ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 13 Απρ 2019, 19:04

bookmarked.
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8281
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 13 Απρ 2019, 19:20

Λεγεών έγραψε:
13 Απρ 2019, 17:36
Πάλι έφερε ο άλλος τα σκατα του τεκέ.

Προσωπικά νομίζω πως ο Μαρινάκης έχει ήδη μπει στην ομάδα ή το έργο ετοιμάζεται από το καλοκαίρι, μέχρι τότε θα δούμε τα αίσχη ώστε να έρθει καβάλα στο λευκό άλογο.
ήδη ο Ανσαριφάρντ βελτιώνει τις βουτιές βολές του :lol:
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 14 Απρ 2019, 03:09

"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 18 Απρ 2019, 19:14

Πέτρος Κόκκαλης: Ο Βαγγέλης Μαρινάκης είναι ψεύτης
Πρέπει «να βγαίνει πιο συχνά στα ΜΜΕ, για να καταλάβει και ο κόσμος τον χαρακτήρα του», δηλώνει ο υποψήφιος ευρωβουλευτής. Μου ζήτησε, τον Φεβρουάριο του 2014, να είμαι υποψήφιος δήμαρχος Πειραιά, αλλά αρνήθηκα.
Είμαι σοκαρισμένος από τον τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεται τη συμμετοχή στα κοινά ο κ. Μαρινάκης. Είναι σοκαριστική εμπειρία να τον ακούς», είπε ο υποψήφιος ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία Πέτρος Κόκκαλης, στο δημοτικό ραδιόφωνο του Πειραιά «Κανάλι Ένα 90,4 fm». Ο ίδιος προσέθεσε ότι πρέπει «να βγαίνει πιο συχνά στα ΜΜΕ, για να καταλάβει και ο κόσμος τον χαρακτήρα του».

«Έχει σημασία να πω την αλήθεια στον κόσμο του Πειραιά και, αν θέλει, ας βγει να με διαψεύσει. Ο κ. Μαρινάκης είναι ψεύτης», είπε συγκεκριμένα ο υποψήφιος ευρωβουλευτής και πρόσθεσε: «Όπως τσακώνεται με όλο τον κόσμο, κάποια στιγμή τσακώθηκε και με τον κ. Μιχαλολιάκο και μου ζήτησε, τον Φεβρουάριο του 2014, να είμαι υποψήφιος δήμαρχος. Μου μετέφερε την πρόταση μέσω του Γιάννη Μώραλη, που εργαζόταν τότε στην ΠΑΕ Ολυμπιακός και είμαστε φίλοι. Του ζήτησα δύο μέρες να το σκεφτώ αλλά άμεσα αποφάσισα πως, παρότι είναι σπουδαίο να είσαι δήμαρχος Πειραιά, δεν είμαι διατεθειμένος να είμαι δοτός δήμαρχος Πειραιά, με ένα δημοτικό συμβούλιο εκλεγμένο από τον κ. Μαρινάκη».

Σε άλλο σημείο της συνέντευξής του, ο κ. Κόκκαλης είπε ότι «για τον Ολυμπιακό θα τον κρίνει και τον ίδιο η ιστορία», προσθέτοντας ότι «ο Ολυμπιακός είναι πολύ μεγάλο μέγεθος αλλά καμιά φορά παίζουν ρόλο και οι άνθρωποι. Κανένας δεν είναι μεγαλύτερος από τον Ολυμπιακό, θα μας κρίνει όλους η ιστορία».

Είπε ακόμα για τον εφοπλιστή, ότι «έχει τον δημοσιογραφικό οργανισμό Μαρινάκη, έχει και καινούργιο κανάλι, έχει πάρα πολλά "παπαγαλάκια" που χρησιμοποιεί. Πρόσφατα ανακάλυψαν έναν λάθος παππού, θα μου βρούνε και κανέναν τρίτο παππού όπου να 'ναι. Δεν μπορώ να παρακολουθήσω αυτή τη συζήτηση. Πρέπει όμως να τον παρακαλέσω να βγαίνει πιο συχνά στα ΜΜΕ, για να καταλάβει και ο κόσμος τον χαρακτήρα του».

γαμα τον μπουχεσα πρεζεμπορα με τα συγκαμμενα μπουτάκια και τα προβατα του :sal13:

Άβαταρ μέλους
Albrecht
Δημοσιεύσεις: 4165
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 00:46
Phorum.gr user: Albrecht

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Albrecht » 18 Απρ 2019, 21:02

Με το σκατο στο μέτωπο είσαι καημενεεεεε
Κοιτα να χαρείς το φετινό πρωτάθλημα γιατί θα είναι και το τελευταίο.
Ζαποτέκος έγραψε:
19 Σεπ 2021, 08:42
GoBack έγραψε:
19 Σεπ 2021, 08:33
Γιατι ηταν τυχερο το γκολ;
Γιατί έτσι με συμφέρει να λέω

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 18 Απρ 2019, 21:08

Albrecht έγραψε:
18 Απρ 2019, 21:02
Με το σκατο στο μέτωπο είσαι καημενεεεεε
Κοιτα να χαρείς το φετινό πρωτάθλημα γιατί θα είναι και το τελευταίο.

Ψήφισε τον αδερφό της κουμπαρας του προέδρου μπας και ξαναπάρεις στη ζωή σου πρωτάθλημα φουκαρά :smt005:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Απρ 2019, 21:11

σας βλεπω ξανα στην αγκαλιτσα του κροκους :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Γαληνός
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:15

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γαληνός » 18 Απρ 2019, 22:13

jason έγραψε:
18 Απρ 2019, 19:14
Πέτρος Κόκκαλης: Ο Βαγγέλης Μαρινάκης είναι ψεύτης
Πρέπει «να βγαίνει πιο συχνά στα ΜΜΕ, για να καταλάβει και ο κόσμος τον χαρακτήρα του», δηλώνει ο υποψήφιος ευρωβουλευτής. Μου ζήτησε, τον Φεβρουάριο του 2014, να είμαι υποψήφιος δήμαρχος Πειραιά, αλλά αρνήθηκα.
Είμαι σοκαρισμένος από τον τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεται τη συμμετοχή στα κοινά ο κ. Μαρινάκης. Είναι σοκαριστική εμπειρία να τον ακούς», είπε ο υποψήφιος ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία Πέτρος Κόκκαλης, στο δημοτικό ραδιόφωνο του Πειραιά «Κανάλι Ένα 90,4 fm». Ο ίδιος προσέθεσε ότι πρέπει «να βγαίνει πιο συχνά στα ΜΜΕ, για να καταλάβει και ο κόσμος τον χαρακτήρα του».

«Έχει σημασία να πω την αλήθεια στον κόσμο του Πειραιά και, αν θέλει, ας βγει να με διαψεύσει. Ο κ. Μαρινάκης είναι ψεύτης», είπε συγκεκριμένα ο υποψήφιος ευρωβουλευτής και πρόσθεσε: «Όπως τσακώνεται με όλο τον κόσμο, κάποια στιγμή τσακώθηκε και με τον κ. Μιχαλολιάκο και μου ζήτησε, τον Φεβρουάριο του 2014, να είμαι υποψήφιος δήμαρχος. Μου μετέφερε την πρόταση μέσω του Γιάννη Μώραλη, που εργαζόταν τότε στην ΠΑΕ Ολυμπιακός και είμαστε φίλοι. Του ζήτησα δύο μέρες να το σκεφτώ αλλά άμεσα αποφάσισα πως, παρότι είναι σπουδαίο να είσαι δήμαρχος Πειραιά, δεν είμαι διατεθειμένος να είμαι δοτός δήμαρχος Πειραιά, με ένα δημοτικό συμβούλιο εκλεγμένο από τον κ. Μαρινάκη».

Σε άλλο σημείο της συνέντευξής του, ο κ. Κόκκαλης είπε ότι «για τον Ολυμπιακό θα τον κρίνει και τον ίδιο η ιστορία», προσθέτοντας ότι «ο Ολυμπιακός είναι πολύ μεγάλο μέγεθος αλλά καμιά φορά παίζουν ρόλο και οι άνθρωποι. Κανένας δεν είναι μεγαλύτερος από τον Ολυμπιακό, θα μας κρίνει όλους η ιστορία».

Είπε ακόμα για τον εφοπλιστή, ότι «έχει τον δημοσιογραφικό οργανισμό Μαρινάκη, έχει και καινούργιο κανάλι, έχει πάρα πολλά "παπαγαλάκια" που χρησιμοποιεί. Πρόσφατα ανακάλυψαν έναν λάθος παππού, θα μου βρούνε και κανέναν τρίτο παππού όπου να 'ναι. Δεν μπορώ να παρακολουθήσω αυτή τη συζήτηση. Πρέπει όμως να τον παρακαλέσω να βγαίνει πιο συχνά στα ΜΜΕ, για να καταλάβει και ο κόσμος τον χαρακτήρα του».

γαμα τον μπουχεσα πρεζεμπορα με τα συγκαμμενα μπουτάκια και τα προβατα του :sal13:
πηγή https://www.sofokleousin.gr/kokkalis-ma ... -to-gipedo
  • Η υποβόσκουσα αυτή κόντρα, έβγαινε στην επιφάνεια μέσω δημοσιευμάτων, τα οποία κατηγορούσαν τον κ. Κόκκαλη πως, ούτε λίγο ούτε πολύ ότι συμπράττει στο παρασκήνιο με τον Δημήτρη Μελισσανίδη της ΑΕΚ!

    Σοκ προκάλεσε στους φιλάθλους του Ολυμπιακού, αλλά και σε επιχειρηματικούς κύκλους η αποχώρηση του Σωκράτη Κόκκαλη από το Δ.Σ. της ΠΑΕ Ολυμπιακός.
    Η κίνηση του πρώην προέδρου του Ολυμπιακού, φαίνεται να σχετίζεται με τα δυσβάσταχτα «ανοίγματα» του γηπέδου Γ. Καραϊσκάκης, που ξεπερνούν τα 35 εκατ. ευρώ, αλλά κάποιοι μιλούν και για βαθύτερες αιτίες.
“A bird doesn’t sing because it has an answer, it sings because it has a song.”—Joan Walsh Anglund

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 18 Απρ 2019, 22:15

Έτρεξε ο κιτρινογαυρος να υπερασπιστεί το αδερφάκι του πλέον που χουν τακιμιασει, μην πούμε κακή κουβέντα για τον μαρινακη τους

Άβαταρ μέλους
Γαληνός
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:15

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γαληνός » 18 Απρ 2019, 22:43

:wave::102::smt005:
“A bird doesn’t sing because it has an answer, it sings because it has a song.”—Joan Walsh Anglund

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15004
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 18 Απρ 2019, 22:53

Ποκ . γαβροπασοκισμος...
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 19 Απρ 2019, 11:29

«Έχει σημασία να πω την αλήθεια στον κόσμο του Πειραιά και, αν θέλει, ας βγει να με διαψεύσει. Ο κ. Μαρινάκης είναι ψεύτης», είπε συγκεκριμένα ο υποψήφιος ευρωβουλευτής και πρόσθεσε: «Όπως τσακώνεται με όλο τον κόσμο, κάποια στιγμή τσακώθηκε και με τον κ. Μιχαλολιάκο και μου ζήτησε, τον Φεβρουάριο του 2014, να είμαι υποψήφιος δήμαρχος. Μου μετέφερε την πρόταση μέσω του Γιάννη Μώραλη, που εργαζόταν τότε στην ΠΑΕ Ολυμπιακός και είμαστε φίλοι. Του ζήτησα δύο μέρες να το σκεφτώ αλλά άμεσα αποφάσισα πως, παρότι είναι σπουδαίο να είσαι δήμαρχος Πειραιά, δεν είμαι διατεθειμένος να είμαι δοτός δήμαρχος Πειραιά, με ένα δημοτικό συμβούλιο εκλεγμένο από τον κ. Μαρινάκη».
Δεν δέχτηκε να είναι ''δοτός'' δήμαρχος Πειραιά, αλλά δέχτηκε να είναι μέλος στο ''εκλεγμένο από τον Μαρινάκη'' δημοτικό συμβούλιο του ''δοτού'' δημάρχου Πειραιά; :smt017

Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 19 Απρ 2019, 14:28

Κωστα εσυ?
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Άβαταρ μέλους
Έκτορας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 14:50
Phorum.gr user: Έκτορας
Τοποθεσία: Λεωφόρος Αλεξάνδρας

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Έκτορας » 19 Απρ 2019, 14:34

Τρομερές δηλώσεις του αρχηγού της Νέας Δημοκρατίας και... εκτελεστικού ιδιοκτήτη του γάβρου Βαγγέλαρου Μαρινάκη!

(να πούμε πρώτα ότι... ένας είναι ο πραγματικός αρχηγός όλων σχεδόν των κομμάτων και... στρατηγικός ιδιοκτήτης των μεγάλων ομάδων στην Ελλάδα)!

Είπε λοιπόν ο Μαρινάκης ότι "είναι γνωστό πως ο Κόκκαλης δάνεισε τον Θωμά Μητρόπουλο πρώτα στον Μελισσανίδη και μετά στον Σαββίδη"!

ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΜΑΡΤΥΡΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΞΥΛΟ;

ΟΤΙ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ... ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ ΤΟ ΟΤΙ "ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΠΕΝΔΥΑΝΕ";;;

Το χειρότερο, όμως, είναι ότι αν και τα επιβεβαιώνουν όλα αυτά στα μούτρα μας... τώρα απλώς είναι Παρασκευή!

Πλήρης εξαχρείωση και μπόχα στο βόθρο της Ευρώπης.
Sum qui sum

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12184
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 19 Απρ 2019, 14:53

γαυρος να πυροβολαει γαυρο,τι αλλο θα δουμε!;
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών