Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 24 Ιουν 2023, 14:21

sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:14
Isildur έγραψε:
24 Ιουν 2023, 12:45
Kauldron έγραψε:
24 Ιουν 2023, 10:20


Τί πρότζεκτ είναι?
Σκέψου το εξής:
Κάποιος πιστεύει οτι έχει να κάνει με "διανοητικά ανάπηρο" άτομο. Δεν έχει σημασία αν ισχύει ή οχι, αυτός πιστεύει αυτό το πράγμα. Και χλευάζει το εν λόγω άτομο, ενώ το ίδιο δε του έχει κάνει κάτι. Πόσο πουστράκι παίζει να είναι αυτός που χλευάζει?
Χελώνε, άκου τον Μπαζούμπα. Φιλικά σου το λέω, έτσι; Έχει δίκιο.

Αυτούς που σε βρίζουν γραψ' τους κανονικά, αλλά δίνεις πατήματα ρε μαν, πώς να το κάνουμε; Είτε αραίωσε λίγο από το πχόρουμ (είναι λύτρωση, άκου κι εμένα που το έχω κάνει αρκετές φορές) ή έστω μην τρέχεις να ανεβάσεις ό,τι βρίσκεις χωρίς λίγο έλεγχο πρώτα. Ή και να κουοτάρεις ποστς άλλων με τον ίδιο τρόπο.
Όχι φιλαράκι, δεν κατάλαβα, γιατί να τους γράψει κανονικά; τους χρωστάει κάτι ή πρέπει να επικροτούμαι μέσω της ανοχής τέτοιου είδους μουνόπανα; όχι μην μου απαντήσεις, ήτανε ρητορική η ερώτηση γνωρίζω εξαιρετικά καλά για τι πράγμα μιλάω, απάντησε, αν θέλεις, μέσα σου στον εαυτό σου.
Kauldron, το υπογραμμισμένο ισχύει;
Εάν ισχύει θα έχουμε άλλα να ξέρετε μάγκες.
Οχι, φυσικά και δεν ισχύει. Το θέμα είναι οτι αυτό το στράκι πιστεύει οτι ισχύει, αφού το γράφει.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 24 Ιουν 2023, 14:22

Πτολεμαίος έγραψε:
24 Ιουν 2023, 13:58
Kauldron έγραψε:
24 Ιουν 2023, 12:48
Πτολεμαίος έγραψε:
24 Ιουν 2023, 12:27
Αχουτη η αννουλα θίχτηκε που το βρίσανε το παιακι;

Λοιπόν Α. Μ. Ν. Υ. Επειδή είμαι Γαυρος έτσι γουστάρω να βρίζω αυτόν που αποκαλεί την ομάδα μου "βρωμερη συμμορία". .
Το αν είμαι πουστρακι η όχι, μένει να το ανακαλύψεις εσύ. Είμαι όποτε θες στη διάθεσή σου.
Αντε γιατί μας ζάλισες και τ"αρχιδια.
Εκεί που βρίσκεσαι, το ξέρεις οτι δε μπορούμε να συναντηθούμε, γι' αυτό και μου κάνεις το καμπόσο.
Δεν έχω καν ιδέα που βρίσκεσαι. Υποθέτω (και στατιστικά πιο πιθανο) Αθήνα.
Αυτό που λες θα ίσχυε αν εμένα πχ Σάμο αλλά δεν μένω Σάμο, μένω Αθήνα.
Οπότε στη διάθεσή σου αγορίνα. Να δεις και πόσο πουστρακι ειμαι.
Εμ δεν είμαι Αθήνα, και νομίζω οτι το ξέρεις. Αλλά όποια και να ήταν η έκβαση, πάλι το ίδιο θα ίσχυε για 'σενα. Ο χαρακτηρισμός δεν αλλάζει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kauldron την 24 Ιουν 2023, 14:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιουν 2023, 14:24

Isildur έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:16
sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:14
Isildur έγραψε:
24 Ιουν 2023, 12:45

Χελώνε, άκου τον Μπαζούμπα. Φιλικά σου το λέω, έτσι; Έχει δίκιο.

Αυτούς που σε βρίζουν γραψ' τους κανονικά, αλλά δίνεις πατήματα ρε μαν, πώς να το κάνουμε; Είτε αραίωσε λίγο από το πχόρουμ (είναι λύτρωση, άκου κι εμένα που το έχω κάνει αρκετές φορές) ή έστω μην τρέχεις να ανεβάσεις ό,τι βρίσκεις χωρίς λίγο έλεγχο πρώτα. Ή και να κουοτάρεις ποστς άλλων με τον ίδιο τρόπο.
Όχι φιλαράκι, δεν κατάλαβα, γιατί να τους γράψει κανονικά; τους χρωστάει κάτι ή πρέπει να επικροτούμαι μέσω της ανοχής τέτοιου είδους μουνόπανα; όχι μην μου απαντήσεις, ήτανε ρητορική η ερώτηση γνωρίζω εξαιρετικά καλά για τι πράγμα μιλάω, απάντησε, αν θέλεις, μέσα σου στον εαυτό σου.
Kauldron, το υπογραμμισμένο ισχύει;
Εάν ισχύει θα έχουμε άλλα να ξέρετε μάγκες.
Στα υπόλοιπα διαφωνείς; Πέρα απ' το "γραψ' τους" που είπα.
τα υπόλοιπα που γράφεις είναι απλά συμβουλές, είτε συμφωνώ είτε δε συμφωνώ δεν έχει σημασία ως προς αυτό που λέω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Αγχίαλος
Δημοσιεύσεις: 930
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:11

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγχίαλος » 24 Ιουν 2023, 14:27

Σιγά ρε τύποι μην τσακωθείτε για τις ομάδες του κώλου όπως ο θρύλος και ο βάζελος... ή οποιοδήποτε άλλη ομάδα αυτά τα έκανε ο ρουμπέτης και διάφοροι άλλοι προβληματικοί που ασχολούνται με σαχλαμάρες οπαδικά και τέτοια

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 24 Ιουν 2023, 14:28

sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:24
Isildur έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:16
sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:14


Όχι φιλαράκι, δεν κατάλαβα, γιατί να τους γράψει κανονικά; τους χρωστάει κάτι ή πρέπει να επικροτούμαι μέσω της ανοχής τέτοιου είδους μουνόπανα; όχι μην μου απαντήσεις, ήτανε ρητορική η ερώτηση γνωρίζω εξαιρετικά καλά για τι πράγμα μιλάω, απάντησε, αν θέλεις, μέσα σου στον εαυτό σου.
Kauldron, το υπογραμμισμένο ισχύει;
Εάν ισχύει θα έχουμε άλλα να ξέρετε μάγκες.
Στα υπόλοιπα διαφωνείς; Πέρα απ' το "γραψ' τους" που είπα.
τα υπόλοιπα που γράφεις είναι απλά συμβουλές, είτε συμφωνώ είτε δε συμφωνώ δεν έχει σημασία ως προς αυτό που λέω.
Όλα ήταν συμβουλές. Και το "γραψ' τους" συμβουλή είναι, δεν είναι εντολή, αλλά το σχολίασες επειδή πιστεύεις ότι ήταν λανθασμένη συμβουλή.

Και μάλιστα, όλα ήταν φιλικές συμβουλές, επειδή τον Χελώνο τον πάω σαν άτομο (άσχετα απ' την -αναμενόμενη- καζούρα σε κάτι τέτοια θέματα).
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιουν 2023, 14:28

Kauldron έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:21
sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:14
Isildur έγραψε:
24 Ιουν 2023, 12:45

Χελώνε, άκου τον Μπαζούμπα. Φιλικά σου το λέω, έτσι; Έχει δίκιο.

Αυτούς που σε βρίζουν γραψ' τους κανονικά, αλλά δίνεις πατήματα ρε μαν, πώς να το κάνουμε; Είτε αραίωσε λίγο από το πχόρουμ (είναι λύτρωση, άκου κι εμένα που το έχω κάνει αρκετές φορές) ή έστω μην τρέχεις να ανεβάσεις ό,τι βρίσκεις χωρίς λίγο έλεγχο πρώτα. Ή και να κουοτάρεις ποστς άλλων με τον ίδιο τρόπο.
Όχι φιλαράκι, δεν κατάλαβα, γιατί να τους γράψει κανονικά; τους χρωστάει κάτι ή πρέπει να επικροτούμαι μέσω της ανοχής τέτοιου είδους μουνόπανα; όχι μην μου απαντήσεις, ήτανε ρητορική η ερώτηση γνωρίζω εξαιρετικά καλά για τι πράγμα μιλάω, απάντησε, αν θέλεις, μέσα σου στον εαυτό σου.
Kauldron, το υπογραμμισμένο ισχύει;
Εάν ισχύει θα έχουμε άλλα να ξέρετε μάγκες.
Οχι, φυσικά και δεν ισχύει. Το θέμα είναι οτι αυτό το στράκι πιστεύει οτι ισχύει, αφού το γράφει.
Δεν παρακολούθησα την συζήτηση, η ερώτηση μου ήτανε εάν ισχύει ότι έχουν γραφτεί τέτοια πράγματα, τώρα πάμε και στο ποιος τα έγραψε.
Ποιος τα έγραψε λοιπόν;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 24 Ιουν 2023, 14:30

sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:28
Kauldron έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:21
sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:14


Όχι φιλαράκι, δεν κατάλαβα, γιατί να τους γράψει κανονικά; τους χρωστάει κάτι ή πρέπει να επικροτούμαι μέσω της ανοχής τέτοιου είδους μουνόπανα; όχι μην μου απαντήσεις, ήτανε ρητορική η ερώτηση γνωρίζω εξαιρετικά καλά για τι πράγμα μιλάω, απάντησε, αν θέλεις, μέσα σου στον εαυτό σου.
Kauldron, το υπογραμμισμένο ισχύει;
Εάν ισχύει θα έχουμε άλλα να ξέρετε μάγκες.
Οχι, φυσικά και δεν ισχύει. Το θέμα είναι οτι αυτό το στράκι πιστεύει οτι ισχύει, αφού το γράφει.
Δεν παρακολούθησα την συζήτηση, η ερώτηση μου ήτανε εάν ισχύει ότι έχουν γραφτεί τέτοια πράγματα, τώρα πάμε και στο ποιος τα έγραψε.
Ποιος τα έγραψε λοιπόν;
Ο "Πτολεμαίος", αλλά του τα έσβησαν.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιουν 2023, 14:32

Isildur έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:28
sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:24
Isildur έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:16

Στα υπόλοιπα διαφωνείς; Πέρα απ' το "γραψ' τους" που είπα.
τα υπόλοιπα που γράφεις είναι απλά συμβουλές, είτε συμφωνώ είτε δε συμφωνώ δεν έχει σημασία ως προς αυτό που λέω.
Όλα ήταν συμβουλές. Και το "γραψ' τους" συμβουλή είναι, δεν είναι εντολή, αλλά το σχολίασες επειδή πιστεύεις ότι ήταν λανθασμένη συμβουλή.

Και μάλιστα, όλα ήταν φιλικές συμβουλές, επειδή τον Χελώνο τον πάω σαν άτομο (άσχετα απ' την -αναμενόμενη- καζούρα σε κάτι τέτοια θέματα).
Ωραία, ακολούθησε την εάν θέλεις εσύ αυτήν την "συμβουλή", τώρα θα γίνει κάτι διαφορετικό.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4530
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 24 Ιουν 2023, 14:33

Kauldron έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:22
Πτολεμαίος έγραψε:
24 Ιουν 2023, 13:58
Kauldron έγραψε:
24 Ιουν 2023, 12:48


Εκεί που βρίσκεσαι, το ξέρεις οτι δε μπορούμε να συναντηθούμε, γι' αυτό και μου κάνεις το καμπόσο.
Δεν έχω καν ιδέα που βρίσκεσαι. Υποθέτω (και στατιστικά πιο πιθανο) Αθήνα.
Αυτό που λες θα ίσχυε αν εμένα πχ Σάμο αλλά δεν μένω Σάμο, μένω Αθήνα.
Οπότε στη διάθεσή σου αγορίνα. Να δεις και πόσο πουστρακι ειμαι.
Εμ δεν είμαι Αθήνα, και νομίζω οτι το ξέρεις. Αλλά όποια και να ήταν η έκβαση, πάλι το ίδιο θα ίσχυε για 'σενα. Ο χαρακτηρισμός δεν αλλάζει.
Από την στιγμή που δεν αλλάζω και γω τον δικό μου, διότι το πιστεύω ακράδαντα, για ποιο λόγο να με νοιάζει αν αλλάξει κάποιος έναν χαρακτηρισμό που μου έχει προσάψει αφού έχει το ακαταδιωκτο;
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιουν 2023, 14:34

Ωραία, πτόλεμυ έχεις ζητήσει ήδη συγγνώμη φίλε;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14618
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 24 Ιουν 2023, 14:35

Kauldron έγραψε:
24 Ιουν 2023, 12:48
Πτολεμαίος έγραψε:
24 Ιουν 2023, 12:27
Αχουτη η αννουλα θίχτηκε που το βρίσανε το παιακι;

Λοιπόν Α. Μ. Ν. Υ. Επειδή είμαι Γαυρος έτσι γουστάρω να βρίζω αυτόν που αποκαλεί την ομάδα μου "βρωμερη συμμορία". .
Το αν είμαι πουστρακι η όχι, μένει να το ανακαλύψεις εσύ. Είμαι όποτε θες στη διάθεσή σου.
Αντε γιατί μας ζάλισες και τ"αρχιδια.
Εκεί που βρίσκεσαι, το ξέρεις οτι δε μπορούμε να συναντηθούμε, γι' αυτό και μου κάνεις το καμπόσο.
αν τελικά το αποφασίσετε κανόνισε να σε πάει κάποιος μην πας αλλού γι αλλού και την πληρώσει κανένας άσχετος

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιουν 2023, 14:36

Σε ρώτησα κάτι.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 24 Ιουν 2023, 14:36

sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:32
Isildur έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:28
sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:24

τα υπόλοιπα που γράφεις είναι απλά συμβουλές, είτε συμφωνώ είτε δε συμφωνώ δεν έχει σημασία ως προς αυτό που λέω.
Όλα ήταν συμβουλές. Και το "γραψ' τους" συμβουλή είναι, δεν είναι εντολή, αλλά το σχολίασες επειδή πιστεύεις ότι ήταν λανθασμένη συμβουλή.

Και μάλιστα, όλα ήταν φιλικές συμβουλές, επειδή τον Χελώνο τον πάω σαν άτομο (άσχετα απ' την -αναμενόμενη- καζούρα σε κάτι τέτοια θέματα).
Ωραία, ακολούθησε την εάν θέλεις εσύ αυτήν την "συμβουλή", τώρα θα γίνει κάτι διαφορετικό.
Σιγά μην την ακολουθήσω. Εμένα όποτε μού την λένε, απαντώ αντίστοιχα, δεν έχω τέτοια θέματα. Μόνο τον χαρχάλατα έβαλα στο ιγκνόρ απλά για να μην ασχολούμαι άλλο μαζί του και να μην βλέπω αν ασχολείται αυτός, αν και 2-3 φορές είδα να το κάνει σε κάτι παραθέσεις κι άλλες τόσες που από λάθος έπεσα σε ποστ του ενώ δεν είχα συνδεθεί (από κινητό).

Για τον Χελώνο το είπα, επειδή τον χαλάει η όλη φάση, φαίνεται. Καλώς έκανε και τον έβρισε στη συνέχεια με αυτό που του είπε ο άλλος, αλλά κατά τη γνώμη μου καλό θα ήταν να μην το συνεχίσει για τον λόγο που αναφέρω εδώ. Δική μου άποψη, φυσικά...
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4530
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 24 Ιουν 2023, 14:39

sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:34
Ωραία, πτόλεμυ έχεις ζητήσει ήδη συγγνώμη φίλε;
Καταρχάς δεν είμαστε φίλοι.
Κατα δεύτερον ζήτησες εσύ μήπως για τον δικό σου χαρακτηρισμό προς εμένα;
Κατα τρίτον μην μας ζαλίζεις και τ'αρχιδακια.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Οριστικά στην Α2 ο Γαύρος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 24 Ιουν 2023, 14:43

Πτολεμαίος έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:39
sys3x έγραψε:
24 Ιουν 2023, 14:34
Ωραία, πτόλεμυ έχεις ζητήσει ήδη συγγνώμη φίλε;
Καταρχάς δεν είμαστε φίλοι.
Κατα δεύτερον ζήτησες εσύ μήπως για τον δικό σου χαρακτηρισμό προς εμένα;
Κατα τρίτον μην μας ζαλίζεις και τ'αρχιδακια.
Γιατί δε παραξενεύομαι...
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών