Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Thor
Phorum.gr user: Thor

Re: Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 10 Ιούλ 2024, 16:03

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 11:48
Λεγεών έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 11:29
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 11:02
Λεγεών, μπορείς να με ταγκάρεις κάθε μέρα, αλλά στο παρακάτω ξέρω ότι δε θα απαντήσεις ποτέ

Τι να απαντήσω ρε τυπάκι του γλυκού νερού; Πανηγυρίζετε επειδή πήγατε Μύκονο 50+ χρόνια πριν, τη στιγμή που σήμερα μιζεριάζετε επειδή εδώ και 15 χρόνια μένετε σπίτι, και τώρα βαυκαλίζεστε με το αφήγημα του Μίλκο Καπ επειδή φέτος ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΜΥΚΟΝΟΣ.
πήγαμε μύκονο πριν 50 χρόνια, αλλά εσείς δεν είστε η μύκονος, είστε η σαλαμίνα
και το αφήγημα του μιλκο καπ είναι δικό σας. ας προσέχατε. αλλά δεν γίνεται όπως έγραψα πριν, ΕΠΡΕΠΕ να μειώσετε την επιτυχία των αντιπάλων σας και το βγάλατε μιλκο καπ
Σαλαμυκονος! :smt005:
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 10 Ιούλ 2024, 16:44

jason0 έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 15:40
Καλά μια παπαριά και μισή είναι αυτή η βαθμολογία
Ολυμπιακός πανω από Παρί, Παναθηναϊκός πανω από Σίτυ,
Άντερλεχτ πανω απο Λιβερπουλ, Αρσεναλ, Ρόμα, Ναπολι κτλ, προφανώς μετράνε πόντους στις διοργανώσεις της ΟΥΕΦΑ ανεξαρτήτως διοργάνωσης
Πολυ σοβαρή λίστα
ανεξαρτήτως διοργάνωσης ΚΑΙ ανεξαρτήτως κρισιμότητας παιχνιδιού

ίδιος ΑΚΡΙΒΩΣ ένας τελικός με ένα ματς ομίλων ή α΄ προκριματικού

τρεις το λάδι, τρεις το ξύδι, έξι το λαδόξυδο
Εικόνα

εσύ σκασμός, η Κάρντιφ σε ρίχνει στ' αυτιά
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Παλαιοελλαδίτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 10 Ιούλ 2024, 17:02

jason0 έγραψε:

Άντερλεχτ πανω απο Λιβερπουλ, Αρσεναλ, Ρόμα, Ναπολι κτλ, προφανώς μετράνε πόντους στις διοργανώσεις της ΟΥΕΦΑ ανεξαρτήτως διοργάνωσης
Πολυ σοβαρή λίστα
Ισχύει, αλλά αν το δεις εντελώς ψυχρά, ο Θρύλος και η Παρί έχουν τον ίδιο αριθμό ευρωπαϊκών τροπαίων. :003:

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 10 Ιούλ 2024, 17:05

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 17:02
jason0 έγραψε:

Πολυ σοβαρή λίστα
Ισχύει, αλλά αν το δεις εντελώς ψυχρά, ο Θρύλος και η Παρί έχουν τον ίδιο αριθμό ευρωπαϊκών τροπαίων. :003:
εμ, αυτό λέμε

δεν μπορείς να το δεις ψυχρά βάσει τροπαίων ή έστω διακρίσεων, ακριβώς επειδή η λίστα έχει φτιαχτεί βάσει βαθμών
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Phorum.gr user: Last Veteran

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 10 Ιούλ 2024, 17:08

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 13:07
Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 12:52
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 12:28
γαύροι be like:

-πάει ο παναθηναϊκός τελικό πρωταθλητριών => ΧΟΥΝΤΕΜΠΛΕΪ
-πάει ο παναθηναϊκός στους τέσσερις του τσάμπιονς λιγκ => παίζατε με καφενεία
-πάει ο ΠΑΟΚ στους οκτώ του κόνφερενς => ΜΙΛΚΟ ΚΑΠ που φτιάχτηκε για κάτι ομαδούλες
-κατακτά ο ολυμπιακός το κόνφερενς => ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΥΡΩΠΗΣ

μόνο για γέλια είστε, κομπλεξικοί
Ανοικτή επιστολή προς τον μέσο Βάζελο:
Φίλτατε φίλαθλε του πρώην ''Ευρωπαίου'':

α. Μπερδεύεις τα αθλήματα. Ναι, αν ο Παναθηναϊκός με τις 7 Ευρωλίγκες ή ο Ολυμπιακός με τις δικές του 3 κατακτούσε το Γιούροκαπ ή το C.L. της FIBA θα ήταν ντροπή να βγούμε στους δρόμους. Στο ποδόσφαιρο όπου μέχρι τώρα μετρούσαμε...πορείες, είναι απόλυτα φυσιολογικοί οι ξέφρενοι πανηγυρισμοί, ανεξαρτήτως τροπαιούχου και διοργάνωσης.
β. Θυμάσαι την τελευταία φορά που ο ΠΑΟ ''διεκδίκησε'' Γιουρόπα και Τσάμπιονς Λιγκ; Και τι σημαίνει η έννοια ''διεκδικώ''; Έχει ο ποδοσφαιρικός ΠΑΟ π.χ. τους 6 χαμένους τελικούς του Ολυμπιακού ( :a040: ) και τα χαμένα F4 της ΤΣΣΚΑ στο μπάσκετ ή αντίστοιχα τους 3 χαμένους τελικούς του Ηρακλή στο βόλεϊ σε Πρωταθλητριών;
γ. Να θυμίσω πως τη μοναδική φορά που συμμετείχε ημπαναθαμας στο Κόνφερενς αποκλείστηκε στον πρώτο γύρο (από όλα με έξτρα καυτερό πιπέρι).
δ. Επειδή δεν είμαστε στο 2004, οφείλω να ενημερώσω όσους δεν ξέρουν ή όσους - για να αντέξουν τα απανωτά χτυπήματα της ποδοσφαιρικής μοίρας - έχουν μείνει στον Κυράστα, στο γκολ του Σόουζα με τη Γιουβέντους και στον Ολιζαντέμπε, πως στις τελευταίες 20 σεζόν, ο Ολυμπιακός έχει αγωνιστεί στις 9 εξ αυτών στη φάση των ''16'' κάποιας διοργάνωσης ήτοι του Τσάμπιονς Λιγκ, του ΟΥΕΦΑ/Γιουρόπα και του Κόνφερενς. Μάλιστα το τελευταίο το κατέκτησε στην παρθενική του παρουσία σε αυτό. Την ίδια περίοδο, ο πρέσβης ε.τ., τις παλιές πορείες του οποίου κάποιοι φίλαθλοί του αναφέρουν σαν ξεπεσμένοι αριστοκράτες σε ελληνική κωμωδία του '60, μετράει δύο (αξιόλογες είναι η αλήθεια) προκρίσεις στους ''16'' του Τ.Λ. και του Γιουρόπα το 2008/09 και το 2009/10 επί Πολυμετοχικών. Έπειτα...παρακμή, μιζέρια, κατάντια, ξεπεσμός, οδυρμός.
Παλαιοελλαδίτης @ Η αληθεια για την αξια του Μιλκο Καπ απο τον Τακη Τσουκαλα
τα ίδια και τα ίδια
εμείς οι παναθηναϊκοί έχουμε παραδεχθεί και το γνωρίζουμε ότι από το 2010 η ομάδα δε πάει καλά. όλα τα υπόλοιπα που γράφεις είναι μπλα μπλα
επί της ουσίας έχεις να απαντήσεις κάτι; αμφισβητείς το γεγονός ότι οι ολυμπιακοί είναι μετρ στο να απαξιώνουν επιτυχίες αντιπάλων ανακαλύπτοντας τις πιο ευφάνταστες παπαριές;
το αφήγημα του μιλκο καπ οι ολυμπιακοί το έφτιαξαν και τώρα τους πονάει που το χρησιμοποιούν εναντίον τους
αλλά έπρεπε να βρουν κάτι για να απαξιώσουν τον παοκ όπως κάνανε με τον παναθηναϊκό
ΛΟΛ.
Τι παπαριες γράφεις ρε;
ΟΛΟΙ οι οπαδοί ανεξαιρέτως προσπαθούν να απαξιωσουν τις επιτυχίες του αντιπάλου.
Καφενείο η Λεβερκουζεν όταν της έριξα 6, καφενείο η Βέρντερ όταν την κέρδισα εγώ, καφενείο η Ρεαλ , καφενείο η Μπενφικα στα 5, καφενείο η Αρσεναλ, καφενείο η Γιουναιτεντ, καφενείο φέτος η Άστον Βίλα (μέχρι και ο αρισβιλα που την εκθειαζε πριν τα μεταξύ μας παιχνίδια και ότι "δεν υπάρχει περίπτωση να περάσουμε" μετά την έβγαλε συνεργείο ο Μπάμπης), καφενείο η Φιορεντινα και όλα αυτά όταν έχω αποκλειστεί 2 φορές με 10 βαθμούς και 3 με 9 ενώ εσύ πέρναγες με 7.
Εσύ εντωμεταξύ δεν ξέρω αν έχεις βάλει και πότε σου παραπάνω από 3 γκολ σε σοβαρο ευρωπαϊκό παιχνιδι.

Ασε ρε.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 10 Ιούλ 2024, 17:13

άλλη μία παπαριά της λίστας

για να βγει ο εθνικός συντελεστής, οι ετήσιοι βαθμοί που συγκεντρώνει ο καθένας διαιρούνται με τον συνολικό αριθμό ομάδων από τη χώρα του που μετείχαν εκείνη τη χρονιά

άρα η νίκη για ομάδες από χώρες που βγάζουν τέσσερις εκπροσώπους, είναι σαν ισοπαλία για τις αντίστοιχες που βγάζουν 7

μιλάμε για τραγέλαφο
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Λεγεών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 10 Ιούλ 2024, 17:18

Tarkovsky έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 17:13
άλλη μία παπαριά της λίστας

για να βγει ο εθνικός συντελεστής, οι ετήσιοι βαθμοί που συγκεντρώνει ο καθένας διαιρούνται με τον συνολικό αριθμό ομάδων από τη χώρα του που μετείχαν εκείνη τη χρονιά

άρα η νίκη για ομάδες από χώρες που βγάζουν τέσσερις εκπροσώπους, είναι σαν ισοπαλία για τις αντίστοιχες που βγάζουν 7

μιλάμε για τραγέλαφο
Μην το ψάχνεις.

Οι μοναδικές λίστες που σας ενδιαφέρουν και είναι ολόσωστες είναι αυτές που ζυγίζουν σωστά τις μεγαλειώδεις προκρίσεις, πορείες και κατακτήσεις των τελευταίων 15 ετών, και σας βγάζουν πρώτους.

Όλες οι υπόλοιπες είναι στημένες και τραγέλαφοι.
Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.

GoBack έγραψε:
30 Μάιος 2024, 00:31
Tι αμαρτιες πληρωνω ρε πουστη
FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Thor
Phorum.gr user: Thor

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 10 Ιούλ 2024, 17:36

Πτολεμαίος έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 17:08
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
τα ίδια και τα ίδια
εμείς οι παναθηναϊκοί έχουμε παραδεχθεί και το γνωρίζουμε ότι από το 2010 η ομάδα δε πάει καλά. όλα τα υπόλοιπα που γράφεις είναι μπλα μπλα
επί της ουσίας έχεις να απαντήσεις κάτι; αμφισβητείς το γεγονός ότι οι ολυμπιακοί είναι μετρ στο να απαξιώνουν επιτυχίες αντιπάλων ανακαλύπτοντας τις πιο ευφάνταστες παπαριές;
το αφήγημα του μιλκο καπ οι ολυμπιακοί το έφτιαξαν και τώρα τους πονάει που το χρησιμοποιούν εναντίον τους
αλλά έπρεπε να βρουν κάτι για να απαξιώσουν τον παοκ όπως κάνανε με τον παναθηναϊκό
ΛΟΛ.
Τι παπαριες γράφεις ρε;
ΟΛΟΙ οι οπαδοί ανεξαιρέτως προσπαθούν να απαξιωσουν τις επιτυχίες του αντιπάλου.
Καφενείο η Λεβερκουζεν όταν της έριξα 6, καφενείο η Βέρντερ όταν την κέρδισα εγώ, καφενείο η Ρεαλ , καφενείο η Μπενφικα στα 5, καφενείο η Αρσεναλ, καφενείο η Γιουναιτεντ, καφενείο φέτος η Άστον Βίλα (μέχρι και ο αρισβιλα που την εκθειαζε πριν τα μεταξύ μας παιχνίδια και ότι "δεν υπάρχει περίπτωση να περάσουμε" μετά την έβγαλε συνεργείο ο Μπάμπης), καφενείο η Φιορεντινα και όλα αυτά όταν έχω αποκλειστεί 2 φορές με 10 βαθμούς και 3 με 9 ενώ εσύ πέρναγες με 7.
Εσύ εντωμεταξύ δεν ξέρω αν έχεις βάλει και πότε σου παραπάνω από 3 γκολ σε σοβαρο ευρωπαϊκό παιχνιδι.

Ασε ρε.
Νικησες τη Βερντερ με 3-1 και χαλασες το τοπο και πηγε η Παναθα και κερδισε με 3-0 και γκολαρα Καραγκουνη! :smt005:
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 10 Ιούλ 2024, 18:09

Thor έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 17:36
Πτολεμαίος έγραψε:
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:

τα ίδια και τα ίδια
ΛΟΛ.
Τι παπαριες γράφεις ρε;

Ασε ρε.
Νικησες τη Βερντερ με 3-1 και χαλασες το τοπο και πηγε η Παναθα και κερδισε με 3-0 και γκολαρα Καραγκουνη! :smt005:
Ναι, εγώ "χάλαγα τον τόπο", εσύ ήσουνα κυριλέ. :smt005::smt005:

Meanwhile, έχω κάτι εξαροπενταρες στο ποστ, δεν βλέπω να σχολιάζεις κάτι, μόνο εκεί που (νομιζεις πως) σε συμφέρει.

Φουκαρά κι εσύ.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 10 Ιούλ 2024, 18:17

Πτολεμαίος έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 18:09
Thor έγραψε:
Πτολεμαίος έγραψε:

ΛΟΛ.
Τι παπαριες γράφεις ρε;

Ασε ρε.

Meanwhile, έχω κάτι εξαροπενταρες στο ποστ, δεν βλέπω να σχολιάζεις κάτι, μόνο εκεί που (νομιζεις πως) σε συμφέρει.

Φουκαρά κι εσύ.
πέραν των εξαροπεντάρων έχεις και μια εφτάρα που μάλλον την ξέχασες για κάποιο λόγο
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 10 Ιούλ 2024, 18:18

Πτολεμαίος έγραψε:

ΛΟΛ.
Τι παπαριες γράφεις ρε;
όχι
μόνο οι ολυμπιακοί το κάνουν αυτό
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 10 Ιούλ 2024, 18:24

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 18:18
Πτολεμαίος έγραψε:

ΛΟΛ.
Τι παπαριες γράφεις ρε;
όχι
μόνο οι ολυμπιακοί το κάνουν αυτό
Μόλις σου έδωσα παράδειγμα για το τι άκουγα ανά τις δεκαετίες και μου λες "μόνο οι ολυμπιακοί;"

Την παλεύεις καθόλου;

Περιμένεις να συζητήσω στα σοβαρά όταν γράφεις τέτοιες ασυναρτησίες ίδιου επιπέδου και αξίας πχ με "μόνο οι οπαδοί σας κάνουν επεισόδια"

Χαχαχαχαχ

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 10 Ιούλ 2024, 18:34

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 18:17
Πτολεμαίος έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 18:09
Thor έγραψε:

Φουκαρά κι εσύ.
πέραν των εξαροπεντάρων έχεις και μια εφτάρα που μάλλον την ξέχασες για κάποιο λόγο
Το ανέφερα πιο πάνω.

Ότι όλη σας η ιστορία είναι το Γουεμπλει και το 7-0 και ότι ξεχνάτε να αναφέρετε και το 8-2.

Βεβαια, καταλαβαίνω τον πόνο που τραβηξατε το βράδυ που η Λίβερπουλ έσπασε αυτό το ρεκόρ για το οποίο καυχιοσαστε μερικά χρόνια.

Αχ κακή Λίβερπουλ, μου στεναχώρησες τα παιδιά.

Και στην τελική, είμαι η ομάδα που έχει ρίξει τα περισσότερα γκολ σε μεγάλο κλαμπ, γιατί να μην είμαι και αυτή που έχει φάει και τα περισσότερα;

Ομορφα, απλά και αλήτικα.

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Phorum.gr user: Jimmy81

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 10 Ιούλ 2024, 19:29

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2024, 12:22
ρε κακομοίρη αφού έχεις πάει τσουλου 30 φορές περισσότερες από εμένα, τι περίμενες;
ας βάλουν λίγο και τα κριτήρια για το πως βγήκε αυτή η λίστα
αν μετράνε πχ τις νίκες, εφόσον εσύ έχεις παίξει 100 παιχνίδια περισσότερα από μενα, λογικό να είσαι πιο πάνω
μέχρι το κονφερενς, τι είχες πετύχει στην ευρώπη; ΤΙΠΟΤΑ ρε κακομοίρη. α όχι, είχες το ρεκόρ της πιο μεγάλης ήττας χαχαχ
Και πώς έβγαιναν συχνότερα ch. league?

Ο διαιτητής Ποντίκης μιλάει για "παράγκα", Γκαγκάτση και Μητρόπουλο
https://www.contra.gr/podosfairo/o-pont ... 19624.html

- Σε αυτές τις κασέτες ακούστηκε από τον Γιάννη Σπάθα η φράση «ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδάνε και άλλοι να πάνε να γ...». Ήταν υπερβολικό αυτό ή ανταποκρινόταν στην πραγματικότητα;

- Δεν ήταν υπερβολικό. Ήταν πολύ ήπιο για να εκφράσει αυτό που συνέβαινε...

- Όμως, σε αυτές τις περιπτώσεις, η οδηγία δεν μπορεί να ήταν μόνο «δώσε μια κίτρινη κάρτα»...

- Όχι... Μπορεί να ήταν «βοήθα τους λίγο να κερδίσουν αν μπορείς», «δώσ' τους κάνα φαουλάκι», «βάλ' τους μέσα στη μεγάλη περιοχή»...

- Μπορούσε να δώσει και πέναλτι...

- Στατιστικά, αν βάλω εγώ μια ομάδα μέσα στη μεγάλη περιοχή, κάποια στιγμή δεν θα κερδίσει ένα πέναλτι; Ή αν αφήνω την ομάδα που θέλω να βγαίνει στην επίθεση με αριθμητική υπεροχή δεν θα βάλει ένα γκολ;

Δώσ' τους κανά φαουλάκι μωρέ, βάλ'τους μέσα στη μεγάλη περιοχή...Κάτι περιπτώσεις Ευθυμιάδη θυμίζει εδώ η συνέντευξη... :003:

Κατά τ' άλλα όλοι ξέρουμε...ομάδες δορυφόροι τύπου Ξάνθη/Πανιώνιος από τις οποίες τσίμπαγε μεταγραφές ο ΟΣΦΠ και μετά άνοιγαν τα πόδια τους μέσα στην έδρα τους στους Πειραιώτες, κάτι ομάδες των περιχώρων του Πειραιά, βλέπε Ιωνικός/Προοδευτική να σκίζονται με ΠΑΟ αλλά να καλοσωρίζουν τον ΟΣΦΠ, κάτι Λεβαδειακούς του σερ Τάκη να παίρνουν τους βαθμούς από τον ΟΣΦΠ όταν τους χρειάζονταν ως "αντάλλαγμα"...

...μια ζωή μπόχα, λαμογιά, τραμπουκισμός, οπαδοί χουλιγκάνοι να βαράνε παίκτες μέσα στα γήπεδα, δολοφόνοι αστυνομικών, λάτρεις χάρτινων πρωταθλημάτων, θρασύδειλοι που δεν "ήξεραν" για τα επεισόδια στη Νέα Σμύρνη όταν έχασαν και ξαναπήραν τους βαθμούς απειλώντας και ξεσηκώνοντας φορείς του Πειραιά και κάτι γερο-Μπαρμπήδες να προσπαθούν να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα λέγοντας στις εκπομπές τους "αν οι αναρχικοί κάψουν ένα αμάξι στα Εξάρχεια και αφήσουν δίπλα ένα κασκόλ του ΟΣΦΠ πρέπει να τιμωρηθεί ο Ολυμπιακός;" Λες και αυτοί που έκαναν τα επεισόδια στη Νέα Σμύρνη ήταν αναρχικοί άνευ οπαδικών προτιμήσεων. :003:

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 10 Ιούλ 2024, 21:43

Πόσο πονάει
Όταν ο Θρύλος μαμαει.
Φευγατ’ από μπρος, φευγάτε από μπρος
Στο Γήπεδο μπαίνει ο Ολυμπιακός
Φτερά στα πόδια, καρδιά μεσ’ στα στήθια
Πού δωσαν θριάμβους σαν παραμύθια
Παίζουν με τέχνη, ατρόμητοι λύκοι