ΠΑΟΚ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14702
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 19 Σεπ 2022, 10:56

GoBack έγραψε:
19 Σεπ 2022, 00:58
jason0 έγραψε:
18 Σεπ 2022, 22:58
Κόκκορας έγραψε:
18 Σεπ 2022, 22:56

ετσι κι αλλιως στατιστικα βρυζα ειχε στην καριερα δεν ηταν κανενας ...μπομπερ
Δεν έχω δει πιο άχρηστο φορ εδώ και 10 χρόνια
Εικόνα
:smt005::smt005:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 19 Σεπ 2022, 11:01

Σκαρταδος 4
Περιμενω να μας πεις ΜΙΑ εταιρεια που πουλησε το δημοσιο και αμεσως μετα ο νεος της ιδιοκτητης κουρεψε 75εκ ευρω δανειων απο συνολικα 90εκ
Δηλαδη τι ακριβως μας λες;
Οτι ο νεος ιδιοκτητης ο Σαββιδης δεν θα πληρωνε τα δανεια της νεας του εταιρειας και θα χρεοκωπουσε;

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 19 Σεπ 2022, 11:03

Σκαρταδος 4 έγραψε:
19 Σεπ 2022, 10:54

Παρόμοιες συμφωνίες μεταξύ ιδιωτών έγιναν και στην πώληση του Μαρινόπουλου στον Σκλαβενίτη
Κούρεψαν τα χρέη οι προμηθευτές κούρεψαν και οι τράπεζες και η συμφωνία έγινε
Η αναδιαρθρωση χρεων του Μαρινοπουλου εγινε πριν να αγορασει ο Σκλαβενιτης βρε βλαξ,οχι μετα
Εγινε ωστε να την αγορασει ο Σκλαβενιτης
Οπως εγινε και στην ΣΕΚΑΠ για να την αγορασει ο Σαββιδης
Αλλα ο Σαββιδης κουρεψε ΚΑΙ μετα δανεια

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14398
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 19 Σεπ 2022, 11:11

Σπανακιας έγραψε:
19 Σεπ 2022, 00:25
Πες μας μια περιπτωση επιχειρησης που αμεσα μετα την εξαγορα της απο το δημοσιο διαγραφηκαν τα 75 εκ απο τα 90 εκ δανειων στην οποια πριν πουληθει ειχε γινει αναδιαρθρωση χρεων ωστε να την παρει καποιος
Περιμενω
Και για να μην αμολατε πρεζεμποριδικες μαλακιουλες δω μέσα το θέμα με την εξαγορά νοβα από πρεζε ήταν η κατάπτυστη καραμπινάτη προσπάθεια μόνοπώλησης τηλ δικαιωμάτων και άρα νόθευσης και εκβιασης του ανταγωνισμού μεταξύ των ομάδων α εθνικης μέσω της εξαγοράς νοβα από ιδιοκτήτη ΠΑΕ!!!
ΚΑΙ τολμάτε και μιλάτε ρόμπες.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Σκαρταδος 4
Δημοσιεύσεις: 818
Εγγραφή: 23 Αύγ 2022, 15:52

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σκαρταδος 4 » 19 Σεπ 2022, 17:09

Σπανακιας έγραψε:
19 Σεπ 2022, 11:03
Σκαρταδος 4 έγραψε:
19 Σεπ 2022, 10:54

Παρόμοιες συμφωνίες μεταξύ ιδιωτών έγιναν και στην πώληση του Μαρινόπουλου στον Σκλαβενίτη
Κούρεψαν τα χρέη οι προμηθευτές κούρεψαν και οι τράπεζες και η συμφωνία έγινε
Η αναδιαρθρωση χρεων του Μαρινοπουλου εγινε πριν να αγορασει ο Σκλαβενιτης βρε βλαξ,οχι μετα
Εγινε ωστε να την αγορασει ο Σκλαβενιτης
Οπως εγινε και στην ΣΕΚΑΠ για να την αγορασει ο Σαββιδης
Αλλα ο Σαββιδης κουρεψε ΚΑΙ μετα δανεια
Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο ρε κεφάλα
Στην περίπτωση του Σκλαβενίτη επειδή οι προμηθευτές ήταν εκατοντάδες ίσως και χιλιάδες έπρεπε να συμφωνήσει ένα μεγάλο ποσοστό πριν την πώληση για να γίνει η αναδιάρθρωση των χρεών και να γίνει η αγορά

Εσύ τώρα μπορεί να νομίζεις ότι ο Σαββίδης δεν είχε προσυμφωνησει με τις τράπεζες το κούρεμα και αγόρασε μια εταιρεία η οποία μπορεί να του στοίχιζε από 20 ως 95 εκ.
Έτσι νομίζει το ανύπαρκτο μυαλό σου ότι γίνονται αυτές οι δουλειές

Ο Σαββίδης αγόρασε μια χρεοκοπημένη εταιρεία

Η οποία χρωστούσε στις τράπεζες 90 εκ και είχε φάει και ένα πρόστιμο από το δημόσιο για λαθρεμπόριο από ότι ξέρω

Φυσικά αυτά τα χρέη, ήδη είχαν γραφτεί στο χιόνι και φυσικά οι εργαζόμενοι θα έμεναν άνεργοι
Του πρηξαν ταρχιδια να την πάρει με την προϋπόθεση ότι το πρόστιμο θα σβηστεί
Και τι έκανε ο άνθρωπος;
Συμφώνησε με τις τράπεζες ένα κούρεμα το αντίτιμο με το δημόσιο και έβαλε μπρος

Με αυτόν τον τρόπο,το δημόσιο πήρε λεφτά,οι τράπεζες πήραν λεφτά από τα γραμμένα στο χιόνι,οι εργαζόμενοι παρέμειναν στις δουλειές τους και το κράτος άρχισε να εισπράττει εκατοντάδες εκ από τις πωλήσεις τσιγάρων της εταιρείας μέσω της φορολογίας
Και αντί αυτό να είναι το παράδειγμα για το πώς πρέπει να πορεύεται η χώρα,άτομα σαν και σένα που δήθεν και τάχα μου είναι υπέρ των επενδύσεων υπέρ της φιλελεύθερης οικονομίας, ξαφνικά φόρεσαν την προβιά του κομμουνιστή και άρχισαν τις παπαριές για χάρισμενα χρέη
Γιατί όλα αυτά;
Γιατί δεν έχετε ούτε ιδεολογία ούτε τίποτα
Καλές οι επενδύσεις αλλά να γίνονται από δικούς μας,είτε του κόμματος είτε της ομάδας κτλ
Αν ο Σαββίδης ήταν ανεξάρτητος από ομάδες και τον κατηγορούσε κάποιος για την ίδια υπόθεση ότι του χαρίστηκαν χρέη,όλοι οι δήθεν φιλελεύθεροι θα σκιζατε τα στριγκακια σας

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 19 Σεπ 2022, 17:11

Μιλαμε για οπαδο φυτο

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 19 Σεπ 2022, 17:15

Οργισμένος έγραψε:
19 Σεπ 2022, 11:11


Και για να μην αμολατε πρεζεμποριδικες μαλακιουλες δω μέσα το θέμα με την εξαγορά νοβα από πρεζε ήταν η κατάπτυστη καραμπινάτη προσπάθεια μόνοπώλησης τηλ δικαιωμάτων και άρα νόθευσης και εκβιασης του ανταγωνισμού μεταξύ των ομάδων α εθνικης μέσω της εξαγοράς νοβα από ιδιοκτήτη ΠΑΕ!!!
ΚΑΙ τολμάτε και μιλάτε ρόμπες.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 19 Σεπ 2022, 17:24

Σκαρταδος 4 έγραψε:
19 Σεπ 2022, 17:09

μπλα μπλα μπλα
Σελιδες στο fb εστηνε ο λαος του ΠΑΟΚ για να μην κουρεψουν τα δανεια της NOVA
Καραγκιοζηδες

Εικόνα


Εικόνα


https://www.facebook.com/paoktsidesenan ... ndalonova/

Σκαρταδος 4
Δημοσιεύσεις: 818
Εγγραφή: 23 Αύγ 2022, 15:52

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σκαρταδος 4 » 19 Σεπ 2022, 17:51

Σπανακιας έγραψε:
19 Σεπ 2022, 17:24
Σκαρταδος 4 έγραψε:
19 Σεπ 2022, 17:09

μπλα μπλα μπλα
Σελιδες στο fb εστηνε ο λαος του ΠΑΟΚ για να μην κουρεψουν τα δανεια της NOVA
Καραγκιοζηδες

Εικόνα


[img]https://i.postimg.cc/Hs1BZs5b/Scre ... .jpg[/img]


https://www.facebook.com/paoktsidesenan ... ndalonova/
Καλα το ότι εσυ είσαι ηλίθιος δεν σημαίνει ότι όλοι οι Αρειανοί είναι ηλίθιοι

Και που είσαι,όλα αυτά με τις τράπεζες στα έγραψα με την προϋπόθεση ότι το ρεπορτάζ που έφερες ανταποκρινεται στην αλήθεια
Γιατί ο Σαββίδης τότε αλλά έλεγε για την οφειλή της εταιρείας στις τράπεζες,αλλά δεν μπήκα καν στην διαδικασία να δω τι ισχύει

Και δεν το έκανα για έναν μόνο λόγο
Για να δείξω πόσο γελοίοι είναι αυτοί που παριστάνουν τους υποστηρικτές της επιχειρηματικότητας και της φιλελεύθερης οικονομίας
Και πιο καραγκιόζης από όλους το σκουπίδι που παριστάνει τον πρωθυπουργο

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14398
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 19 Σεπ 2022, 17:52

Σπανακιας έγραψε:
19 Σεπ 2022, 17:15
Οργισμένος έγραψε:
19 Σεπ 2022, 11:11


Και για να μην αμολατε πρεζεμποριδικες μαλακιουλες δω μέσα το θέμα με την εξαγορά νοβα από πρεζε ήταν η κατάπτυστη καραμπινάτη προσπάθεια μόνοπώλησης τηλ δικαιωμάτων και άρα νόθευσης και εκβιασης του ανταγωνισμού μεταξύ των ομάδων α εθνικης μέσω της εξαγοράς νοβα από ιδιοκτήτη ΠΑΕ!!!
ΚΑΙ τολμάτε και μιλάτε ρόμπες.
Εικόνα
Μάλλον δεν διαβάζεις τι γράφω. Πρώτος εγώ είχα γράψει ότι σωστά κουρευτηλαν οι οφειλές νόβα για εξαγορά Από πρεζε.
Βέβαια το εξωφθαλμο σκάνδαλο σου εξήγησα επίσης που εδραζεται σε αυτή την υποθεση.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14398
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 19 Σεπ 2022, 17:54

Και για να μην αμολατε πρεζεμποριδικες μαλακιουλες δω μέσα το θέμα με την εξαγορά νοβα από πρεζε ήταν η κατάπτυστη καραμπινάτη προσπάθεια μόνοπώλησης τηλ δικαιωμάτων και άρα νόθευσης και εκβιασης του ανταγωνισμού μεταξύ των ομάδων α εθνικης μέσω της εξαγοράς νοβα από ιδιοκτήτη ΠΑΕ!!!
ΚΑΙ τολμάτε και μιλάτε ρόμπες.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 19 Σεπ 2022, 18:04

Re: Ιβάν Σαββίδης V
Δημοσίευσηαπό iasoiako » Δευτ 19 Σεπ 2022, 16:45

Παιδιά έχουν αρχίσει να διαρρέουν πράγματα σχετικά με Ιβάν και ΠΑΟΚ.

Λέγεται από χτες ότι υπήρξε πρόσφατη συνάντηση ατόμων από το οπαδικό κίνημα με τους 3 αρχηγούς του ΠΑΟΚ.
Το άτομο που μου το μετέφερε είναι μέλος της Θύρα 4 και κάνει προσπάθεια πλέον να την ξανανοίξουν

Στην συνάντηση ειπώθηκε ότι είναι τρεις μήνες απλήρωτοι οι παίκτες του ΠΑΟΚ και πλέον δεν πληρώνονται οι υποχρεώσεις από Ιβάν, δεν ξέρω τον λόγο, απλά μεταφέρθηκε αυτό από τους αρχηγούς και μιλήσαν με τον Βιερίνια τα παιδιά
https://forum.paokmania.gr/viewtopic.ph ... start=6525

Σκαρταδος 4
Δημοσιεύσεις: 818
Εγγραφή: 23 Αύγ 2022, 15:52

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σκαρταδος 4 » 19 Σεπ 2022, 18:15

Ας δούμε τώρα τι είπε ο ίδιος ο Σαββίδης για την εξαγορά της σεκαπ
Αν υπάρχει διάψευση από κάποιον ευχαρίστως να την διαβάσουμε


Ιβάν Σαββίδης: Επιστρέφω τώρα στην αγορά της ΣΕΚΑΠ. Δίνω μετά από την παράκληση 5 εκατ. ευρώ για την αγορά των μετοχών στις τράπεζες. Θεωρώ πως ο κ. Σαμαράς είχε δίκιο όταν μου είπε ότι πρέπει να αγοράσω και τις μετοχές των αγροτών μέσω της ΣΕΚΕ κι έτσι τους πληρώνω 2 εκατ. ευρώ και παίρνω και τις δικές τους μετοχές. Εγώ σας αναφέρω τώρα τους όρους που μου είχαν θέσει. 10 εκατ. ευρώ ήταν οι οφειλές προς τις τράπεζες και 14 εκατ. ευρώ οι οφειλές προς ασφαλιστικά ταμεία, Δημόσιο και τρίτους και 25 εκατ. ευρώ η υποχρεωτική αύξηση μετοχικού κεφαλαίου. Οι οφειλές προς τις τράπεζες έπρεπε να εξοφληθούν σε επτά χρόνια. Όταν ο κ. Σαμαράς για δεύτερη φορά πήρε άρνηση από εμένα για την αγορά της εταιρείας, μάλλον μίλησε με τον κ. Ευριπίδη Στυλιανίδη που τότε ήταν υπουργός Εσωτερικών και κατάγεται από την Κομοτηνή, με τον κ. Αλέξανδρο Κοντό και τον κ. Σίμο Κεδίκογλου υπουργό του επίσης. Κατόπιν, ο καθένας από αυτούς ξεχωριστά μίλησε προσωπικά με εμένα.


Ο πιο πειστικός ήταν ο Στυλιανίδης. Μου είπε πράγματα που δεν μπορώ να πω δημοσίως. Γεγονός όμως είναι πως μετά από αυτή την κουβέντα μαζί του, δεν μπορούσα να σκεφτώ και να υπολογίσω αν θα κερδίσω ή θα χάσω. Έπρεπε να δω την υπόθεση με άλλο μάτι. Όχι επιχειρηματικό. Πήρα λοιπόν την απόφαση να αγοράσω τη ΣΕΚΑΠ. Εξόφλησα αμέσως τις μετοχές με 7 εκατ. ευρώ, έδωσα αμέσως τα 10 εκατ. ευρώ προς τις τράπεζες αν και είχα μπροστά χρονικό περιθώριο ετών και συνολικά εξόφλησα τους πάντες. Περίπου 500 με 600 αγρότες εξοφλήθηκαν αμέσως. Επενδύσαμε λεφτά αμέσως και για πρώτη φορά η ΣΕΚΑΠ άρχισε να αναπτύσσεται. Αντιμετωπίσαμε μεγάλα προβλήματα που ακόμα και τώρα υπάρχουν.



https://www.xronos.gr/reportaz/o-ivan-s ... ai-i-sekap

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27807
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 19 Σεπ 2022, 20:28

Κόκκορας έγραψε:
19 Σεπ 2022, 03:55


καλα ρε...(Συμπληρωστε οτι θελετε) παιζουμε χωρις φορ,χωρις δεκα,με 18 χρονα,με ΚΑΠΗ,με το τερμα σε διασειση ,τη χρονια που μπαινετε στο νεο σας γηπεδο και παλι απο κατω μας ειστε :lol:

τι θελετε να πουμε,να δοκιμασουμε και χωρις ποδια; :lol:
με κομινη στο var; τι;
Δευτεραθλητης 5ης αγωνιστικης :102:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 19 Σεπ 2022, 21:25

Σκαρταδος 4 έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:15
Ας δούμε τώρα τι είπε ο ίδιος ο Σαββίδης για την εξαγορά της σεκαπ
Αν υπάρχει διάψευση από κάποιον ευχαρίστως να την διαβάσουμε


Ιβάν Σαββίδης: Επιστρέφω τώρα στην αγορά της ΣΕΚΑΠ. Δίνω μετά από την παράκληση 5 εκατ. ευρώ για την αγορά των μετοχών στις τράπεζες. Θεωρώ πως ο κ. Σαμαράς είχε δίκιο όταν μου είπε ότι πρέπει να αγοράσω και τις μετοχές των αγροτών μέσω της ΣΕΚΕ κι έτσι τους πληρώνω 2 εκατ. ευρώ και παίρνω και τις δικές τους μετοχές. Εγώ σας αναφέρω τώρα τους όρους που μου είχαν θέσει. 10 εκατ. ευρώ ήταν οι οφειλές προς τις τράπεζες και 14 εκατ. ευρώ οι οφειλές προς ασφαλιστικά ταμεία, Δημόσιο και τρίτους και 25 εκατ. ευρώ η υποχρεωτική αύξηση μετοχικού κεφαλαίου. Οι οφειλές προς τις τράπεζες έπρεπε να εξοφληθούν σε επτά χρόνια. Όταν ο κ. Σαμαράς για δεύτερη φορά πήρε άρνηση από εμένα για την αγορά της εταιρείας, μάλλον μίλησε με τον κ. Ευριπίδη Στυλιανίδη που τότε ήταν υπουργός Εσωτερικών και κατάγεται από την Κομοτηνή, με τον κ. Αλέξανδρο Κοντό και τον κ. Σίμο Κεδίκογλου υπουργό του επίσης. Κατόπιν, ο καθένας από αυτούς ξεχωριστά μίλησε προσωπικά με εμένα.


Ο πιο πειστικός ήταν ο Στυλιανίδης. Μου είπε πράγματα που δεν μπορώ να πω δημοσίως. Γεγονός όμως είναι πως μετά από αυτή την κουβέντα μαζί του, δεν μπορούσα να σκεφτώ και να υπολογίσω αν θα κερδίσω ή θα χάσω. Έπρεπε να δω την υπόθεση με άλλο μάτι. Όχι επιχειρηματικό. Πήρα λοιπόν την απόφαση να αγοράσω τη ΣΕΚΑΠ. Εξόφλησα αμέσως τις μετοχές με 7 εκατ. ευρώ, έδωσα αμέσως τα 10 εκατ. ευρώ προς τις τράπεζες αν και είχα μπροστά χρονικό περιθώριο ετών και συνολικά εξόφλησα τους πάντες. Περίπου 500 με 600 αγρότες εξοφλήθηκαν αμέσως. Επενδύσαμε λεφτά αμέσως και για πρώτη φορά η ΣΕΚΑΠ άρχισε να αναπτύσσεται. Αντιμετωπίσαμε μεγάλα προβλήματα που ακόμα και τώρα υπάρχουν.



https://www.xronos.gr/reportaz/o-ivan-s ... ai-i-sekap
Aυτη την μαλακια που επειδη δεν διαψευστηκε μια αλλη μαλακια ειναι αληθεια τωρα πας να την πουλησεις σε εμενα;
Ωραια
Μαρεσουν αυτα
Πχ Βαλε διαψευση του Σαββιδη οτι ηταν λαγος στον διαγωνισμο των τηλεοπτικων αδειων
Βαλε διαψευση οτι συναντηθηκε μυστικα με τον Μαρινακη στο Σοφιτελ


Ο Σαββιδης ψαχνοταν να παρει την ΣΕΚΑΠ
Ινδοι ηταν ετοιμοι να την αγορασουν και τους χαλασε το deal
Πως το χαλασε;Αγορασε τις μετοχες της ΣΕΚΕ.Και ετσι αναγκαστηκαν να αποσυρθουν οι Ινδοι και εμεινε μονος

Μου ειπαν ,μου υποσχεθηκαν,με παρακαλεσαν,μου ψιθυρισαν ολο μαλακιες
Ακομη και αν ολα αυτα ειναι αληθεια τι ακριβως προσπαθεις να μας πεις;
Οτι οι Ινδοι προσπαθουσαν να αγορασουν μια εταιρεια με 90εκ δανεια και στον Σαββιδη πουλουσαν μια εταιρεια με 10εκ δανεια;
Αν ισχυει επρεπε να ειναι ηδη στην φυλακη
Τα χρεη μιας εταιρειιας φαινονται στον ισολογισμο της
Δεν προκυπτουν απο το μου ειπαν και μου υποσχεθηκαν οτι ειναι τοσα
Αυτα ειναι για φυλακη

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών