών πράσινων καρδιών που λόγω ηλικίας δεν έχουν μπορέσει να πανηγυρίσουν περισσότερους τίτλους από την αντίστοιχη τυχερή και ευλογημένη γενιά των οπαδών του Δικεφάλου του Βορρά (ειδικά όσων εξ αυτών είχαν και την ευλογία να μην έχουν προλάβει ή να θυμούνται αμυδρά τις εποχές Γούμενου και υποψηφίων ''επενδυτών'' τύπου Καμπάνη, τις καταλήψεις στην Τούμπα, τα ''μωρά του Κωστίκου'', τις ''σαρδέλες'' κλπ).

Και αυτό το γράφω εκ πείρας, ως ένας αγνός φίλαθλος του Δαφνοστεφανωμένου που περίμενε καρτερικά 15 χρόνια για ένα πρωτάθλημα στο μπάσκετ, ζώντας παράλληλα και τα πέτρινα χρόνια του ενός μόνο τίτλου για το διάστημα από το τρεμπλ του 1997 μέχρι και ολόκληρη τη δεκαετία του 2000.

Ό,τι και να μου έλεγαν για τα φάιναλ φορ του Ισραήλ και της Σαραγόσα (που δεν τα θυμόμουν), το 73-38, το τρεμπλ του '97 και τον αγώνα με τους Μπουλς δεν αρκούσαν για να μου χρυσώσουν το χάπι. Με βάση όλα αυτά καταλαβαίνω και τα αισθήματα που νιώθουν συνομήλικοι αλλά κυρίως νεότεροι άνθρωποι του κοινωνικού μου περίγυρου που είχαν την ατυχία να γίνουν οπαδοί του ΠΑΟ, σε μια (γενικώς) στείρα για τον σύλλογο ποδοσφαιρική εποχή.

Μπορεί να μην το καταλαβαίνεις, αλλά πόσο μπορεί να απαλύνουν τον πόνο της ποδοσφαιρικής πραγματικότητας ενός τωρινού 19χρονου (δηλαδή γεννημένου το 2003) π.χ. οι πορείες του 1996 και 2001-2003, τα νταμπλ του 2004 και 2010 και τα βίντεο στο youtube με τις καλύτερες στιγμές του Σαραβάκου, του Βαζέχα, του Ολιζαντέμπε ή του Σισέ;
Παλι τα ιδια!
Σου απαντησα στο πρωτο ποστ,αλλα μαλλον,εσυ δεν καταλαβαινεις.
Το να ''συμπασχεις'' οπως λες με τους νεους Παναθηναικους ειναι αστειο κουτοπονηρο,ειναι στην ουσια καζουρα κι οχι συμπονια.
Και σ'το εξηγησα,γιατι η ιστορια του ΠΑΟ ειναι διαχρονικη και δεν περιοριζεται σε ενα καδρο 20 ετων.
Ποιος ο λογος να κοψεις ενα κομματι απο μια φωτογραφια για να αποδειξεις τα λεγομενα σου,αφου εσκεμμενα δεν βλεπεις ολη την εικονα;
Και απανταω εγω για σενα,κομπλεξ λεγεται και κακη αισθηση του χιουμορ.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12189
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 14 Νοέμ 2022, 17:14

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 17:10
Tarkovsky έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 17:01

Για τον Παναθηναϊκό συμφωνώ, ΝΑΙ είναι πολλά. Όταν στα 25 προηγούμενα είχε παίξει τρεις φορές (έζησα από κοντά τις δύο, δεν είμαι και κανάς υπερκωλόγερος :lol: ). Όταν μάλιστα μιλάμε για ημιτελικά του Πρωταθλητριών. Και ακόμα πιο μάλιστα όταν έχει να επιδείξει και πρόκριση, όχι μόνο απλές συμμετοχές.
πρόσθεσε και την πορεία του 2002 που πέρασε δύο ομίλους και έκανε τη μπαρτσελόνα να πέφτουν κάτω για καθυστερήσεις μέσα στο Καμπ Νου μπας και προκριθούν
Μπουκαλια,φασιανους,φωτοβολιδες στη κασιδα του ''κηπουρου''.
Θα μπορουσαμε να παρουμε το παιχνιδι στα χαρτια,αν ο ''κηπουρος'' ελεγε οτι δεν μπορει να αγωνιστει,αλλα,μονο η ομαδα του λιμανιου τα κανει αυτα.
Και τι ειρωνια,ο συγκεκριμενος κατεληξε σ'αυτην!
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 14 Νοέμ 2022, 17:17

Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 17:10
Παλι τα ιδια!
Σου απαντησα στο πρωτο ποστ,αλλα μαλλον,εσυ δεν καταλαβαινεις.
Το να ''συμπασχεις'' οπως λες με τους νεους Παναθηναικους ειναι αστειο κουτοπονηρο,ειναι στην ουσια καζουρα κι οχι συμπονια.
Και σ'το εξηγησα,γιατι η ιστορια του ΠΑΟ ειναι διαχρονικη και δεν περιοριζεται σε ενα καδρο 20 ετων.
Ποιος ο λογος να κοψεις ενα κομματι απο μια φωτογραφια για να αποδειξεις τα λεγομενα σου,αφου εσκεμμενα δεν βλεπεις ολη την εικονα;
Και απανταω εγω για σενα,κομπλεξ λεγεται και κακη αισθηση του χιουμορ.
Βάζελος στον τομέα αθλητικών του πχορουμ προσάπτει κόμπλεξ σε άτομο που δεν είχε πρόβλημα να δει από κοντά τη φιέστα του 2004 στη Λεωφόρο τη χρονιά του 7-0, του - και καλά - ''Δούρειου'' πρωταθλήματος, του 3-1 της Νέας Σμύρνης και του ''βάλτε στον κώλο το κύπελλο του πόλο''. Μάλιστα. :lol:

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 14 Νοέμ 2022, 17:22

Thor έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 17:14
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 17:10
Tarkovsky έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 17:01

Για τον Παναθηναϊκό συμφωνώ, ΝΑΙ είναι πολλά. Όταν στα 25 προηγούμενα είχε παίξει τρεις φορές (έζησα από κοντά τις δύο, δεν είμαι και κανάς υπερκωλόγερος :lol: ). Όταν μάλιστα μιλάμε για ημιτελικά του Πρωταθλητριών. Και ακόμα πιο μάλιστα όταν έχει να επιδείξει και πρόκριση, όχι μόνο απλές συμμετοχές.
πρόσθεσε και την πορεία του 2002 που πέρασε δύο ομίλους και έκανε τη μπαρτσελόνα να πέφτουν κάτω για καθυστερήσεις μέσα στο Καμπ Νου μπας και προκριθούν
Μπουκαλια,φασιανους,φωτοβολιδες στη κασιδα του ''κηπουρου''.
Θα μπορουσαμε να παρουμε το παιχνιδι στα χαρτια,αν ο ''κηπουρος'' ελεγε οτι δεν μπορει να αγωνιστει,αλλα,μονο η ομαδα του λιμανιου τα κανει αυτα.
Και τι ειρωνια,ο συγκεκριμενος κατεληξε σ'αυτην!
αν δεις τα γκολ που δεχθήκαμε σε όλα έχει ευθύνες ο κηπουρός (για τη μπαρτσα λεω)
μας έκαψε αυτός ο τερματοφύλακας, όχι μόνο σ'εκείνον τον αγώνα, γενικά
μακάρι να τον είχαμε ξεφορτωθεί νωρίτερα
όσο γι'αυτό που γράφεις, στον Παναθηναϊκό δε μιλούσε, όταν πήγε στο λιμάνι μάγκεψε
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ την 14 Νοέμ 2022, 17:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8283
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 14 Νοέμ 2022, 17:23

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 17:10
Tarkovsky έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 17:01

Για τον Παναθηναϊκό συμφωνώ, ΝΑΙ είναι πολλά. Όταν στα 25 προηγούμενα είχε παίξει τρεις φορές (έζησα από κοντά τις δύο, δεν είμαι και κανάς υπερκωλόγερος :lol: ). Όταν μάλιστα μιλάμε για ημιτελικά του Πρωταθλητριών. Και ακόμα πιο μάλιστα όταν έχει να επιδείξει και πρόκριση, όχι μόνο απλές συμμετοχές.
πρόσθεσε και την πορεία του 2002 που πέρασε δύο ομίλους και έκανε τη μπαρτσελόνα να πέφτουν κάτω για καθυστερήσεις μέσα στο Καμπ Νου μπας και προκριθούν
τα προημιτελικά για τον Λεγεούνη δεν είναι παρά μια απλή ονείρωξη

αντίθετα, ακούει ημιτελικά και τρέχει τουαλέτα, στον τελικό τη βγάζει και την παίζει εμπρός σου



μόνο μην του πεις τη λέξη Γουέμπλεϊ, χίλιες φορές να τον ευνούχιζες :lol:
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: οσφπ - κούλα. Κυριακή 13/11, 19:30.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 14 Νοέμ 2022, 17:26

cut
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών