ΑΕΚ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28196
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Μαρ 2023, 13:40

Lugozzi έγραψε:
15 Μαρ 2023, 13:34
Έχουμε εξαντλήσει το θέμα.
Βάζω βιντεακι με τις φάσεις για να κρίνει ο καθένας.
Πχ αυτό που έγραψες στο τετ α Τετ ότι η μπάλα έφυγε πλάγια κλπ.

Ειπα εγω οτι η μπαλα εφευγε πλαγια;Ειπα οτι ο παικτης με την κινηση θα εφευγε πλαγια.Τελικα δεν ειπες,συμφωνεις με το Βαρουχα και για τη φαση στο 3' οτι δεν υπαρχει τιποτα;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15838
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 15 Μαρ 2023, 13:44

GoBack έγραψε:
15 Μαρ 2023, 13:40
Lugozzi έγραψε:
15 Μαρ 2023, 13:34
Έχουμε εξαντλήσει το θέμα.
Βάζω βιντεακι με τις φάσεις για να κρίνει ο καθένας.
Πχ αυτό που έγραψες στο τετ α Τετ ότι η μπάλα έφυγε πλάγια κλπ.

Ειπα εγω οτι η μπαλα εφευγε πλαγια;Ειπα οτι ο παικτης με την κινηση θα εφευγε πλαγια.Τελικα δεν ειπες,συμφωνεις με το Βαρουχα και για τη φαση στο 3' οτι δεν υπαρχει τιποτα;
Τι πλάγια ρε φίλε?
Τετ α Τετ βγαίνει.

Οριακή φάση. Πιστεύω το βαρ έπραξε σωστα.
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28196
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Μαρ 2023, 13:45

Δεν υπηρχε βαρ καφε επιναν,οτι αποφασιζε ο διαιτητης ηταν εκτος απο τα κραχτα,οπως το χερι
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15838
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 15 Μαρ 2023, 13:48

Τεσπα.
Συλλυπητήρια για την παικταρα Μιμη Παπαϊωάννου...
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14879
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 15 Μαρ 2023, 15:38

Aντίο Τεράστιε. :a040:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12184
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 15 Μαρ 2023, 16:27

Παλι καλα που προλαβε να δει το νεο γηπεδο.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

SpAcE_PaNtHeR
Δημοσιεύσεις: 1329
Εγγραφή: 18 Μάιος 2018, 21:12

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SpAcE_PaNtHeR » 15 Μαρ 2023, 20:52

Καλησπερα
Εσεις μπορείτε να δείτε το stream?

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17556
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 15 Μαρ 2023, 20:55

Thor έγραψε:
15 Μαρ 2023, 16:27
Παλι καλα που προλαβε να δει το νεο γηπεδο.
Δεν νομίζω ότι πρόλαβε.

Όπως και να έχει, Συλληπητηρια στην οικογένειά του και στον σύλλογο.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12184
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 16 Μαρ 2023, 15:39

Maspoli έγραψε:
15 Μαρ 2023, 20:55
Thor έγραψε:
15 Μαρ 2023, 16:27
Παλι καλα που προλαβε να δει το νεο γηπεδο.
Δεν νομίζω ότι πρόλαβε.

Όπως και να έχει, Συλληπητηρια στην οικογένειά του και στον σύλλογο.
Δεν ηταν στα εγκαινια;
Αν δεν ηταν,τουλαχιστον θα τα ειδε απ'τη τηλεοραση,δηλαδη προλαβε και το εζησε ως γεγονος.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15838
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 16 Μαρ 2023, 15:43

Thor έγραψε:
16 Μαρ 2023, 15:39
Maspoli έγραψε:
15 Μαρ 2023, 20:55
Thor έγραψε:
15 Μαρ 2023, 16:27
Παλι καλα που προλαβε να δει το νεο γηπεδο.
Δεν νομίζω ότι πρόλαβε.

Όπως και να έχει, Συλληπητηρια στην οικογένειά του και στον σύλλογο.
Δεν ηταν στα εγκαινια;
Αν δεν ηταν,τουλαχιστον θα τα ειδε απ'τη τηλεοραση,δηλαδη προλαβε και το εζησε ως γεγονος.
Μπα
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3977
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 20 Μαρ 2023, 19:26

ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΑΡΑΦΑΤ, ΑΜΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΙΨΩ 10 ΦΑΛΑΦΕΛ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ!

Τι ’ν αυτό ρε πούστη μου! Όλες οι τρικυμιώδεις προσωπικότητες σε εμάς τυχαίνουν;

Βλέπετε δεν λέω τίποτα για τον Σπανοβαγγελοδημήτρη γιατί, σε αντίθεση με τον Μαροκινό, κινείται σε άλλο, χαμηλότερο, επίπεδο.
Τι βελτίωση μπορεί να παρουσιάσει και τι προσδοκίες να έχει η ομάδα από τον Ρότα;
Κάνει τα στοιχειώδη σωστά, υπηρετεί το προπονητικό πλάνο, αλλά από εκεί και πέρα το χάος.
Η ευκαιρία στο τέλος του 1ου ημιχρόνου (που κατά 90% θα μεταφραζόταν σε άσο ΜΠΕΤΟΝΑΡΙΣΜΕΝΟ) χάνεται - ούτε ο πρώτος είναι, ούτε ο τελευταίος.
Αλλά εκείνες οι άθλιες υποδοχές όπου ενώ είναι ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΣ, τη βρίσκει με το καλάμι (προστίθεται σε αυτή της προπερασμένης αγωνιστικής με τον γαύρο ενώ το ματς ήταν στο 0-0) και η παύση κάθε εγκεφαλικής λειτουργίας όπως χθες που κάποια στιγμή βρέθηκε σε θέση δεξιού εξτρέμ με τη μπάλα στρωμένη για σέντρα και ένα στρέμμα ελεύθερο κι αυτός απλά την παρακολούθησε να καταλήγει out, δεν αντέχονται.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ.

Επίγνωση της πραγματικότητας.
Υπήρχε ΑΕΚτζής που περίμενε να ευστοχήσει ο Γεωργέας στη διαδικασία των penalties του τελικού κυπέλλου που έληξε 4-4;
Δεν το νομίζω.
Έτσι και τώρα, δεν νομίζω πως υπάρχει φίλαθλος της ομάδας με σοβαρές προσδοκίες για γκολ όσες φορές σουτάρει από πλεονεκτική θέση ο Ρότα.
Για άψυχο πλασέ στο κέντρο της εστίας, ναι.
Για δυνατό σουτ εκτός εστίας, επίσης.
Και άμα κάνουμε συγκρίσεις με τη ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗ μπάλα της δεκαετίας του ’90 όταν στη δεξιά πτέρυγα υπήρχε Μπορμπόκης/Βιαστής, θα βάλουμε τα κλάματα.

Του καράφλα όμως ΔΕΝ του το συγχωρώ. Γιατί αυτός, ενώ διαθέτει πλούσιο ποδοσφαιρικό ταλέντο, έχει ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.
Ε, δεν θα βγάλουμε τον καρκίνο επειδή δεν μπορείς να χαλιναγωγήσεις τα νεύρα σου κύριε.
Το τελευταίο πράγμα που επιθυμεί να δει ένας φίλαθλος είναι παίκτες αδιάφορους, με δημοσιουπαλληλική συμπεριφορά.
Αλλά εσύ αδελφέ μου το έχεις πάει στο άλλο άκρο! Και άλλοι σκυλιάζουν μέσα στο γήπεδο, αλλά δεν ΖΗΜΙΩΝΟΥΝ την ομάδα.
Υπάρχει καλώς εννοούμενος εγωισμός, υπάρχει και το «πουτάνα όλα!»
Εσύ τείνεις περισσότερο στο δεύτερο.

Μόνη λύση στις εξάρσεις Άμραμπατ, είναι το ηλεκτροφόρο κολάρο. Σαν κι αυτό που φοράνε στους σκύλους όταν γίνονται επιθετικοί, δαγκώνουν, γαβγίζουν ακατάπαυστα κ.λπ.
Υπάρχει implant που να προκαλεί ΟΔΥΝΗΡΑ ηλεκτρικά σοκ κάθε φορά που -ενστικτωδώς- θα πάει να κάνει ΜΑΛΑΚΙΕΣ;
Το χώνουμε στη βοϊδοκεφαλή του και ξεγνοιάζουμε. Θα παίρνουμε το 100% της απόδοσής του, ΧΩΡΙΣ τις παρενέργειες.
Ας μου δώσει κάποιος το control παρακαλώ.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14731
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 20 Μαρ 2023, 19:36

Είδα ρεπορτάζ στον ΣΚΑΙ και ενώ μου φάνηκε πως αδικήσαμε τον β'αζελο ντράπηκα και γιά το κανάλι και γιά τους δημοσιογράφους, προπαγάνδα καθεστώτος θύμισε (όχι λάιτ όπως η επταετία, κάτι μεταξύ Στάλιν και Μεταπολίτευσης)

:102:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28196
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 20 Μαρ 2023, 19:41

Θελει 15 τετοιες διαιτησιες περιπου ακομα για να βγει αδικημενος ο βαζελος στη ζυγαρια.Δεν προλαβαινει δηλαδη.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15838
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 20 Μαρ 2023, 20:28

CameBack
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8281
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: ΑΕΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 20 Μαρ 2023, 20:59

Gordian Knot έγραψε:
20 Μαρ 2023, 19:26
ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΑΡΑΦΑΤ, ΑΜΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΙΨΩ 10 ΦΑΛΑΦΕΛ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ!

Τι ’ν αυτό ρε πούστη μου! Όλες οι τρικυμιώδεις προσωπικότητες σε εμάς τυχαίνουν;

Βλέπετε δεν λέω τίποτα για τον Σπανοβαγγελοδημήτρη γιατί, σε αντίθεση με τον Μαροκινό, κινείται σε άλλο, χαμηλότερο, επίπεδο.
Τι βελτίωση μπορεί να παρουσιάσει και τι προσδοκίες να έχει η ομάδα από τον Ρότα;
Κάνει τα στοιχειώδη σωστά, υπηρετεί το προπονητικό πλάνο, αλλά από εκεί και πέρα το χάος.
Η ευκαιρία στο τέλος του 1ου ημιχρόνου (που κατά 90% θα μεταφραζόταν σε άσο ΜΠΕΤΟΝΑΡΙΣΜΕΝΟ) χάνεται - ούτε ο πρώτος είναι, ούτε ο τελευταίος.
Αλλά εκείνες οι άθλιες υποδοχές όπου ενώ είναι ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΣ, τη βρίσκει με το καλάμι (προστίθεται σε αυτή της προπερασμένης αγωνιστικής με τον γαύρο ενώ το ματς ήταν στο 0-0) και η παύση κάθε εγκεφαλικής λειτουργίας όπως χθες που κάποια στιγμή βρέθηκε σε θέση δεξιού εξτρέμ με τη μπάλα στρωμένη για σέντρα και ένα στρέμμα ελεύθερο κι αυτός απλά την παρακολούθησε να καταλήγει out, δεν αντέχονται.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ.

Επίγνωση της πραγματικότητας.
Υπήρχε ΑΕΚτζής που περίμενε να ευστοχήσει ο Γεωργέας στη διαδικασία των penalties του τελικού κυπέλλου που έληξε 4-4;
Δεν το νομίζω.
Έτσι και τώρα, δεν νομίζω πως υπάρχει φίλαθλος της ομάδας με σοβαρές προσδοκίες για γκολ όσες φορές σουτάρει από πλεονεκτική θέση ο Ρότα.
Για άψυχο πλασέ στο κέντρο της εστίας, ναι.
Για δυνατό σουτ εκτός εστίας, επίσης.
Και άμα κάνουμε συγκρίσεις με τη ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗ μπάλα της δεκαετίας του ’90 όταν στη δεξιά πτέρυγα υπήρχε Μπορμπόκης/Βιαστής, θα βάλουμε τα κλάματα.

Του καράφλα όμως ΔΕΝ του το συγχωρώ. Γιατί αυτός, ενώ διαθέτει πλούσιο ποδοσφαιρικό ταλέντο, έχει ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.
Ε, δεν θα βγάλουμε τον καρκίνο επειδή δεν μπορείς να χαλιναγωγήσεις τα νεύρα σου κύριε.
Το τελευταίο πράγμα που επιθυμεί να δει ένας φίλαθλος είναι παίκτες αδιάφορους, με δημοσιουπαλληλική συμπεριφορά.
Αλλά εσύ αδελφέ μου το έχεις πάει στο άλλο άκρο! Και άλλοι σκυλιάζουν μέσα στο γήπεδο, αλλά δεν ΖΗΜΙΩΝΟΥΝ την ομάδα.
Υπάρχει καλώς εννοούμενος εγωισμός, υπάρχει και το «πουτάνα όλα!»
Εσύ τείνεις περισσότερο στο δεύτερο.

Μόνη λύση στις εξάρσεις Άμραμπατ, είναι το ηλεκτροφόρο κολάρο. Σαν κι αυτό που φοράνε στους σκύλους όταν γίνονται επιθετικοί, δαγκώνουν, γαβγίζουν ακατάπαυστα κ.λπ.
Υπάρχει implant που να προκαλεί ΟΔΥΝΗΡΑ ηλεκτρικά σοκ κάθε φορά που -ενστικτωδώς- θα πάει να κάνει ΜΑΛΑΚΙΕΣ;
Το χώνουμε στη βοϊδοκεφαλή του και ξεγνοιάζουμε. Θα παίρνουμε το 100% της απόδοσής του, ΧΩΡΙΣ τις παρενέργειες.
Ας μου δώσει κάποιος το control παρακαλώ.
:smt005::smt005::smt005:

απίστευτο ποστ

τρικυμιώδεις προσωπικότητες, ηλεκτροφόρο κολάρο... έγραψες :smt041
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών