ΑΕΚ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Fuerte
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 16:11
Phorum.gr user: petit_bourgeois

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fuerte » 16 Απρ 2018, 17:04

Lestat έγραψε:
16 Απρ 2018, 16:45
Οσο για την ερτ, τα ιδια εκανε οταν την κυβερνητικη στηριξη ειχε ο γαυρος.
Εδώ δεν μπορείς να πεις ότι φταίει η ΕΡΤ (πέρα από το γεγονός ότι έχει τον ζωρζ μινουά εδώ και δεκαετίες ας πούμε). Βγάζει Μίνο να δώσει ρεπορτάζ από τον δεύτερο της βαθμολογίας, αν το ρεπορτάζ και οι θέσεις της ομάδας είναι το μας έσφαξαν-μας κλέβουν το πρωτάθλημα- ο διαιτητής σφύριξε την έναρξη...στα αποδυτήρια, τι να κάνουν;

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 16 Απρ 2018, 20:00

Λοιπόν ένα μεγάλο κομμάτι του άρθρου θα μπορούσα να το έχω γράψει και εγώ. Ταυτίζομαι απόλυτα με πολλά απ' όσα επισημαίνει και μάλιστα έχω χρησιμοποιήσει και ίδια παραδείγματα. Ένα σωστό κατά βάση κείμενο που κερδίζει μια τακτική μάχη σε αυτόν τον διαδικτυακό πόλεμο που μαίνεται και άνοιξαν πρώτοι οι μπουγατσομάχοι εναντίον της λογικής και της αλήθειας.

Με πιο απλά λόγια, ΓΛΕΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΕΤΣΕ.

http://www.sdna.gr/podosfairo/superleag ... eiopsifias

Δεν πίστευα ότι θα έφτανε η στιγμή να γράψω κάτι τέτοιο.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28273
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Απρ 2018, 20:01

Πιστευω καταλαβες τι παιχτηκε.Αυτο ειναι και το τελευταιο του αρθρο στο sdna.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14904
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 16 Απρ 2018, 20:05

.
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 16 Απρ 2018, 20:06

Έχει ξαναγράψει εναντίον του προέδρου που έχει μπει στον αγωνιστικό χώρο. Όλα αυτά που συνοψίζει σήμερα τα έχει ξαναπεί, λίγο-λίγο, σε άλλα άρθρα με πιο ήπιους τόνους.

Σήμερα απασφάλισε βέβαια...

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 16 Απρ 2018, 20:10

Όποιος ισχυρίζεται ότι έχει λογαριασμό στο γνωστό φόρουμ που όλοι αγαπάμε, πάει σαν καμικάζι και ποστάρει.

"Κοιτάχτε τι έγραψε το τσουτσέκι ο αθηνέζος αρδ" ή κάπως έτσι και από κάτω, ολόκληρο το κείμενο του Κέτσε.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28273
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Απρ 2018, 20:12

Εχω 0 ποστς θα με παρουν γραμμη.Υπαρχει νημα "προπαγανδα και λαθη στα ΜΜΕ με στοχο την παοκαρα".Οτι πρεπει ειναι για εκει.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 16 Απρ 2018, 20:14

Έπρεπε ήδη να έχεις καμιά 20αρια ποστ για να χτίσεις κλίμα εμπιστοσύνης. Ξέρεις, πιο κόκκορας και απτον κόκκορα κλπ.

Βασικά, δεν θα ήταν άσχημο να γίνει η αρχή με το να κατηγορήσεις τον κόκκορα για φιλόγαυρο!

Μλκ τζέισον πλάκα κάνουμε, δεν έχει ανοίξει λογαριασμό, μη τσιμπάς.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28273
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Απρ 2018, 20:16

Δεν μπορω να μπω εκει μεσα και να διαβασω τις τελευταιες μερες,θα παθω τιποτα.Ποσο μαλλον να ποσταρω.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17568
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 16 Απρ 2018, 20:26

Αποθεωση αρθρου στη βρωμερη ιστοσελιδα;
Αποθεωση αρθρου στο paokmania Αθηνων;

Θες να βρεις ανα πασα στιγμη να βρεις καποιον να γλειφει εκει που 'φτυνε;
Ψαξε τον πλησιεστερο σου αεκτζη.

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 16 Απρ 2018, 20:29

Mην ξαναγράφουμε τα ίδια, ακόμα και μέσα στο χειρότερο βόθρο μπορεί να βρίσκεται κάτι πολύτιμο, κατά λάθος, επειδή πετάχτηκε από κάποιον απρόσεκτο.

Το 90% των άρθρων είναι για τον πέο, αλλά υπάρχουν κάποια που ξεχωρίζουν. Έχω ήδη τονίσει ότι εκεί μέσα γράφει ο Μάρκουλας, που εκτιμώ απεριόριστα. Οπότε το ότι εσύ τα βλέπεις όλα άσπρο-μαύρο, όπως και οι συνοπαδοί σου που βιάζουν κάθε έννοια λογικής και αλήθειας, είναι καθαρά δικό σου πρόβλημα.

Άβαταρ μέλους
Lestat
Δημοσιεύσεις: 4461
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 14:56
Phorum.gr user: Lestat

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lestat » 16 Απρ 2018, 20:31

Namrail έγραψε:
16 Απρ 2018, 20:00
Λοιπόν ένα μεγάλο κομμάτι του άρθρου θα μπορούσα να το έχω γράψει και εγώ. Ταυτίζομαι απόλυτα με πολλά απ' όσα επισημαίνει και μάλιστα έχω χρησιμοποιήσει και ίδια παραδείγματα. Ένα σωστό κατά βάση κείμενο που κερδίζει μια τακτική μάχη σε αυτόν τον διαδικτυακό πόλεμο που μαίνεται και άνοιξαν πρώτοι οι μπουγατσομάχοι εναντίον της λογικής και της αλήθειας.

Με πιο απλά λόγια, ΓΛΕΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΕΤΣΕ.

http://www.sdna.gr/podosfairo/superleag ... eiopsifias

Δεν πίστευα ότι θα έφτανε η στιγμή να γράψω κάτι τέτοιο.
Ξυπνησε απο ληθαργο ο Κετσε. Ποιος ξερει γιατι κοιμοταν τοσο βαρια εδω και κατι μηνες κοβωντας σχολια που προειδοποιουσαν οτι ο Ιβαν θα κοιταξει να κανει μαζεμενα οσα εκανε ο γαυρος σε 20 χρονια κατεστημενου; Ακομη και στο σπορ φμ ειχε τσακωθει με αρκετους ακροατες που διαφωνουσαν πανω σε αυτο το συγκεκριμενο θεμα, οτι δηλαδη δεν θα βγει σε καλο η λυκοφιλια με τον νεαντερνταλ, βαζουμε πλατη για να γινει χαλιφης και στο τελος θα τρωμε καρπαζιες και θα λεμε ευχαριστω. Παλι καλα υπαρχει και το Αγιο Πνευμα για μερικους σαν τον Κετσε, να μην μενουν μια ζωη σε πνευματικο σκοτος, κριμα ειναι...
Winter is coming

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17568
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 16 Απρ 2018, 20:33

Για τον Κετσετζογλου λεγατε οτι πουληθηκε για ενα πιατο φακης. Τωρα αποδεικνυεται φοβερο κομμαντο που περνα τα αρθρα κατω απο τη μυτη των προισταμενων του στο paokmania Αθηνων ωστε να σαμποταρει του βρωμερους σκοπους της βρωμερης ιστοσελιδας τους

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 16 Απρ 2018, 20:42

Maspoli έγραψε:
16 Απρ 2018, 20:33
Για τον Κετσετζογλου λεγατε οτι πουληθηκε για ενα πιατο φακης.
Μπας και μπέρδεψες τις περσόνες πάλι; Ή το χειρότερο, δεν τις μπέρδεψες, αλλά επιχειρείς κάτι που κάποιος τρίτος θα χαρακτήριζε και ως πουστιά;
Maspoli έγραψε:
16 Απρ 2018, 20:33
Τωρα αποδεικνυεται φοβερο κομμαντο που περνα τα αρθρα κατω απο τη μυτη των προισταμενων του στο paokmania Αθηνων ωστε να σαμποταρει του βρωμερους σκοπους της βρωμερης ιστοσελιδας τους
Αν δεν υπήρχαν μερικοί κέτσε στη βιτρίνα, τότε όντως θα το μετονόμαζαν και σε παοκμάνια αθηνών και θα σε μάζευε μόνο εσένα και τον κόκκορα. Οι Κέτσε υπάρχουν για να μαζεύουν και τον Νώντα21 και να γίνεται μπούγιο. Επιχειρηματίες είναι οι άνθρωποι, δεν είναι μαλάκες. Θα αβαντάρουν 90% τον παοκ αλλά θα έχουν και τον κέτσε να σπάει η μυρωδιά στο πιάτο.

Εγώ το έχω πει ότι γενικά ο Κέτσε δεν μου αρέσει, αλλά μερικές φορές όπως σήμερα, γράφει και κάτι σωστό. Είπαμε, μην τα βλέπεις όλα άσπρο μαύρο.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28273
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Απρ 2018, 20:44

Τελευταιο αρθρο ηταν αυτο.Καπως ετσι ειχε γινει και με το Νοικοκυρη του γαυρου.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών