Έχω nova full pack δορυφορικό+eon πλατφόρμα, ανταλλαγή κωδικών cosmote tv ott

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
xioni
Δημοσιεύσεις: 1605
Εγγραφή: 11 Φεβ 2020, 23:30

Re: Έχω nova full pack δορυφορικό+eon πλατφόρμα, ανταλλαγή κωδικών cosmote tv ott

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xioni » 10 Μαρ 2024, 03:48

SpAcE_PaNtHeR έγραψε:
10 Μαρ 2024, 03:45
xioni έγραψε:
10 Μαρ 2024, 03:30
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνεις αυτό. Προφανώς και σου έστειλε username/password της cosmote tv κι εσύ τώρα δεν τηρείς την συμφωνία;
ΔΕΝ μου έστειλε κανένας username/password της cosmote tv. Εγραψα οτι βρήκα λύση τελικά με 10€ παραπάνω με ένα πακέτο της cosmote

και το γράφω και σε αυτό το ποστ:

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ username/password της cosmote tv ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΆ ΒΡΗΚΑ ΛΥΣΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Συγγνώμη αλλά ο άλλος λέει ότι κάνατε μια συμφωνία κυρίων. Δεν βλέπω να απαντάς σε αυτό. Τελικά είναι μια κάποια προωθητική ενέργεια;

SpAcE_PaNtHeR
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: 18 Μάιος 2018, 21:12

Re: Έχω nova full pack δορυφορικό+eon πλατφόρμα, ανταλλαγή κωδικών cosmote tv ott

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SpAcE_PaNtHeR » 10 Μαρ 2024, 03:50

xioni έγραψε:
10 Μαρ 2024, 03:48
SpAcE_PaNtHeR έγραψε:
10 Μαρ 2024, 03:45
xioni έγραψε:
10 Μαρ 2024, 03:30
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνεις αυτό. Προφανώς και σου έστειλε username/password της cosmote tv κι εσύ τώρα δεν τηρείς την συμφωνία;
ΔΕΝ μου έστειλε κανένας username/password της cosmote tv. Εγραψα οτι βρήκα λύση τελικά με 10€ παραπάνω με ένα πακέτο της cosmote

και το γράφω και σε αυτό το ποστ:

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ username/password της cosmote tv ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΆ ΒΡΗΚΑ ΛΥΣΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Συγγνώμη αλλά ο άλλος λέει ότι κάνατε μια συμφωνία κυρίων. Δεν βλέπω να απαντάς σε αυτό. Τελικά είναι μια κάποια προωθητική ενέργεια;
Τρολλάρει προφανώς

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών